Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elmentem boré.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) máyköl


máyköl
veterán

Lenne inkább 5x annyi, mint eddig volt.

(#3) Oliverda


Oliverda
félisten

Megvan a megoldás. Cigizni kell evés helyett.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Sokat azt csinálják:DDD. Bele is halnak a cigi-evésbe... :(((

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sokan szívnak Prilukit, meg hasonló szemeteket. Olcsóbb, és a kispénzűeknek ez a lényeg.
Talán a megcsappant vásárlói kört igyekeznek visszacsábítani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) caizzz


caizzz
aktív tag

itt is mehetne lejjebb picit

marakujás kőbányai

(#7) rt06


rt06
veterán

a szofi mar jopar honapja levitte az arat, a tobbiek gondolom utana mentek

az ilyestgetesrol annyit, hogy miota behoztak az egysegarat (2000 kornyeke, akkoriban 170-190 korul volt egy oboz szofi), azota mondjak, hogy "meg az iden ezer forint folott lesz egy doboz cigi ara"

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#8) Armahun


Armahun
addikt

Mivel már szinte sehol nem lehet rágyújtani, ezért ösztönözni kell az embereket a rágyújtásra, hogy több büntetést lehessen beszedni.

Dejó, hogy már évek óta nem izgat a cigi ára :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) Kassadin válasza máyköl (#2) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah, lehet nem lenne annyi láncdohányos.

(#10) rt06 válasza máyköl (#2) üzenetére


rt06
veterán

inkabb vetnenek ki a hulyesegre es az intoleranciara adot, egybol megszedne magat az allam

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11) kenwood3


kenwood3
őstag

azért elég érdekesek a hozzászólók , mert csak olyan írt eddig aki nem cigizik :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#12) No-kia


No-kia
őstag

emeljék már annak az árát, ne a benzinét :W :W 8-900ft és kész :U

"inkabb vetnenek ki a hulyesegre es az intoleranciara adot, egybol megszedne magat az allam"

napi 3-4 órát tuti passzívdohányzok, pedig suliba koliba meg buszmegben csak állnom kell nem? intolerancia? csinálok én magamnak elég halálközeli élményt, ne más öljön má rmeg, kösz..cső :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) caizzz válasza No-kia (#12) üzenetére


caizzz
aktív tag

szerintem meg a benzin legyen 1500 forint.

marakujás kőbányai

(#14) rt06 válasza No-kia (#12) üzenetére


rt06
veterán

szerintem meg igenis a benzin arat emeljek, hogy rokkanjon bele minden autos, mert en ugyis kerekparral jarok, es leszarom mind (ertelmezesert lasd: #10)

szerk.: a szerkesztett reszre
annak, hogy parasztokban gazdag a kornyezeted, mi koze van ahhoz, hogy mennyit kellene fizetnem a dohanyaruert?
meg amugy is, nema gyereknek lo**** a se****, ha zavar a dohanyos, s magatol nincs annyi esze, hogy odebbaljon, akkor kerd meg, hogy faradjon arrebb (persze normalisan, ha szeretnel is elerni valamit, s nem csak egy ujabb indokra van szukseged, hogy jol leszolhasd a sok budos dohanyost a zinterneten)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15) j0k3r! válasza caizzz (#6) üzenetére


j0k3r!
senior tag

tegnapelott itthon 580 huf volt asszem

(#11) kenwood3 ezt hogy kovetkeztetted ki?

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#16) Eastman válasza Armahun (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Ott a pont! avagy +1

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) caizzz válasza rt06 (#14) üzenetére


caizzz
aktív tag

kb ugyanezt akartam beirni szorol szora, de lusta voltam nekiallni. koszi!

marakujás kőbányai

(#18) rt06 válasza caizzz (#17) üzenetére


rt06
veterán

"kb ugyanezt akartam beirni szorol szora, de lusta voltam nekiallni"
hat igen, a post elso (nalam eredeti) resze is meglehetosen hasonlo...

