Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A trailert megnézem, de úgyse fog pár évig kijönni ha be is jelentik. Most 2 class, jövőre 2, tudjuk hogy megy ez..

Közben a műfaj kedvelői a PoE 4.0 bejelentésre várnak inkább pár héttel később, abból előbb lesz valami.

[ Szerkesztve ]

/s

(#2) Segal


Segal
veterán

Idén muszáj lesz mert a tavalyi konferenciájuk eléggé kínosra sikerült. Ha idén sem jelentik be akkor a fanok szétszedik őket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) oriic válasza Segal (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igy is erdekes lesz BlizzCon szerintem, mert tuti lesz balhe plakatokkal vagy kiirasokkal.

Live-Die-Respawn

(#4) mephi666 válasza Segal (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

d1-2vel sokat játszottam, d3nál meg most ez a season az, aminél lemaradtam, mert nem volt időm... nem érzem égető szükségét, hogy mindenképp jönnie kellene a 4-nek: d2-3 közt eltelt több, mint 10 év... rendesen meglátszódik a grafikai fejlődés és erre a d3-nál még mindig nem lehet igazán panasz, mert nem csúnya... nem tudom, mit kellene d4 kapcsán bedobniuk, amire azonnal nyomnám a preorder-t (ettől függetlenül kizárt, hogy nem fogom majd megvenni, de nem várom majd napi szinten az újabb híreket a játékkal kapcsolatban)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Chalez


Chalez
őstag

D1, 2 ,3 alap játékok voltak az életemben, most így 44-en túl is várom nagyon a 4-et, kizárt, hogy ne vegyem meg, akár az első napon is :C

(#6) Segal válasza mephi666 (#4) üzenetére


Segal
veterán

Battle royal módot ;] :P
Nézd ha idén jelentik be jó ha 21-ben megjelenik szóval össze jöhet a 10 év is :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Telefonon....?

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Zelda mellett az egyetlen olyan cím amit bármikor vakon megvennék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) VágniValó


VágniValó
addikt

21. század legnagyobb játék kiadós lebőgését tudhatják magukénak élőben, és ha egy kicsit is épkézláb emberek dolgoznak ott, akkor ezzel ők is tisztában vannak. Ráadásul a konkurens cégek (hozzájuk képest) megashow-kat nyomnak, Keanu Reeves-ekkel meg Jon Bernthal-okkal szóval a mindenkit kielégítő bejelentéseken kívül sanszos, hogy nagy tüzijátékkal készülnek és legalább egy közkedvelt színésszel, vagy valami jó kemény együttessel, akik in-game adják a talp alá valót.

Persze ez csak az én kis elmémben született, mert ha ott lennék döntéshozó ilyen színvonal alatt embert nem tudnék színpadra küldeni. Aztán meglássuk^^

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#10) Create. válasza VágniValó (#9) üzenetére


Create.
addikt

Hát én remélem nem süllyednek le ilyen szintre, hogy színészekkel kelljen eladni a játékot. A cyberpunk őrületet se értem, én amit láttam belőle, elég is volt. A last stranding meg szerintem az év bukása lenne, ha nem vennék meg csak kojima miatt.

[ Szerkesztve ]

(#11) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Újabb Diablo? Ötletes,ez igen. ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Fitzgerald válasza wjbhbdux (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez a Blizzard már rég nem az a Blizzard. A "when it's done" modell manapság már nem áll meg 2 lábon, főleg egy olyan lebőgés után, mint a tavalyi. A D3 4 évvel a bejelentés után jelent meg, szerintem ez jövőre jön, vagy legkésőbb 2021-ben.

(#13) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Őszintén? A Remastered-nek jobban örülnék, mint bármilyen modern mesének...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#14) Ribi válasza VágniValó (#9) üzenetére


Ribi
nagyúr

Majd a kinai eladásokból megoldják, szóval igazábol mindegy is mit alkotnak blizzkonon ;]

(#15) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nem is értem akik fizetnek Blizzconért, mikor kb fél percen belül minden elhangzott info olvasható ezer másik helyen.
Diablo IV ha lesz is az kb még 3-4 év, addig lehet megpróbálnak betolni egy 2 Remasteredet, bár először akkor a Warcraft 3-mat illene befejezniük. Igaz napi szinten játszok Blizz termékkel, de ettől még tényleg ki lehet jelenteni, hogy ez a Blizz már árnyéka sem a régi önmagának.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) Ribi válasza laceszgamer (#15) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nyilván nem az infóért mennek oda, hanem az esemény miatt.
Ennyi erővel koncerteknek sincs értelme, hiszen ott a youtube.
Meg haverokkal kocsmázni, ott a cset, inni meg otthon is tudsz. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) reelc válasza wjbhbdux (#1) üzenetére


reelc
veterán

"Most 2 class, jövőre 2, tudjuk hogy megy ez.."

