Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:36:21

LOGOUT.hu

..:: Lenovo Vibe Shot Frissítve! ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) laci_csk


laci_csk
senior tag

Ez egy nagyonszuper telefon. :R

Xperia XZ3

(#2) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Végre egy igazi kameratelefon. Ideje volt már... :R

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#3) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nagyon jó telefon, szép kialakítással, jó hardver/szoftver kombóval, viszont szerintem a képek minősége nem teljesen megfelelő, kiemelkedőnek meg semmiképp se mondanám, ha már kameratelefon, akkor azért kiemelkedhetne ebben a funkcióban.

(#4) Boss81


Boss81
senior tag

Tetszik nagyon , de a méretével nem vagyok kibékülve :O

(#5) FireFox1996 válasza f(x)=exp(x) (#3) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

+1
A képek minősége ellen lennének kifogásaim...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#6) aelod


aelod
veterán

Kameratelefonhoz mérten a képek minősége nem győzött meg. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok fotós csak átlag "júzer".

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ez kéne 5,5 colos kijelzővel, és nagyobb akkuval.

***

(#8) Nigér


Nigér
őstag

Nagyon csecse teló, és szerintem a kamera finomhangolásával szinte mint mindig, jobb képek lesznek készíthetők mint a tesztben :K

(#9) Jeanne d'Arc

Ezt nagyon odatették.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Nem rossz 100-110 körüli árral jöhetne, csak nekem mondjuk 5,5-ös méret alatt nem játszik.

(#11) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez komoly kis készülék lett !

kengyel

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Decens motyo, elfogadnam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ha igazi kameratelefon lenne, tettek volna bele egy xenon vakut is, amiről az utóbbi években nagyon megfeledkeztek a gyártók. 3 led sem tudja pótolni. Az a pár vakus használat meg úgysem merítené le tökig az akksit. Amúgy minden rendben a telóval.

(#14) Döglött Róka válasza SkyLine3000 (#13) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Volt xenonos telefonom, eleg is volt. Halal felesleges.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#15) Xaels


Xaels
félisten

A készülék korrekt, kameratelefonnak kicsit gyenge eresztés és 100k felett szerintem életképtelen a Vibe Z2 Pro mellett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Az éjszakai képek elég gyengék, a nappaliak sem túl acélosak, de használhatóak. A a 3 led nem tom minek.
Egyébként szép telefon, csak a kamera lehetne jobb, ezért az árért.

(#17) #67656192


#67656192
törölt tag

Ez igen.

(#18) SkyLine3000 válasza Döglött Róka (#14) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem is volt és sokkal jobb, mint a led.

(#19) Nigér válasza Xaels (#15) üzenetére


Nigér
őstag

Annak egy baja van szerintem és az a nem bővíthető háttértár.

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kinti ára 349$, ennyiért mrgrendelhető. + sarc : 127-130ezer

A Lenovo a globalis piacra szant telefonok arat ugy lovi be, hogy a regionalis arazasok kedvezobbek, vagy kozel azonosak legyenek / kellenek a szamok /

120 korul kellene startolnia.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

lol, mekkora kameratelefon, a lassan 3 éves nem feltétlen kameratelefon 920-am tud 3200-as ISO-t, 4mp-es záridőt, optikai stabilizátort, kétlépcsős exponáló gombot. persze, ezen nincs üzemmód váltó gomb, amit meg abszolút nem értek, hiszen a gombok nagyrészt arra szolgálnak egy telefonon, hogy olyat tud vele csinálni ami lényeges, és nincs mindig ott egy gyorsikon a kezelésére. (lásd hangerő). de ha egyszer belépek abba a kameraalkalmazásba, akkor ott van a szemem előtt egy hatalmas módváltó gonb a képernyőn, akkor minek egy a telefon oldalára is? és ez még nem is olyan mint a kameragomb, hogy ha a képernyőn nyomod az esetleg bemozdítja a fotót, mivel általában nem exponálás alatt váltunk módot.

plusz az a sáv is kérdéses, mivel portrait módban csúnyán asszimetrikussá teszi a telefont.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#22) Graphics válasza gyurkikrisz (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szuper !

