Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) fudi2002 válasza blueye (#650) üzenetére


fudi2002
veterán

Nos a lineage note4-en egy gmail kb 10mp vagy msn. Itt kb 1-2 perc. Míg nem lövöldöztem ki programonként az akkukezelőt úgy pl csak akkor érkezett ahogy feloldottam és ébredt a rendszer mélyalvásból. Alszik nagyon a drága, mármár túlságosan :)
Amúgy hasznos is lenne ez, csak anno note4 topikban végigjátszottuk, írtam is pár cikket. Volt miui buzerálós, volt pár aosp és lineage alapú romtesztem kicsit megbirizgálva, több megközelítésben. A végeredmény az lett 10ből 10x, hogy akkuidőre a lineage győzött, pedig ott nem volt extrém akkukímélő csoda stb. Jó igaz, ott is a wakelockokat amit lehetett az ésszerűség határain belül OS szinten korlátoztam, a serviceket programonként kigyilkolom ha kell (nem a teljes alkalmazást, csak részfolyamatait) illetve a kernel szintű wakelockokkal is játszottam, bár utóbbira a végén már nem volt szükség, jók voltak már alapból is.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#652) blueye válasza fudi2002 (#651) üzenetére


blueye
veterán

Jo hallani h van aki meg ilyen lelkes, en az android elejen meg kovettem/csinaltam a dolgokat, most mar sokszor megelegszem a gyari rendszerrel. Foleg h sokkal erosebb a hardver es az akkuk is sokkal nagyobbak, nem is kell kimelni oket.

[ Szerkesztve ]

(#653) fudi2002 válasza blueye (#652) üzenetére


fudi2002
veterán

El nem hiszed mit lehet megspórolni, ha pl automatizálod, hogy ha a képernyőt kinyomod a netkártyát dobja le 2g hálózatra és ha képernyő be akkor 4g. Nálam itt a busók földjén mikor bekerült a 4g kártya kb 2/3-adára csökkent a képernyőidőm. Mire rájöttem, hogy azért van mert dobálja a tornyok között magát ezzel gyönyörűen leszopva az akkut. Szeretem ha látom és kontrollálhatom ami történik. Persze nevezhetjük hobbinak is :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#654) blueye válasza fudi2002 (#653) üzenetére


blueye
veterán

Igen, ez szerintem is hobbi, mindig is az volt nekem.

Az az igazsag h szerintem az egyik legnagyobb fejlodes az akku gyorstoltese. Tudom h roviditi az eletciklust de akkor is megeri. Raadasul mar tenyleg barhol tudod tolteni, ha mashogy nem akkor egy powerbankrol.

[ Szerkesztve ]

(#655) vrsptr


vrsptr
aktív tag

Goboo F3-mak már tegnap este Alsónémedibe. :))

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#656) gazsyka


gazsyka
csendes újonc

Banggood belistázta a POCO F3-t 122ezer és 138 ezer Ft, honkongi szállítással (EU Priority Line 889 Ft), ha valakit érdekel be lehet állítani egy értesítést készlet érkezéskor. Készlet még nincs.

(#657) embe válasza vrsptr (#655) üzenetére


embe
nagyúr

Sőt! Az enyém már kézbesítés alatt....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#658) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Poco X3 kuponnal EU raktarbol 72 ezer Ft-ra jon ki. Ez az a pont amikor utana kene szamolni es kijonne hogy gyakorlatilag az anyagkoltseg+termek fejelsztesikoltseg+logisztika is biztosan buko. Szerintem erdemes lenne ezt vegig gondolni, a nagy gyartok a termekeiket 20-30%os profittal aruljak, es ez naluk (minimum) a duplaja lenne. Ne ertsetek felre, tobb Xiaomi termekem volt es szerettem oket, de ha vegig gondolod ez a ceg nem piaci alapokon mukodik.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#659) Charx válasza GeryFlash (#658) üzenetére


Charx
senior tag

Első sorban ezért is vannak gyárilag reklámok, meg appok rajta.

(#660) Graphics válasza GeryFlash (#658) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem gondolnám, hogy bukó lenne.

A termékfejlesztést már az X3-ason behozták, ez pusztán egy ráncfelvarrás. ( kijelző, aksi, ház azonos... Sőt még lehet az alaplap is azonos, pusztán újabb SoC került beültetésre )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#661) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Na, az én goboos F3-am itt van :))

(#662) margithid válasza GeryFlash (#658) üzenetére


margithid
veterán

Nekem simán gobooról volt 199 euró, ami kb 72 ezer forint.
Ha jól olvastam volt aki 200$-ért is tudott rendelni valahonnan, az meg már cdak 62 ezer forint.
Mondjuk azt nem tudom, hogy az így vámmentes-e..

(#663) vrsptr válasza embe (#657) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Az enyémek is... :D

GeryFlash: volt kuponnal ~64.500 Ft is a Poco X3 Pro.
Chuzzlee803: jó helyen laksz, oda megy korán a futár. Hozzánk szinte utolsóként jön.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#664) embe válasza vrsptr (#663) üzenetére


embe
nagyúr

Tovább megyek: Én már meg is kaptam. Szép ez az F3. Nagyon nem nyomkodtam. Melózok. Majd este

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#665) vrsptr válasza embe (#664) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Én meg ahogy megjön lesz időm nyomkodni. :) már várom.

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#666) Black&White válasza margithid (#662) üzenetére


Black&White
addikt

Volt, BG-n. Már fel is adták.

(#667) margithid válasza Black&White (#666) üzenetére


margithid
veterán

Az nagyon jó vétel volt!
Tegnap használtam kicsit mi 9t-t is, zavaró volt, hogy mennyivel kisebb :)

(#668) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
hol lehet megvenni az x3 pro-t, legjobb áron? Kupont tud valaki hozzá? Mennyi idővel érdemes kalkulálni? Akár a 8 gigás verzió is érdekes lehet, ha jók a számok rá.
Most délután viszik el a 9S-t, és már ütöm is le a rendelést.
Köszönöm.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#669) D@niel válasza Bóti (#575) üzenetére


D@niel
addikt

Innen érdemes leütni? Kb. mennyi idő alatt érkezik meg?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#670) embe válasza vrsptr (#665) üzenetére


embe
nagyúr

Samu S9 mellett/után nekem nagyon nagy. Nem tudom megbarátkozok-e vele. Max lecserélem Mi11 Lite-ra. Az 6,5". Fotón kisebbnek tűnik mint az a 0,277" .

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#671) szabi__memo válasza GeryFlash (#658) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

(#672) bajaki válasza D@niel (#669) üzenetére


bajaki
őstag

Tippre én 3-4 hetet mondanék. Kínából jön, de az EU Priority Line szállítással vám és ÁFA-mentes ha minden igaz.
Én egy 6/128-ast rendeltem még a fentebb linkelt kuponnal ~64.000 Ft körül.

[ Szerkesztve ]

(#673) D@niel válasza bajaki (#672) üzenetére


D@niel
addikt

6/128-as 64-ért? Erről a bangood linkről? Hogy áll a rendelésed, követed?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#674) Graphics válasza bajaki (#672) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

64-ért én is kíváncsi lettem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#675) bajaki


bajaki
őstag

D@niel

[link] BGPX3P128 volt a kupon, de úgy látom már nem működik.
Feladni feladták már, de 1-2-3 hétig szerintem nem lesz tényleges tracking infó. Luxemburgi postával jön.

Jobban jársz Goboo-ról ha hamarabb kell a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#676) vrsptr válasza embe (#670) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Ha én is így leszek vele hogy nagy (bár kétlem) akkor én is egy Mi 11 Lite-on gondolkodom Mi 9 után. Végülis az 0,7cm-el több képátlóba.

Én is majdnem rendeltem egy X3 Pro-t is Banggood ~64.500 Ft-ért, de 2 db F3 meg a hosszú szállítási idő miatt inkább letettem róla. Baszott jó vétel volt az.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#677) bajaki válasza vrsptr (#676) üzenetére


bajaki
őstag

Nekem egy 8/128GB F3 jön ali-ról, meg a Banggood-os X3 Pro.
Az F3-at tervezem megtartani, de nagyon kíváncsi vagyok milyen az X3 Pro, így egy próba erejéig az is megfordul majd nálam, aztán valószínűleg megy tovább.

(#678) D@niel válasza vrsptr (#676) üzenetére


D@niel
addikt

65-ért, jó ég ...

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#679) uptobase


uptobase
tag

Sziasztok,

Ha Goboo-ról rendelek és valami elromlik az F3-ban akkor a garancia hogy működik? Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?

Köszi előre is.

(#680) margithid válasza D@niel (#678) üzenetére


margithid
veterán

Igen. Olcsó.
De azért a szállítási idő itt elég gáz.
Persze aki tud várni.
Nekem gobooról pénteken rendelve, szerda délben a kezemben volt az x3 pro. 7k-t valakinek ez megérhet.

(#681) D@niel válasza margithid (#680) üzenetére


D@niel
addikt

Goboo-s olcsóbb, ugye? 200 euró az 71 ezer, alin 75 szállítással, mindkettő spanyolból jön, és neked kb. 4 munkanappal számolva tényleg gyorsan megérkezett.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#682) embe válasza uptobase (#679) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem senki nem rendelkezik ilyen irányú tapasztalattal. Valszeg egy új webshop. Amikor az X3Pro-t rendeltem onnan, nem is találtam róla semmi infót a neten.
Elvileg hivatalos Xiaomi partner. 2 év gari, fél év a kijelző törésre.

Remélem nem fogok tapasztalatot szerezni a garis ügyintézésükkel kapcsolatban!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#683) D@niel válasza D@niel (#681) üzenetére


D@niel
addikt

Elnéztem, goboo-ról és aliról is 199E, utóbbin van még egy 1800-as kiszállítás.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#684) uptobase válasza embe (#682) üzenetére


uptobase
tag

Köszi szépen.

