Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83) Sanyix


Sanyix
őstag

én kb 3 éve csináltam meg a jogsit, budapesten... gondolom ebből sokan sejtik a szopást. 2x buktatott meg a vb forgalmon, olyan gagyi okokkal hogy csak néztem (pl mert egy irányú úton nem bal sávból fordultam balra... a baj csak az, hogy a bal sávot elég sok autós parkolónak használta, és valahogy nem az jutott eszembe hogy megtolom a kocsikat, meg a másik hogy nem indexeltem kanyarodósávban, amikor csak 1 felé lehetett menni, mivel egyenesen le volt zárva az út teljes szélességben). Aztán megfogadtam a tanácsokat amit már az első előtt is mondtak, csúsztattam egy tizest.

Azóta semmi baleset, pedig tempósan vezetek, bár nem állat módjára, de nem lassan(de max 30-al lépem túl a megengedett sebességet ;] , de veszélyesnek ítélt helyen akár lassabban is megyek mint lehetne. Index reflexé vált, a körbenézés is, és már el is kerültem pár "naénakkormostsávotváltokaluxusautómmalmindenjelzéséselőjelnélkülleszarvamivanmellettem" koccanást.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.