"koszi!"
ezerotlesz (vagy ennek megfelelo sor+cigi)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19) Brutális eb válasza No-kia (#12) üzenetére


Brutális eb
addikt

Emeljék inkább a 100X károsabb benzin árát amitől még el sem élvezek kávé mellé:D
1000-1550 azt kész.Végre nem mérgeznék a tüdőm reggeli forgalomban outizás közben.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#20) CséZé


CséZé
őstag

pont h megint felfele megy nem?
most sírnak miatta a haverok, én meg röhögök rajtuk.

(#21) No-kia válasza rt06 (#14) üzenetére


No-kia
őstag

igen mostanában erős lett a hitem és ezzel tömegeket tudok megmozgatni....kiváncsi vagyok hogy néhány embernek hogy mondanád ezt meg.. és igen arrébb mehetek és várhatok a buszra pl egy másik kihalt utcával odébb. vgay miközben várom a kaját a kolinál hogy sorba kerüljek várhatnám például a 3 utcával odébb levő panelháznál...

semmi bajom a dohányosokkal, ismerőseim 70%a tuti dohányzik, csak nem értem miért kell ezt nekem megszopnom? :W

"amitől még el sem élvezek kávé mellé"

az para.

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#22) rt06 válasza Brutális eb (#19) üzenetére


rt06
veterán

"Emeljék inkább a 100X károsabb benzin árát amitől még el sem élvezek kávé mellé"
nocsak, probalal mar kave melle benzint szivni?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23) maláj


maláj
őstag

szerintem az alkohol + a cigi is legyen 5x drágább mint most ;]
aki saját halálát szeretné közelebb hozni az fizessen is érte :)

(#24) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most értem vissza a boltból. Hát komolyan beszarok. :W

[P:C][/P]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#25) rt06 válasza No-kia (#21) üzenetére


rt06
veterán

"...csak nem értem miért kell ezt nekem megszopnom?"
eppen ezt mondom, hogy nem kell
szolsz
ha elsore nem is, idovel biztosan eszreveszi magat

"kiváncsi vagyok hogy néhány embernek hogy mondanád ezt meg.."
valtozo, kinek hogyan mondom meg - engem pl a csikk eldobalasa tud rendkivul irritalni, ilyenkor van, hogy eleresztek egy "ne dobd mar el baszdmeg, ott van melletted ket meterre a kuka", esetleg szo nelkul, de jol lathatoan odamegyek, felveszem es kidobom (es leginkabb akkor hatasos, ha megfelelo tarsasaggal az illeto)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#26) rt06 válasza lezso6 (#24) üzenetére


rt06
veterán

bezzeg a camel-t nem akarjak levinni (mondjuk az elmult egy-masfel eveben csak 10 forintot ment fel az ara, ha jol emlekszem)

[gonosz]nemma', fejleszti a rios-t es nem tudja, hogy kodban nincs bold?[/gonosz]

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27) Kassadin válasza rt06 (#14) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah igen, mert 10 dohányos közül 9 törődik a körülötte levő emberekkel. Ne fárassz már. Minden nap tapasztalom. Pl. ezen a héten mentem suliba, előttem a csávó természetesen bagózik, mondom jó átmegyek a túloldalra, erre ott is bagóznak. Hát mondom, ilyen nincsen, hol menjek az úton? Nem a dohány ellen vagyok, hanem a seggfej dohányosok ellen. Nyilván van kivétel, csak én nem tapasztaltam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#28) j0k3r! válasza lezso6 (#24) üzenetére


j0k3r!
senior tag

ez valami lezso marlboro? (110101)
amugy tenyleg jo ara van

some men just wanna watch the world burn...

(#29) rt06 válasza Kassadin (#27) üzenetére


rt06
veterán

tapasztalataim alapjan a fent emlitett seggfejek eloszlasa egyenletes mind a dohanyzo, mind a nemdohanyzo lakossag koreben (ez utobbi nagyon jol merheto pl a dohanyzassal kapcsolatos forumtemakban), szoval ezalapjan kopkodhetnel mondjuk a felemas zoknit viselokre is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#30) Eastman válasza rt06 (#25) üzenetére


Eastman
őstag

...pedig megfogadtam, hogy nem szólok bele. :D

Teszteltem, nem működik. ...vagy egész nap zsörtölődhetnék meg beszólogathatnék (kedvesen vagy nem) mint a bogaras öregemberek. Egy napon még "úgy maradok".

