Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) XuChi válasza ->Raizen<- (#132) üzenetére


XuChi
addikt

Az lehet hogy a zsanér nem törik el, nem is az szokott sok esetben, hanem az LCD Cover-ből szakadnak ki a csavarperselyek. A műanyag fészkek elrepednek, és ott a baj. Igen sürűn cserélek hátlapot, top és bottom case-t, amikből szépen kiszakadnak a zsanérok. És igen, lenovo-ból is, nem csak a gagyi Z szériából, de bizony az Y szériásoknál is előfordul. Pont most van nálam egy Y700, aminek cserélnem kell az LCD-t, LCD cover-t, LCD bezzel-t, és a felső burkolatot kopletten. Pusztán csak azért mert kiszakadt a zsanér a burkolatokból, miután szépen megszorult....

#133: dell latitude e6320, ez is az a széria, aminek a zsanérja az LCD két oldalán szépen kettéreped, és szakad a LCD bezzel, wifi kábel, és sérülhet az LCD is.... :R

[ Szerkesztve ]

(#152) Exelsior válasza #11302912 (#146) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia.

Acer Aspire V5-573G 219 900 Ft volt amikor régen vettem.

1 év alatt szét ment az egyik oldali zsanér és nem ejtettem le mindennap baromira vigyáztam rá.

Szóval igen is el tud törni a műanyag sajnos. Szerviz azt mondta 30ezer a javítása. Még szerencse hogy eladtam.

Ezért mondom mindig fokozottan figyelni kell a zsanér kiépítését főleg ha hőleadás közelében van.

Persze most már biztos jobbakat csinálnak gondolná az ember. Meg hát lehet hogy szar mert Acer. Ez irreleváns. Mindegyik gyártónál lehet szar és jobb. Meg kell nézni ki mire költi a pénzét főleg ennyiért.

Tapasztalatból beszélek és nem gyorsan és nem sokszor nyitogattam a laptopot. Egyszerűen szarul volt meg tervezve a zsanér ennyi.

Le lehet szűrni a következtetést. Tudom nem volt gamer laptop. Nem is ezért írtam. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#153) #11302912 válasza Exelsior (#152) üzenetére


#11302912
törölt tag

Ezt el is hiszem. Es ez egy ertelmes hsz. De azert te is erzed, hogy ez nem minden napos es nem minden laptoppal tortenik meg. Egyszeruen azok az emberek akik szervizben dolgoznak es minden nap torott/elromlott laptopokat latnak, egyertelmuen nem lathatjak mennyi a jol mukodo akar evtizedekig kitarto eszkoz ami a rosszak mellett van.

Az pedig feletteb erdekes, hogy meg ha rakeresek az "asus gl502 broken hinges" dologra, meg google sem dob ki ra peldat... Tehat annyira nem lehet rossz.

Biztos megesik, csak nem tul surun. Mig vannak gepek amik surubben tornek/romlanak el.

De ezek az atom draga cuccok azert mar odafigyelessel vannak tervezve/osszerakva szerintem. Legalabbis nagyobb odafigyelessel mint az olcsobb kategoria.

[ Szerkesztve ]

(#154) APONE válasza klambi (#81) üzenetére


APONE
tag

Sajnos a te ASUS-od NEM IPS kijelzős.... a Lenovo pedig az :R

[ Szerkesztve ]

(#155) Kilobeat


Kilobeat
tag

Lenovo-t venni? :D :DD :DDD
Esetleg majd ha lesz rá garancia!

Mióta Mac-em volt imádom a Windows-t :p

(#156) holdjaro


holdjaro
csendes tag

Hol lehet ebből magyar RGB billentyűzetest venni? Mindenhol csak a randa vöröst találom. :(

(#157) HummeRC válasza holdjaro (#156) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nekem van egy. :K

(#158) holdjaro válasza HummeRC (#157) üzenetére


holdjaro
csendes tag

Oké, és hol vetted? Illetve mi a típusszáma, ha szabad? :)

szerk: na mire beírtam, a Notebookstore-ból jött válasz, hogy az övék RGB-s. :)

[ Szerkesztve ]

(#159) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki telepített-e már Windows 7-et Y720-ra? Sajna nekem csak 7-esem van és azt szeretném 10-re frissíteni ha lehetséges.
Rufussal próbáltam USB-ről felrakni és az 5. ablaknál a "Hová kívánja telepíteni a windows rendszert?" nem lát meghajtót ahová rakhatnám. Valaki tudna segíteni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#160) dugo_ válasza Tengri (#159) üzenetére


dugo_
veterán

Elfogadja a 7-es kódot közvetlenül is, emiatt ne szórakozz plusz körökkel.

