Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Dhampir válasza Angel2014 (#348) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak összehasonlításképpen, egy régi HP ProBook 6570b-vel ilyen gondok nem jelentkeznek az új Windows 10 alatt.

(#352) zsebtigris válasza Dhampir (#347) üzenetére


zsebtigris
csendes tag

Mit takar az, hogy szürke importos?

3 év garancia megvan a weboldalon.
Bár annyit furcsállottam, hogy kimondott garancia papír nem volt a dobozba, mint a régi y50-70-nél csak egy számla amire az volt írva, hogy 36 hónap garancia és a számla jótállásként szolgál.
Ha esetlegesen szervizbe kell küldenem akkor a Telemaxnak tényleg elég lesz a számla? Gyanús.

(#353) zsebtigris válasza Angel2014 (#348) üzenetére


zsebtigris
csendes tag

Nem gyári SSD van benne, hanem ők rakták bele, úgy ahogyan a másik 8GB RAM-ot.

Ez onnan jött le, hogy a gyári dobozon 0SDD és 8GB ram van...

HDD-ról meg töröltem a recorvery cuccost :))

Amúgy nekem nincs ilyen kivilágosodás, Geforce Experience-vel raktam fel a legújabb drivert.

(#354) Dhampir válasza zsebtigris (#352) üzenetére


Dhampir
félisten

Hazai forgalmazásba nem hivatalos úton bekerülő termékek, amelyekre esetenként nem jár a teljes garanciaidő.

Ott kellene lennie egy hazai nagyker által kibocsátott és a bolt által is lebélyegzett, dátumozott jótállási jegynek is.

Szerintem ez ügyben érdemes volna elektronikus levélben rákérdezni a Telemaxra és az adott géptípust forgalmazó nagykerrel is felvenni a kapcsolatot és letisztázni az eredetet. A bolt akármit mondhat.

Egy hasznos fórum, ha további kérdések merülnének fel a garanciára vonatkozóan:

Garancia kérdés, fogyasztóvédelem

(#355) zsebtigris válasza Dhampir (#354) üzenetére


zsebtigris
csendes tag

Válaszolt a Rádium a téves SSD modullal kapcsolatban, postázzák a helyeset, futárnak pedig odaadom a régit.
Abszolút kedvesek voltak, de ez a dolguk.
A válaszlevélben kértem, hogy postázzák a garanciajegyet kitöltve és pecsételve, kiváncsi vagyok.

Ezzel párhuzamosan írtam a TMX-nek azzal kapcsolatban, hogy garanciajegy nélkül mit ér a jótállási jeggyel egyenértékű számla, illetve, hogy szürke importos-e a gép.

Reménykedek, hogy pozitívan zárul az ügy, nem gondoltam volna, hogy egy közel fél milliós géppel az embernek ennyit kell szenvedni, hogy tisztázzon mindent.

(#356) Dhampir válasza zsebtigris (#355) üzenetére


Dhampir
félisten

A forrás, a beszerzés is lényeges pont a vásárlásban, ha nem akar az ember álmatlanul forgolódni a nyoszolyán.

(#357) zsebtigris válasza Dhampir (#356) üzenetére


zsebtigris
csendes tag

Hát igen, ez úgy érzem jó lecke lesz számomra.

Igazából lehet én voltam ennyire naiv, hogy azt gondoltam manapság mindenki tisztességes és nem trükközik.
Főleg nem ekkora cég, de hát úgy néz ki a profit mindennek felett áll :(((

Ui.: Most kaptam választ a TMX-től ami megnyugtató:

"Tisztelt Ügyfelünk !

Természetesen a számlával is tudjuk kezelni a készüléket garanciában.

A gyártó weboldalán szereplő garancia információ csak tájékoztató jellegű.
Egy készülék regisztrációt követően szinkronizálódni fog a garancia lekérdező és a valós információkat fogja mutatni.

Jelenleg a Lenovo nem köti regisztrációhoz a 24 hónapos garancia időt, így a szerviz a vásárlást igazoló dokumentumokat veszi alapul a garancia ellenőrzéséhez, a gyártó weboldalán található garancia lekérdező nem mérvadó.

Ennek ellenére javasoljuk a készülék regisztrációját, mivel így pontosan nyomon tudja követni a fennmaradó garancia időt, valamint egyéb szolgáltatások is elérhetővé válnak.