Mindennek szimetrikusnak kell lennie, gondolom :D

Neked nem tetszik az egész telefon... Ezt kell látni.

Amúgy meg kinek ez kinak az, kinek amaz... :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) #76385920


#76385920
törölt tag

"A 7,3 milliméter vastag Lenovo Viba Shot is eme paradigma keretei között született meg"

Egy pici hibácska. :B

Nem vészes szerintem a nappali produktum. Jobb alsó sarok ezen a képen homályos, máshol viszont nem látom. :F

Létezik ebből single sim-es változat?

(#24) csaabz


csaabz
őstag

Fantasztikusan néz ki a hátlapja, nagyon igényes lett a kivitelezés. Bárcsak 100-110ezer körül lenne... :O

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#25) laci_csk válasza ollie (#7) üzenetére


laci_csk
senior tag

Igy van, vagy aka'r 6"- lal is el tudnam fogadni, a T2 Ultram utan jol jonne..

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#26) Árpi001


Árpi001
senior tag

Ez elég jó is gép lett.
Én kifejezetten üdvözítőnek tartom a dedikált kameragombot!
Maga telefon is igen szép,ergonomikus lett 'szerintem'.
Az hogy végre jobb oldalra lett téve minden fontos kezelőszerv ,pazar,teljesen kézreállónak tűnik.
Utoljára az Xperia Zl -el voltam így.
A képei viszont nem győztek meg.
Ennél többet vártam volna.
Az üveg hátlapot én nem erőltettem volna,de ez szubjektív.
A cikket köszi,igen jól sikerült! :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#27) joey04


joey04
titán

Nem rossz, de a lenovotól megszokott idegesítő apróságok tönkrevágják az amúgy pozitív összképet nálam. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Átlagos képek, nem átlagos külsőben. 100 000,- naná hogy kéne.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#29) csaabz


csaabz
őstag

Értesítő LED van rajta? :F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#30) Xaels válasza Nigér (#19) üzenetére


Xaels
félisten

OTG + mUSB pendrive...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A Z2 pro mivel alatta van árban ez így olyan felemás, ám a desgin és a belső is elég korrekt, majd menni fog le az ára :)

Finn the human

(#32) Nigér válasza Xaels (#30) üzenetére


Nigér
őstag

Aláírom, de nem mindenkinek jön be a mindenféle kilógó bizbasz periféria.

(#33) Árpi001 válasza joey04 (#27) üzenetére


Árpi001
senior tag

Mire gondolsz?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#34) EndR válasza Döglött Róka (#14) üzenetére


EndR
tag

Nem értem ezt mire alapozod. Napos, kültéri képeknél nincs is rá szükség... :U , sötétebb és/vagy beltéri helyeken viszont egyértelmű az előnye! ;)

Bone, mindkét sim-foglalat tudja a 4G-t?

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#35) Haneto válasza #67656192 (#17) üzenetére


Haneto
tag

Ennek kitudod mondani a nevét? :))

Xiaomi Mi 9T Pro

(#36) EndR válasza Árpi001 (#33) üzenetére


EndR
tag

Arra, hogy inkább tenne bele egy microSD-t, mint a telefon aljára egy pendrive-ot. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#37) erahurka


erahurka
félisten

Remélem a kamera azért kap frissítéseket, bár így is elég jónak tűnik. A külföldi oldalak nem tudom hogy fotóztak, korábban néztem teszteket róla, ott nagyon gagyinak tűntek a képek.

Azt nem értem miért spórolták ki a Google Camera API-t, főleg hogy out of the box 5.0-val jön. Beállítások terén is lehetne erősebb, bár nem tudom, hogy ha lehúzza az ember minimumra az ISO-t, akkor az automatika képes-e nagyobb záridőt beállítáni, mint 1 mp.

(#38) citkar


citkar
addikt

Egész jó lett, tetszik, különösen az hogy megálltak 5 colnál.
Ennyiért jobb kamerát vártam volna, legalább mint a Vibe Z2 pro esetében, de az az érzésem ennek hamarabb fog esni az ára és 250 USD körül már lehet elgondolkodnék rajta (ahogy néztem most 330 körül árulják Eu-n kívül) .

