Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28051) Geri Bátyó válasza geprombolo (#28050) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az, hogy nem írok, nem jelenti azt, hogy nem is olvasok! :N
Néztem a remekelésüket menet közben is! :K

Az az igazság, hogy - bár nem gondoltam volna - a logout nullázása kicsit elvette a kedvemet a fórumozástól. Az a borzasztó, hogy nem csak én vagyok így vele.
Tudom, hogy kicsinyes vagyok, de sajnos ez a tény nem segít azon, hogy ugyan olyan lelkes legyek, mint korábban.

Ettől függetlenül, én is úgy érzem, hogy itt otthon vagyok és lényegtelen, hogy havonta egyszer írok valamit. Szeretlek titeket és mindig jó ide benézni. :B

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28052) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#28051) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bátyó, sokunknak nem tetszik az új kirekesztő szabály. Már akkor is reklamáltam, amikor még 0,25-ös volt a hozzászólások szorzója, én lettem a szemétláda, majdnem ellenség.
Már mindegy.

Érzelmed kölcsönös. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28053) Picike8 válasza Vakegérke (#28052) üzenetére


Picike8
aktív tag

Engem is bántott. De ez legyen a legnagyobb problémám. :K Plusz, így meg tudtam mutatni, hogy lelkes újoncként (ide fokoztak vissza) milyen ügyesen ugrálok. :P

(#28054) Vakegérke válasza Picike8 (#28053) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hopp, milyen cuki fiúka lettél... ;)

Gratula az új avatarodhoz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28055) Picike8 válasza Vakegérke (#28054) üzenetére


Picike8
aktív tag

Köszönöm. :B :)

(#28056) moonlight115 válasza Picike8 (#28055) üzenetére


moonlight115
tag

Jó arc lettél, bár eddig is az voltál! ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28057) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#28052) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A 0,25-el még nem is volt problémám, az teljesen elfogadható és érthető volt, de legalábbis belefért.

Érzelmek terén pedig azt tudom mondani, hogy ti vagytok a második családom! :K :B

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28058) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28057) üzenetére


moonlight115
tag

:K :K :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28059) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#28058) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:K Igen, te is a családhoz tartozol! Örülök, hogy itt vagy velünk! :)

Mielőtt elérzékenyülök, egy kis zene: http://www.youtube.com/watch?v=1vWMSi6Z9mw
Igaz, hogy brutálmetál, de dallamos is mellette, érdemes végighallgatni!

Ez viszont nekem is új! Az előbbi banda énekes-gitárosa adja elő: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28060) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28059) üzenetére


moonlight115
tag

Én is, én is örülök! :D

A link nem műxik. :O

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28061) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#28060) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Akkor majd ez.
A másikat pedig itt.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28062) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28061) üzenetére


moonlight115
tag

Brutálmetál, de sokkal jobb, mint a nyávogós-hiphop-tucc tucc-reppelős "zenék".

Nekem még mindig Malmsteen és Gallagher a két főkedvencem. ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28063) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28061) üzenetére


moonlight115
tag

Rob Flynnt nem ismertem, köszi, tetszik! :K

Mit szólsz ByeAlexhez? Szerintem nem rossz - a maga egyszerűségében. Igaz, nem néztem az Eurovíziót, csak a "Kedvesem"-et hallgattam meg utólag párszor. Először nem tetszett, aztán ráhangolódtam. Néhány interjúját is megnéztem, nekem szimpatikus. Nem tűnik "megcsináltnak".

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28064) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#28063) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Rob Flynn elméletileg nem létezik szólóban. Legalábbis én ezt az egy számot leszámítva nem láttam.
Ő a Machine Head énekes - gitárosa, ami a fentebb linkelt brutálmetál.

Más kérdés, hogy jó hangja van. Ez a szám is alátámasztja: [link] Itt mindent előad az énekléstől a hörgésig!

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28065) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28064) üzenetére


moonlight115
tag

Jóóó!
Bár én a kicsit dallamosabbakat jobban szeretem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28066) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#28065) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Van nekik dallamosabb is: [link]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28067) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28066) üzenetére


moonlight115
tag

:N Ez nem tetszik. :N

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28068) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#28067) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Fura, mert ez pont egy dallamosabb számuk. Na, de van itt még egy [link]. Ebben is jobbára énekel, de kicsit pörgősebb.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28069) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#28067) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bocsánat a dupláért, de kitaláltam neked még valamit.
Control Denied Ez egy fura dolog, mert a Death nevű brutálmetál banda csinálta, de ez Heavy Metal. Ráadásul nem a normál "énekes" van, hanem összeszedtek valahonnan egy stílushoz illőt. Az eredeti énekes itt csak zeneszerző, szövegíró és szólógitáros.

