Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Bagoly01 válasza embe (#950) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Igen persze.
Poco f3. 687956. antutu v9.

(#952) RoBos válasza Bagoly01 (#948) üzenetére


RoBos
senior tag

Nekem nem a pontszámmal van a "gondom", hanem a 4. teszt után jelentkező Score Droppal a másik két telefonhoz képest!

@margithíd: Ugyanez alapján néztem a battery tesztet is, h más telefonokhoz képest, h teljesít, hiába a 5160 mAh-s akku benne. Nem mondtam, h gyenge az akkuja, csak a többi telóhoz képest nem ezt vártam tőle, ennyi.

(#953) Graphics válasza RoBos (#952) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Poco X3-asom Snap732-vel melegszik, netezés közben, nagyon.

Pár napja tűnt fel, ez alapján simán benne van, hogy ugyanazt a házat és hűtést használó X3 Pro is melegszik és droppol.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#954) Bagoly01 válasza RoBos (#952) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Lehetséges hogy itt szerepet játszik a készüléken futó, éppen aktuális miui verzió.
Persze lehet hogy semmi köze hozzá.

Nekem eddig tetszik az üzemidő. Tegnap délután óta használom a készüléket. akkor 78%-on állt. Telepítések, frissítések, teszt, stb..melegedés nélkül. Most van 66%-on.

[ Szerkesztve ]

(#955) fudi2002 válasza RoBos (#952) üzenetére


fudi2002
veterán

Antutu maratonra vetted a telefont? Mert akkor valóban mást kellett volna válassz.

Graphics: asszony sima x3-asa nem melegszik, még a miui és beragadt alkalmazás is beleszólhat. Úgy várom, lesikálhassam ezt a fostalicska miuit....

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#956) Graphics válasza fudi2002 (#955) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én kedvelem, ezt a felület szoktam meg.

Van itthon RR romos Redmi 4A, de nem jött be.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#957) fudi2002 válasza Graphics (#956) üzenetére


fudi2002
veterán

Kiszámíthatatlan, követhetetlen, memóriazabáló fos :) Rég használtam, most kénytelenségből használom, hát nem változott a véleményem róla egy kicsit sem. Általános irányelvük, hogy ha javítanak 1 hibát, bele kerül 2. Most pl képernyőidőt nem lehet megnézni, csak az elmúlt 24 órát...
Holnap nyitom a loadert, rootot megkapja, kiherélem amennyire csak lehet....

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#958) margithid válasza Graphics (#953) üzenetére


margithid
veterán

Elvileg a 860 egy energiatakarékos soc.
Ráadásul komolyabb hűtés is van benne, mint a sima x3ban. (ha jól tudom)

(#959) fudi2002 válasza margithid (#958) üzenetére


fudi2002
veterán

Gyanítom a műanyag borítás miatt nem tud távozni a hő, fém hátlaposoknál-kereteseknél ez adott. Azokat meg lehet hajtogatni nyákostul, ráadásul ha egyszer meghajtod akkor azt vissza már épségesen nem csinálod vissza. Én mikor lehet, kizárólag műanyag hátlapos telefont választok. Rugalmas, strapabíró anyag a vékonyka fémekhez képest. Valamit valamiért...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#960) Zsoleszhun válasza fudi2002 (#957) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Pont erre találták ki a xiaomi.eu-t :)

¯\_(ツ)_/¯

(#961) fudi2002 válasza Zsoleszhun (#960) üzenetére


fudi2002
veterán

Amíg nincs értékelhetően, megbízhatóan működő recovery én biztosan nem telepítem és nem használom. Volt kalandom hibás recoveryvel, efs terület vesztés volt a vége, soha többet. :)
Rootolás után első lesz a qcn mentés... Addig semmit sehova.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#962) vrsptr válasza Tarokk79 (#935) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Semmit se rendeltem hozzá. Van tok és egy vékony fólia is kijelzőn. Én vigyázok készülékre és utálom ha valami baszott tok van rakta + a mágneses autós tartót is használok. Max. majd rendelek hozzá üvegfóliát, de Mi 9 is rendeltem és 1,5 év alatt nem került fel rá.

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#963) Bagoly01 válasza vrsptr (#962) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Én sem rakok rá semmit, már már betegesen vigyázok minden telefonomra. 1 év múlva is makulátlan szokott lenni.

(#964) Skynet258 válasza Bagoly01 (#963) üzenetére


Skynet258
veterán

Eldöntöttem, ki fogok próbálni egy Poco F3-at, de megvárom míg lesz fehérben spanyol raktárról... Valahogy az tetszik a legjobban.

https://geekpulse.hu

(#965) robika88


robika88
tag


Nem értem ezt a 45 napos kézbesítést, másnak is így írták a spanyol raktárasat? Ennyit nem fogok várni akkor inkább még most lemondom. :F

(#966) bajaki válasza robika88 (#965) üzenetére


bajaki
őstag

Szerintem csak maguk biztosítására raktak be ekkora határidőt.
Szerintem 1-2 napon belül postázzák, már a 8/256-osok is megindultak. 6/128 eddig is volt nekik ha jól tudom.

