Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Tengri válasza Angel2014 (#400) üzenetére


Tengri
senior tag

:K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#402) Angel2014 válasza Tengri (#401) üzenetére


Angel2014
addikt

Letöltöttem hasznos kis progi. Sőt az telepiti most a store helyett nerve centert is. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#403) Tengri válasza Angel2014 (#402) üzenetére


Tengri
senior tag

Amire szükséged van azt le tudod tölteni a Vantage-ről.
Bár én már csak félig követem a topicot, mert odaadtam a testvéremnek a Y720-at.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#404) nemadom-meg


nemadom-meg
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tud nekem abban segíteni, hogy a [kép]-en látható thermal pad-ok milyen vastagok? Két éves laptop került a kezembe, és sehol nem lelem ezt az adatot. Újra kellene pasztázni, de addig nem szeretném szétszedni, amíg nincs meg a hozzávaló.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

(#405) Angel2014 válasza nemadom-meg (#404) üzenetére


Angel2014
addikt

ezt tettem ugyan erre

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#406) nemadom-meg válasza Angel2014 (#405) üzenetére


nemadom-meg
csendes tag

Szia!
Köszönöm szépen a segítséged. Ránézek amint hazaérek. :R

"... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

(#407) nemadom-meg


nemadom-meg
csendes tag

#404: Megnéztem, jó lesz ez. (Már ha fog ez működni normálisan...) Köszönöm ismét!

Ám van itt még hiba bőven, sajnos.
Ami azzal kezdődött, hogy játék közben a gazdájánál fekete képernyő, majd kékhalál. Valami xxx.txt-s log file-ra hivatkozással.
Újraindítást követően ismét kékhalál, de már Nvidia driver-re hivatkozó kóddal. Majd 43-as hibakód, és ismét kékhalál a fentebb említett *.txt log. Itt kerültem a képbe, mert amúgy is érett egy Win10 újratelepítés.
Ami gond nélkül lezajlott, driverekkel, mindennel. Az Nvidia telepítése előtt "fehérre fagyott", majd nagy nehezen elindult. Itt már gyanakodtam a benne levő merevlemezre, hogy esetleg az okozott-e közvetve hibát. Ezt a felületet meglátva, kb. pánikszerű adatmentés kezdődött... :Y Ill. a merevlemez kivétele.
Az Nvidia driver telepítése után jött a fentebb említett 43-as hibakód. Erről néhány képernyőfotót, (második) mellékelek, valamint arról, hogy nem is olyan ritka a hiba. Ez utóbbi ugyan csak két delikvenst tartalmaz (Google fordítóval magyarra fordítva), akiknél szintén váratlanul jelentkezett ez a hiba. Ám kissé belemélyedve nagyon sok ilyen fordul(t) elő.
A bajom tulajdonképpen annyi, hogy nem tudom eldönteni egy csomó fórumbejegyzés -angol- elolvasása után, hogy szoftveres, avagy hardveres a hiba. Leginkább azért, mert szinte a legelején belefutottam abba, hogy "ismert" probléma a Win10 kontra 1060 inkompatibilitási mizéria, plusz a 43-as kód. Ami ugye szoftveres oldalról jelent(ett) bajt.
Ám néhányan pedig hardveres megközelítésből -alaplap csere- találták megoldottnak ugyanezt. Egy kivétellel, aki újra belefutott ugyanebbe. Viszont a többség a szoftveres megoldásokat próbálta leírni. Mivel ezeket teljesen más gépen olvastam, ide nem tudom belinkelni sajnos.
Ami viszont a közös bennük, hogy szinte senki sem állt neki :R , hogy ez már pedig a tuti jóság volt. Inkább azt jelezték vissza, hogy ez a megoldás sem jó, ill. az a megoldás sem vezetett eredményre.

Ha van közöttetek valaki aki szintén járt így, ne tartsa magába a tuti tipp kulcsát légyszi! Köszönöm. :K :K
"Teljesen érdekes", hogy a garancia már erről (is) lejárt, mint nagyon sokaknak, akik szintén tanácstalanok ez ügyben. :W
Így egyelőre áll a thermal pad project... Feleslegesen nem ruházna be a tulaja. :(

Megj.: amikor megtudtam, hogy mennyi is volt tulajdonképp a szerkezet. Hátttöööö (sic) ...
Nem ezt vártam volna!

[ Szerkesztve ]

"... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

(#408) Angel2014 válasza nemadom-meg (#407) üzenetére


Angel2014
addikt

írok püt.. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#409) Angel2014


Angel2014
addikt

Anyu rosszul lett, siettem hírtelen letettem a gépet a sarkába beleért a kezem így kiszakadt az egész LCD csavartartó sor.

Amíg meg nem jön a fedél kínából így oldottam meg...nrm szép de addig hatásos.

Ezért is jó az aluminium ház.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#410) sellerBP


sellerBP
tag

Sziasztok!
Van egy ilyen notim, pasztaznom kellene lassan. :)
Paszta megvan mar milyet veszek artic mx4 lesz.
Viszont padekkel gondban vagyok. Hany mm-es padek vannak a notiban?
Artic-ot neztem ebbol is 1 mm-es jo lenne?

(#411) Angel2014 válasza sellerBP (#410) üzenetére


Angel2014
addikt

Igen én is 1mm tettem a hűtőre. 220v boltból vettem. De inkább nagyobb legyen mint kisebb. a csavar úgy is szétnyomja.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#412) sellerBP válasza Angel2014 (#411) üzenetére


sellerBP
tag

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.