Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4859) #19103744 válasza Dominó85 (#4856) üzenetére


#19103744
törölt tag

Az őszintén rovatot még nem olvastam egyébként meg nem kell több százezret kiadni egy telefonért, 120-170e között nagyon jó telefonok vannak (szerintem ez a felső középkategória) és kibírhatják akár évekig is gond nélkül. A kedvességről annyit, h. igaz, két ember kivételével mindenki kedves volt, előzékeny és találkoztam messzemenőkig segítőkész emberrel például gegsite személyében aki élő skype kapcsolattal közel 2 órát áldozott szabadidejéből, h. a problémát közösen meg tudjuk oldani. Két dolgot tennék mindehhez hozzá. Az egyik, sosem találkoztam gegsiteal, sem az életben sem itt a PH-n. Az gondolom így ezt nyugodtan nevezhetjük önzetlenségnek is. A másik, az egyik "kivételes" személy te vagy. De nem kívánok személyeskedni se bűnbakot keresni. Nem te, vagy a cikk hatására vettem meg a telefont bár kétségtelen, h. mivel volt már indítva téma róla, néhány százaléknyi támogatást szerzett. Összességében nem tartom hibásnak a vásárlást. Tapasztalatgyűjtésre kiváló volt. Azért írtam le sajátságos stílusban a véleményemet, h. esetleg mások is okulhassanak belőle. Az "ócsó" sem biztos, h. jó mint ahogy fordítva sem feltétlenül igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.