Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Már várom . Már az első GT is tetszet .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) pusszycat válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De hát neked nem tetszik a kamerasziget... :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Luck Dragon válasza pusszycat (#2) üzenetére

Most se tetszik, bízom benne , hogy nem is lesz olyan mint ahogyan pár látvány képen is volt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

De olyan lesz. Még hogy ....killer,vicces. Megnéztem a videót róla tegnap. Se a volte,se a vowifi nincs tesztelve benne. Sanszos hogy ebbe se lehet majd bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#4) üzenetére

Milyen videót ? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) agent_k válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


agent_k
őstag

Tech2 Laci videóját. Elég érdekes kijelentés volt részéről egy banán zöld speedstripe-os számos toptelefonban megtalálható extra nélküli telefonról kijelenteni, hogy flagship killer.

(#7) Luck Dragon válasza agent_k (#6) üzenetére

Köszönöm , ránézek .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) pusszycat válasza agent_k (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem a GT 2 széria, csak GT.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) kbyte1024 válasza pusszycat (#8) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja a GT2 Neo volt az. De akkor is durva. Sokan küldik vissza a realmi telokat. Vérzik az sok sebből.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) novinyul válasza kbyte1024 (#9) üzenetére


novinyul
veterán

Egyedül a volte, wowifi ami szolgáltatói részről nem bekapcsolható. Ahogy a Pixelek esetén sem megy. Más probléma meg nincs velük.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#11) kbyte1024 válasza novinyul (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

A töltésre is panaszkodnak,hogy a gyorstöltés csak a sajátjával megy. Az Android autó se jó lefagy tőle a teló.Ott olvasom saját topikjaba.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) novinyul válasza kbyte1024 (#11) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem nem volt gondom a töltéssel, bár android auto-t nem használom, de van akinél meg rendben megy.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#13) kbyte1024 válasza novinyul (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én berendelték a neo2-t ha minden rendben lenne vele,de így hogy tuti nincs vowifi felejtős sajnos.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) szemy94 válasza novinyul (#10) üzenetére


szemy94
senior tag

Az gáz, nekem sajnos nagyon kell a VoLTE, ha egyszerre kell a hang, meg az adatkapcsolat. Ha lekapcsolják a 3G-t, akkor elég gáz lesz, persze ez lehet, hogy rétegigény.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#15) Sys85


Sys85
veterán

Nekem a kameraszigetről valamiért Bender ugrott be a Futuramából. :D
Nem szép,ellenben ronda (nekem),de az biztos,hogy ha ilyen lesz legalább nem fog billegni az asztalra letéve.Hiszen sokszor ez az egyik probléma a kameraszigetekkel a legtöbb tesztelő szerint. :DDD

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#16) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Egy új pletyka szerint nem lesz benne telefotó kamera, de azt még mindig nem tudják, hogy akkor mi lesz a harmadik lencse. 2 MP-es makró esetleg? :DDD

A készülék marketingje 3 "A világ első..."-t harangozott be. Az új pletyka szerint 150°-os látószögű széleslátó kamerát kap. Ha a különleges anyaghasználat is az egyik, akkor már csak egy különlegesség maradt. Remélem, hogy nem valami gyorstöltés lesz.

(#17) Luck Dragon válasza Kawauso (#16) üzenetére

:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Kawauso


Kawauso
aktív tag

A 3 "A világ első..."-ja. [link]
Kínos lenne ha ezek után tényleg nem lenne benne telefotó kamera. Bár egy másik pletyka azt is említi, hogy GT 2 és GT 2 Pro érkezik egyszerre, ami magyarázná az eltérő kijelzőméretes információkat is.

(#19) Victoryus94 válasza novinyul (#10) üzenetére


Victoryus94
őstag

Jövőre a 3G-t elkezdik kivezetni. Akkor 2G-re fog visszaváltani a teló beszédhez?
Vagy bízni kell benne, hogy majd 5G-re vált (már ahol van)?
Azért ez nem olyan kis apróság...

[ Szerkesztve ]

(#20) Sys85 válasza Victoryus94 (#19) üzenetére


Sys85
veterán

Miért váltana 4G-ről vissza?Ha be van kapcsolva a VoLTE,akkor marad 4G-n.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#21) Victoryus94 válasza Sys85 (#20) üzenetére


Victoryus94
őstag

" Se a volte,se a vowifi nincs tesztelve benne. Sanszos hogy ebbe se lehet majd bekapcsolni. "
Erre regáltam. Ha nem lehet bekapcsolni, akkor visszavált.

(#22) novinyul válasza Victoryus94 (#21) üzenetére


novinyul
veterán

GT 5G be lehet kapcsolni a Volte-t, de mivel a szolgáltató rendszerében még nincs engedélyezve, így sajnos nem megy a szolgáltatás. Egyeztetni kellene a gyártónak a hazai szolgáltatókkal, pláne hogy lehet náluk kapni Realme telefonokat.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.