Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shtml


shtml
őstag

Kedves olvasóink, fizetett hirdetésünket olvasták.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#2) Viktor0610 válasza shtml (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hagyjátok már ezt a fizetett hirdetés paranoiát?! :F
Ez egy egyszerű közlemény, amit a T-Mobile juttatott el az oldalhoz, amit mi közzéteszünk, mert a hír a mobiltelefóniával kapcsolatos... :U

Samsung Galaxy A54

(#3) South Velen válasza shtml (#1) üzenetére


South Velen
addikt

Ez inkább illik a viccrovatba. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) Typhoon47


Typhoon47
őstag

egy kis T-Reklá... izé .. közlemény ;]

americanidiot: jahh :U

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#5) Polacheck válasza shtml (#1) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ja, megyek el is verem amit kaptunk érte.

Ha pedig nem írunk róla, akkor azért kapjuk az osztást, ugye?

less qq more pewpew!

(#6) Typhoon47 válasza Polacheck (#5) üzenetére


Typhoon47
őstag

szerintem kevesen hiányolnák...
bár kitudja...

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7) South Velen válasza Typhoon47 (#6) üzenetére


South Velen
addikt

Szerintem meg sokan akarják használni ezt a díjcsomagot, és itt meg olvashatnak róla bővebben.

(#8) g@bo


g@bo
nagyúr

anyám, iwiw dijcsomag.... :W

inkább adnának végre valami jó prepaidot, évek óta a legrosszabb percdijakkal nyomulnak.

(#9) g@bo válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


g@bo
nagyúr

a tesztekért keményen fizetnek a cégek, a véletlenül megjelent hírekért nem?

ez normális is lehetne, miért kell tagadni... :F

(#10) Polacheck válasza g@bo (#9) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

"a tesztekért keményen fizetnek a cégek, a véletlenül megjelent hírekért nem?"

Kik? Mutass nekem egy céget, aki tesztért fizetne. Mindannyian örülnénk neki. Tévedésben élsz. Sajnos.

less qq more pewpew!

(#11) Oliverda


Oliverda
félisten

...és ha törlöm magam felbontják a szerződést? :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) Integra


Integra
titán

mindenféle csomag idiotizmus helyett, mikor érik már meg ez az ország arra, hogy ezek cégek végre a következőt mondják:
másodperc alapú számlázás
ennyi egy perc belföldön minden hálózatba
ennyi egy perc külföldre minden hálózatba
ennyi egy sms
ennyi egy mms
ennyi egy mb adat letöltése, vagy ennyi x gb forgalomig.
és végre legyen már korrekt árazás.
ehelyett megy a zsonglőrködés meg az ügyeskedés, annyira visszatetsző már az egész....
csodálkoznak a szolgáltatók, hogy rühellik már őket?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) g@bo válasza Polacheck (#10) üzenetére


g@bo
nagyúr

főcimen megjelent teszt majd a végén cégnév, véletlenül se ingyenes, ha mégis, akkor engem átvertek.

de ne offoljuk kérem....

(#14) g@bo válasza Integra (#12) üzenetére


g@bo
nagyúr

vodafone volt az utolsó másodperc alapú, vitamax city.

mikor kezdet kegyetlenül fogyni a mani a kártyámról, akkor néztem meg a honlapjukat, mui a gáz, jan 01 től perc alap......... ja... vagyúgy, rejtett áremelés. :DDD

felhívtam az ügyfélszolgálatot, leugatás céljából de mentegetőzőtt, hogy 2 országos napilap, és a honlap tartalmazta a változást.

mondom korrekt, az emberek többsége naponta llesi ezeket, igaz, a hálón belül küldj 1500é 100 sms-t reklámot 20* megkaptam, a sunyi áremelésről infót nem...

(#15) fateless


fateless
veterán

Nincs pontos táblázat? Kiváncsi vagyok, akkora ratyi, hogy még üzleti ötletnek is jó.
Sajtoljunk ki mindent az iwiw-ből!