Köszönettel,"

[ Szerkesztve ]

(#358) Angel2014 válasza zsebtigris (#357) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem hittél nekem? :F

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#359) Dhampir válasza zsebtigris (#357) üzenetére


Dhampir
félisten

Erre a gépre, ha magyar, 3 év garancia jár, nem 24 hónap.

(#360) zsebtigris válasza Angel2014 (#358) üzenetére


zsebtigris
csendes tag

Ne haragudj, de sajnos a cég ahol dolgozom "arra tanított", hogy az a biztos amit én csinálok meg és/vagy nézek utána.

(#361) zsebtigris válasza zsebtigris (#355) üzenetére


zsebtigris
csendes tag

Na, ezennel lezárult a Radiumos kör.
Megkaptam az alapból rendelt 512GB-os SSD-t(WD Black)
Illetve megküldték kérésemre a garancia jegyet is pecsetelve, kitöltve.
A kellemetlenségek végett pedig kaptam ajándékba egy vezeték nélküli ASUS egeret.

Összességében döcögős volt a téves modulbeszerelés, illetve garanciahiány végett, de úgy érzem korrektül álltal a dologhoz és számomra pozitív élmennyel zárult a történet, a hibák ellenére is, mert emberek vagyunk, hibázunk.

Nem tudom mennyi alapja volt az előző negatív tapasztalatoknak, de lehetséges, hogy a cég rájött, hogy hosszú távon mi a kifizetődő.

Ui.:
Köszönöm az elöttem szóloknak az ötleteket, tanácsokat.

(#362) Dhampir válasza zsebtigris (#361) üzenetére


Dhampir
félisten

Szuper, köszi a beszámolót, eszerint jár a piros pont a boltnak.

(#363) Angel2014 válasza zsebtigris (#361) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezt az ssd-ét látja a bios..ez nvme? Sokan próbáltak mást betenni de nem látta a biost csak a samsungot.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#364) zsebtigris válasza Angel2014 (#363) üzenetére


zsebtigris
csendes tag

Igen nvme, látja gond nélkül.
Előzőleg ADATA valami 7000 volt benne, azzal sem volt gondom.

Itt egy összehasonlítás is:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#365) Angel2014 válasza zsebtigris (#364) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem ez...[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#366) Angel2014 válasza Dhampir (#351) üzenetére


Angel2014
addikt

Ma kiadtak egy win 10 javítást , az megoldotta..gondolom a mi gépünk már az új hardverekkel van a ted meg még a régivel.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#367) Dhampir válasza Angel2014 (#366) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, szerdán települt az összesítő frissítés. Egy hete HP HIDClass és camera illesztőprogram frissítések is érkeztek rá. Egy régi Ivy-s gép ez, de üzleti kategóriás, amik akár hosszú évekig támogatottak friss driverekkel.
Nem az én gépem amúgy, csak néha használgatom, valamennyire karbantartom, ha szükséges. :)

(#368) Tengri válasza zsebtigris (#344) üzenetére


Tengri
senior tag

Radium :N :N :N

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#369) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!
Gondolkozom laptopcserén és emellett tenném le a voksomat! Kérés/kérdés: van valaki köztetek, aki rá tudja kötni 4k tv-re a lapost, és 4k hdr filmet nézni rajta? Aki ezt tudja, minden tekintetben rendben működik, szaggatásmentesen? milyen 256gb körüli nvme ssd ajánlott (amit meg is eszik a bios)?
köszönöm!

(#370) nbware válasza Draken (#369) üzenetére


nbware
senior tag

én 4k monitorra kötöttem rá és úgy használom és nincsen vele problémám, megy tökéletesen minden, a játékok is :)
nekem egy 512es van benne samsung ssd 960

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#371) Tengri válasza Draken (#369) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Az enyémben ilyen van: Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW
Ha szükséged van nagyobbra akkor Samsung 960 EVO 512GB M.2 PCIe MZ-V6E500BW
A samukkal jól teljesít a lapos :K

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#372) kishepi22


kishepi22
újonc

Sziasztok! Nem is olyan régen vásároltam egy Lenovo Y720-as laptopot, i7-es processzorral, és 256gb-s SSD-vel. A 1060-as kártya viszont kicsit gyengébben performál, ahogy kéne neki, nincs-e esetleg valami ötletetek?
Driver:416.16

Link egy benchmarkhoz: http://www.userbenchmark.com/UserRun/11272292

[ Szerkesztve ]

(#373) nbware válasza kishepi22 (#372) üzenetére


nbware
senior tag

Nekem ez lett: http://www.userbenchmark.com/UserRun/11292751
És nincs bajom a laptoppal, amit kell, azt viszi játékok terén rendesen!