(#161) HummeRC válasza Tengri (#159) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ja, ahogy előttem is írták, a win10 elfogadja a legális win7 kódot telepítéskor. Egyből toljad neki a win10-et. :K

[ Szerkesztve ]

(#162) Tengri válasza dugo_ (#160) üzenetére


Tengri
senior tag

dugø és HummeRC: Köszönöm szépen a segítséget! :R

Még egy pár kérdésem lenne:
A Microsoft oldalán csak azt írja ki, hogy Windows 10 ([Windows 10]) és nekem Windows 7 Professional-om van. Ha lehetőség van rá Windows 10 Pro-t szeretnék az Y720-ra. Szerintetek ez az?

Illetve melyik a jobb megoldás? Ha letöltöm ISO-ként és rufussal USB-re teszem. Vagy egyből a pendrive-re teszem a Microsoft által felajánlott lehetőségen keresztül?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#163) HummeRC válasza Tengri (#162) üzenetére


HummeRC
senior tag

A win7 pro kódomat win10 pro-nak aktiválta be.
Pendrive telepítőt nem tudom, nekem van usb-s dvd meghajtóm, simán lemezről telepítettem. :)

(#164) nbware


nbware
senior tag

Sziasztok,

gondolkodom egy ilyen laptop vásárlásán. Kérdéseim:
- érdemes-e lecserélnem a mostani helyett (i7, 960m)
- hol érdemes megvenni, ahol jó áron adják?
- meg vagytok vele elégedve?
- gondolkodtam asusban is, de ilyen áron nem találtam még a közelében sem :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#165) nbware válasza nbware (#164) üzenetére


nbware
senior tag

meg most ajánlottak egy y520ast is, amiben ugyanúgy 1060as vga van 400 helyett 370ért...

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#166) HummeRC válasza nbware (#165) üzenetére


HummeRC
senior tag

370-nél sokkal olcsóbban megkapod apróról az y720-at I7-7700-al és 1060 6gb-al. Nagyon nem egy kategória minőségre a kettő. :N

(#167) Tengri válasza HummeRC (#163) üzenetére


Tengri
senior tag

Köszönöm a választ! :R
"A win7 pro kódomat win10 pro-nak aktiválta be"
Én is ebben reménykedem (meg abban, hogy ott már nem fogok falba ütközni mint a 7-nél), de én sajnos csak USB-ről tudok telepíteni, mert nincs külső USB-s DVD meghajtóm.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#168) nbware


nbware
senior tag

sziasztok,

csatlakoztam egy 8gb ramos verzióval, sima hdd van benne, gondolkodtam, hogy kicseréljem-e én az ssdmre, de elég durvának tűnik az a szétpattintás. Valaki szét szedte már?

A másik kérdésem, hogy a töltésnél pirosan villog már vagy 15 perce, az normális? Meddig kell így pirosan villognia?

köszönöm szépen a válaszokat

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#169) Tengri válasza nbware (#168) üzenetére


Tengri
senior tag

Én szakira bíztam a szétszedését és az SSD-vel történő bővítését. Így tegnap óta egy 250 GB-os Samsung EVO 960-nal lett gazdagabb a lapos. Egy GUINNESS-em bánta a fáradozását, de megérte.
A piros villogás nálam nem fordult elő, de még én is csak ismerkedési fázisban vagyok az Y720-al.