Nem értem, miért lenne ez fizetett hirdetés. :F Akkor az m1-et biztosan fizette a gumigyár, mikor leadták a híradóban az új munkahelyek keletkezésekor

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) ngabor2


ngabor2
nagyúr

anyám, ezek az ajándékok :D a bicaj monnyuk nem hülyeség. a pendrive-os műanyag figura meg vicces, de épp ezért tetszik :D a konstrukció... nem én vagyok a célközönség. és ahogy az előző hsz-okat olvasom, innen (az eddigi hozzászólók közül) se sokan kerülnek ki ebből a körből.

(#17) bendzso


bendzso
senior tag

nekem és a családomnak kiváló lenne ez a díjcsomag, megyek is szólok apámnak, hogy né'má felennyiért hívhatjuk egymást. :K Szal itt pont én vagyok a célközönség. És még azok, akik pl csak arra használjak a telót, hogy pl megmondja szülőnek, hogy bocs, 1 órával késöbb megyek haza, stb...

[ Szerkesztve ]

(#18) Litván Zongora válasza Integra (#12) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Ilyen sehol a világon nincs, és oka van annak, hogy nincs. Interconnect díjról pl. hallottál-e már? :U
Az aláírásodat olvasva nehéz megállni, hogy megkérdezzem: te a három oldal közül melyiken állsz? :DD

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#19) TexT-BoY válasza Litván Zongora (#18) üzenetére


TexT-BoY
addikt

khm, magához képest melyiken álna te szerencsétlen?
minden relativ. ő meg egy olyan önző ember hogy magábol indul ki. :U
kössé bele.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#20) #64791808 válasza Integra (#12) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nem, nem csodálkoznak, hanem kurvára leszarják. Fizess, a többi nem érdekes.

(#21) Murderer69 válasza g@bo (#14) üzenetére


Murderer69
őstag

:D muhaha nekem spec pont másodperc alapú a számlám (pannon DPI)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#22) Typhoon47 válasza Integra (#12) üzenetére


Typhoon47
őstag

frankón megsajnáltalak , ahogy ide sírtál :O :DDD ...pannon!

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23) Lirion


Lirion
addikt

Ez a csomag szerintem nagyon szar, aki nem ugyan ilyenben van azt ha jol tevedek 32 ft-fert lehet hivni, ami nagyon magas. A voda multimedias csomagja ennel, sot az osszes T-s csomagnal jobb. De biztos lesz aki megveszi ezt is, hisz az embereknek minden szart el lehet adni.

(#24) g@bo válasza Lirion (#23) üzenetére


g@bo
nagyúr

a többi domino csodacsomag se jobb... [link]

(#26) .tnm


.tnm
addikt

engem inkább az idegesít, hogy így a T nyíltan üzleti céljai miatt fogja ellenőrizni az iwiw acc-omat, (jó egyelőre ugyan kell hozzá annyiban hozzájárulásom, hogy előfizetek erre az iwiw díjcsomagra, de ugye) ha jól értelmezem -jelenesetben nem tiszta, az "ismerős" kifejezés mit takar-, akkor akkor is lekérdeznek, ha egy ismerősöm vesz ilyen csomagot.

és alapvetően ez sztem két elég nagy váltás, eddig az iwiw-en folytatott kereskedelmi tevékenységek write-only-k voltak (most ide sorolam azt is, hogy bot-ok elemzik a profilomat és tematikusan nyomják a hírdetéseket), itt pedig már egy piaci tevékenység okán kérik le az adatlapom (pl. az eladó kislány -nem mintha félnék tőle- de szerződéskötés miatt némely adatomhoz hozzájut és még azt is tdja, hogy iwiw-en fenn vagyok, ha a többi adatra is kiváncsi)