Fárasztó. :((( Aki nem érti azzal nem lehet megértetni, elhiheted. Ugyan az mint a Te csikk-felvevős "bogarad".

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#31) Raucher válasza rt06 (#14) üzenetére


Raucher
tag

szerintem meg igenis a benzin arat emeljek, hogy rokkanjon bele minden autos, mert en ugyis kerekparral jarok, ...

Gondolom az nem zavar majd, hogy mindennek az ára úgy fog emelkedni, mint egy űrrakéta a kilövése után. Mindent szállítanak néhányszor, mielőtt hazaviszi a végleges gazdája.

Vélhetően kamu a hír. Tavaly év végén még az adótartalom jelentős emeléséről beszéltek.

[ Szerkesztve ]

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#32) Kassadin válasza rt06 (#29) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah bocs, majd még elnézést kérek az utcán dohányzoktól, hogy kimerek lépni az utcára. Jól nézünk ki.
Lesz*rom, hogy más mivel rontja a tüdejének épségét(mert ugye a városi szmog nem elég), csak nem kellene mást is mérgeznie vele.

[ Szerkesztve ]

(#33) No-kia válasza rt06 (#29) üzenetére


No-kia
őstag

szoval ezalapjan kopkodhetnel mondjuk a felemas zoknit viselokre is

ebbe még nem halt bele senki.. remélem :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#34) Jarod1 válasza maláj (#23) üzenetére


Jarod1
addikt

egyetértek a bagó legyen legalább 1500,,,nyomni kéne rá valami bazi adót..

(#35) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Látom nem sok mindenkinek jött át a mondanivalóm - megy fel mindennek az ára, a dohányé meg le :F -, ehelyett dohányosok szidásába ment át topik. Ha tovább folytatódik zárom, fenének kell még egy flame-topik. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36) caizzz válasza Jarod1 (#34) üzenetére


caizzz
aktív tag

rád kéne adó, de akkora, hogy gép elé ne bírj ülni

marakujás kőbányai

(#37) xdx@ válasza lezso6 (#24) üzenetére


xdx@
aktív tag

Én is Veszprémben lakok, majd megnézem azt a boltot bár nem cigizek. :D

(#38) xdx@ válasza lezso6 (#35) üzenetére


xdx@
aktív tag

+1 Tényleg abba ment át.
Nekem semmilyen negatív véleményem nem alakult ki a dohányosokról.
szerk.: bocs a dupláért figyelmetlen voltam :(

[ Szerkesztve ]

(#39) Kassadin válasza lezso6 (#35) üzenetére


Kassadin
addikt

Az a probléma, hogy a dohányé megy le, és nem az élelmiszer áraké. Kettő közül ellehet dönteni melyik létfontosságú és melyik nem.

Caizz: Ez jó. :))
Amúgy is hülyeség, aki megteheti úgyis megveszi.

Xdx@: Irigyellek.

[ Szerkesztve ]

(#40) csibor


csibor
őstag

Pedig egyszerű a válasz.A két nagy konszern versenyzik melyiknek van nagyobb piaci részesedése nálunk.