OFF:
Samsung 960 EVO 250GB M2 PCIe MZ-V6E250BW SSD-t mennyire viseli meg, ha én fél-egy éves időközönként újrahúzom az operációs rendszeremet (windows telepítésnél formázom előtte).
Előre is köszönöm a választ! :R

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#170) Tengri válasza HummeRC (#163) üzenetére


Tengri
senior tag

Win 10-el nem volt már probléma a telepítésnél. Számomra különös, hogy maga a procedúra egy Samsung 960 EVO 250GB M2 PCIe MZ-V6E250BW SSD-re nem volt csak pár perc. Telepítés után engedte aktiválni a win 7 pro kódját, így teljesen legális win 10 pro-m lett. Kipróbáltam azt is ha legyalulom és újrahúzom a windows 10-et mi fog történni. A microsoft oldaláról letöltött verziónál (melynél mind a Home, Pro és Enterprise telepíthető) kipróbáltam a másik két verziót is és egyiknél sem kellett már aktiválnom mert internetcsatlakozáskor aktiválódott az először beírt windows 7 pro kódommal.
Mégegyszer köszönöm a segítséget!

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#171) nbware válasza Tengri (#169) üzenetére


nbware
senior tag

nem szedtem szét, maradt benne a vinyó, egyenlőre elvagyok ezzel is, majd lehet később teszek bele ssd-t, annyira nem lassú szerintem ahhoz képest, hogy milyen volt a régi gépem ssdvel.
nem árt az ssdnek a sok újra telepítés.

[ Szerkesztve ]

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#172) HummeRC válasza Tengri (#170) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igen, pontosan ennek kellett történnie. Örülök hogy sikerült. :K

(#173) Tengri válasza nbware (#168) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

"A másik kérdésem, hogy a töltésnél pirosan villog már vagy 15 perce, az normális? Meddig kell így pirosan villognia?"

Tegnap akksiról használtam, majd töltöttem és a piros lámpa villogása nálam csak addig tartott amíg jelezte, hogy az akkumlátor töltési szintje alacsony. Utána fehér fénnyel villogot, majd folyamatosan világított.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#174) nbware válasza Tengri (#173) üzenetére


nbware
senior tag

Jah, kozben nekem is at váltott fehérre, csak nulláról kezdte tolteni

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#175) akcsy


akcsy
tag

Sziasztok!

Eltelt egy kis idő a gép megjelenése óta, gondolom többen is beruháztatok már erre a gépre. :)
Olvastam a fórumot is, tesztek alapján, meg ezt a kis vitát ugye többen ezt a gépet hoztátok ki győztesnek.
Viszont az lenne a kérdésem, hogy kinek mi a véleménye erről a gépről, akinek megvan hogy tetszik, aki eladta miért nem jött be neki? Mennyire éri meg az árát? :))

(#176) nbware válasza akcsy (#175) üzenetére


nbware
senior tag

Szia,

nálam bevált, imádom, 4 évig tuti megtartom, addig van rá garancia (laptopszalonos)
Ezen az áron nincsen versenytársa, rog többe kerül 40-50el minimum, annyival többet meg nem tud.

Ami kicsit bosszantó volt az alajén, az a numerikus billentyűzet! Nem is értem miért így van elrendezve, de meg lehet szokni idővel!

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#177) Tengri válasza akcsy (#175) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Igazából sokat keresgéltem az ideális ár/érték arányú (számomra megfelelő hardver-rel rendelkező) notebook-ok között és nem bántam meg, hogy az Y720-at választottam. Ajánlom megtekintésre: [David Lee Lenovo Y720 review]
[Matthew Moniz Lenovo Y720 review]
Nálam szóba sem jöhetett a ROG a kinézete miatt, mert a család használja és kifejezetten nem túl gamer-es gépet szerettünk volna. Az ACER azért esett ki, mert a Predator túl gamer, a Nitroról a topikjuknban beszéltek le. A HP Omen-ről sem hallottam túl sok jót, így arról is lemondtam. Az általam preferált DELL 7577 gtx 1060-nal való beszerzése nem sikerült, meg az árban is egy jóval magasabb kategória, így maradt az Y720. Egyedül ami visszatartott az a support, mert jókat nem igazán olvastam róla, de bízom benne, hogy nem lesz rá szükség.
Otthon a laposnak igen széles spektrumú a felhasználása, hiszen szülők és gyerekek mind-mind megtalálják benne a számításukat, a munka, szórakozás és játék terén egyaránt.
A hordozhatósága (minőségibb anyagfelhasználású, mint a konkurens gyártók laptopjai, így minimum: 2,6 kg) illetve a fedlap ujjlenyomat vonzása egy picit negatívum, de minden másban nekem/nekünk tökéletes választás volt.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#178) akcsy


