Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) .tnm


.tnm
addikt

engem inkább az idegesít, hogy így a T nyíltan üzleti céljai miatt fogja ellenőrizni az iwiw acc-omat, (jó egyelőre ugyan kell hozzá annyiban hozzájárulásom, hogy előfizetek erre az iwiw díjcsomagra, de ugye) ha jól értelmezem -jelenesetben nem tiszta, az "ismerős" kifejezés mit takar-, akkor akkor is lekérdeznek, ha egy ismerősöm vesz ilyen csomagot.

és alapvetően ez sztem két elég nagy váltás, eddig az iwiw-en folytatott kereskedelmi tevékenységek write-only-k voltak (most ide sorolam azt is, hogy bot-ok elemzik a profilomat és tematikusan nyomják a hírdetéseket), itt pedig már egy piaci tevékenység okán kérik le az adatlapom (pl. az eladó kislány -nem mintha félnék tőle- de szerződéskötés miatt némely adatomhoz hozzájut és még azt is tdja, hogy iwiw-en fenn vagyok, ha a többi adatra is kiváncsi)

tudom, hogy egyelőre ez inkább hangzik paranoid ijesztgetésnek (nem akarok hülyeségekel riogatni), de azért nem érint kellemesen -és ez lenne a második drasztikus váltás-, hogy a T az iwiw-et, ami azért a mai napig sok tekintetben, vagy legalább szándékában egy szociális "szerveződmény", hirtelen egyértelműen hozzákötik egy teljes egészében piaci termékhez.
tehát nem tetszik, hogy az iWiW márka lett és már nem csak egy név. (lehet nem teljesen érthető, amit éreztetni szeretnék, de képzeljétek el, hogy ha holnap megjelenne a boltokban a logout csoki, emblémának és húzónévnek használva azt az oldalt, ami nem létezne -az ingyen dolgozó- post-olók nélkül)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.