Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Jack Hunter válasza angyalpc2 (#6) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Ilyen negatív tapasztalatok miatt teljesen megértelek.Viszont, minden hely más és más.Nálunk fixen fél négykor zár a posta, hétvégén nincs nyitva.Kettőig dolgozom,fél óra, vagy max 1 mire hazaérek, és mivel ott megyek el mellette,útba is esik.Hátránya,hogy a bankkártyás fizetés nehézkes, a csomag átvétele nehézkes,cím,személyi,plusz mire megtalálja, aztán írd alá,személyi, szóval ez tényleg nem felhasználóbarát.Csomagot sem tudtam még úgy feladni,hogy valamibe ne kötött volna bele.A díjszabás nem érdekel, ha valahogy kiköhögöm a majd 500 forintos benzint, ezer párszáz forinton nem szőrözök.
Futár. Jellemzően akkor szoktam így rendelni,csomagot átvenni, ha szabin vagyok.Kiveszek két napot,csütörtököt,pénteket, amikor valami elintéznivalóm/dolgom van, és ilyenkor kedden rendelek,ha kell valami.Csütörtökre-péntekre általában meg is érkezik rendben. Nálunk a futárnak nincs rossz dolga,régóta ugyanazon illető szállít,jó fej, előfordult egyszer,hogy zsebből kifizette a csomagomat,és beadta a szomszédba.Hozzáteszem, borítékos cucc volt,és párezer forint csak.Mi meg jóltartjuk sütivel,nyáron hideg limonádéval,vagy csak szimplán kapja a sörrevalót.Nem tragédia.
Foxpost.Most már tudom,hogy kényelmes, könnyű használni.Viszont be kell mennem érte a városba,ami hétköznap nem probléma, úgyis melózok.Viszont délután kerülnöm kell két kilométert, az automatához.A távolság nem nagy valami,de ott van a sétálóutca,a tér,a kórház,meg a buszvégállomás egyszerre, és teli van minden bamba gyalogossal, hülye biciklissel,öngyilkos elektromos Elemérrel, mentőforgalom, jön ki a busz mint állat, szóval hullik a hajam és fonom a szemöldököm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.