Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Különben is, jobb szeretem embertől átvenni a csomagot, nála lehet reklamálni.

szarkasztikus leszek
Mennyivel is jobb a postára rohangálni...sorban állni...posta zárás előtt sietni húú még nem zártba kurva mákom van.
Másik opció, jön a futár(gls bármelyik)...nyilván senki nincs otthon.."ugyan vigye már át a Marinénihez csengessen már be mert ..."
Nyilván 8-és 17:00 közt random jön.(kuksolj és várj rá) Kiveszek szabadnapot...mert nagy csomag garázsba kell vinni...még munkahelyre se lehet kéretni....Szerinted jön? lófszt.majd 2 nap múlva felhív hogy itt van a háznál.(nyádpitsáját) Teleportálok neme?

Friss élmények 20x20-as cucc jófogásról. Eladó ragaszkodik a postához. (Minek bzmeg te szrncstlen) Mondom Foxpost. Nem-nem posta. Legyen b. Kiszámolom nagyon max 1000huf, benyög majd 1600 hufot.
20x20-as csomag, hagyok időt. (foxpost 1099!)
Nah jó feladja látom, megérkezett..megyek nagybódogan a póóstára (covid miatt már tavaly 6-ra húzták a zárást, így is alig érdek oda). Villany lekapcsolva. Mi a kvra élet?? Covid miatt átálltak 8 órára 4-kor bezártak. Ez egy közepes város. Hagyok időt.
Szombaton átveszem...lézengenek (nagy meglepetés...mert korábban fullig volt mindig) majd 5 percig kotorássza a csomagot mire meg lesz a csomag. még személyi(minek ha nekem van csak meg a postakód?)
Egyértelmű hogy a postát balfaszok irányítják és önmagát záratja be...Nem tudnak élni a korral.
MLP postacsomag automata alig van az országban. A legközelebbi 30 km. minden szájbakrt posta oldalán ott kellene lennie már vagy 6-7 éve. És ami van az se olcsóbb.

Eközben vaterásan 699 huf a foxpost este 10-kor is simán átveszem. A városban már a 2. nyílik.
A héten volt olyan csomagom, amit nem tudtak belerakni mert fullon volt.
Emellett nyílt emgaos is.
Ez a jövő, nem a futáros meg az élő kiszolgálós.
Minek reklamálni? Valami vagy jó vagy szar.

Jah élő kiszolgálós másik story:
-Jött csomag bedobja az értesítést-> állok 1 órát sorban, aznap nem átvehető, gyere vissza holnap 'nyád (és ez valami szabályzat)
-Jött csomag bedobja az értesítést (csajomé)-> megyek érte azt csak a meghatalmazotti papír és paragrafusok meg ilyen papír stb kell....csak ő veheti át vagy a közeli rokon 'nyátokkispitsája 19. század
Időben nem jött ki jól ..én pont ráértem ezért vettem volna fel..ki kellett venni szabadságot hogy felvehessen személyesen.
Várjá! Lehidalsz
-Jött csomag postára, Eladó küldte a zértesítőt számot is. jött sms is. oda megyek.
Mondom XY jött csomag. Hát ilyen nincs. Mondom jött SMS itt a száma... kikeresik. Hát van ZX névre.
Feladó is az a csávó.Ó mondom jó lesz
ÁÁcsi, nem adhatja ki (lásd fentebb) nem rokon...szptsz ribanc? Ott kellett hagyni, 2 hét múlva vissza küldték a feladónak. ő meg újra küldte a nevemmel.(valahogy elrontotta a nevet...egy másik hasonló nevű vevőjével)

-Jött külföldi csomag (rajta hogy mi van benne!) bedobja az értesítést...jah nem!!!!! közelben szülő lakik elviszi oda, ők mindig átveszik a fia csomagjait (nem számít hogy nekem van címezve) (pláne hogy nekik veszek valami cuccot pl pulse oximéter..karácsonyra. (vagy csajomnak .....khmm minden mást:)
(ezt eddig postán maradóval legalább ki tudtam küszöbölni VÁM papír stb miatt most már ezt se tudom megoldani...köszönjük posta)

posta meg személyes...ha lehet kerülöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.