Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:36:21

LOGOUT.hu

..:: Lenovo Vibe Shot Frissítve! ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Árpi001 válasza EndR (#46) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ugyan már,előfordul! :)
Amúgy jogos!
Szerintem is alapnak kéne lennie a bővíthetőségnek, sd-vel.
Attól még lehet valami 32-64,vagy XGb-os hogy + lehet Sd-vel bővíteni.
Majd a juzer eldönti szeretné e!
Legalábbis ez volna normális.
Bár 32gigás tárhely eléggé valószínű hogy pl nekem elég volna,de ez megint szubjektív.

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#52) Dhampir


Dhampir
félisten

Végre egy kezelhetőnek látszó fotós mobil és nem az az érzése az embernek, hogy egy böhöm fényképezőgéppel kell telefonálnia.

Klasszikus mobilra is készíthetnének egy variációt a gyártók.

(#53) EndR válasza citkar (#47) üzenetére


EndR
tag

Nem feltétlenül, de a lehetőség legyen adott annak, akinek annyi nem elég! :)
Én pl. 16GB mellé egy 32GB-os kártyát használok. Térképek mellett (ami a 16 jelentős részét elviszi), már csak az sd marad opciónak.

Emellé dukálna a jobb kamera is. :)

Úgy érzem, hogy az N8-at 5 év "fejlődés" ellénére sem tudom lecserélni kompromisszumok nélkül...

[ Szerkesztve ]

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#54) Árpi001 válasza Graphics (#42) üzenetére


Árpi001
senior tag

És mi lehet az?
Nem főz kávét ?:D

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#55) erahurka válasza BalanceR (#48) üzenetére


erahurka
félisten

"Kzoom PL már elég korrekt volt, de a szenzor nem volt elég naprakész, és az optika is harmatos volt elötte..."

Tehát gyakorlatilag minden rossz volt, ami fotózás terén hardveresen számít :U

(#56) Aucor


Aucor
senior tag

Szvsz ez egy gyönyörű telefon. Elfogadnám.

(#57) laci_csk válasza citkar (#47) üzenetére


laci_csk
senior tag

Latszik hogy gozod sincs ezekhez a dolgokhoz, mert a 32GB-bol csak max 23-at hasznalhatsz (irja is a cikkben, ha elolvastad volna) a tobbit a rendszer hasznalja most, ami par frissites utan megkevesebb lesz, Aztan az appok elvesznek meg nagyon sokat es majd a vegen maradsz semmivel amire FHD videokat fogsz felvenni parat, ha lenne hely plussz a fotok, merthat ezt nem csak telefonalni vesszuk, vagy igen, hiszen ez "kamerafon". Roviden ennyit a 32 gigas tarhelyrol.
A jobb kamera viszont jo valasztas.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#58) citkar válasza laci_csk (#57) üzenetére


citkar
addikt

Látszik, hogy beszűkült vagy. Szerinted mindenki teleszórja felesleges appokkal a telefonját, 20 GB-tal? PC-re sem elég valakinek a világ háttértára sem, pedig csak ésszel kéne élni.
Nem játékgépnek használom és nem is videokamerának. Szóval a mostani 32 GB-os háttértárral rendelkező telefonom (megjegyzem, hátha nem tudnád ebből is lejön a rendszerhez szükséges tárhely), Eu térképpel, zenével, sok szükséges appal, 9 hónapnyi fényképpel és videóval bőségesen elegendő. Röviden ennyi.

Az pedig, akinek 64 GB vagy nagyobb állandó tárhelyet igényel, válasszon másik telefon, nekem épp a 32 GB-os háttértár bővíthetősége számít a legkevésbé.

[ Szerkesztve ]

(#59) laci_csk válasza citkar (#58) üzenetére


laci_csk
senior tag

9 honap alatt csinaltal 10 kepet?
Gondolom nem 16 mpx-es kepek es nem FHD videok, vagy ha VGA szintrol beszelunk, akkor az mas, elnezest. "esszel kelene elni" sajnos rad nem vall.

Nem olvastad el a cikket azert irsz butasagokat, ez a telo eppenhogy bovitheto micro SD-vel, ugyhogy nem kell a helyigenyeseknek mas telot vegyenek, ez megfelel.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#60) citkar válasza laci_csk (#59) üzenetére


citkar
addikt

Nem fotózás szakmám, elég volt 659 kép, amik igaz "csak" 13 mpx-elesek.
Videózni alig szoktam, az elhanyagolható.
Ellenben több navigációs programot is használok, bár ha tárhely problémám lenne szűkíthetném, de bizonyára csak én bírok olyan varázserővel, mint a Mikulás, akinek a relatíve kicsi "32 GB-os" puttonyába minden játék belefér :D, így minden bizonnyal más szintről beszélünk.