(#41) rt06 válasza Raucher (#31) üzenetére


rt06
veterán

a hir amugy nem kamu, mint irtam, a szofi ara honapokkal ezelott lement

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42) rt06 válasza Kassadin (#32) üzenetére


rt06
veterán

az en vernyomasomra legalabb annyira rossz hatassal vannak az ilyen es ehhez hasonlo jellegu post-ok, mint rad a nemtorodom dohanyosok fustje, szoval azt hiszem, mindenki megtalalta a tobbszor emlitett seggfejeket a dohanyosok/nemdohanyosok kozt (te a buszmegalloban, en itt a topic-ban)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43) zH.


zH.
senior tag

nálunk a kékszofi 520.

just be

(#44) rt06 válasza lezso6 (#35) üzenetére


rt06
veterán

valoszinuleg arrol lehet szo, amit vakegerke irt meg a legelejen

en is ugy latom, hogy egyfelol az olcso ukran/roman import miatt csokkent a kereslet, masfelol megszunt (de legalabbis csokkent) a hezag a kulonbozo markak (es minosegek) kozott, igy valamit lepniuk kellett

p.s.: megoldas lehet amugy az elelmiszerek aranak novekvesere, hogy a dohanyzas csokkenti az ehsegerzetet...

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45) Kassadin válasza rt06 (#42) üzenetére


Kassadin
addikt

Sose értettem a dohányosokat. Miért nem lehet megállni olyan helyen(közterületen) ahol nem mérgezed a az olyan embereket, akik nem szeretnének tüdőrákot kapni? Jah mert ő siet.... No comment.

[ Szerkesztve ]

(#46) caizzz


caizzz
aktív tag

a nemdohanyzok rosszabbak, mint az apple-SE-Nokia-Nvidia-Intel-AMD fanok összegyúrva :U

marakujás kőbányai

(#47) rt06 válasza Kassadin (#45) üzenetére


rt06
veterán

en meg sose ertettem, hogy miert nem kepesek egyesek (szandekosan nem teszek kulonbseget az alapjan, hogy dohanzyik-e az illeto) felfogni, amit mondanak neki
jelen esetben azt, hogy az altalad tapasztalt jelenseg nem a nikotinfuggosegen mulik, hanem azon, bunko-e az illeto

persze tudom, sokkal egyszerubb kopkodni, meg uszitani, mint gondolkodni, viszont ettol nem fog megvaltozni a helyzet
ahhoz arra lenne szukseg, hogy kialakuljon egy megfelelo kultura a dohanyzas kore, viszont ez erosen ketoldalu, s mig akadnak olyan dohanyosok, akik leszarjak a nemdohanyzokat, akadnak olyan nemdohanyzok (legalabb ekkora aranyban), akik altalanositasaiknak koszonhetoen minden dohanyost azonositanak az femlitett kategoriaval

szoval azt javaslom, hogy ha valtozast szeretnel e teren, ahelyett, hogy egy netes forumon sapitozol, probalj meg csendben leulni, elgondolkodni, hogyan is tudnatok egymas mellett elni, es ennek megfeleloen cselekedni (mert az, hogy par dohanyos ezt mar megtette, edeskeves)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#48) Kassadin válasza rt06 (#47) üzenetére


Kassadin
addikt

Igen pontosan a bunkóságán múlik. Ezt ha nem írod akkor is tudom. Én uszítanék? És ugyan mire vagy miért? Magasról teszek arra hogy te,ő vagy bárki dohányzik-e, az a dohányosok döntése, mivel rövidítik meg az életüket. Csak szimplán vannak olyan egyének, akiket nem érdekel hogy mást is mérgez a cigizéssel. Te meg ezt nem tudod felfogni, úgy látom.
Hogyan tudnánk együttélni? Mondjuk nem gyújt rá nemdohányzó mellett. Talán lehetne ezzel kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#49) Egorov válasza caizzz (#6) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hámhúsz' :DDD

Menjen le a cigi ára, nem érdekel. Engem az érdekel, hogy mikor lesz olcsóbb az étel? Az is legyen olcsóbb.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50) rt06 válasza Kassadin (#48) üzenetére


rt06
veterán

nem, talan azzal kellene kezdeni, hogy felfogod (talan mintha mostanra mar kezdened, de ez az elso post-ot, ahol akarcsak szikraja is latszik), hogy:
- nem minden dohanyos bunko
- nem minden bunko dohanyos (a tobbseguk nem dohanyzik)

amig ez nem megy (se neked, se masoknak), addig nincs ertelme barmit is elkezdeni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.