(#967) kiccipo


kiccipo
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Két telefon között vacillálok, az egyik lenne a MI 10T PRO a másik viszont a Poco X3 Pro. Ár tekintetében a Poco fele lenne a 10T PRO-hoz képest, ellenben a 10T PRO-t meg tudnám venni részletre. Kérdés az lenne, hogy hosszú távon gondolkodva szerintetek megéri-e a felár a tudásbeli különbséget? Ár-érték arányban verhetetlennek tűnik a Poco, de ha ténylegesen jobb a kamera, jobb a kijelző, 5G, miegymás, akkor lehet beruháznék a 10T PRO-ra.
Előre is köszönöm a válaszaitokat! :R

(#968) Graphics válasza kiccipo (#967) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesítményben hasonló, de azért az X3 Pro gyengébb, a többit neked kell eldönteni, hogy a két készülék közül mely tulajdonságok a mérvadóbbak.

Szerintem a Mi10T Pro egy magasabb kategóriás termék. [link]

Erősebb is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#969) vrsptr válasza fudi2002 (#955) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Én is szeretem a MIUI-t 1 dolog hiányzik, a hívásrögzítés amit a GDPR miatt kiheréltek. Valaki tud rá megoldást root/romolás nélkül?

És ezzel a root/kiheréléssel hogy használható pl. egy banki alkalmazás ami root-olt készüléken úgy tudom nem megy?

Skynet258: nekem is a fehér tetszett legjobban, de arra még mindig várhatnék a feketét meg már 1 hete használjuk. + ha már így alakult esetleg veszek egy olcsó sötét szilikon tokot rá, az nem sárgul be látványosan.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#970) fudi2002 válasza vrsptr (#969) üzenetére


fudi2002
veterán

Magiskkel el tudod rejteni a rootot az alkalmazások elől, így megy a bankos app is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#971) vrsptr válasza kiccipo (#967) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Poco F3 nem jöhet szóba? A Mi 10T Pro-nál valamivel kisebb, vékonyabb, könnyebb, olcsóbb, újabb, amoled. A kamera képességei valamivel rosszabbak.

fudi2002: köszi. Hívásrögzítésre gyári MIUI alatt-ra nincs ötleted?

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#972) Black&White válasza vrsptr (#971) üzenetére


Black&White
addikt

Nyisd a bootloadert és vagy indonéz ROM, vagy xiaomi.eu

[ Szerkesztve ]

(#973) fudi2002 válasza vrsptr (#971) üzenetére


fudi2002
veterán

Lecseréled a tárcsázót pl.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#974) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Óvatosan

(#975) Ciccuka válasza szabi__memo (#974) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mi történhetett vele?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#976) szabi__memo válasza Ciccuka (#975) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Töltés közben az akksi eldurrant

(#977) Viktor0610 válasza szabi__memo (#974) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez kapott mást is.
Tele van kis pöttyökkel a keret.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#978) Ciccuka válasza szabi__memo (#976) üzenetére


Ciccuka
veterán

BlitzWolf BW-S9 18W töltővel töltjük mi (a 33W gyári helyett). Így kevésbé van megterhelve az akku.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#979) blueye válasza szabi__memo (#974) üzenetére


blueye
veterán

Mi a kep forrasa?

(#980) Viktor0610 válasza blueye (#979) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

https://www.gizchina.com/2021/04/16/poco-x3-exploded-while-charging/

Szerintem gyanús az egész sztori. 🤔

Függetlenül ettől, lehet, ezután nem az ágyamban kellene töltenem a telóm. :))

Amúgy ez itt off, mert az sima X3 (indiai kiadás), még csak nem is az X3 NFC.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#981) blueye válasza Viktor0610 (#980) üzenetére


blueye
veterán

Tenyleg gyanus. Szvsz 15 perc hirnev :(

(#982) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Egyébként ilyen esetben búcsút lehet inteni a garanciának :F

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#983) Viktor0610 válasza Ciccuka (#982) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát nyilván attól függ, mik a körülmények.

Pl. nem gyári töltővel töltötte, letakarta, külső behatás érte (ezt írják a cikkben is, hogy a Xiaomi szerint ez történt), stb...

Samsung Galaxy A54

(#984) D@niel válasza fudi2002 (#895) üzenetére


D@niel
addikt

Sokkal jobb. Egyébként, a link alatt melyik micsoda, és milyen finomhangolást ajánlasz, pro-hoz?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#985) gixxergabi válasza D@niel (#984) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Most néztem itt én is [link] nappal jobb, de.meglepett hogy este itt nem jobb. Mintha más öszehasonlításban inkább fordítva lett volna (talán másik app).
Várom már hogy enyém is megjöjjön és tesztelgessem. :DDD

(#986) fudi2002


fudi2002
veterán

Frissítettem: Qualcomm QCN mentés [link]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#987) fudi2002 válasza D@niel (#984) üzenetére


fudi2002
veterán

Additional modules-> adott lencse beállításai->
-Quality HDR+->High

Illetve ebből a menüből nyíló Ram patcher almenübe be:
Shadow light Intensity 1.0
HDR Overall lightness 1.0
HDR effect intensity 1.25