tudom, hogy egyelőre ez inkább hangzik paranoid ijesztgetésnek (nem akarok hülyeségekel riogatni), de azért nem érint kellemesen -és ez lenne a második drasztikus váltás-, hogy a T az iwiw-et, ami azért a mai napig sok tekintetben, vagy legalább szándékában egy szociális "szerveződmény", hirtelen egyértelműen hozzákötik egy teljes egészében piaci termékhez.
tehát nem tetszik, hogy az iWiW márka lett és már nem csak egy név. (lehet nem teljesen érthető, amit éreztetni szeretnék, de képzeljétek el, hogy ha holnap megjelenne a boltokban a logout csoki, emblémának és húzónévnek használva azt az oldalt, ami nem létezne -az ingyen dolgozó- post-olók nélkül)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#27) blueye


blueye
veterán

Ez a díjcsomag egyértelműen a korosztályváltást készíti elő: a legtöbben a 20 év alattiak használják az iwiw-et, őket akarják "begyűjteni".

(#28) Bog válasza g@bo (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak neked, csak itt, csak most, oké?

A cikkekben levő cégek nevei azért jelennek meg, mert az adott eszközt (amit teszteltünk) ez a cég biztosította. Az adott partner azonban nem ezért fizet. Hanem mert kint van a bannere valahol. A biztosított termék megítélésébe nem szólhat bele, kifogással nem élhet negatív kritika esetén is. Ennyi.

Megfelel?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) shtml válasza Polacheck (#5) üzenetére


shtml
őstag

Nem állítom azt, hogy kaptok érte pénzt, na meg nincs is hozzá semmi közöm. Már korábban is volt róla szó és elhiszem, hogy tisztességesen jelölitek a reklámokat ill. a szponzorált cikkeket. A hozzászólással arra céloztam, hogy a cikk szponzorált cikknek látszik, még ha nem is az, márpedig nem biztos, hogy ezt a látszatot akarjátok kelteni.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#30) Magimano válasza shtml (#29) üzenetére


Magimano
aktív tag

ez a hír. ill. cikk 7-8 oldalon kint van ez. azért van kint nagyon sok mobilos oldalon mert az emberek többet nézegetik a mobilos oldalakat mint a szolgáltatóékét. és így hamarabb eljut az emberekhez az infó :)

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#31) Magimano válasza Magimano (#30) üzenetére


Magimano
aktív tag

kicsit magyartalan lett ;]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#32) shtml válasza Magimano (#30) üzenetére


shtml
őstag

gy hamarabb eljut az emberekhez az infó

Ami a reklám egyik fontos célja. :)

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#33) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lepattannánk a reklám vonalról??? :U

Ez egy bekopipésztelt közlemény, amit a T-Mobile juttatott el az oldalhoz, nem reklám.
A visszajelzéseknek megfelelően a későbbiekben változtatunk ezen, hogy ne érje szó a ház elejét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#34) Magimano válasza shtml (#32) üzenetére


Magimano
aktív tag

ezzel az erővel nyit sem szabd írni hogy hamburget eszem a teszt alatt mert az is reklám...

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#35) Murderer69 válasza Magimano (#34) üzenetére


Murderer69
őstag

muhaha tiszta Potter vazze a tudod mi-ki de a nevét nem mondhatod ki :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#36) shtml válasza Magimano (#34) üzenetére


shtml
őstag

Ahogy mondod, ezt hívják szaknyelven termékelhelyezésnek (product placement). Ha még érdekel, inkább privátban folytassuk, tartsuk tiszteletben Viktor0610 rendreutasítását.

(#33) Viktor0610:

OK, befejeztem, leülök.:)

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#37) Magimano válasza Murderer69 (#35) üzenetére


Magimano
aktív tag

:)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#38) blunt válasza shtml (#1) üzenetére


blunt
aktív tag

ha fizetett hirdetés lenne sem hiszem, hogy ezt nagyon szóvá lehetne tenni, amig gyakorlatilag ingyenesen kapjuk a friss infókat.
nekik is meg kell élni vmiből.

