Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

:C :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) FF23


FF23
senior tag

Üdv!

Nálam nem ment simán a telepítés. Megállt ott, hogy: "163/195 fájl letöltése". Skip-re átugorta a dolgot és folytatta, majd újraindításra kilépésnél egy csomó errort írt ki, és csak power-gombbal tudtam leállítani. Ezután elindult a rendszer hibajelzés nélkül. Nem tudom jelent-e ez valamit.

Net-kapcsolat volt végig. Ez egy FSC brand gép: Q45 chipset, Q8200, 8GB ram, Quadro 600 vga, SSD, HDD...

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#3) lev258 válasza FF23 (#2) üzenetére


lev258
veterán

Telepítésnél húzd ki a kábelt, ne hagyd, hogy csatlakozzon, frissítsen. Ráérsz majd akkor, ha már kész a rendszer.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#4) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Köszi :R

(#5) FF23 válasza lev258 (#3) üzenetére


FF23
senior tag

Értem, de eddig még nem volt ilyesmi, pedig jópár disztrót kipróbáltam gond nélkül, eredetit és Lathronos remastert. Ezért gondolom, hogy valami nem kerek.

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#6) lev258 válasza FF23 (#5) üzenetére


lev258
veterán

Én már hivatalos telepítővel is jártam úgy, hogy a menet közbeni frissítéssel elhasalt a dolog. Azóta mindig internet nélkül telepítek. Nemcsak a magam megnyugtatása miatt, hanem valóban vannak esetek, amikor ez lehetséges problémáknak állja útját.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#7) FF23 válasza lev258 (#6) üzenetére


FF23
senior tag

Én csak jeleztem a tapasztalatomat, hátha hasznos :R

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#8) Lathronos


Lathronos
őstag

A frissítéskezelő mindenkinek működik?

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#9) God Vazzeg válasza Lathronos (#8) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nálam sem működik, bár csak live rendszernél néztem. Az eredeti angol mint 18 cinnamon hibátlanul frissít, annyi még a hiba amit ír, hogy mindkettőnél (tiednél és eredetinél is) bent van a frissítési forrásnak a cd-rom, ami ugye hibát ad vissza.

(#10) Lathronos válasza God Vazzeg (#9) üzenetére


Lathronos
őstag

LIVE-ban nem is működik, csak telepítve. Nálam minden rendben, hibátlanul működik minden, nyugodtan telepítheted. Most is erről írok. :K A lényeg, ahogy a leírásban is említettem, bontsd a netkapcsolatot a telepítés idejére. Telepítés után lényegtelen, hogy be van-e jelölve forrásként a cd-rom, mert csak akkor veszi figyelembe, ha valóban van lemez a meghajtóban, egyébként figyelmen kívül hagyja.

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#11) God Vazzeg válasza Lathronos (#10) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Oké Főnök :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.