Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

ja igen, van saját telefonunk is

Látszik, hogy te vagy a ''legifjabb''.
Bognak és nekem sincs, úgyhogy kezdheted eladni a sajátodat. :)

less qq more pewpew!

(#2) EQMontoya válasza Polacheck (#1) üzenetére


EQMontoya
veterán

lol. Amúgy nincs olyan, h nincs nálatok teló? mert ebben az esetben szivtok :DDD

Same rules apply!

(#3) Daweee válasza Polacheck (#1) üzenetére


Daweee
őstag

Tudtommal Bognak van/volt egy P310-e de te biztos jobban tudod.

(#4) Polacheck válasza Daweee (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Annak jobb, ha nem feszegetjük a tulajdoni viszonyait ;)

Maradjunk annyiban, hogy egyikünknek sincs olyan készüléke, amit nagyobb tömegek előtt sajátjának merne nevezni.

less qq more pewpew!

(#5) evR


evR
aktív tag

na egy ilyen cikkecskére már régen ''vágytam''.. bár elárulnám, h sok új dolgot nem hallottam. persze aki a mobilarenán szinte minden tesztet elolvas kb 1,5-2 éve (jelen esetben én), + a hozzászólásokban talált/olvasott 1-2 ehhez tartozó információmorzsákat összegyúrja, akkor kb ezt a cikket kapja... :))
egyébként jót vigyorogtam ezen az irományon! tetszik a stílusa! olyan mobilarenás... :C

néha azért dobhatnátok 1-2 előzetes infot, h most épp mit teszteltek.. persze így elvész a meglepi varázsa.. viszont nem kell ebből rendszert csinálni, csak olykor-olykor... :)

''...trend a lelke mindennek...''

(#6) evR válasza Polacheck (#4) üzenetére


evR
aktív tag

akkor ezek szerint Gubro kollégának sincs P990i-je? :) vagy hirtelenbe megfosztottad ettől, és el is adtad? :DDD

még valami! azért arra kíváncsi lennék, h milyen szempontok szerint osztja ki Bog a telókat.. márcsak azért is, mert erre külön hangsúlyt fektetett Gubro, hogy ezt aztán már tényleg nem szabad elárulni...
egyébként ha ezt nem így adja elő, akkor nem is lettem volna ennyire kíváncsi.. ;] de tényleg!


[Szerkesztve]

''...trend a lelke mindennek...''

(#7) Gubro válasza evR (#6) üzenetére


Gubro
senior tag

De igen, nekem van egy saját, különbejáratú P990i-m, és nem, nem adom el.
Szerencsére van egyéb kártyám, amivel tesztelni tudok, így nem függök az aktuális lehetőségektől.

Telefonallokáció: Gondoltam, hogy ez kérdés lesz, el szabad árulni, csak még nem akarom. Tudod, fenntartom a drámai feszültséget! :)

Polacheck kartárs: Ismered a hátteremet - nekem szükségem van arra, hogy mindig nálam legyen egy tárgyalóképes telefon, ezért megvettem, megtartom, megtérül. :D

(#8) lorcsi


lorcsi
veterán

amik így is átcsúsznak a rostán

azt bele írhattad volna hogy átlagosan meddig van nálatok 1-1 teló

olyan nagy dolgot szerintem ezzel nem mondtál el. aki kicsit is belegondol hogy megy egy teló teszetelés az is erre jut, anéálkül hogy belülről látná, mint te. valami plussz infó jó lett volna



[Szerkesztve]

(#9) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Franc gondolta volna, hogy ennyire felkapott ez a téma, úgyhogy folytatjuk hamarost. :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Salmi válasza lorcsi (#8) üzenetére


Salmi
tag

Tudomásom szerint kb 2-4 napig :DDD .

(#11) bambano válasza Polacheck (#1) üzenetére


bambano
titán

Én az autós kihangosítómmal megőrülnék, ha kéthetente másik telóm lenne...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.