(#59) laci_csk:

Elolvastam, sőt hónapokkal ezelőtt is tudtam, hogy bővíthető, mert rég figyeltem az előzményeket, nem ez a kérdés, hanem, az hogy sokaknak 32 GB bőven elegendő és nem hiányzik a bővíthetőség, mint pl nekem. Ha elolvastad volna, mire írtam választ értenéd,hogy, mint írtam számomra felesleges. Ami nem zárja, ki, hogy másoknak szükséges, de hogy mindenkinek kellene...

[ Szerkesztve ]

(#61) #03372544 válasza Árpi001 (#26) üzenetére


#03372544
törölt tag

Én most is ZL-lel nyomom, jó cucc még mindig, Lollipoppal mindennel. :)

(#62) Integrale


Integrale
veterán

Nem unibody :U

"Bad reklám is reklám too"

(#63) Árpi001 válasza #03372544 (#61) üzenetére


Árpi001
senior tag

Jó volt a Zl nagyon,anno.
Nagyon a helyén vannak rajta a kezelőszervek,és a Z szériából neki volt a legjobb káva-kijelző aránya.Magyarán a legkisebb kávájú.A tanítható infrát imádtam benne!
A fotós képességei már nem a legjobbak,régen sem remekelt túlzottan.
A kijelzője kicsit már akkor is elavult volt( TFT ),üzemidőben meg,hát...Nem erőltették meg magukat a Sony-nál akkortájt.
Ez saját tapasztalat,más tapasztalata nyilván eltérhet ettől.Elég sokáig tesztelgettem,sőt ma is bármikor tudok vele foglalkozni,kollégámnak van ma is.Megjegyzem Ő is szereti a hibái e lennére is!A mai napig kezelőszervek elrendezésében,ergonómiában,ez nálam a N1.
De ez Lenovo legalább annyira tetszik külsőre.
Sokáig terveztem hogy veszek egyet,de ez a terv is kútba esett,mint sok másik telo nálam :D
Egy ugyan ilyet ,szebb kijelzővel,erősebb aksival,jobb kamerával el tudnék képzelni magamnak. :DD

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#64) petymeg


petymeg
addikt

Szép telefon, (ügyesen lopták össze a formavilágot a Sony-tól és az Apple-től.)
Belbeccsel sincs komoly gond, simán elfogadnám.

Ez is bekerült abba a kupacba, emelyikből majd a jó öreg Z1 compactom utódját kiválasztom.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#65) Dominó85 válasza ollie (#7) üzenetére


Dominó85
veterán

Lenovo P1 Pro ... majd. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#66) #03372544 válasza petymeg (#64) üzenetére


#03372544
törölt tag

Snapdragon800-as gépet lecserélnél snap615-re?
Ebből a szempontból erős visszalépés, CPU és GPU szinten is.

(#67) Graphics válasza Dominó85 (#65) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak jönne már :D

NEm szeretem sűrűn cserélni a telefonjaim ;] , csak egy kicsit, de szívesen kipróbálnám már

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#68) Francia91 válasza Döglött Róka (#14) üzenetére


Francia91
veterán

Nem felesleges a Xenon! Nekem az N82-es Nokia után immár 4 éve N8-as van, de azt kell mondjam, szebb képeket csinál ennél a Lenovo-nál... Mintha elmosott, darabos lenne a kép 100%-ra nagyítva :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#69) Dominó85 válasza Graphics (#67) üzenetére


Dominó85
veterán

A mostani K3 Note-omat is megszerettem nagyon, de ha a visszajelzések jók lesznrk a P1 Pro kamerájáról és üzemidejéről, akkor mennie kell a Note-nak. Nálam az nem számít, hogy 120 vagy 400gr a súlya. Szégyen aki emiatt sipákol állandóan...

* Péter - 06302461862 *

(#70) Döglött Róka válasza Francia91 (#68) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En pont az N8 utan mondom, hogy felesleges. Bar most 930-am van, az boven eleg fenyt ad. Nameg van egy olyan perverziom, hogy nem szamolom a pixeleket a kepeken.