Ja és én külső monitoron használom, egy 27"on :)

[ Szerkesztve ]

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#374) Angel2014 válasza nbware (#373) üzenetére


Angel2014
addikt

Én ezt kaptam játék 18-19 % [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#375) Angel2014 válasza Angel2014 (#374) üzenetére


Angel2014
addikt

Még friss NV driver feltélele és gép újraindítása után se megy feljebb..[link] Mi lehet a baj akkor nálam?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#376) nbware válasza Angel2014 (#375) üzenetére


nbware
senior tag

Mind a kettőnél csak az Intel vga megy és nem az nvidia, látja rendesen a kezelőben? nézd meg ennél a programnál az nvidiát, hogy a maximum vga legyen az nvidia és ne az intel!

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#377) Angel2014 válasza nbware (#376) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezt mondod? Ha igen állítsam át csak NV-re?

Vagy ha így csinálnám?

Tényleg ti hogy csináltátok automatikusan felismerte? Nem kellet nyúlnotok semmihez?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#378) Angel2014


Angel2014
addikt

Ezt irja ki ha a nagyteljesítményűvel indítom...

Ha meg bemegyek a menűbe nem tudom hozzáadni...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#379) Angel2014


Angel2014
addikt

Csak ezzel sikerült tesztelni Super Position Benchmark...a tietekkel akármit csinálok nem indul el az NV .

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#380) nbware válasza Angel2014 (#377) üzenetére


nbware
senior tag

állítsd át jah, és utána már csak futtatni kell a tesztet, minden beállítás nélkül, meg ha lehet az energiagazdálkodásnál tedd fel a maximális teljesítményre és akkor tuti azt fogja használni

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#381) Angel2014 válasza nbware (#380) üzenetére


Angel2014
addikt

Leírnád részletesen mit állítsak át... :R

Betalózom az nvidiába ,kiválasztom a nagyteljesítményű processort de így sem sikerül ilindítani.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#382) nbware válasza Angel2014 (#381) üzenetére


nbware
senior tag

Bemé.sz az nvidia vezérlőpultba, majd ott lesz egy olyan, hogy 3d beállítások kezelése és ki lehet választani milyen legyen a globális beállításnál az előnyben részesített grafikus processzor, ott válaszd ki a nagyteljesítményűt, majd a programbeállításoknál meg add hozzá a prgoramot és válaszd ki neki az nvidiát, utána már csak el kell indítanod normálisan a programot, tehát nem kell jobb egérgomb, meg ilyenek, hanem csak rákattintasz kettőt a ballal :)

Ha így sem megy, akkor meg a windowssal lehet valami gebasz, ha játék alatt megy normálisan.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#383) Angel2014 válasza nbware (#382) üzenetére


Angel2014
addikt

Na így már sikerült... :R

Ez lett a pontszámom. [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#384) Angel2014 válasza Angel2014 (#383) üzenetére


Angel2014
addikt

Néztem a 3 eredményt amit most felltettetek a munkaállomásban és azért térhet el mert a memóriák mérete mások..gondolom.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#385) nbware válasza Angel2014 (#384) üzenetére


nbware
senior tag

jah, az is befolyásolja az össz pontszámot, meg nálam az ssd is sokat besegített :) mégis 1500 az olvasási és írási sebessége, nem a normális ssd, ami 500at tud :D

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#386) kishepi22 válasza nbware (#385) üzenetére


kishepi22
újonc

Engem csak a videókártya idegesít. Nem aggályoskodni szeretnék, de amennyiben alulteljesít a kártyám, akkor ha szeretném, még 30 napon belül még visszaküldhetem teljes áron a gépet.

(#387) Angel2014 válasza kishepi22 (#386) üzenetére


Angel2014
addikt

szerintem driver ,vagy valami progi fogja..tiszta win 10 telepítés uefiben. és fullra törölném a meghajtókat is.még a lenovo partíciókat is.

Microsoft oldalról letölteném a win 10 legfrisseb buildot [link]és a netet ráengedném..amikor felment az összes driver újraindítod és így csinálj egy tesztet..

De csinálj egy tesztet most a super position benchmarkal is. [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#388) Angel2014


Angel2014
addikt

Megnéznétek hogy nvme m2 samsung evo 960 ssdt ti tudtok tesztelni ssd life programmal?

