Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #94257664


#94257664
törölt tag

lécci tedd bele a call of duty 4-et is, mert van saját fps-mérője, és nagyon jól skálázódik.

(#2) GAI válasza #94257664 (#1) üzenetére


GAI
senior tag

Az elég régi játék már, dx9-es kártyákon már jól fut a gépigénye szerint, ez a cikk meg dx10/11 lesz leginkább...

(#3) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

20 játék? Az rengeteg és éppolyan sok időt fog majd felemészteni a teszt is. Gondolom ez is egy olyan giga-mega teszt lesz, mint legutóbb. Can't wait.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4) GAI válasza Petyyyyy (#3) üzenetére


GAI
senior tag

Igen, ahhoz hasonló lesz, de csak dx10-es kártyáktól fölfelé, és nem lesz benne az összes low-ned szutyok, csak a játékra is alkalmas kártyák... emellé pedig tervezek ár/teljesítmény grafikont csinálni az aktuális használtpiaci árakkal

(#5) #94257664 válasza GAI (#2) üzenetére


#94257664
törölt tag

viszont nagyon jól megmutatja a kártyák nyers erejét, ha beírsz a konzolba egy com_maxfps 0-át, láthatod a kártyák közti különbséget.

(#6) Petyyyyy válasza GAI (#4) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Vagy úgy. Na, az már egy vállalhatóbb kihívás.
Oublikus, hogy mely forrás alapján alakul majd ki a jelenlegi piaci ár egy- egy kártyánál vagy majd a cikkből megtudom?

Megy PM.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#7) GAI válasza Petyyyyy (#6) üzenetére


GAI
senior tag

a cikk megírása előtt körbenézek majd itt a hardveraprón meg a vaterán hogy mi az adott modell átlagos piaci ára

(#8) #65675776 válasza #94257664 (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nagyon jól mutatja, hogy elavult kóddal hogyan skálázódik valami. De az meg kit érdekel? A mai játékokra vonatkoztatva teljesen irreleváns eredményt ad.

(#9) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Battlefield 3 nem lesz? Sokkal jobb mint a 4. :)

(#10) GAI válasza pulyka jocó (#9) üzenetére


GAI
senior tag

milyen szempontból jobb? :) Mint játékról nem tudok nyilatkozni, én már nagyon rég nem játszom (az FPS-ek pedig amúgy sem igazán érdekelnek), de a BF4 grafikájától azért kicsit ledöbbentem, szerintem messze a legszebb az itt felsoroltak közül (szubjektív vélemény), szóval VGA kártya teszthez ideális szerintem :)

(#11) pulyka jocó válasza GAI (#10) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szerintem a bf3 sokkal szebb,de ez magán vélemény. Nyilván ezen nem veszünk össze. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Vladi


Vladi
nagyúr

Nem valami agp teszten dolgozol? :F Nem tuodm már köveni. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) matej013


matej013
csendes tag

A Crysis első része is benne lehetne. Nem mai játék, viszont még így is megfektet pár gépet.

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#14) matej013


matej013
csendes tag

A Far Cry 4 pedig a kis Sapphire kártyán felejtős (Ha jól látom HD 3850). Sajnos már csak DX11-el indul, viszont a Far Cry 3 még jó lenne.

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#15) GAI válasza Vladi (#12) üzenetére


GAI
senior tag

AGP teszt is lesz, annak már készen vannak a mérései, csak a szöveget kéne megírni :DDD

(#16) GAI válasza matej013 (#14) üzenetére


GAI
senior tag

Nyilván a dx11 only játékok nem fognak minden kártyán elindulni, de ennek a cikknek pont az lenne a lényege hogy a használtpiacon mennyiért kapni olyan kártyát, amivel a mai játékok még játszhatóak az egyes minőségi szinteken :)

(#17) Vladi válasza GAI (#15) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azt várom inkább. :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#18) mcs


mcs
veterán

Melyik lesz a leggyengébb kártya a tesztben?
Furcsállom, hogy nem max beállításokkal tesztelsz mindhárom felbontásban.

(#19) GAI válasza mcs (#18) üzenetére


GAI
senior tag

8600 GT / HD 2600 Pro

(#20) matej013


matej013
csendes tag

Azért a Crysist szívesen látnám a tesztben. Pls! :R

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#21) GAI válasza matej013 (#20) üzenetére


GAI
senior tag

AZ nagyon régi már, nincs értelme olyan játékot betenni, amit a tesztben szereplő leggyengébb kártyák is jól visznek... a Crysis majd szerepel az AGP-s tesztben. De amúgy már nem is bővülhet a lista, mert már bár kártya mérését lezártam és eladtam / visszaadtam a tulajának.

(#22) matej013 válasza GAI (#21) üzenetére


matej013
csendes tag

Jól visznek? :D Cöh. Nyomd be maxra az élsimítást és akkor nem lesznek olyan fürgék a kártyák. :D

Viszont megértem. :K

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#23) GAI válasza matej013 (#22) üzenetére


GAI
senior tag

élsimítás nem lesz bekapcsolva a tesztben semelyik kártyán mert eltérően valósítják meg, eltérő módokat támogatnak, és az újabb játékok se mind szeretik...

(#24) CJ4567


CJ4567
veterán

Radeon HD 4670 szerepelni fog a tesztben?

No Sana No Life

(#25) GAI válasza CJ4567 (#24) üzenetére


GAI
senior tag

igen, az is lesz. Minden elterjedtebb 1 GPU-s dx10 és dx11 kártya benne lesz.

(#26) Yutani válasza GAI (#25) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hajrá kolléga, várjuk a tesztet! CPU bottleneck nem lesz hátráltató tényező! :R

#tarcsad

(#27) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Sok sikert a teszthez!Előre is köszi! :R
6950et sikerült szerezned?:)

(#28) GAI válasza ProEvoFan (#27) üzenetére


GAI
senior tag

nem, még nincs 6950

(#29) rgqjx


rgqjx
aktív tag

Emlékeim szerint a hawx 2 tud dx11-et is. Talán itt a ph-n is használták tesztelésre.

(#30) zizi7229


zizi7229
tag

Ultra lesz a tesztben? :)) na jó azt se bánom ha GTX, kölcsönadnám az ultrát csak sajnos aktív használatban van...

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.