Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yuing


yuing
őstag

A Xiaomi ismét odatette magát. :C Az F3 ráadásul dizájnra is nagyon tetszik.

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nekem is bejön az F3, de sajna qi töltés hiánya nálam dealbreak-er. Pedig egyébként mindenre is elég lenne és az ára igen baráti. :)

(#3) bollokcs80 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Sajnos a Qi töltés továbbra is a legfelső kategória luxusa, akárcsak a telés lencse. Az X3 amúgy ennyiért egész korrekt ajánlat, bár egy autófókusz még beleférhetett volna a széleslátóhoz.... :U

B.Cs.

(#4) moma


moma
őstag

Hú, ilyenkor amikor valaminek az újabb változata jön, egy táblázatos forma megkönnyítené átlátni, hogy mi is változik. Legalábbis én eléggé küzdök ilyenkor a szöveggel, hogy most mi hogy.

we all deserve a bit of luck.

(#5) bollokcs80 válasza moma (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Gsmarena.com-on össze tudsz hasonlítani 3 tetszőleges telefont.

B.Cs.

(#6) INGJOKE válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen az a legjobb szerintem is. :)

(#7) yuing


yuing
őstag

A Poco X3 Pro korai értékesítése meg is indult spanyol raktárból, aki késztetést érez rögtön beszerezni. [link]

199€ - 6/128 GB
249€ - 8/256 GB

Nevetségesen alacsony ár ezért a készülékért.

(#8) Terentius


Terentius
őstag

Tetszik az F3 de nem hiszem, hogy lecserélem a Mi9-et erre. Kb. Teljesítményben egy kutya, ahogy látom... a kamera is szinte ugyanaz a rendszer ráadásul 4k 60 fps nem is adott mint a mi 9-nél. Qi töltés hiányzik, a 4520 mAh akksi meg nem egy hatalmas előrelépés. Lényegében megvehetném a két évvel ezelőtti teljesítményt, a két évvel ezelőtti áron. A Mi 9 is 150 volt 2019 tavaszán amikor vettem.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Na akkor egy X3 pro rendel ahogy megjelenik. :Y

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Jakesz


Jakesz
őstag

Már megvettem a Redmi Note 10 Prot, de gondban lettem volna, ha megvárom ezt a Poco X3 Prot, mert nagy dilemma lett volna, hogy melyiket vegyem. 7 ezer forinttal többért középkategóriás helyett majdnem csúcskategóriás proci, 64 GB helyett 128 GB tárhely, és picit jobb akku. Hátránya a Note 10 Prohoz képest az IPS kijelző, emiatt lett volna dilemma, máskülönben egyértelműen megérte volna a Poco azt a minimális felárat, és bánkódnék is, hogy nem vártam még 2 hetet. A 108 mpx-es kamerát meg nem is sorolom a Note 10 Pro erényeihez, mert alapos tesztelés alapján egy fabatkát sem ér az a mód, csak 30 megás fotókat csinál eredmény nélkül.

(#11) Imlos


Imlos
csendes tag

Poco X3 Pro 1 lépés előre(Erős proci az F3hoz képest) - 2 lépés hátra(Gyengébb kamerák, mint a sima modellben)
Az F3 a tavalyi F2Prohoz képest kamerákban visszább vett. Minden másban fejlődött, ez nem is lesz rossz vétel, ha valóban ennyi lesz,vagy meg áll itthon 150 alatt.

(#12) fateless válasza Imlos (#11) üzenetére


fateless
veterán

Ez valóban így van (gyengébb kamera az X3-hoz képest), vagy csak a számadatok alacsonyabbak?
Nem ismerem az újat, azért kérdem...
Apósomnak X3 van, nekem egy P30 Pro, amiben "csak" 40MP-es a kamera, de kenterbe veri az X3 64MP-ét. Szóval biztosan gyengébb a kamera (mert az is előfordulhat), vagy beleraktak egy jobb kamerát, aminek nevezetesen alacsonyabb a pixelszáma?

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az ember nem tudja eldönteni melyiket is rendelje :D

Kár, hogy a kamerás képességeket megnyírták az X3 Pro-nál.

Az F3 pedig nagyon szuper lett, és van kékben is. Azt hiszem erre gyorsan lecserélem az X3-ast. Mondjuk AMOLED-et meg nem akartam. :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Terentius válasza yuing (#7) üzenetére


Terentius
őstag

Jó lenne ha a goboo árulna F3-at is 300 euróért. Eladom a mi 9-et, úgy már megérné. :)) De lehet sóher leszek és megveszem az X3 Prot 200 € csak. :Y

Poco F5 12/256 Gb

(#15) GreEko válasza yuing (#7) üzenetére


GreEko
csendes tag

köszi, rendeltem is egyet :)

(#16) RoBos válasza moma (#4) üzenetére


RoBos
senior tag

Poco X3 NFC: SD732G, 64MP, IPS, 4G
Poco X3 Pro: SD860, 48MP, IPS, 4G
Poco F3: SD870, 48MP, AMOLED, 5G
Poco F2 Pro: SD865, 64MP, AMOLED, 5G
RN10 Pro: SD732G, 108MP, AMOLED, 4G
Mi 10T Lite: SD750G, 64MP, IPS, 5G

(#17) Graphics válasza Imlos (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sony IMX582 van az X3 Pro-ban.

