Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz koxx #380 üzenetére

    Valami gépünk nekünk is van otthon, asszem valami párna kellett hozzá, nem kapszulás, de mivel én nem iszom, asszony magának nem főz, csak instant kávét.

    Többieknek is kösz a válaszokat.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz koxx #380 üzenetére

    Mi ugye erősen tejeskávénak isszuk (1dl tejszín + 2dl mandulatej + kávé), abban majdnem mindegy milyen kávé megy bele (nem teljesen, de majdnem). Feketén én se szeretem. Viszont drasztikusan olcsóbb, mint a kapszulás (20-30 Ft / adag). Akkor már kéne venni vagy normális karosat, vagy automatásat, de abból meg a jobbak elég horror összeg. Szóval egyelőre jó a kotyogós, max majd valamilyen jeles alkalomra meglepjük / meglepetjük magunkat egy normális kávéfőzővel :)

    Jim Tonic:
    Laktózmentes tejben ugyanannyi cukor van, mint a laktózosban (laktózt nem kiveszik belőle, csak másfajta cukorrá alakítják)

    Dark Archon
    3in1-ben is tej meg kávé van :) Amúgy jó eséllyel a ketogén étrend megszüntetné a magas vérnyomásodat...

    Atlantis
    Igazából nem kell nekem hinni. Cikkben is sok link van amin el lehet indulni, illetve nagyon sok tanulmány van, ha nem is konkrétan ketoval kapcsolatban (azzal kapcsolatban is azért van már elég sok), de például koleszterinnel, zsírral kapcsolatban... amikor először hallottam az egészről, én se gondoltam, hogy ez valami használható dolog lehetne. Aztán elkezdtem utánanézni és meggyőzött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák