Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) pepimama válasza D@niel (#1629) üzenetére


pepimama
tag

:R Utoljára :DD KÖSZÖNÖM! Minden átjött, így szuper! (a legközelebbi átköltözésem már egyszerűbb lesz ;) )

(De valszeg pár napon belül meghirdetem eladásra, mert nekem zavaróan kicsi a MI MAX-hoz képest :( , pedig már Nillkin-tokot és fóliát is előrendeltem hozzá :W )

(#1652) pepimama válasza Zsoleszhun (#1630) üzenetére


pepimama
tag

KÖSZI, azt használom, és be voltam lépve a G-áruházba (azt hittem az elég), de valszeg kellett neki a teljes Gugli-átköltözés is!
Végül esküszöm kb. 4-5-dik próbálkozásra sikerült őket csak elindítani, összekötni a fiókkal, de volt, amit újra is kellett telepíteni.

(#1653) blueye válasza Graphics (#1650) üzenetére


blueye
veterán

Engem egyaltalan nem zavart meg, esetleg azt aki ideteved pl. a cikk olvasasa utan.
A "regi" X3 NFC-t X3 NFC-nek hivjak hivatalosan, sokat is irtak rola anno h miert kellett ezt ennyire kiemelni.
De errol ennyit :)

(#1654) D@niel válasza pepimama (#1652) üzenetére


D@niel
addikt

Reméljük fog érkezni nagyobb méretben is, egy X3 pro specikációval szerelt vasat 7col környékén örömmel várok.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1655) andriska0725


andriska0725
tag

Üdv Urak!

Elérkezett az idő, hogy szeretett samsung note 9-es telómat lecseréljem. Felmerült egyik opcióként egy Poco F3, ezzel kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat, pro/kontra érveket kérni tőletek. Fontos lenne számára a kijelző minősége. Elég sokat játszom mobilos játékokkal, így az is fontos, ezen kívül gyakran tükrözöm tv-re a mobil képernyőt, ez mennyire működik gördülékenyen? A rendszer mennyire gördülékeny? mennyire testreszabható? Egyébként, még az f3 mellett amivel szemezgetek, az s oneplus 8t, és a xiaomi mi11 bár annak az ára nem annyira tetszik. Esetleg van valakinek tapasztalat, összehasonlítsi alapja ezekkel a készülékekkel?
Köszönöm előre is ha tudtok segíteni.
SZép napokat!

(#1656) Joc24 válasza Graphics (#1645) üzenetére


Joc24
tag

Vannak bajok :D
Azért próbáld csak ki azt a Gcam-ot, hátha éppen az dönt!😅
Természetesen várjuk a visszajelzést 😄😎

(#1657) tt_to válasza Graphics (#1645) üzenetére


tt_to
tag

Szia,
X3-mal ha összehasonlítanád kinti verőfényes napsütésben a max. fényerőt, megköszönném.

(#1658) Skynet258 válasza andriska0725 (#1655) üzenetére


Skynet258
veterán

Mi 11 Lite-ot is vedd be a körbe nyugodtan, én azt vettem végül és nem bántam meg eddig. Nem a Samsung féle "Lite". ;)

https://geekpulse.hu

(#1659) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nincs valakinek x3 pro-ra felesleges üvegfóliája? Átvenném. Amit rendeltem, mind törve érkezett, várhatok 2 hónapot mire újra megjön...

Írj privit.

(#1660) Graphics válasza KisTücsök (#1659) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sima X3 NFC ugyanaz. :) Hardveraprón nézted?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1661) juve600 válasza pepimama (#1651) üzenetére


juve600
nagyúr

Hogyér adod ? 😀😀😀😀

(#1662) Zsoleszhun válasza juve600 (#1661) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szia Uram. Mennyi az idő? De nem az órádon, hanem a telefonodon. 🤣

¯\_(ツ)_/¯

(#1663) juve600 válasza Zsoleszhun (#1662) üzenetére


juve600
nagyúr

Szia Uram ! Na ez amit nem szeretnék hallani amikor telefont veszek :D :D :D

(#1664) Graphics válasza tt_to (#1657) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jóval nagyobb a fényereje az F3-nak, mint az X3 NFC-nek.

