Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem volt osztálytársam szakközépben hát elnevezte az egyik tanár Spidernek. Hát kiderül, hogy az volt a szitu, hogy a lüke madárpókot tartott otthon. Aztán egy hétvégi napon felhívott, hogy ha olyan helyen járok, vegyek már neki műtaknyot diliboltból. Még a Pólusban kaptam is. Nem is nagyon kérdeztem, hogy mi a frászkarikának kell az. Hát a hülye, azzal addig basztatta a madárpókot míg megcsípte. Hát persze fél napig nem volt karja. Na hát innen lett a Spider a neve. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, heti szinten legalább. Ez már 20+ éves történet.

Volt kollégám mesélt két darab úgymond városi legendet Romániából.

Megjött a faluba a búcsú és hát volt ugye körhinta. Ugye egy villanymotor hajtotta kint a pusztában egy aggregátorról ment. Na hát a nap vége felé az egyik srác hogy imponáljon a hölgyeményeknek megkente a hintakezelő öreget, hogy az a kis üzemanyag ami van benne hagyja és majd amikor kifogy leáll. Az öreg el is ment, a srác meg beröffentette és felpattant a körhintára. Reggel találtak rájuk a hinta sugárba szétokádva félhulla emberekkel. Hát az öreg ám teletöltötte az aggregátor, így ki tudja hány órát voltak rajta, mire leállt.

A másik ilyen Darvin díja story, hogy fiataloknak volt egy ladájuk. És hát ők gyorsabbat akartak. Szereztek egy rakétát, nem vicc tényleg rakétát. Rá is heftölték a kocsira és zsumec neki. Csak azt kihagyták a képletből, hogy azt ugye kikapcsolni nem lehet. De hát nekirongyoltak. A lényeg az volt, hogy három nap után kezdték keresni őket, 4 fiatal eltűnt, zúgolódtak az emberek. Állítólag egy hegy falára kenődve találták meg őket. Mert valami megdobta az akkor már valószínűleg k gyorsan robogó autót és repültek. Cifra lehetett.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.