"Mintha elmosott, darabos lenne a kép 100%-ra nagyítva" - tenyleg nem szamolod :P

Hozzatennem, valoban nagyon jo volt az N8, nappal. Csak a szinekkel hadilabon allt, fako kepeket csinalt alapbeallitason, OIS nem volt benne, ami nem kicsit reformalta meg a mobil fotozast azota. Ejszaka, felhomalyban az N8 maga volt a hulladek. Nagyon rossz automatikaja volt szegenynek.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#71) Francia91 válasza Döglött Róka (#70) üzenetére


Francia91
veterán

Én sem számolom, az N8-as is 9 Mpixelre van állítva, úgy használom, mióta megvan. De a Xenontól nem válnék meg, semmilyen LED-es csoda nem közelíti meg

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#72) EndR válasza Francia91 (#71) üzenetére


EndR
tag

Egyetértek! A LED jó lámpa funkcióra, de egy Xenon-t biztos, hogy nem előz meg. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#73) citkar


citkar
addikt

Néha biztos jól jön egy Xenon vaku, de személy szerint jobban örülnék, ha szimplán több fény jutna arra a kicsi érzékelőre, illetve a Lenovo Vibe Z2 pro a rossz fényviszonyok mellett nem is tudom, hogy csinál egész jó képeket, de engem ez az irány érdekelne. Sajnálom is, hogy nem hozza azt a szintet, pedig most tényleg olcsóbban rendelhető egy Vibe Z2 Pro, mint Vibe Shot...
Pedig az anyaghasználat, az akku a SoC...vártam ezt a készüléket, de ilyen árban azt reméltem, hogy hozza azt a szintet, amit a Z2 pro kamera terén elért csak 5 colban, más anyaghasználattal, kisebb SoC-cal, netán olcsóbban, de csak az 5 col és a külsőség, ami most vonzóvá teszi, a többi terén csalódás...
Esetleg, ha ár tekintetében alakul érdekelne, de így szerintem gáz, inkább a Vibe Z2 pro, csak ne lenne 6 colos.

[ Szerkesztve ]

(#74) WOT-H-A-C válasza Graphics (#67) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én is kiváncsi vagyok rá. Ha a soc ami benne lesz hozza a S800 szintjét akkor lehet, hogy bevállalom. Ha nem akkor lehet Vibe max vagy Z3 pro lesz belőle.:) Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy remeg az újjam a z2 pro felett is, csak nagyon hiányozna a Cián! :)

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#75) xmaas


xmaas
őstag

Erdekes keszulek de sokkal tobbet vartam a kameratol az igeretek alapjan , elnezve a teszt kepeket szinte semmivel se jobb mint egy tavalyi csucsgep .

(#76) TRIvidore


TRIvidore
tag

128GB-ig megeszik microSD-t, bár tény, hogy a tesztben nem térnek ki erre. Pedig Legendd - legjobb tudomásom szerint - mindig egy 64GB-s microSDvel költözik tesztelendő telefonról, telefonra..már ami egyébként bővíthető persze :D Korrekt készülék lett, megérdemli a plecsnit. Bitang 100k körüli árral, az X2/Z2 pro/ LG G3 32GB alá lőve (ha nem a szürkeimportos garázs gsm-es árakat nézzük) határozottan bestbuy lesz kategóriájában. Nem is tudok konkurenciát hirtelen, amiben hasonló fotós képességek mellett 32GB internal és 3GB RAM van, közel 3000mAh-s akkuval. Jól Legozott a Lenovo szerintem, max az NFC-t hiányolom.

Never say no to...@##%%£...Panda

(#77) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon szép telefon, teljesen jó, nekem nagyon tetszik, képek is jók ha figyelembe vesszük hogy nincs kiálló optika és semmi hátul, a design is nagyon bejön

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#78) forgonati


forgonati
őstag

Nekem nem teljesen világos hogy a tesztben miért a Z2 Pro-t hozzák fel ellene, meg itt a fórumon is páran. Ez 5" az meg 6", nem egy kategória méretben. Nekem ez pl. rohadtul nem mindegy. Volt már a kezembe 6" "telefon" hát tuti nem kéne ingyen sem. Nálam 5" a határ, most is egy Z3C-m van, sajnos 5" alatt nem sok jó alternatíva van.
Szóval nem nagyon értem. Ha nekem kamerára kihegyezett mobil kellene, hiába lenne a Z2 Pro jóval olcsóbb, akkor is hamarabb venném ezt, egyszerűen mert nekem a 6" irtó kényelmetlen, és csak a bajom lenne vele. Olyannal kéne összevetni ami hasonló méretben van.

Keelah Se'lai!

(#79) Graphics válasza forgonati (#78) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A telefon mérete nem mindig a kijelzőtől függ teljesen.