Na mert ezt írtad, fogalmad sincs, hogy van.
2012 alapjáték
2014 RoS kieg - ez úgymond kötelező.
2017 Necromancer pack - ez erősen opcionális. Vagy kell, vagy nem.
Egyéb fizetős tartalom/külön új karakter nem volt és nem is lesz.
Aki a kiegnek is birtokában van, akár 5 éve játszhatja minden egyéb költség nélkül.

laceszgamer (#15): Nem hinném, hogy még 3-4 év.
A Warcraft 3-nak és a Diablo 2-nek ehhez semmi köze, másik csapat csinálja, ráadásul a terv szerint haladnak: Starcraft-Warcraft 3-Diablo 2. Ezt már évek óta lehet tudni, ők maguk nyilatkozták.
A középső év végéig kijön, majd a Diablo 2 lesz a következő. De ahogy írtam ez más csapat, a Classic Gamesért felelősek.

[ Szerkesztve ]

(#18) t72killer válasza laceszgamer (#15) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagyon 1xerű: nem lehet ugyanarról a macskáról 20bőrt lenyúzni. Ahogy még egy Star Wars vagy Gyűrűk Ura is uncsi sorozattá silányodik az x.-edik kiadás után, a játékokkal is ez van. Komolyan, szivesebben játszanék egy modern monitorfelbontást kezelő LOD-al, mint az amúgy megvett DIII-al.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#19) reelc válasza t72killer (#18) üzenetére


reelc
veterán

Diablo 2-őt? Részemről manapság bottal se...
A maga idejében ez volt a legjobb, de azóta volt jópár játék a műfajban, fejlődött maga a műfaj is. A lootrendszere borzalmas volt.
Meglesz a közönsége, főleg nosztalgiából, ez tény.
(Mielőtt beírja valaki, tudom, hogy pár Youtuber a mai napig tolja, de ez hadd ne legyen már mérvadó).
Mindezt nem vitának szánom, aki azzal akar játszani, annak hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#20) wjbhbdux válasza reelc (#17) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én a játék kiadása előtti időszakra értettem, a D3 is ugye 2008-ban lett bejelentve[link], aztán évekig csak csöpögtették az infót mire lett beta és kész játék.

/s

(#21) t72killer válasza reelc (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hátigen, nekemis a nosztalgia a fő mozgatórugó :))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) laceszgamer válasza Ribi (#16) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most nem a személyes jegyre gondoltam, hanem amit lehet venni, hogy online nézhesse a hivatalos streamet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23) reelc válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


reelc
veterán

Rendben van, félreértettem.
(#22) laceszgamer: sokan nem lehetnek ott ténylegesen, azoknak élmény lesz.
Ha már feljött a koncert példa: más élmény élőben, más ha pl. DVDről játszod le, és más, amikor 2 képpel olvasol róla fél hasábot a neten, hogy mekkora koncert volt.
Én legalábbis így tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#24) syberia válasza t72killer (#13) üzenetére


syberia
veterán

Bizony, bizony. A nagy öreg hangulata mai napig veretlen.

https://howbad.info/

(#25) Sirandrish válasza syberia (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Játékmechanikailag viszont ma már nem állná meg a helyét.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) syberia válasza Sirandrish (#25) üzenetére


syberia
veterán

Nem vitatom, egy Blizzard kaliberű kiadó nem is lépne meg ilyet. Kérdés hogy a korszerű kezelőfelület és grafikai fejlettség mellett, mennyire tudja majd újra elvarázsolni az old-school játékaik hangulatára áhítozó nagyérdeműt.

https://howbad.info/

(#27) reelc válasza syberia (#26) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom.
Egy játékos generációnak a Diablo 3 a Diablo.
Még akkor is, ha anno nyúzta az elődeit. Biztos vagyok benne, hogy kevesen aktívak a második résszel.
PC-re, a nagy konzolokon 2 generációra is kijött + ugye Nintendóra is. Lefedett eddig 7 évet, ami elég sok. Persze, a kieg. megreformálta, meg minden, de akkor is.
Ennek fényében nem vagyok biztos, hogy "old-school" Diablo jön, inkább a Diablo 3 utódja lehet, mint a 2-ik részé.
Majd kiderül. Vagy beborul.

[ Szerkesztve ]

(#28) Sirandrish válasza syberia (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha mechanikailag meg grafikjailag felhuzzák mai szintre, akkor pár ezer órára eltüntem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) saelin válasza mephi666 (#4) üzenetére


saelin
veterán

Talán egy normálisabb support nem ártana a játéknak. Diablo 3 az első expansion-ig élt, utána átmenet lélegeztető gépre... Egy szezon is csak annyiból áll, hogy egy muksi a blizardnál törli a ranglétrákat és rákattint valamelyik előre megalkotott event script-re hogy "run".