Eredetiben ezt csinálták. Kicsit más stílus. :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28070) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28069) üzenetére


moonlight115
tag

A Death jó!
Csak most tudtam rendesen meghallgatni, mert vacakolt a fejhallgatóm. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28071) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#28070) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Meglep, hogy pont a Death tetszik! :Y Inkább csak elrettentő példának raktam be :DDD , bár az igaz, hogy az adott stíluson belül mindig is egy nagyon igényes és technikás bandának számítottak. Valamiért azt gondoltam, hogy a Control Denied fog bejönni.
Ráadásul ez a Death egy régi albumáról van (1991). Más kérdés, hogy a legutolsó is 1998, mert utána meghalt az énekes-gitáros-dalszerző.

Kapsz újabbakat is:
1993 [link]
1995 [link]
1998 [link]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28072) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#28070) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Még egy kis érdekesség eszembe jutott. A Death-nek 2 instrumentális száma van. Az egyik még 1991-ből [link], a másik pedig 1998-ból [link]. Mindkettő nagyon jó, de jelentős különbség van közöttük. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28073) Iomega


Iomega
őstag

Sziasztok!

Én hoztam egy kis nyugtató muzsikát, hallgassátok végig. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#28074) Geri Bátyó válasza Iomega (#28073) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Te mikor lettél oroszlánból öleb? :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28075) geprombolo


geprombolo
senior tag

Gyerekek, holnap elseje,
így új játékot kezdünk, méghozzá Picike8 javaslatára

Seholsincs Szakmákat

.
A szabály egyszerű: nem létező, tehát kitalált szakmákat kell mondani és természetesen leírást is kell adni hozzá, legalább két sornyi szövegben (vers lehet 4 soros, vagy annál több, sorhossz ez esetben nem számít). Minden szakma 1 pontot ér. Egy hsz-ben lehet több szakmát is mondani, csak mindhez legyen megfelelő leírás. A játék most éjfélkor indul, hajrá mindenkinek! :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28076) Iomega válasza Geri Bátyó (#28074) üzenetére


Iomega
őstag

Nem olyan rég, de így jobban érzem magam. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#28077) geprombolo válasza Iomega (#28076) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez a Csavargó nevű kutyus, igaz? Valamikor régen láttam vele a mesét, nagyon szimpatikus. Jó választás. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28078) Iomega válasza geprombolo (#28077) üzenetére


Iomega
őstag

Köszönöm szépen! :R
Igen, a Csavargó névre hallgat a karakter, amely szimpatikus számomra is, bár a csavargás tőlem nagyon távol áll. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#28079) Vakegérke válasza Iomega (#28078) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem jobban tetszene a Téglagyári Megálló név. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28080) Iomega válasza Vakegérke (#28079) üzenetére


Iomega
őstag

Miért nem azt választottad? :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#28081) Vakegérke válasza Iomega (#28080) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kutyus esetében gondoltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28082) Iomega válasza Vakegérke (#28081) üzenetére


Iomega
őstag

Az nem hangzik túl jól, mint név. :N Én már Omega maradok. :U

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#28083) Vakegérke válasza Iomega (#28082) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én halálra röhögtem magam, amikor a linkelt bábfilmben bemutatkozott a kutyus. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28084) Geri Bátyó válasza Iomega (#28082) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kérhetsz új nicket, nem te lennél az első! :P

Ja, még azt akartam mondani, hogy nálad nem volt gond az új avatar, mert legalább a színvilága hasonló! :D Van, akié annyira más lett, hogy először nem is tudtam hová tenni! :(

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28085) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#28084) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én például így néztem ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28086) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#28085) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Erre emlékszem!
Nálad viszont az egyéni avatar eléggé egyértelmű és magától értetődő! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28087) Iomega válasza Geri Bátyó (#28084) üzenetére


