Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Ugyan már !

Ez a mai világban, már csak természetes....

Egyébként is, Komoly Samut nem lehet elkapkodni.

Ez a kis anyag pedig nagyon baszó ;] :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) pilóta válasza myckey (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Teljesen reális a szeptember 24, évet nem írtak ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) myckey válasza pilóta (#2) üzenetére


myckey
veterán

Nem is lehet elvárni, hogy megjelöljék az évszámot....

Hova gondolsz ?! ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Végre lett volna egy normálisabb játék ebben a hónapban,- a Horizon mellett- erre elhalasztják. :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) myckey válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


myckey
veterán

Destroy All Humans ! Remake
?

Más nem jut eszembe PC-n. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) exedoc


exedoc
senior tag

Fu szanaszéjje fogom aprítani az egész hóbebelevancot :DDD

(#7) Heroes fan válasza exedoc (#6) üzenetére


Heroes fan
őstag

Én is nyúzom ezt majd orba szájba csak legyen gépigénye is most már.

(#8) GodGamer5 válasza myckey (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az július 28. jelent meg. ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) batman91


batman91
őstag

AAAAAAAfenébe!!!!

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) myckey válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


myckey
veterán

Szinte majdnem :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Szeptember... megpróbálom inkább visszaszedni a pénzt. Húzzák itt az ember idegeit.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) savior


savior
őstag

Ha még nincs kész a játék, akkor minek jelentik be, hogy mikor fog megjelenni?
Meg azt se értem, hogy mi értelme van egy produktumot hónapokkal esetleg évekkel hamarabb bejelenteni? Had várjon a jó nép istenunásig?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#13) batman91 válasza savior (#12) üzenetére


batman91
őstag

Ekkora hülyeséget már régen nem hallottam. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14) savior válasza batman91 (#13) üzenetére


savior
őstag

Nem tudom feltunt e, de mindent huznak-halasztanak, nem tartjak az idopontokat. Akkor inkabb ne mondjanak semmit es fejlesszenek csendben.
Mi a hoskorban mikor jatekot csinaltunk nem reklamoztuk, nem dumaltunk rola helyeken, hanem keszitettuk. Aztan amikor kesz lett, akkor lekozoltuk, hogy megnyitottunk. A kategoriajaban sikeres is lett a dolog.
Tavaly meg elkeszitettuk a jatekot, aztan kozoltuk, hogy 1 het mulva toltheto lesz.
De az egymagam altal keszitett jatekokat se publikaltam megjelenes elott sehol. Csak mikor keszlett, akkor feltoltottem.
Igy is lehet, es nem ugy, hogy 2016-ben bejelentik hogy keszul, a sok hulye meg varja evekig. Aztan 2020ban bejelentik hogy junius 4.-en megjelenik. Majd juniusban kozlik hogy csuszik 4 honapot. Mi ez kerem? En az ilyen produktumokat messzirol kerulom. Engem ne huzzanak, ne verjek at az agyam.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#15) savior válasza savior (#14) üzenetére


savior
őstag

Es persze mindezt azert, hogy gazdagodjanak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#16) exedoc válasza savior (#12) üzenetére


exedoc
senior tag

A játék már szerintem kész van, max. talán kicsit tovább kell tesztelni, optimalizálni, esetleg a menü ui-on igazítanak picit stb. Olyan túl sokat nem toltak el a megjelenésen.

[ Szerkesztve ]

(#17) exedoc válasza savior (#14) üzenetére


exedoc
senior tag

Játékot fejlesztő cégekről beszélünk. Mondjuk 2020 június 1-je az időpont mikor megadják, hogy minden kész. DE!

1. Előfordulhat, hogy XY karaktermodellek/enemy-k nem lettek kész időben, mivel ezek nem lettek meg, csúszott ezeknek az animálása is adott esetben, sőt az egész pipeline.
2. A kreatív igazgató beleszólt, hogy srácok ez így nem lesz jó, ezt máshogy kell, plusz dolgokat, átalakításokat talál ki bele.
3. Minden kész, de egybe az egész nagyon optimalizálatlan, esetleg a polycount-ot visszább kell csípni, fényeket, bizonyos esetekben texture resize kell, hogy beleférjen a budget-ba.

Csak pár pontot soroltam fel az esetlegesen előforduló többszázból. Rengeteg minden előfordulhat. Az esetek 90%-ában csúsznak a határidők teljesen mindegyhogy AAA címről vagy csak egy indie játékról beszélünk.
Cyberpunk 2077 megvan? Ha így gondolkoznának a gamerek ahogy te, senki semmivel nem játszana.

[ Szerkesztve ]

(#18) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A Komolytalan Sam jobban illene hozzá. A Duke után elég tré volt már az 1. rész is, ezek szerint még kettőt csináltak hozzá.

(#19) Heroes fan válasza Dr. Akula (#18) üzenetére


Heroes fan
őstag

Duke nukem meg sarius sam két külömböző azért. Mai grafikával köröket ver a duke nukem foreverre.

(#20) Silεncε válasza savior (#14) üzenetére


Silεncε
őstag

Csakhogy ez már nem a hőskor, itt esetenként több száz fejlesztő dolgozik egy produktumon és a projektekben az egyszerűbb scriptek is ezerszer bonyolultabbak mint a "hőskorban" készült játékok...

(#21) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Teljesen más mint régen, sokkal gagyibb gép is volt amin csinálták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.