Vagy az us jó lenne bármilyet csam m2 nvme legyen.

Nekem valamiért nem engedi tesztelni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#389) Tengri válasza kishepi22 (#386) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Angel2014-nek igaza van. Valami fogja a gtx 1060-at.
Nekem 2 monitorral olyan 6600-as teszt jött ki, de egy monitorral (nem kijelzővel!):

Más és más az eredmény, ami függ a programtól és a hardverektől.

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#390) Osz24


Osz24
tag

Sziasztok!
Segitseget szeretnek kerni.
Egy hasznalt Y720 ast vasarolnek.

Mit erdemes ,és milyen progival, vagy hol tudom megnezni hogy minden rendben van e a geppel!
Elöre is köszönöm.
:R

(#391) Angel2014 válasza Osz24 (#390) üzenetére


Angel2014
addikt

Lenovo Diagnostics for Windows 10 (64-bit), 8.1 (64-bit), 8 (64-bit), 7 (64-bit), 2003 Advanced Server (64-bit) and 2008 Advanced Server (64-bit) - Desktops, Notebooks, Workstations

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#392) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Az új nerve centert csak úgy lehet telepíteni,hogy amikor felrakom a gépre utána a maradékot az áruházból tölti le? Mintha a korábbi verzió nem ilyen volt...nem is értem miért így csinálja .vagy én csinálok valamit rosszul?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#393) holdjaro válasza Angel2014 (#392) üzenetére


holdjaro
csendes tag

Igen, Store-os lett.

(#394) holdjaro válasza Osz24 (#390) üzenetére


holdjaro
csendes tag

Szia,

AIDA64 stability test pl, de a legjobb teszt ha rateszel egy jatekot es futtatod egy ideig. :)

Amugy lehet, nemsokara eladova valik a gepem, vagy mar talaltal?

(#395) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Az új nerve centerben hogyan lehet előhozni az összes funkciót?
A hang és a turbó boost nekem hiányzik.


"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#396) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám.
Az Y720-at a testvéremnek szeretném adni és legyalultam a gépet. Majd újratelepítéskor a Lenovo Nerve Center (Sense) a Microsoft oldaláról nem tölti le az összes funkciót. Azt írja ki, hogy nem elérhető.

Megkeresésemre a Lenovo a Microsofthoz irányított. A Microsoft meg azt válaszolta, hogy a szolgáltatás már nem elérhető...Valaki tudna segíteni ez ügyben?

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#397) monsterman


monsterman
újonc

Sziasztok

Valqki tudja hogy játék közben miért nem megy a turbo boost? Vagy az csak akkor megy ha a proci bizonyos százalék fölé megy?

Köszi

(#398) monsterman válasza Tengri (#396) üzenetére


monsterman
újonc

szia

Ha még aktuális én el tudom neked küldeni

(#399) Tengri válasza monsterman (#398) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Köszönöm.
Közben megoldódott a probléma (a Lenovo oldalról automatikusan telepítette), de érdekes, hogy CSAK futtatás rendszergazdaként indítással működik helyesen, normál indításnál hibát ír ki.

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#400) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok a nerve center megszűnt a storéban?

Helyette a Lenovo Vantage van az jó nekünk?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#401) Tengri válasza Angel2014 (#400) üzenetére


Tengri
senior tag

:K

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#402) Angel2014 válasza Tengri (#401) üzenetére


Angel2014
addikt

Letöltöttem hasznos kis progi. Sőt az telepiti most a store helyett nerve centert is. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#403) Tengri válasza Angel2014 (#402) üzenetére


Tengri
senior tag

Amire szükséged van azt le tudod tölteni a Vantage-ről.
Bár én már csak félig követem a topicot, mert odaadtam a testvéremnek a Y720-at.

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#404) nemadom-meg


nemadom-meg
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tud nekem abban segíteni, hogy a [kép]-en látható thermal pad-ok milyen vastagok? Két éves laptop került a kezembe, és sehol nem lelem ezt az adatot. Újra kellene pasztázni, de addig nem szeretném szétszedni, amíg nincs meg a hozzávaló.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

(#405) Angel2014 válasza nemadom-meg (#404) üzenetére


Angel2014
addikt

ezt tettem ugyan erre

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#406) nemadom-meg válasza Angel2014 (#405) üzenetére


nemadom-meg
csendes tag

Szia!
Köszönöm szépen a segítséged. Ránézek amint hazaérek. :R

"... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

(#407) nemadom-meg


nemadom-meg
csendes tag

#404: Megnéztem, jó lesz ez. (Már ha fog ez működni normálisan...) Köszönöm ismét!

