Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#407) nemadom-meg


nemadom-meg
csendes tag

#404: Megnéztem, jó lesz ez. (Már ha fog ez működni normálisan...) Köszönöm ismét!

Ám van itt még hiba bőven, sajnos.
Ami azzal kezdődött, hogy játék közben a gazdájánál fekete képernyő, majd kékhalál. Valami xxx.txt-s log file-ra hivatkozással.
Újraindítást követően ismét kékhalál, de már Nvidia driver-re hivatkozó kóddal. Majd 43-as hibakód, és ismét kékhalál a fentebb említett *.txt log. Itt kerültem a képbe, mert amúgy is érett egy Win10 újratelepítés.
Ami gond nélkül lezajlott, driverekkel, mindennel. Az Nvidia telepítése előtt "fehérre fagyott", majd nagy nehezen elindult. Itt már gyanakodtam a benne levő merevlemezre, hogy esetleg az okozott-e közvetve hibát. Ezt a felületet meglátva, kb. pánikszerű adatmentés kezdődött... :Y Ill. a merevlemez kivétele.
Az Nvidia driver telepítése után jött a fentebb említett 43-as hibakód. Erről néhány képernyőfotót, (második) mellékelek, valamint arról, hogy nem is olyan ritka a hiba. Ez utóbbi ugyan csak két delikvenst tartalmaz (Google fordítóval magyarra fordítva), akiknél szintén váratlanul jelentkezett ez a hiba. Ám kissé belemélyedve nagyon sok ilyen fordul(t) elő.
A bajom tulajdonképpen annyi, hogy nem tudom eldönteni egy csomó fórumbejegyzés -angol- elolvasása után, hogy szoftveres, avagy hardveres a hiba. Leginkább azért, mert szinte a legelején belefutottam abba, hogy "ismert" probléma a Win10 kontra 1060 inkompatibilitási mizéria, plusz a 43-as kód. Ami ugye szoftveres oldalról jelent(ett) bajt.
Ám néhányan pedig hardveres megközelítésből -alaplap csere- találták megoldottnak ugyanezt. Egy kivétellel, aki újra belefutott ugyanebbe. Viszont a többség a szoftveres megoldásokat próbálta leírni. Mivel ezeket teljesen más gépen olvastam, ide nem tudom belinkelni sajnos.
Ami viszont a közös bennük, hogy szinte senki sem állt neki :R , hogy ez már pedig a tuti jóság volt. Inkább azt jelezték vissza, hogy ez a megoldás sem jó, ill. az a megoldás sem vezetett eredményre.

Ha van közöttetek valaki aki szintén járt így, ne tartsa magába a tuti tipp kulcsát légyszi! Köszönöm. :K :K
"Teljesen érdekes", hogy a garancia már erről (is) lejárt, mint nagyon sokaknak, akik szintén tanácstalanok ez ügyben. :W
Így egyelőre áll a thermal pad project... Feleslegesen nem ruházna be a tulaja. :(

Megj.: amikor megtudtam, hogy mennyi is volt tulajdonképp a szerkezet. Hátttöööö (sic) ...
Nem ezt vártam volna!

[ Szerkesztve ]

"... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.