Ha vekony kávás pl... Stbstb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#80) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Jó jó, de jó sokba is kerül. A korábbi csúcsmodellek megvannak ennyiből, és nem is maradnak el sokkal kamerában. Talán az OIS ami hiányzik a legtöbből. De jó kamera, jó kijelző, jó akkumulátor, és 3GB ram. Egyedül az s615 egy kicsit kevés. De ez nem a lenovo hibája. De 32 GB-os tárhely is rádob az árra. Szóval lehet, hogy még jó vétel is lehet, ha beesik az ára. Ami bejött még az a vékony káva. Bár láttunk már vékonyabbat is a lenovotól.

[ Szerkesztve ]

(#81) saintex72


saintex72
aktív tag

Pont odáig bírtam nézni a videót amíg azt nem mondta, hogy sajnos csak az egyik alsó hangszóró szól, a másik csak dísz. Nincs ilyen telefonom, de nagy pénzeket tennék rá, hogy a másik a mikrofon. Utoljára még az Iphone 3g-re mondta valaki ugyanezt, akkor jót mosolyogtam, de mondjuk ő nem volt "szakértő".

(#82) Xaels válasza forgonati (#78) üzenetére


Xaels
félisten

Kijelző/teljes felület arány: Z2 Pro = 78,3% , Shot = 69,3%. 1,5cm a különbség magasságban és 1cm szélességben. Vastagságra minimális a különbség. Cserébe QHD kijelző, 4000mAh akku, kamerában meg ugyanúgy meg van a 16mpx és az OIS is.

De egy érdekesség, hogy a sokat szidott M9 magasságra 2mm-rel magassabb csak, de keskenyebb és ott van a sztereó előlapi hangszóró. Ez sem egy kifejezetten kicsi készülék ilyen szempontból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#83) rdt89 válasza citkar (#73) üzenetére


rdt89
addikt

Meglepő, de a kijelző körüli káva annyira le van minimalizálva a Z2 Pro esetén, hogy az 5.5"-ok körében is nagyon kevés ami kisebb lenne nála. :)

(#78) forgonati:
Duliee jól mondja, mert sok 5-5.5"-os telefon van aminek olyan kávája van, mint egy tabletnek, és így el is veszti az előnyét a "nagyobb" telefonokkal szemben. Még az ember nem fogta kézbe/tette zsebre a telefont, addig nem kell leírni, eleinte én is rettegtem a Vibe Z2 Pro-tól, de mostanra semmi másik telefonért nem válnék meg tőle. :)

A cikkhez is írjak valamit, ez a telefon eléggé gáz lett, így ennyiért. A Lenovo is átesik néha árazásnál a ló túloldalára, főleg, hogy a csúcskategóriás készülékük felé lőtték be, ami minden téren acélosabb, csak az a fránya 6" (már akit zavar)... :D

(#84) forgonati válasza rdt89 (#83) üzenetére


forgonati
őstag

A méretről vitázni, hogy kinek mekkora kényelmes, nem sok értelme van, szubjektív, maradjunk annyiban. Nekem volt 1+ is, és eladtam mert ha bárhova leültem a zsebemben a csípőmet nyomta mint állat, nem értem át a kijelzőt, kényelmetlen volt. Pedig jó telefon volt. Na most a Z2 Pro a 6 colljával tuti nem kisebb mint az 1+ akármilyen vékony a kávája. Szóval nekem mindenképp nagy. És így számomra ez az összehasonlítás (Z2 Pro vs. Vibe Shot) irreleváns.

"sok 5-5.5"-os telefon van aminek olyan kávája van, mint egy tabletnek"

Igen, hogyne. De szerintem a Vibe Shot-nak azért pont nincs akkora böszme kávája, mint pl. a legocsóbb kínai 5" telefonoknak... Teljesen jó átlagos kávája van, a legtöbb normális 5" telefonnak hasonló van.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#85) rdt89 válasza forgonati (#84) üzenetére


rdt89
addikt

Ezzel az érveléseddel viszont nem tudok vitába szállni, igazad van :)

(#86) Árpi001 válasza Dominó85 (#65) üzenetére


Árpi001
senior tag

Bárcsak csinálnának belőle Pro-t! :)

EndR: A xenon vakukat valahogy kifelejtik mostanság a kimondott 'fotózásra' alkotott,reklámozott telefonokból.
Lásd a tavaly piacra dobott Panasonic CM-1.
Tényleg,melyik volt az utolsó xenon vakúval szerelt készülék vajon...?