Iomega
őstag

Nekem jó ez a nick, azért regisztráltam ezzel, nem akarom megváltoztatni. :P :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#28088) Geri Bátyó válasza Iomega (#28087) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én is így vagyok az enyémmel. Ráadásul, ahogy telnek az évek, egyre inkább passzol a "Bátyó". :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28089) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28072) üzenetére


moonlight115
tag

Az instrumentálisak tetszenek, a többi ...hát, olyan "egyszer meg lehet hallgatni" kategória (nálam). A dallamosabbakat jobban szeretem, tudod, az olyan Roryféléket. ;) Persze, ő nem metál.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28090) Iomega válasza moonlight115 (#28089) üzenetére


Iomega
őstag

Amit linkeltem zeneszámot, arról nem mondtok véleményt. :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#28091) Geri Bátyó válasza Iomega (#28090) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ugye tőlem, metálrajongótól nem várod, hogy véleményezzem!? :DDD ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28092) moonlight115 válasza Iomega (#28090) üzenetére


moonlight115
tag

A videó szuper! A zene nem az én világom.

Egy kis romantikus: Blue Balloon :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28093) Iomega


Iomega
őstag

Most olvastam. Ha nem bírjátok a hőséget. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#28094) moonlight115 válasza Iomega (#28093) üzenetére


moonlight115
tag

Engem nem zavar, úgyis dolgozom egész nyáron (meg általában mindig). Csak hétvégén legyen napsütés! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28095) geprombolo


geprombolo
senior tag

Elindult a hónap és ezt nem bírom magamban tartani:
Kedves autózó! Attól fél, hogy a hosszú unalmas úton esetleg elalszik? Szlalompályát szerene? Vagy csak egyszerűen tesztelné legújabb verdája tartósságát? Hívjon engem! Gödör Béla kátyúkészítő kisiparos. Igény szerint készítek bármilyen mennyiségű kátyúkat bárhová, a pár centistől a "tehén belefexik" kategóriáig. Megelégedettségi garanciát adok a kátyúk mellé, míg az Útkezelő vállalat be nem foltozza azokat.
Amennyiben kátyúim elnyerték tetszését, ajánlom Reccs Géza kollégámat, aki tengelytörő kisiparos. Autóját elvisszük egy tetszés szerinti kátyúhoz és ott kollégám szakszerűen eltöri az Ön autójának bármelyik tengelyét. Erről természetesen fotót is készítünk, illetve kihívjuk az Útkezelő vállalat biztosítási kárfelvevő ügynökét, aki azonnal megkezdi a kár felmérését és az Ön kártalanítását. Jelszavunk: A mi gödrünk az Ön haszna!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28096) moonlight115 válasza geprombolo (#28095) üzenetére


moonlight115
tag

:)) :C :C :C :))

- 0 -

Tisztelt Gödör Béla!

Örömmel értesítjük, hogy önre esett a választásunk.
Kitüntetésben részesítjük odaadó és mérvadó munkája jutalmául. Elnevezünk önről egy holdkrátert: Gödör-kráter! Egyúttal felkérjük, hogy a "tehén belefexik" kategória minőségét eme kráteren tesztelje! Tehént biztosítunk (lilamilka típus!), az utazás Holdraszállással megoldható.

Üdvözlettel:

Nemzeti Kráterbizottság, Krát Erika sk.

Ui.: A Kráter Fráter Dalárda és a Páter Noszterek Társasága (éneklő liftek!) mint főszponzorok, elkísérik önt és hitelesítik a tehenet.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28097) BomiBoogie válasza geprombolo (#28095) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak nem saját tapasztalat ihlette? :C

(#28098) geprombolo válasza BomiBoogie (#28097) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neeem, de azért itt is van kráter elég. Pontosítok: tengelytörésben még nem volt részem, de rendszeresen járok a szerelőmhöz kerékbeállításra. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28099) moonlight115


moonlight115
tag

Multifunkcionális génszabó szakmunkás

Papucsállatkából papucsot, széncinegéből széndioxidot, szendvicsemberből szendvicset, génállományból géniuszt, bőregérből bőrtarisznyát, kefehajból kefelevonatot, borbélyból borostyánt, pántlikából pálinkát, aranyrögből aranymálinkót, ezüstfenyőből ezüstgyűrűt, rezedából rezesbandát, vasakaratból vasalódeszkát, dióhéjból diódát, csontvázból csontfűrészt, agyvelőből agyagkorsót, szakócából szakbarbárt ő készít.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28100) geprombolo válasza moonlight115 (#28099) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azannya, ez tud valamit! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.