Valami hasonló modellt el tudnék képzelni mint az Overwatch-nál, hogy vannak skines ládák stb és az generál nekik passzív bevételt. Az OW is lassan kapja a content-et, de legalább kap...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Diablo 3at PCn szarrá játszottam, majd PS4re is megvettem és platináztam.
Szóval szeretettel várom a negyedik részt, de egy kérésem lenne a fejlesztőkhöz.Kicsit átgondoltabban adják ki a végső verziót, mondjuk azon a színvonalon, amin most van a Diablo 3. :K

(#31) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nosztalgikus régi szép idők... Diablo 1... de fiatal voltam.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#32) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Diablo 4 és Diablo 2 remastered!!!! (For Android and iOS devices...)

Life is shor...

(#33) DummyBoy válasza Create. (#10) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Alma és körte dolog.

A Diablo széria egy egyszerű Hack and Slash, ami nagyon jókor robbant be a köztudatba, az akkori játékosok még MUD-okon nyomták mikor az első Diablo beesett. Persze, hogy nagyot durrant.

A Cyberpunk viszont kőkemény RPG, ami ritka mint a fehér Zorro. (Nem is emlékszem IGAZI CP RPG-re).
Nem a színészek fogják eladni, az csak a hab a tortán.

A szerepjátékosokra nem sokat gondolnak a fejlesztők, "rétegjátékosok", mint pl. a szimulátorosok.

Ez olyan, mint ha azt mondanád, hogy nem érted az rFactor/iRacing őrületet, az NFS-hez képest amit láttam belőle az semmi ...

Life is shor...

(#34) reelc


reelc
veterán

BlizzCon Schedule & Floor Map
Elég sok a Coming Soon!

(#35) Create. válasza DummyBoy (#33) üzenetére


Create.
addikt

Elsősorban arra gondoltam, hogy a diabloba bele se illene, hogy színészek legyenek a játékban. A cyperpunkonkot, last strandinget csak mellékesen írtam, hogy ott is minek.

(#36) reelc válasza Create. (#35) üzenetére


reelc
veterán

Minek?
Csak gondolj bele, hány cikk szólt a színészekről és a játékról amiben szerepelnek.
+ cikkek, interjúk stb. Reklám. Több beszélnivaló van róla, mintha noname CGI karit csináltak volna.

Ha a játékosnak szerencséje lesz, akkor emelni fogja a játék fényét is.
A régmúltból jutott eszembe valami. Kane rémlik?

[ Szerkesztve ]

(#37) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez lehet a kovetkezo dolog, amire ra tudnek kattanni.

I am having fun staying poor.

(#38) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Nagyon reg nem orultem ennyire pletykanak.
Fel eve elovettem ujra a Diablo 2-t es brutalisan rakockultam :)
A Diablo 3 egy hulladek volt, sose tudott megfogni.
Ha a Blizzard kiadna egy az egyben a masodik reszt egy next gen grafikaval szerintem hugyosra keresnek magukat, raadasul a mostani aktiv D2-s kozosseg azonnal atallna a remastered valtozatra, sot, tuti hogy a D3 kozossegenek jelentos resze is atcsabulna.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#39) reelc válasza Valentino K. (#38) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom mit jelent neked a next gen grafika.
De nyilván nem csinálják meg az új Diablo motorja alá, nem fognak konkurálni magukkal.
Az eddigiekből kiindulva a remastered esetén 2 lehetőség van a mostanában készült felújítások mintájára: Starcraft Remastered (15 EUR az alapkiadás), Warcraft 3 Reforged (30 EUR az alapkiadás). Az, hogy mennyire nyúltak hozzá látszik majd az árcímkén.
A Diablo első részét nem számolnám ide, mert nem remastered kiadás ami kijött idén.

Nem hiszem, hogy a D3 közösségének jelentős része elkezdene D2-zni.
(#19) és (#27) : itt leírtam mit gondolok.
Illetve jelenleg van 1-2 erős játék a műfajban, amivel konkurálnia kell.
Lesz akkora sikere, hogy megérje a kiadást, de kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#40) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Emiatt lehet visszatérnék PC-re :) Bár gondolom konzolra is jön :) Legalábbis a 4. rész.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41) Szakiii válasza reelc (#39) üzenetére


Szakiii
addikt

Hát pedig a d3as közösség nagy része tuti nyomná a d2-t de még az is aki d3at nem nyomja mert nem elég jo d2hoz kepest. :) A ladder merfoldekkel jobb volt d2ben mint d3ban. A veget nem ero farmolas d2ben sokkal jobb volt.