Más téma, a fejlesztői menüben nem találom a MIUI optimalizációt. Kikerült volna?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1665) fudi2002 válasza Graphics (#1664) üzenetére


fudi2002
veterán

Alapértelmezett értékék visszaállítását nyomkodd hevesen a fejlesztői menüben, aztán meg fog jelenni alul.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1666) tt_to válasza Graphics (#1664) üzenetére


tt_to
tag

Köszi.

(#1667) Tarokk79 válasza janakbacsi (#1642) üzenetére


Tarokk79
aktív tag

Nincs valami lista, ami elmondaná, hogy melyik app mire való és hogy érdemes-e kilőni?

Felraktam a Truephone appot. Egyelőre tetszik, de jó lenne, ha a kedvenceket lehetne saját sorrendbe rakni.

(#1668) blueye válasza Tarokk79 (#1667) üzenetére


blueye
veterán

Lehet.
Bemesz a Kedvencekbe es jobb alul a fuggoleges ... -ban kivalasztod a szerkesztest.

(#1669) janakbacsi válasza Tarokk79 (#1667) üzenetére


janakbacsi
őstag

például ezeket:

[link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1670) D@niel válasza Graphics (#1664) üzenetére


D@niel
addikt

3x tapp a "reset to default values" pontra, és előjön az optimalizáció kapcsoló.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1671) juve600


juve600
nagyúr

van már 108k-ért is aprón ,2 év garival :)
jövő hétvégén megyek Pestre addig már lehet lesz 100k-ért is :D

(#1672) pepimama válasza juve600 (#1661) üzenetére


pepimama
tag

Mi a reális? Csütörtökön jött, Ali Spanyol raktárból, Poco F3 256/8 GB, fekete és már úton van hozzá Nillkin sötétkék kameravédős tok és Nillkin erős fólia. 140.000-ért hirdet BluEye ilyet tok és fólia nélkül, de tényleg van rajta fólia és szilikon tokban van, ami a dobozban volt (nekem egyszer eltört nélküle).
Fényerő: ma pont rásütött a nap az utcán, kb. 80-90 %-ra feltoltam és gyönyörűen látszott minden.

[ Szerkesztve ]

(#1673) embe válasza D@niel (#1654) üzenetére


embe
nagyúr

7" ??!! :Y Mindenkinek megvan a maga perverziója...szoktam volt mondani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1674) juve600


juve600
nagyúr

nálam Note 10 kiesett a listából,nem lesz rá eu dev rom sajnos

Egyik sem, még az 5G verzió sem, mert MTK eszköz ..
Az Ön által említett eszközöket Európának és Indiának adták ki, és a xiaomi csak a globális stabil romokkal támogatta.

ezt írják xiaomi.eu fórumon
így akkor lehet mégis F3 lesz belőle

(#1675) Tompie


Tompie
őstag

MAJD valaki tervez venni type-c elosztót ami 3.5mm jackre és type-c töltőre osztja ketté?
Ez vagy ez a megoldás.
Mert akkor linkelhet melyik vált be ami használat közben is tölteni tudja a telefont. 😉

(#1676) ZoltayA válasza juve600 (#1671) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Kartelteam. Komoly garanciával. 1 naposan adja el a srác.. Hát nem tudom. Sokaknak nagy csalódás ez a teló.Valszeg a fos kamera miatt??? Mi más még?

(#1677) juve600 válasza ZoltayA (#1676) üzenetére


juve600
nagyúr

nem tudom,lehet csak kipróbálta,annyira nem lehet rossz a kamerája,POCO M3 -nál biztos jobb

más
xiaomi.eu fastboot rom telepítési segédlet
[link]

(#1678) Golyo69 válasza juve600 (#1677) üzenetére


Golyo69
senior tag

Semmi baj a Cameraval. Aki azt mondja fos az ne mobillal fotozzon. Arra jó amiért van kamera egy telefonon. Nyilván a családi nyaralást nem teloval fogja fotózni senki. Aki meg igen az tudja be hogy ez ilyen.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#1679) juve600 válasza Golyo69 (#1678) üzenetére


juve600
nagyúr

hát nem tudom
én ugye a jelenlegi POCO M3 -hoz fogom tudni hasonlítani ,de nagyon nem egy kategória a két teló

nálam ami szempont hogy
-jó legyen az akksi
- gyors legyen,ne akadjon
-xiaomi.eu heti frissítés

ja és a lefontosabb,hasonlítson a poco m3-ra hogy asszony észre ne vegye hogy telefont cseréltem,a msotani nilkin tokban van,a az f3-at is abba rakom akkor talán-talán :D :D :D

(#1680) juve600 válasza ZoltayA (#1676) üzenetére


juve600
nagyúr

már jegelve van :)

(#1681) ZoltayA válasza juve600 (#1680) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Igénytelen olcsójánosoknak való.