(#39) Duliee :

Meglátjuk. A Vibe Z2 Pro inkább az a csúcskategória, aminek nem nagyon csökken az ára (legalábbis nem eléggé), míg erre más szemmel tekintek (persze lehet egyedül vagyok ezzel), ez inkább egy a sokból.
Viszont pont az az egy, ami tetszik. Mondjuk a Vibe Z2 (nem a Pro) is tetszene, ha ennyiért nem ilyen gagyi SoC kerülne bele (de ez utóbbi már 200 USD körül kapható is).

[ Szerkesztve ]

(#39) Graphics válasza citkar (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lesz olcsóbb EU-n kívülről sem, úgy sakkozzák az árakat :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Árpi001 válasza EndR (#36) üzenetére


Árpi001
senior tag

Távol álljon tőlem hogy védelmembe vegyem a Lenovot,nem volt még sosem,és lehet hogy ez így is marad.
De jó néhány abszolút csúcskatetgoriás telefonban nem lehet sd kártyát tenni,pl Galaxy S6,220-230 ezerért,és old meg sd kártya nélkül az életed....
Azt hittem a kolléga valami konkrét,csak a Lenovora jellemző,idegesítő bug-okra hibákra gondol.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#41) Xaels válasza Nigér (#32) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kell folyamatosan rajta legyen. Amikor kell bedugja az ember, átmásolja a képeket és videókat aztán mehet tovább.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42) Graphics válasza Árpi001 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, más gondja-baja van vele :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Döglött Róka válasza SkyLine3000 (#18) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Erosebb a fenye, es itt ki is merult az osszes elonye. Semmi ertelme telefonon, ahol a vakus kepek elenyeszoek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#44) janston


janston
aktív tag

Kár, hogy nincs benne NFC meg infra, amúgy must have lett volna. De így nem.

(#45) -myself-


-myself-
tag

Ez az elso Lenovo ami tetszik, szep haz, nem tul nagy kepernyo, de a fotoktol nem estem hanyatt. Kivancsi lennek egy szakavatott kezeben vajon jobban teljesitene e. Remelem hamar latunk majd forumtarsaktol is kepeket :-)
Erre csereltem volna le a nexus 4et, bar meg az is szepen teszi a dolgat

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#46) EndR válasza Árpi001 (#40) üzenetére


EndR
tag

Én meg jól félrenéztem, hogy melyik posztra kérdezted ezt... :B
Sorry! :R

Egyébként ha már így: én sem értem, hogy miért gond a bővíthetőség megoldása?!
Mászkálj powerbankal és még egy külső adathordozóval is, miközben csillió pénzt kérnek érte...
Szvsz ennek olyan alapnak kellene lennie, ugyanúgy a dedikált kameragombnak. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#47) citkar válasza EndR (#46) üzenetére


citkar
addikt

Lehet a kisebbséghez tartozom, de 32 GB háttértárnál nekem pl felesleges az SD bővíthetőség.
Én inkább jobb kamerát várnék :D

[ Szerkesztve ]

(#48) BalanceR


BalanceR
addikt

Szép is, a kamera egész jó, de nem értem,a fotózásra kihegyezett androidos telókból miért spórolják ki a Xenon vakut? Illetve konkrétan ennél se hosszú záridő, se RAW, se fokozatmentes manuál fókusz...

Egyre többen fotóznak mobillal, bőven lenne igény egy jó hardverrel felszerelt nagy szenzoros, optikai stabis, xenonos,minőségi optikás,nagy akkus, RAWképes androidos telóra, de eddig senki...

Bár van némi remény, a Samsung lassan kivonul a kompakt fényképezőgép bizniszből, a mobilokíjavára. Remélem tud majd villantani valamit... a Kzoom PL már elég korrekt volt, de a szenzor nem volt elég naprakész, és az optika is harmatos volt elötte...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#49) f(x)=exp(x) válasza BalanceR (#48) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A Xenonos megoldás se jobb ennél, sőt. :K

(#50) Beri78


Beri78
őstag

nagyon szép lett ez a telefon/fényképezőgép ;] :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.