Ezt minden lencsénél külön be kell, mondjuk én a 0.9-est letiltottam, szóval a 0,6 és 1,0-snál kézzel belőve.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#988) D@niel válasza fudi2002 (#987) üzenetére


D@niel
addikt

Érdemes megadni neki a beállításokban a telefon márkáját? Google awb hogy a jó?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#989) fudi2002 válasza D@niel (#988) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem analizáltam ki mi mit csinál,én belőttem a xiaomit.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#990) D@niel válasza fudi2002 (#989) üzenetére


D@niel
addikt

Egész jó, reálisabb az eredmény, így már teljesen tárgytalan az F3 =) köszönjük.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#991) fudi2002 válasza D@niel (#990) üzenetére


fudi2002
veterán

Biztos lehetne még reszelni rajta, nekem ez így teljesíti amit szeretnék telefon kategóriában úgyhogy nem foglalkoztam tovább a kérdéskörrel. :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#992) blueye válasza fudi2002 (#987) üzenetére


blueye
veterán

Koszi szepen :R

(#993) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Banggood-ról rendelt Poco X3 Pro 8/256 elstartolt már valakinek ? Nekem még mindig feldolgozás alatt... :F

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#994) oba


oba
addikt

Egy nap használat után azt mondom, hogy nem annyira rossz készülék ez az X3 Pro. Főleg ár/érték arányban.
A kijelző fényereje lehetne jobb a szabadban, de ennyire elég az IPS és a kb. 530 nit. Egyébként a minősége rendben van, mellé kéne tennem egy amoledet, hogy lássam, hogy melyik melyik. Meglepően jók a feketék. Jól néz ki a 120hz is, főleg ha mindenhol azon menne.
A hangszóró szépen szól, a hátlap viszont rezeg, alacsonyabb hangerőn is. Ez valakinek bejön, valakinek nem. Én a kettő között vagyok valahol.
A telefon mérete picit nagy, 6,2 inches telefonról jövök, de szokható.
Lagolást, akadást eddig nem tapasztaltam. Sok a bloatware, nem mindent lehet törölni vagy tiltani, majd remélem lesz később használható letisztult custom rom. Most nova launcherrel egészen használható a rendszer.
Az ujjlenyomat olvasó és az arcfelismerő is gyorsan, szépen működik.
Gyorsan tölt, tényleg repülnek bele a mAh-k. Jelenleg 17 óra telt el a teljes feltöltés óta, nagyon sokat nyomogattam ma. 6 óra kijelző időnél járok és még van 30 százalék akku. Kevés játék is volt benne.

Kérdésem is lenne: az alkalmazásváltó gombon duplán kattintva eddig átugrott az előző alkalmazásra de most valamiért az már nem működik. Hogyan lehetne rávenni, hogy újra ide/oda ugráljon a két utolsó app között ha duplán klikkelek azon a gombon?

(#995) blueye válasza oba (#994) üzenetére


blueye
veterán

Korrekt osszefoglalo de ezen jot nevettem: "azt mondom, hogy nem annyira rossz készülék ez az X3 Pro" - en mar a spec alapjan sokat vartam nem beszelve az elozetes YT tesztek utan.
Melyik bloatware-t nem tudtad leszedni?

(#996) oba válasza blueye (#995) üzenetére


oba
addikt

Specifikáció és YT hirdet... öö, tesztek az csak egy dolog. Kézbe kell fogni a készüléket és utána kap teljes képet az ember én azt mondom. Én annyira nem voltam felhypeolódva, ennek ellenére azért összességében tetszik.
Melyik bloatware-t? :) A MIUI-t :DDD Viccet félretéve, sok miui specifikus app nem jön le amire semmi szükségem nem lenne. Elrejtettem őket novaban. Nekem OxygenOS után ez a MIUI nem igazán jön be.

(#997) blueye válasza oba (#996) üzenetére


blueye
veterán

Sajnos most nem erdemes novat hasznalni (sok eve csak azt hasznaltam), nem megy a gesztusvezerles vele. Megbaratkoztam a poco-val es (azt hiszem) leszedtem mindent ami nem tetszett.

Manapsag mar a "Specifikáció és YT " sokat mond, jobban lehet hinni nekik :) (tudom regen ez sem igy volt)

[ Szerkesztve ]

(#998) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Kaptam Ali Poco Store-tól egy üzenetet, miután megvettem az F3-at:

POCO F3 in stock -$8 code (POCOF3X8) , the expiration date is coming soon, the quantity is limited, please use it quickly

Hátha másnak is megy, és hasznos.

(#999) blueye válasza Tarokk79 (#998) üzenetére


blueye
veterán

Remelem mas jobban jar veluk, nalam tiltolistara kerultek :(

(#1000) Black&White válasza meridaharcos (#993) üzenetére


Black&White
addikt


Így áll a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.