Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Gariztatás?

Hozzászólások

(#17) Yushchenko válasza Szten Márs (#16) üzenetére


Yushchenko
őstag

-kdM-: Grat :)

athomi: Együttérzek, amúgy csak a lapot vettem abba a boltba, körbejártam Bp-et, és megvettem mindenhol a legolcsóbbat.

tts: Hát igen, bennem is megfogalmazódott a kérdés, hogy van-e ilyen bolt?

szicsu: Ahhogy mondtam, mindent külön vetem meg, bár vannak kiskerek, akiknek van saját szervizük. De pl. megvettem a kingmax 667-es RAMot az idegenbe, és mikor visszavittem, minden gond, tesztelés nélkül kicserélték GEIL 800-ra, persze ráfizetéssel. Pedig akkor em is a RAMmal volt a baj, csak nem volt kompatibilis :S

Szten Márs:
Ez érdekes, tulajdonképpen nem a táppal volt a baj(Macron 400W), hanem egy pár fénycsővel, ami iszonyatosan leterhelte a rendszert, ki is dobtam. Amúgy revoltec volt, tehát nem is szar:S Igazából én sem értem teljesen, de amikor kivettem, minden ment szépen, olyan mintha a HDD-nek kevéss áram jutott volna és ezért belassul. Érdekes dolog. Az is lehet hogy a táp volt a hibás, bár azóta is szépen megy. Tehát ezt nem tudom eldönteni. Az volt a mondanivalóban a lényeg, hogy a memória kezelés az ő hibájuk(ill. az alaplapé, mert 2 teljesen más memória sem ment(kingmax 667, geil 800) a ds4-embe, de másoknak ment még F2-es BIOSszal is :S), a rendszer lassulás meg az én hibám volt.

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Gariztatás?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.