(#685) embe


embe
nagyúr

Valaki talált már az F3-hoz valami jó tokot?
Ez alapján a Redmi K40 / K40 Pro / K40 Pro+ / Poco F3 / Mi 11X / Mi 11i telókra ugyanaz kell.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#686) vrsptr válasza embe (#685) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Fentebb linkeltek 2 tokot is. Megérkezett, "rituálisan" kibontottam 1 óra alatt, hát nekem nem lesz ez nagy. :)

Amúgy a Mi 11 Lite-ra visszatérve annak memória típusa LPDDR4X, a belső tárhely pedig UFS 2.2-es minden esetben. (4G/Snapdragon 732G és 5G/780G verziónál is.) És nem lesz olcsóbb a jobbik 299€-nál. Méretre meg 6,55" kijelző (0,12" kisebb) maga a készülék se sokkal kisebb: 163.7 x 76.4 x 7.8mm vs 160.5 x 75.7 x 6.8 mm. Különbség 3,2 x 0,7 x 1 mm. Szerintem sokkal rosszabb vétel egy Mi 11 Lite.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#688) blueye válasza bajaki (#677) üzenetére


blueye
veterán

8/256os, nem?

Poco store nem kuldi, nem ir vissza, sot ez nagyon nem tetszik nekem:

""ATTENTION PLEASE, we reply messages chronologically, so please keep silent once you expressed your opinions so that we can reply you in priority, thanks. 1. Shipping Time: please wait for the shipment patiently due to lots of orders to be processed, if not, please cancel the order, thanks. 2. Order Changes: due to a larger number of orders during promotion, we can't read and reply messages in time, please CANCEL the order and re-order if any changes, leave a note in the order if any requirements, thanks. 3. Order Declaration: we declare as handset at a lower price to help you avoid tax, but it can't work for 100%. PLEASE LEAVEA NOTE IN THE ORDER IN ADVANCE IF YOU NEED SPECIAL DECLARATION, we don't accept declaration in the message, thanks. 4. Promo code & gift: the promo code "POCO50" was limited and has been run out, please refer to the page price and as for the gift Mi earbuds, we will inform you if you won it, please wait for the notice, thanks."

Bar lett volna goboo-nal 8/256...

[ Szerkesztve ]

(#689) GuruZone válasza blueye (#688) üzenetére


GuruZone
őstag

hát, a rendelés napján is írtam üzit nekik, még arra sem válaszoltak. Meglátjuk.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#690) blueye válasza GuruZone (#689) üzenetére


blueye
veterán

Oszinten, ha lett volna keszletuk a mi elso rendeleseink mar regen uton lennenek :(

[ Szerkesztve ]

(#691) D@niel


D@niel
addikt



Remélem hamarosan módosul =D
Aki innen rendelt ... mennyi idő volt a kiszállításig?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#692) blueye válasza D@niel (#691) üzenetére


blueye
veterán

Pont errol irtunk most...

(#693) RoBos válasza blueye (#690) üzenetére


RoBos
senior tag

Szted hány ezren/tízezren rendel(het)tek innen az akció ideje alatt EU szinten, nem MO-ról?! :U Te sztem azt hiszed, h csak te rendeltél innen és hisztizel, h hol a telefonod! :(

(#694) blueye válasza RoBos (#693) üzenetére


blueye
veterán

Ha tudod ertelmezni amit irtam, legyszi probald meg!
Elsok kozt rendeltunk GuruZone-nal es ok maguk irtak (ha tudsz angolul, ideztem ezt) h sorrendben kuldik a telefonokat.
De ha nem tetszik amit irok ne olvasd el, ezert is tettem OFFba...

(#695) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Most kaptam Banggoodtól levelet a X3 pro 6GB-os 229$ a 8GB-os 269$ HK raktárból (email only). A 6GB-os van raktáron nekik.
Én az F3-ra várok valami normális áron.

Amúgy van valami pletyka, hogy mi várható még hamarosan Xiaomiéknál? Én szeretném az 5G-t, meg normális kamera és főleg aksit.

(#696) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok !

Kérdeznék egy dolgot akinek van F3-ja, belehet állitani hogy alul a navigácios sávban ne látszodjon az a 2-3cm-es fehér vonal ?

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#697) Viktor0610 válasza manokaki (#696) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Beállítások keresőjébe írd be: Teljes képernyő jelzésének elrejtése.
Kapcsold be az opciót. :)

Samsung Galaxy A54

(#698) sgergi


sgergi
veterán

Hétvégén rendelt F3 ma délelőtt meg is jött Goboo-ról.
Indul a nyomogatás. :D

(#699) manokaki válasza Viktor0610 (#697) üzenetére


manokaki
őstag

Köszönöm , még nincs csak érdeklődtem :R

(#700) vrsptr válasza manokaki (#699) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Rengeteg beállítási lehetőség van, minden "szir-szar". Ember legyen a talpán aki mindent végigpróbál. Én már nyomom vagy 5-6 órája (még ebédelni is elfelejtettem) aztán még felénél se tartok átköltözésnek. De ilyenkor sok felesleges app/adat/mentés megy a levesbe meg rendszerezem a felgyülemlett dolgokat.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.