Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) okib4100


okib4100
aktív tag

gabo:

Nem értem, h mi az alapja ennek a több topicban folytatott keresztesháborúnak a T prepaidek ellen, ui. nem látom a másik két szolgáltató miben lenne annyival jobb:

- Pannon: praktikum 37/37 Ft (perc/SMS), djuice 39/20 Ft
a hálózaton belüli meg csúcsidőn kívüli csomag sztem nem egy nagy deal, mert amúgy 55Ft a percdíj, ami lehúzás. Pozitívum, h van 5perc után 0, ha vki főleg P-t hív
- Voda: 41/29 Ft majd minden csomagra, kivéve a Joker Plusz, de az eléggé átláthatatlan, meg +480 Ft/hó
- Ezzel szemben a T-nél domino nap: 39 Ft hk / 34 Ft hb, ehhez lehet igényelni 250 Ft-ért domino nap pluszt, amivel 18-7 és hétvégén 20/20 Ft a perc és SMS
- Aki többet beszél és főleg T-t hív, annak lehet h a domino aktív is megérheti

Azt hozzá kell tenni, h a T-nél a feltöltési bónuszok csak arany és platinakártyára járnak, de akkor úgy látom hálón kívül is felhasználhatóak, míg pannonnál csak hálón belül

Nem mondom, hogy olyan óriási szuperdeal a T prepaidje, de mint fentebb írtam a többi szolgáltató sem übermájer

PS. nincs közöm a T-hez, egy használaton kívüli T simkártyám van össz, amúgy P előfizetést használok. A másik megjegyzés, h prepaideket hasonlítottam össze, értelemszerű. h efivel sokkal jobban ki lehet ennél jönni (mint pl. az említett vodafone MM csomag)

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.