Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) #90088192 válasza lezso6 (#44) üzenetére


#90088192
törölt tag

Erre van egy elgondolás a részemről.
Ha abból indulunk ki, bárki aki nagyot alkotott az eddigiek folyamán egy területen, az a legjobb tudásom szerint hátrányban volt más területeken (sok esetben valami betegsége volt, több esetben is mentális).

Ami a felvetés lenne, az agyat egyszerű képzéssel nyilvánítsák egy FPGA-nak ami mondjuk egy algoritmus fut. Ami most normális azt jelenti, hogy adott bemenetek jelei alapján könnyen megmondhato a kimenetek állapota.

Igen ám de mi van ha ez az algoritmus ki van hegyezve, és sok mindent eldob, de valamiben minden más társánál gyorsabb.
Pl autisták között rengeteg ilyen van.
Ami a lényeg, attól hogy mi nem tudjuk mire van kihegyezve az adott algoritmus, attól még ott van. Csak mivel mi mint külső egyén, az alapján vizsgáljuk azt a dobozt amit mi normálisnak tartunk, lehet a büdös életben nem fogunk rájönni, mit is tudna az a szerencsétlen.

Ennyi lenne a felvetés, nem leírni ezeket a neuralis halokat, hanem megtalálni a felhasználási területet.

SZVSZ ezt jelenti maga a kifejezés, és ezért gondolom, hogy biztos ezek az emberek jók valamiben, csak max nem az elfogadott keretek között kell keresni minden esetben.
Így jutottam el oda ahol vagyok.

És igen ahogy írtam lehet olyan mértékű károsodás amivel semmire sem jut az egyén, de azt eleve így kell kezelni, hiszen írtam, ha minden működik csak másképp van behuzalozva, annak igen változatos megjelenése van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.