Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) megyeri


megyeri
tag

Tehát ha jól értem, év végéig 16 Ft-ért beszélek bármely belföldi előfizetői irányba, ha pedig véletlenül iwiw-est hívnék (mert ezt külön nem fogom ellenőrizgetni), akkor 10 Ft. A 2000 Ft-os havidíjat meg lebeszélhetem (SMS-t nem sokat küldök), azaz ha csak nem iwiw-est hívok, akkor 125 perc beszélgetés jön ki. Ez megfontolandó! (most Eco-t használok) Januárban legfeljebb visszaváltok...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#52) dragonfx


dragonfx
veterán

jó kezdeményezés én év végéig ecoról átmegyek amint nem fognak minden T boltba 10en minimum állni..vajon miért :DDD ...max. utáan jah én is vissza avgy megyek máshova...

tényleg jó lenne olyna djíszabás hogy mo. határain belül egységes percdíj...mondjuk ugy 20 alatti....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#53) megyeri válasza dragonfx (#52) üzenetére


megyeri
tag

Ha jól értem, bemennél üzletbe a díjcsomagváltás miatt? Mert én úgy értettem a leírásból, hogy csak iwiw-ről indítható a díjcsomagváltás, más csatornán nem tudnak áttenni...

"Igénybevétel feltételei:
A díjcsomag megrendelése kizárólag az iwiw.hu portálról lehetséges."

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#54) JoHnni


JoHnni
senior tag

Szerintetek ezt az évvégéig féláron kedvezményt automatikusan kapjuk, vagy igényelni kell külön?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.