Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#136) lapa


lapa
veterán

pont múltkor kimentem külföldre, mondom belecsapok a lecsóba. hát francot. 7 különböző éttermet jártam végig, az itthoni 870 forintos (3,48 EUR) lecsó egyszerűen nincs sehol. pacal pláne. ezek a hamburgerek meg kebabok vannak. óriáskebab vazz, ugyanmár.

jóvan mondom eszek egy kis paprikás kalbászt. 3 szupermárketben voltam, a helyi kisboltban és a másik falu kisboltjában. sehol. (0 EUR) azt már el se mesélem milyen volt, mikor le akartam öblíteni egy jó kis traubival.

nem tudom mennyire fontosak ezek a dolgok egyébként. azt viszont tudom, hogy fontosabb lenne az ország felzárkóztatása mint bármikor. márcsak az okok következménye miatt is. külker mérleg, ilyesmi is eszembe jutott még ennek kapcsán. meg az orromon túl látás is jó ötletnek tűnik. jövő nem négyévente van.

vannak, akikből a pénz beszél csak, van akiből a veresbor. mondom ezt úgy, hogy láttam már helyeket, ahol az élelmiszerbolt webshopjában 56 féle krumpli kapható.

és olyan kocsit veszek, ami nem képes 110-nél magasabb sebességre. külföldön se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.