[ Szerkesztve ]

(#1682) Zsoleszhun válasza ZoltayA (#1681) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Gyüjtsél még hozzá és 400000 köztársasági kreditért már adnak egy MI11 Ultrát is :D

¯\_(ツ)_/¯

(#1683) -Mosquito- válasza ZoltayA (#1676) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Én 5 nap után adtam el az X3 NFC. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#1684) ZoltayA válasza -Mosquito- (#1683) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Jó teló lehetett :DD

(#1685) ZoltayA válasza Zsoleszhun (#1682) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Ha 500 ezret szánok rá, akkor ájfone, vagy Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#1686) juve600 válasza ZoltayA (#1681) üzenetére


juve600
nagyúr

miért kell ilyen jelzőket használnod ? nem értem :R

(#1687) fauv válasza ZoltayA (#1681) üzenetére


fauv
őstag

Én gondolkodtam azon, hogy veszek egyet. Kifejtenéd részletesebben, hogy miért ez a véleményed?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#1688) Graphics válasza ZoltayA (#1681) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tessék? Tehát akinek ilyen van az igénytelen?

:(((

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1689) juve600


juve600
nagyúr

(#1690) Viktor0610 válasza Graphics (#1688) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne. Lécci! ;)

ZoltayA megígéri, hogy nem folytatja ezt a stílust, a többiek pedig nem válaszolnak neki az ilyenek miatt.

Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#1691) D@niel válasza embe (#1673) üzenetére


D@niel
addikt

Mindenkinek=) Nálam pont jól fog jönni egyszermajd, ha nem kell végre taboznom, és mehet minden egy gépen.
Londonban a Honor 20 series premieren volt valakinél egy Huawei Mate 20X, meg is néztem, nagyon szimpatikus volt 7,2-ben. Infinix Hot 10T az utolsó, 6.82-ben, mostanság nem nagyon próbálkozik egyik gyártó sem ilyen méretekben. Hátha ...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1692) ZoltayA válasza Graphics (#1688) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nem. A kartelteam- es 108 ezres készülékre irányult a válasz. Írta juve 600, h jegelték azt a hirdetést. Olvass vissza! Aki 108 ezret kiad egy zúg GSM- es telóért, az fillérbszó.

(#1693) ZoltayA válasza juve600 (#1689) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

1 ev, nem gyári gari....

(#1694) tt_to válasza ZoltayA (#1692) üzenetére


tt_to
tag

:C :C :C
Sokat nem javítottál a helyzeteden ezzel az írásoddal sem, :D annyi a különbség, hogy most az igénytelenség mellé még lefillérbaxóztad az itt lévő fórumozók 90%-át, akik Ali-ról vagy más kínai webshopokról rendelnek, kb. hasonló feltételekkel mint mondjuk egy zug gsm. :D
Aztán ne csodálkozz ha majd valamelyik vehemensebb fórumtársad elküld itt melegebb éghajlatra. :DD

(#1695) boneyard válasza tt_to (#1694) üzenetére


boneyard
tag

Ráadásul 2 év garit ír a 108 ezres hidetesben, a kartelteames az drágább.

[ Szerkesztve ]

(#1696) tt_to válasza boneyard (#1695) üzenetére


tt_to
tag

na pláne. :D

(#1697) KisTücsök válasza Graphics (#1660) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jah, de nem látok eladót, ezért gondoltam rákérdezek itt. 3-4-esével csomagolják őket sokszor.

(#1698) ZoltayA válasza tt_to (#1694) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Mert azok is.

(#1699) ZoltayA válasza boneyard (#1695) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Milyen 2 tv gari az? Járj utána!

(#1700) Graphics válasza ZoltayA (#1698) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát akkor neked nem való ez a készülék, ha ilyen véleménnyel vagy róla.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.