Sony IMX682 az X3-ban.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Jakesz


Jakesz
őstag

Kamerában mondjuk gyengebbék a Redmi Note 10 Pronál a 108 mpx-től függetlenül is: [link]

(#19) Graphics válasza Jakesz (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na majd élőben kitesztelem, ha az F1-nek lesz gazdaja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) Luck Dragon

Pro verzió dizájnja egész pofás lett . Várom róla a tesztet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Graphics válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Pro úgy néz ki, mint ahogy eddig az X3. Nem sok újdonságot hoz a külseje

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Luck Dragon válasza Graphics (#21) üzenetére

X3-at sem tudtam hogy néz ki , szóval nekem újdonság. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) hulkobb válasza yuing (#7) üzenetére


hulkobb
tag

Sziasztok! F3-ről tudni valamit? Merre lehet rendelni?

(#24) Graphics válasza hulkobb (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ali-n nézted már ? :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most, h megvettem a MI 10T IPS -el megint visszaálnak Amoled-re a középkategóriában is. Tipikus. Azért jó az az IPS nem panaszkodhatom.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#26) margithid


margithid
veterán

Alin vajon olcsóbb lesz spanyol raktárból mint goboon?

(#27) Jakesz válasza pusszycat (#25) üzenetére


Jakesz
őstag

A 10T-nek tényleg jó az IPS kijelzője. Viszont a Poco X3-nak sokkal rosszabb. Fátyolosabb az egész megjelenés. Kérdés, hogy itt melyik minőségű IPS-t rakják bele, de gyanítom, hogy maradnak az X3-énál.

(#28) pusszycat válasza Graphics (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most akkor az -X3 ast cseréled F3-ra vagy az F1-est. Kicsit összekavarodtam. :))

Jakesz Poco x3 nfc-t akartam eredetileg venni. majd lerendeltem a MI 10T Lite-ot ami nem akart megérkezni ezért visszamondtam és dühömben vettem egy MI10 T-t pedig nem is akartam olyan erős telefont venni. Ezt hívjak karmának.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) Luck Dragon válasza pusszycat (#28) üzenetére

Szerintem marad az RN10P-nél. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) Graphics válasza pusszycat (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van még a polcon egy F1-es, ha az elmegy, akkor beruházok :)

Az X3-as napi használatban van.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) pusszycat válasza Graphics (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Te is több vasat tartól a tűzbe? Nekem is 3 az alap ami egyszerre van használtban :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#32) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Első képen tényleg alul középen van a kamera?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33) junior11


junior11
veterán

Követem a topikot.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#34) Graphics válasza ledgeri (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, mivel fejjel lefelé van a készülék az előlapi képen

Nézd meg a főképet, hasonlítsd össze a háttérképet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) pusszycat válasza ledgeri (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan. Bár az is igaz, h fejjel lefele áll. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#36) blueye


blueye
veterán

Jol ertem h a Poco X3 NFC haza megegyezik a Poco X3 Pro hazaval, tehat pl. a tokok megegyeznek?

(#37) Graphics válasza blueye (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jól :) [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) Juhaszatti válasza Graphics (#13) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Amilyen sűrűn cserélgeted a telefonokat, a beégés probléma szerintem nem fog érinteni. :)

(#39) Graphics válasza Juhaszatti (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2 évig használtam az F1-et. :)

Szeptember óta az X3-t.

Nem igazán cserélem gyorsan.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Juhaszatti válasza Graphics (#39) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Akkor valóban nem. Csak úgy tűnt, a fórumbeli aktivitás alapján. :D
Nem negatív felhanggal mondtam egyébként.

(#41) ledgeri válasza Graphics (#34) üzenetére


ledgeri
nagyúr

& #35 pusszycat
Már azt hittem nyomtak egy Mi Mix 2-őt...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42) Goxi


Goxi
tag

Jajj! Az F3 éppen a 8/128-ban nem lesz? Lehet hogy később indítják azt is a globálra?

(#43) botosi


botosi
csendes tag

Ha egy 3 evig hasznalt Huawei P10 Plus utan 4 honapja hasznalok egy Honor 20 Prot, amivel alapveten elegedett vagyok, erdemes megvenni barmelyiket?

(#44) margithid


margithid
veterán

A poco x3 proban vsn infra és nfc?

(#45) fornettisuti válasza botosi (#43) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha elégedett vagy, akkor nincs értelme váltani.
Ha váltasz, küldd el nekem a Honort. ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#46) Viktor0610 válasza margithid (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az itthon kapható verzióban lesz mindkettő: [link].

Csak kamarában gyengébb a sima X3 NFC-től.

Samsung Galaxy A54

(#47) Somatom


Somatom
veterán

Melyik támogatja USB-C -n a képkimenetet?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48) Viktor0610 válasza Somatom (#47) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tippre egyik sem.
Ez nem szokás a Xiaomiknál.

Samsung Galaxy A54

(#49) margithid válasza Viktor0610 (#46) üzenetére


margithid
veterán

Az klassz.
Alin is 200 euróért írják, de kozban valami 170k huf is megjelenik. Inkább ott venném, azt a shopot már ismerem.
26.-tol lehet majd mindenhonnan rendelni ténylegesen?

(#50) Somatom válasza Viktor0610 (#48) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Akkor lapoztam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.