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#87) Graphics válasza rdt89 (#83) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol irtak, hogy a csucskeszulek fole lottek volna be?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#88) Xaels válasza Árpi001 (#86) üzenetére


Xaels
félisten

Magam részéről jobban örülök ha a szenzor akkora, hogy ne kelljen vakuzni csak végszükség esetén és akkor is elég legyen egy LED villanó. Utálom a vörösszemet meg a bepislogós képeket.

Galaxy K Zoom. Meg a Lumiák közül 1-2. Aztán régebben ott volt a Motorola az XT701 pl.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#89) Francia91 válasza Árpi001 (#86) üzenetére


Francia91
veterán

A K Zoom, vagy a Lumia 1020, azt hiszem, ami utoljára Xenon vakus volt. A Lumia 928-ast ne vegyük ide, mert az csak a Verizonnál kapható, pedig az a telefon érdekelne is :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#90) rdt89 válasza Graphics (#87) üzenetére


rdt89
addikt

Hát én a Vibe Z2 Pro-ra gondolok. Igen nem a kezdő árára, hanem a mostanira, de akkor is felette van, és még nem jelent meg a Vibe Z3 Pro, így szerintem még a Z2 pro a csúcs. :)

(#91) Graphics válasza Xaels (#88) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vékszükség :D ?

Késő van ;] ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92) Xaels válasza Graphics (#91) üzenetére


Xaels
félisten

:P ja késő van mert hajnali 2-kor keltem, lehúztam a melegben több mint 9órát. Hazajöttem majd nekiugrottam a melegben még krómpasztázni a motort is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#93) Graphics válasza Xaels (#92) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne is mondd, mindjart megyek ejszakazni :( brrrrr

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94) Árpi001 válasza Xaels (#88) üzenetére


Árpi001
senior tag

Annak én is.Annál jobb fotók készülhetnének.
De +ban nehogy már ne férjen bele egy xenon vaku.
Amúgy a K zoom is 2014-év közepei ha jól emlékszem.Most meg 2015 07-hó van,.Idén még a samu sem készített S4 zoom-hoz,vagy a K Zoom-hoz hasonló kameraphon-t.
Egy évig sehol semmi.Mintha már nem is terveznék a xenont...

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#95) Xaels válasza Graphics (#93) üzenetére


Xaels
félisten

Én holnap beugrós leszek. 6-12-ig és fél5-8-ig. Persze a város másik végébe kell menjek még ráadásként ezért valószínű nem is jövök haza a kettő között mert időben is sok meg benzinben is. A nyári melegbe alig van 9óránál rövidebb műszak. Verném nyakon azokat akik csinálják a keretet...

Hogy ON is legyek, ez a telefon is bekerülhetne szolgáltatóhoz, ha másért nem azért hogy legyen értelmes ajánlat a hátam közepére sem kívánt alsó szegmens és a túl drága csúcs között. Legalább is droid fronton mert más OS nem érdekel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#96) citkar válasza forgonati (#78) üzenetére


citkar
addikt

"Ha nekem kamerára kihegyezett mobil kellene, hiába lenne a Z2 Pro jóval olcsóbb, akkor is hamarabb venném ezt"

Akkor mégsem olyan fontos a kamera, mert ugyan nagyobb, de ahogy néztem abban jobb a kamera.
Kétségtelen, hogy nagy, ami engem is visszatart.

(#83) rdt89:

Igen, ráadásul nagyon tetszetős a Vibe Z2 pro. Külsőség, anyaghasználat és más tekintetben is.
Nem feltétlen sok a 15,6 cm hossza, csak nekem a 14,2 cm-es (5 colos) telóm is néha nagy, hát még ha rátennék másfél centit. Pedig nagyon meggyőző a Vibe z2 Pro...ha a kis tesóban nem gagyi SoC lenne talán az jó lenne.
Aki bő 100k körül szánna jó készülékre és belefér a 15,6 cm, annak mindenképp ajánlott.

(#97) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Akkor vigyázok :)

(#98) ZolkoW


ZolkoW
őstag

ez a teló sajnos nem lett annyira elrontva, hogy teljesen kiessen a pixisből :))

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#99) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Jókora parasztvakítás a "kameratelefon", amiben pont a kamera teljesen mezei. Berakunk 3 LEDet meg egy designcsíkot, hogy kamerásabbnak nézzen ki, aztán mehet. :D

(#100) hemaka


hemaka
nagyúr

A kameranal levo design jol nez ki, de nem lett azert olyan jo a kameraja. Bar ha ettol eltekintunk, mobilnak meg teljesen korrekt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.