Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Giovan!


Giovan!
addikt

A replenishment systemet remélem beemelik ebbe a felújított verzióba, azzal együtt kb. tökéletes lenne. Meg talán azon is módosíthatnának, hogy 1, a főtér elé beparkolt phalanx-al ne lehessen már megnyerni bármilyen ostromot :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2) myckey


myckey
veterán

Ez volt a kedvenc részem...utána is kezembe került, de ebbe fektettem a legtöbb időt.
Egész érdekesen hangzik ez a kiadás, kérdés mibe fáj.
Jó hír !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) Giovan! válasza myckey (#2) üzenetére


Giovan!
addikt

Steamen 30€-t írnak, de ha megvan az eredeti akkor a remasteredet féláron kapod.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#4) Busterftw


Busterftw
veterán

Hat ez az ev hire kb :Y
Akinek megvan a jatek az 50%-os kedvezmennyel elorendelheti, en mar megtettem.

(#5) oAcido válasza Busterftw (#4) üzenetére


oAcido
aktív tag

Szószerint az év híre. Megvan az összes Total War minden DLC-vel, Warhammer 3 is előrendelve. De ezt várom a legjobban.

Még egy PC Guruhoz adott demóval ismertem meg a játékot. 1 csata volt, Karthágó Juliusok ellen és rongyosra játszottam.

(#6) Busterftw válasza oAcido (#5) üzenetére


Busterftw
veterán

Na a Warhammer mondjuk nekem kimaradt, nem jon be a vilag es a "rendszer".
Sot, meg az ujabb TW reszerekkel sem vagyok kibekulve, bar ezzel nem vagyok egyedul.
Rome II es Attilaval meg jatszottam, de a Britannia DLC es a hosos Three Kingdoms, Troy DLC mar nagyon idegen nekem.
Mai napig Rome es Medieval II az etalon, sokan varnak egy ehhez hasonlo tortenelmi reszt.

(#7) errorcode06


errorcode06
őstag

És kijavítják azt a hibát hogy ne omoljon össze a játék, amennyiben egy másik frakcióval (gall) elfoglaltatom a három induló ház ( brutii, scipii, julii) egy provinciáját, majd visszafoglalva, a tanács utasítására sem adom azt vissza nekik?

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#8) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

valahol kb a rome 2-tájékán undorodtam meg a sorozattol.ott hagytam abba.az újakkal nem is játszottam csak a warhammer 1-el.pár órát.shogun 2 az örök fav.remélem lesz 3 is valamikor.ha igényesen csinálják akár ez a rome is jó lehet.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#9) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de ezt a kiadást feleslegesnek látom kiadni az újítások ellenére most, hogy a Warhammer 3 készítése is folyamatban van. Lehet, hogy modernizálják ahhoz képest, amilyen az eredeti volt mégse lesz olyan, mintha most készült volna új alapokra helyezve főleg egy Rome 2 után, ami szintén nem lett hibátlan jobban bejött. Nem egyértelmű, hogy milyen grafikus motort fognak használni. A képeket elnézve, mintha a régi maradna tuningolt változatban.

(#10) Mart10000 válasza Giovan! (#3) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Régóta nem kapott akciót Steamen az eredeti, pedig terveztem beszerezni ott is. Lemezen megvan, ami volt 1000 Ft mikor vettem. Sajnos nem engedi már megvenni. :(

(#11) Busterftw válasza Mart10000 (#9) üzenetére


Busterftw
veterán

Ez azoknak van akik a régivel játszanak (Steam stat szerint mai napig népszerű, a Medieval 2 még inkább) de grafikailag a játék már kicsit taszító.
Sokan, köztük én is rühellem az új részeket, Warhammer szériát főleg, szóval jó lesz végre modernebb köntösben játszani.
Plusz kapott modern irányítást kamerakezelést, a kampány térképet lehet forgatni stb.

Ez a CA-nak nem sokba került, a Feral csinálta mint az Androidos részt is.

(#12) Mart10000 válasza Busterftw (#6) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Egy új Medieval mindenképp jól jönne, mert az előző kettő között csak 4 év telt el a többihez képest és mostanra többet tudnának kihozni belőle.

(#13) Mart10000 válasza Busterftw (#11) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Később esélyes, hogy beszerzem, mert szeretem a sorozatot és a fantasy vonal is bejött nekem a Warhammer-szériával. Kellett egy ilyen vérfrissítés is. Elején idegenkedtem tőle végül hozta nekem azt a szintet, amit olvastam és láttam róla.
Rome esetében megelőlegezem a diplomácia funkció fejlesztését, amivel olyan lesz, amilyennek lennie kellett volna. Nyilván jobb lesz, mint az eredeti. A gépigényre leszek, majd kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#14) Pierre75 válasza johnyblaze (#8) üzenetére


Pierre75
senior tag

A TW sorozatból nekem a Medieval 1-2 és a Shogun 2 jött be. A többit, amelyiket kipróbáltam, nagyon gyorsan meguntam.

(#15) johnyblaze válasza Pierre75 (#14) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

abszolút.detto.
én is ezekkel játszottam a legtöbbet.illetve shogun 1
ui: ja és igen anno amikor megjelent akkor empire. akkor nagyon sokat nyomtam.de mostmár valahogy az nem.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#16) Busterftw


Busterftw
veterán

Kozben neztem par elozetes gameplay videot, kampanynal lehet valasztani Original vagy Remastered beallitasokkal akarunk jatszani es felsorolja (csata, diplomacia, kampany stb) mik a valtozasok.
Az eredetinel is irja, hogy ott csak bugfixek vannak.

Peldaul Remastered par valtozas:
- ejszakai csata (alapjateknal nem volt)
- mercenary egysegeket is lehet potolni
- unit stats rebalance
- squalor cap
-diplo rebalance es tobb opciok
- barbarian taverns vegre ad law es health bonuszt is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.