Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#157) rstwingo


rstwingo
tag

Húúú, hát ezt elég volt végig olvasni

én is eltörölném ezt az egész rangrendszert, mert soha NEM lesz igazságos és oly felesleges

igazságtalan, mert már a számítási képlet is igazságtalan ami feljebb le lett írva
ha idő és hsz alapján számolna akkor csak-csak jó lenne, de minek bele + változó, valaki soha nem lép a közösségbe, a piacra tehát már hátrányba van másokkal szembe

Felesleges ,mert pl.: én azért járok egy fórumra, hogy problémát oldjak meg , azzal hogy segítséget kérek a hozzáértőktől és segítséget adjak a hozzá NEM értőknek
lehet valakinek 1000 hsz-e de abból csak 10 értelmes a többi semmit nem ér, míg másnál 300 hsz-e van de mind a 300 tudást tartalmaz, az ilyen user jobban megérdemli a rangot, ha már rangsorolunk,
a hozzáértést, meg a hszk-ből lelehet szűrni, szóval pl.: az én szememben egy PH!addikt (remélem jól írtam)nem biztos hogy nagyobb ember mint egy újonc

Abba is biztos vagyok, hogy sok ember azért nem ír hsz-t csak olvas , mert már tele van neki mindene a klikkesedéssel és az infantilis dolgokkal és inkább nem is ír abba a topikba , ahova egyébként szívesen írna okos dolgokat, ezzel is hátrányba kerülnek sokan

Sok fórumon pl. tilos az a fajta írogatás amit feljebb maga a házigazda is csinált, hogy több hsz-t ír egymás után
ez mi ha nem hsz gyűjtögetés, legyen ilyen írás, de akkor csak egynek számolódjon

Bocsánat a hosszúra sikeredet írásért

ui.: ha minden kép rangolni akartok, akkor a 2 rangos megoldás a jó amit feljebb is írtak, az igazságosabb

vagy ami még szokott lenni egyes fórumokon, hogy a fórumon eltöltött időt rangsorolni
tehát lehetek 10 éve tag, de a 10 év alatt csak 2 órát töltöttem a fórumon vagy 10 év alatt 300 órát

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.