Ám van itt még hiba bőven, sajnos.
Ami azzal kezdődött, hogy játék közben a gazdájánál fekete képernyő, majd kékhalál. Valami xxx.txt-s log file-ra hivatkozással.
Újraindítást követően ismét kékhalál, de már Nvidia driver-re hivatkozó kóddal. Majd 43-as hibakód, és ismét kékhalál a fentebb említett *.txt log. Itt kerültem a képbe, mert amúgy is érett egy Win10 újratelepítés.
Ami gond nélkül lezajlott, driverekkel, mindennel. Az Nvidia telepítése előtt "fehérre fagyott", majd nagy nehezen elindult. Itt már gyanakodtam a benne levő merevlemezre, hogy esetleg az okozott-e közvetve hibát. Ezt a felületet meglátva, kb. pánikszerű adatmentés kezdődött... :Y Ill. a merevlemez kivétele.
Az Nvidia driver telepítése után jött a fentebb említett 43-as hibakód. Erről néhány képernyőfotót, (második) mellékelek, valamint arról, hogy nem is olyan ritka a hiba. Ez utóbbi ugyan csak két delikvenst tartalmaz (Google fordítóval magyarra fordítva), akiknél szintén váratlanul jelentkezett ez a hiba. Ám kissé belemélyedve nagyon sok ilyen fordul(t) elő.
A bajom tulajdonképpen annyi, hogy nem tudom eldönteni egy csomó fórumbejegyzés -angol- elolvasása után, hogy szoftveres, avagy hardveres a hiba. Leginkább azért, mert szinte a legelején belefutottam abba, hogy "ismert" probléma a Win10 kontra 1060 inkompatibilitási mizéria, plusz a 43-as kód. Ami ugye szoftveres oldalról jelent(ett) bajt.
Ám néhányan pedig hardveres megközelítésből -alaplap csere- találták megoldottnak ugyanezt. Egy kivétellel, aki újra belefutott ugyanebbe. Viszont a többség a szoftveres megoldásokat próbálta leírni. Mivel ezeket teljesen más gépen olvastam, ide nem tudom belinkelni sajnos.
Ami viszont a közös bennük, hogy szinte senki sem állt neki :R , hogy ez már pedig a tuti jóság volt. Inkább azt jelezték vissza, hogy ez a megoldás sem jó, ill. az a megoldás sem vezetett eredményre.

Ha van közöttetek valaki aki szintén járt így, ne tartsa magába a tuti tipp kulcsát légyszi! Köszönöm. :K :K
"Teljesen érdekes", hogy a garancia már erről (is) lejárt, mint nagyon sokaknak, akik szintén tanácstalanok ez ügyben. :W
Így egyelőre áll a thermal pad project... Feleslegesen nem ruházna be a tulaja. :(

Megj.: amikor megtudtam, hogy mennyi is volt tulajdonképp a szerkezet. Hátttöööö (sic) ...
Nem ezt vártam volna!

[ Szerkesztve ]

"... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

(#408) Angel2014 válasza nemadom-meg (#407) üzenetére


Angel2014
addikt

írok püt.. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#409) Angel2014


Angel2014
addikt

Anyu rosszul lett, siettem hírtelen letettem a gépet a sarkába beleért a kezem így kiszakadt az egész LCD csavartartó sor.

Amíg meg nem jön a fedél kínából így oldottam meg...nrm szép de addig hatásos.

Ezért is jó az aluminium ház.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#410) sellerBP


sellerBP
tag

Sziasztok!
Van egy ilyen notim, pasztaznom kellene lassan. :)
Paszta megvan mar milyet veszek artic mx4 lesz.
Viszont padekkel gondban vagyok. Hany mm-es padek vannak a notiban?
Artic-ot neztem ebbol is 1 mm-es jo lenne?

(#411) Angel2014 válasza sellerBP (#410) üzenetére


Angel2014
addikt

Igen én is 1mm tettem a hűtőre. 220v boltból vettem. De inkább nagyobb legyen mint kisebb. a csavar úgy is szétnyomja.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#412) sellerBP válasza Angel2014 (#411) üzenetére


sellerBP
tag

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.