akcsy
tag

Köszönöm szépen a segítségeket! Akkor nektek bevált :) Igazából az üzleti Dell-em gondoltam cserélni (soha többet, még szerencse hogy csak cég által az enyém) mert neki már nagyon megerőltető a 3d látávnytervezés, bár még egy Fotóbolt is :D

Viszont felmerült bennem két kérés:
Olvastam, hogy nem minden Y720-as RGB billentyűzetes azaz van amelyik csak piros? Meg azt sem sikerült kiderítenem, hogy a fedlapon az Y logó világít avagy sem? :)

A másik, hogy egyik társoldal tesztjén olvastam, hogy akkor a driverek frissítése nagy probléma volt ennek a gépnek, azóta ez már megoldódott? :)

(#179) Tengri válasza akcsy (#178) üzenetére


Tengri
senior tag

Sajnos a kijelző színpontossága nem a legjobb erről lehet olvasni panaszokat is a Lenovo Y720 fórumon [Legion Y720 screen color calibration]. Emiatt nem tudom mennyire lesz jó fotó szerkesztéshez és látványtervezésre.
"Olvastam, hogy nem minden Y720-as RGB billentyűzetes azaz van amelyik csak piros?"
Olvastam én is a piros billentyűzetes Y720-ról, de megnyugtatlak lehet még kapni magyar RGB billentyűzetest is.
"Meg azt sem sikerült kiderítenem, hogy a fedlapon az Y logó világít avagy sem?"
Világít a logó de nem zavaró egyáltalán.
"A másik, hogy egyik társoldal tesztjén olvastam, hogy akkor a driverek frissítése nagy probléma volt ennek a gépnek, azóta ez már megoldódott?"
A driverekkel nem tapasztaltam semmi gondot. Én úgy tudom, hogy az ezzel kapcsolatos problémák a notebook piacra kerülése utáni időkben voltak csak.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#180) Tengri válasza Tengri (#179) üzenetére


Tengri
senior tag

Utána olvastam és a színpontosságot is lehet javítani, ha olyan jellegű programokat alkalmaznál a laptopon: Spyder5ELITE vagy ColorMunki programmal.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#181) akcsy válasza Tengri (#179) üzenetére


akcsy
tag

Köszönöm szépen a részletes válaszod, így már érthető minden, és köszönöm a programokat a színhelyezéshez is :)

Megnyugtató, hogy akkor már a driverek is rendben vannak nála, habár igen, a tesztelő írta is, hogy később valószínű, hogy javítva lesz :)

Az RGB billenytűzet tán azért fontos számomra, hogy egy esti nap lehet néha szívesebben használnék egy fehér, vagy sárgásabb kombót, viszont sok oldalon nem tűntetik fel hogy RGB-s, csak hogy villágító billentyűzetes, és nehogy véletlenül belenyúljak egy alap vörösesbe (ha már van lehetőség mást is választani) :)

Nah akkor nagyon úgy fest, hogy ez a gép fog megérkezni hozzám következő hónapban :)

(#182) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Most legion 520 van nekem ès tervezném a cserèt ha megerősìtenètek..

A műanyag borìtàs az Y720 ban is megmaradt vagy abba màr alut tettek? Mert az 520 kiborìtottam ès amikor megfogtam Y50-70 utàn nagyon rosz èrzès volt.

A nàsik a hangzàsa 520 ban nincs mèlynyomó 720 ban van ez sokat dob igaz?