(#39) PazsitZ


PazsitZ
addikt

maga a név vicces, mert gyakorlatilag semmi köze az iwiwhez a csomagnak.
Max annyi, hogy keresztbe reklámozza egymást a wiw meg a t, de mivel wiw is t-csoport kézben van, így már ez sem meglepő... :U

- http://pazsitz.hu -

(#40) Magimano válasza PazsitZ (#39) üzenetére


Magimano
aktív tag

spec most teis reklámoztad őket :) ;]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#41) DarkByte válasza g@bo (#8) üzenetére


DarkByte
addikt

A fene, már azt hittem valamilyen szűkített mobilnetes csomag ez amivel csak az iwiw mobil oldalait lehet elérni.. nade akkor sírok én is: pár tíz megabyte -os mobilnet csomagot akarok 1000 ft alatt. És ezt most halál komolyan mondom! :D

(#42) orbano válasza Magimano (#40) üzenetére


orbano
félisten

dee ő nem shtml, hanem PazsitZ :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#43) orbano válasza PazsitZ (#39) üzenetére


orbano
félisten

persze, ez sima hálózaton belüli alacsony percdíj, csak kihagyják belőle a "butákat" :D szerintem okos húzás... bár nem mondanám, hogy otthon vagyok a mobilos piaci helyzetben...

A vér nem válik VAZZE!™

(#44) Magimano válasza orbano (#42) üzenetére


Magimano
aktív tag

jogos :) :R

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#45) bentsze88888


bentsze88888
tag

Tök szupi ez a díjcsomag, fölhívhatom a barinőmet és dumcsizhatunk a 800. ismimről,akivel még soha nem taliztam :D

(#46) blueye válasza PazsitZ (#39) üzenetére


blueye
veterán

Miért nincs köze az iwiw-hez?
A zárt közösség, aki egymást hívhatja olcsóbban az iwiw közössége, nem?

(#47) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

fészbukos dícsomagot nem tervez a voda?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48) okib4100


okib4100
aktív tag

gabo:

Nem értem, h mi az alapja ennek a több topicban folytatott keresztesháborúnak a T prepaidek ellen, ui. nem látom a másik két szolgáltató miben lenne annyival jobb:

- Pannon: praktikum 37/37 Ft (perc/SMS), djuice 39/20 Ft
a hálózaton belüli meg csúcsidőn kívüli csomag sztem nem egy nagy deal, mert amúgy 55Ft a percdíj, ami lehúzás. Pozitívum, h van 5perc után 0, ha vki főleg P-t hív
- Voda: 41/29 Ft majd minden csomagra, kivéve a Joker Plusz, de az eléggé átláthatatlan, meg +480 Ft/hó
- Ezzel szemben a T-nél domino nap: 39 Ft hk / 34 Ft hb, ehhez lehet igényelni 250 Ft-ért domino nap pluszt, amivel 18-7 és hétvégén 20/20 Ft a perc és SMS
- Aki többet beszél és főleg T-t hív, annak lehet h a domino aktív is megérheti

Azt hozzá kell tenni, h a T-nél a feltöltési bónuszok csak arany és platinakártyára járnak, de akkor úgy látom hálón kívül is felhasználhatóak, míg pannonnál csak hálón belül

Nem mondom, hogy olyan óriási szuperdeal a T prepaidje, de mint fentebb írtam a többi szolgáltató sem übermájer

PS. nincs közöm a T-hez, egy használaton kívüli T simkártyám van össz, amúgy P előfizetést használok. A másik megjegyzés, h prepaideket hasonlítottam össze, értelemszerű. h efivel sokkal jobban ki lehet ennél jönni (mint pl. az említett vodafone MM csomag)

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#49) Gebriel


Gebriel
veterán

Mondhat mindenki amit akar, szerintem igen is jó dolog ez az iwiw-es csomag.
10ft.- percdíjat biztosit csoporton belül, ami nem rossz :R

Off: Emberek ez egy "mobil" portál. Mi a 'csáért vagytok felháborodva, egy T-Mobilos díjcsomag hírén :F
:((

[ Szerkesztve ]

(#50) bolondember válasza Gebriel (#49) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudod, összeesküvés-elmélet... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.