(#42) reelc válasza Szakiii (#41) üzenetére


reelc
veterán

Jelenleg a D3-as közösség hamarabb tolja a PoE-t, a Grim Dawnt, vagy más műfajú játékokat, mint a Diablo 2-őt. Ugye butaság lenne azt állítani, hogy csak a 800x600-as felbontás miatt. :) Aki akkora hardkór D2 arc, az tolhatja folyamatosan, akár 19 éve. Nincs ezzel semmi gond.
Ahogy írtam, változott a műfaj azóta, már sokaknál nem nyerő azt a pár bosst +1-2 helyet farmolni vég nélkül.
+IRL dolgok, akik akkor keményen tolták a D2-őt, lehet már családdal rendelkeznek, így kevesebb idő lenne a végtelen farmolásra is.
Ahogy írtam nyilván meglesz a piaca, de szerintem jó eséllyel lefogják rakni sokan 1-2 hónap múlva. Vagy hamarabb. De ez már mindegy, ha megvette az ember.

[ Szerkesztve ]

(#43) Szakiii válasza reelc (#42) üzenetére


Szakiii
addikt

D3 gyakorlatilag csak kivett a játékból sokkal kevesebb build és a buildekben lelhető legjobb item is kimerul abban hogy a set itemed 1el jobb statot ad amíg d2ben egy sarga item ami 6 skillt adott amazonnak tobbet ert mint bármelyik legengary item. Nem tudom gyakorlatilag mindenben sokkal gyengebb a d3.. mi 10-20 fős csappattal d2ztünk ebből aki mai napig d3azik az gyakorlatilag csak én és minimum a fele még kiprobalasra sem méltatta a 3-at. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) reelc válasza Szakiii (#43) üzenetére


reelc
veterán

Nem is volt szó arról, hogy a D2 játékosok egy rétege biztosan a D3-at választotta, vagy ha bepróbálták, nem kerülték el utána jó messzire. :) Mert nem ezt várták.
Az az igazság, hogy jó a Diablo 3, ha úgy tudja kezelni az ember, hogy nem a 2-ik rész folytatása (játékmechanikailag), hanem egy olyan játék, ami a szórakoztatásra fektette inkább a hangsúlyt.
Más koncepció, ennyi.
Az a nyitott kérdés, hogy az új rész melyik utat követi?

(#45) arty válasza Fitzgerald (#12) üzenetére


arty
veterán

és utána még hány év, mire vállalhatóra pecselik? ;) (D3...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#46) Szakiii válasza reelc (#44) üzenetére


Szakiii
addikt

Az jó kérdés melyik utat követi. :) Addig volt lelke a d3nak amíg volt ah :D egyébként én gyakorlatilag azóta is minden szezont végig nyomtam de első pár óta már csak úgy hogy megvárom hogy legyen power lvl és gyorsan kiszedjem a season rewardot mert egyáltalán nem tesz semmit hozzá az új szezon a játékhoz. Gyakorlatilag elmúlt 2 évben ha nem több semmi nem változott a játékon.

(#47) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Diablo 4 Lilith

[link]

Live-Die-Respawn

(#48) Sirandrish válasza oriic (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyamnyam :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) mephi666 válasza oriic (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez ilyen hela-demona keverék? :D mindegy, tanyára jó lesz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50) oriic válasza mephi666 (#49) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem inkább Alexstrasza-ra emlélkeztet. :D Amúgy a kép az art bookból van, valahol már megjelent.

Live-Die-Respawn

(#51) Narxis válasza oriic (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Magukat égetik az emberek ezzel a viselkedéssel, mint az óvodások akik követelőznek...

Thanos was right.

(#52) reelc válasza Narxis (#51) üzenetére


reelc
veterán

Ez nem igaz.
Nem abban a rendszerben élünk, nem tudjuk mi folyik ott, nem mi éljük át.
Azt, hogy vannak akik szimpatizálnak és ugye ennek akkor van értelme ha nyilvános, nem nevezném égőnek.
Nem azt mondom, hogy helyénvaló, amit csinálnak (pl. a Blizzard ellen), de nem hasonlítanám óvodásokhoz őket.

A cél a nyilvánosság is, ha csak otthon leírná egy blogba ha nem ért egyet, lehet elolvasná 20 ember. Így nagyobb figyelmet kapnak.
Az nem tetszik, hogy büntetik a Blizzardot ezekkel a dolgokkal + az amerikai kongresszus is beszállt a dologba.
Volt most egy lépésük, ami port kavart (saját szabályzat betartatása), és ebből már politikai ügyet csináltak.
Sajnos jó eséllyel a tavalyi sötét Blizzcon után most még sötétebb is lehet, ezek miatt a dolgok miatt. Bármit is jelentenek be, megvan az esély, hogy nem csak emiatt kerül majd a hírekbe az esemény.
Nem lenne jó megint botrányokról olvasni. Több cikk lenne róla, mint a bejelentésekről, aztán a részvényeik még lentebb mennének.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.