A harmadik a kàrtya mivel új voltam azt hittem a 1050 egy jó kàrtya ..de ezt egy 960..vagy 980 is veri a TI is verzió a bencsmarkban is majd 1600 ponttal ès 20 FPS el többet hozna a TI is verzióval.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#183) Tengri válasza Angel2014 (#182) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

A borításról: A külső anyagok nem változtak az Y700 óta. Maradt a kívül fém, belül gumiszerű műanyag bevonat.
Hangzása: A mélynyomó hatására felfedezhetőek mély hangok is, de (talán a hátrafelé irányítás miatt) az egész összhatás egy kicsit tompa. Zenehallgatásra továbbra sem lehet jó szívvel ajánlani (persze egyik notebookot sem).
VGA:


Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nálunk az egész család megtalálta benne a számítását.
Remélem segítettem

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#184) Angel2014 válasza Tengri (#183) üzenetére


Angel2014
addikt

Szia köszönöm ! :R

Ha esetleg lesz kedved lefuttatnál nekem egy ilyet összehasonlítás kép? [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#185) nbware válasza Angel2014 (#184) üzenetére


nbware
senior tag

holnap nálam lesz a laptop, mert a munkahelyemen van, majd lefuttatom

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#186) Angel2014 válasza nbware (#185) üzenetére


Angel2014
addikt

:R köszi.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#187) nbware válasza Angel2014 (#186) üzenetére


nbware
senior tag

na most kezdtem el leszedni

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#188) Angel2014 válasza nbware (#187) üzenetére


Angel2014
addikt

:R Gyorsan lejön.. :K Ugyan ebben a mediumban futtasd .de legyen feldugva az ac adaptere.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#189) nbware válasza nbware (#187) üzenetére


nbware
senior tag

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#190) Angel2014 válasza nbware (#189) üzenetére


Angel2014
addikt

:Y :Y :Y

Uh...van különbség! :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#191) nbware válasza Angel2014 (#190) üzenetére


nbware
senior tag

extreme :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#192) Angel2014 válasza nbware (#191) üzenetére


Angel2014
addikt

1000 hála!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#193) Tengri válasza Angel2014 (#192) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Látom megvan az eredmény. Így akkor én már neki sem kezdek. Látványos a különbség a kettő között :Y

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#194) Hackerman


Hackerman
csendes tag

Sziasztok.Olyan problémám lenne,hogy nem tudom beállítani a billentyűzeten a világítást.Tudom van a gyári program (Lenovo Nerve Center),le is töltöttem de úgy látja a program mintha asztali pc-m lenne,pedig a cikkben említett notiról van szó.Tudna valaki segíteni? :)

Így kellene:

Ilyen:

Üdv
Hackerman :R

[ Szerkesztve ]

(#195) zso79 válasza Hackerman (#194) üzenetére


zso79
őstag

Nézd meg a fejlécet a két képen :) Rakd fel a Senset, ne Centert.

(#196) Angel2014 válasza zso79 (#195) üzenetére


Angel2014
addikt

:K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#197) zso79


zso79
őstag

Nálatok működik a hibernálás? Win 10 pro x64

(#198) Hackerman válasza zso79 (#195) üzenetére


Hackerman
csendes tag

Köszönöm,hogy szóltál.Megpróbáltam letölteni a Sense telepítőt de a Center jön le akkor is.Telepítés közben viszont elég érdekes hibakódot kapok....Nem tudom hova tenni..

(#199) Hackerman válasza zso79 (#195) üzenetére


Hackerman
csendes tag

Sikerült megoldanom mégis,köszönöm a segítséget! :R :R

(#200) Tengri válasza zso79 (#197) üzenetére


Tengri
senior tag

Működött az 1709-es frissítésig...utána ki sem akart kapcsolni a windows 10 pro x64. A megoldás nekem az volt mivel a hibernálást nem használtam, hogy egy rendszergazdai CMD-be írtam be ezt:
powercfg.exe -h off
Elvileg a frissítés kavar be. Ajánlják a win 10 topikban, hogy töltsd le és telepítsd fel a már 1709-es win 10-et mert akkor nincs semmilyen gubanc. Letöltheted [innen] a friss win 10-et.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.