Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Gyertek minnél többen futtatni a progit, csak néha kell belepiszkálni, mert kéri a kódót. A jelenleg legfrisebb verzió: [link] 2.63

(#2) WN31RD


WN31RD
addikt

Ez aztán igazán értelmes módja a sávszélesség felhasználásának...

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

Már bocs hogy ezt mondom, de ennek aztán már tényleg semmi értelme. Emlékeztet a C64-es joystick rángatós játékokra, amikor minnél gyorsabban kellett a joystick-ot jobbra-ballra rángatni hogy az illető sportjátékban gyorsabban fusson a futó mondjuk. 2 joystick törés utántól fogva megvetek minden ilyesmit; ez sem jobb nála (csak itt egérrel), főleg hogy programmal lehet csalni. Sőt már kezd hoax jelleget ölteni, mert mindenki felrakja a progit és eldugítjuk a netet :D És itt a világvége... ááá... jaj, kicsit elragadtattam magam ;] :B

(#4) Overlocker


Overlocker
veterán

Mit kap a nyertes???

Én amúgy nagyon tisztelem a japánokat, barátságosak és segítőkészek! De ennek a versenynek az értelmét nem látom :D

(#5) Vamp


Vamp
senior tag

AZért ennél kicsit több értelme van a dolognak. Bár a japánok nem amerikaiak, nem hiszem hogy minden egyes jóember tudja a kérdéses földrészről, hogy Mo. hol s merre leledzik. Már ezért is megéri.
Higgyétek el, van ennek értelme, megmozgatja az embereket, egy kis változatosság meg nem árt már egy éves ötlethiány után...

(#6) Ősember


Ősember
őstag

értelmét én sem látom
a cikkben irtad, hogy alakul a barátság. milyen téren? az ellenféllel valo képcserét te ennek nevezed? :)
tényleg, mi a nyeremény?
ez már nem a klikkelésröl szol, hanem ki mennyi programot futtat. jöttök itt a marha szellemes gyulladásos-megelözös célokkal meg minden, de a lényeg, esélyünk sem lenne rendes versenyben :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#7) Krugszvele válasza Overlocker (#4) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Miért kell, hogy értelme legyen? Processzort nitrogénhűtést igénylő módon tuningolni mi értelme, mit kap a győztes?

Ennek az talán, hogy összehozza az embereket, egy közösséghez tartoznak (tartozunk) és jól érezzük magunkat. Figyeljük, ahogy nő a klikkek száma és ennyi.

(#8) Overlocker válasza Krugszvele (#7) üzenetére


Overlocker
veterán

Nem kell hogy értelme legyen,sokmindennek nincs:)..ezt nem mondtam,csakhogy én nem látom...de holnap lehet én is el kezdek klikkelni ha szükség lesz rá.. :D

2. kérdésedre a válasz: Hogy ismerjenek minket, Magyarországot és hogy mi is meg tudjuk csinálni! Tulajdonképpen u.a. a cél.. :)

(#9) adam182


adam182
csendes tag

egy celert osszefognak az emberek, egymasert csinaljak, es elvezik....sztem ez boven eleg cel

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#10) moma


moma
őstag

Nem nagyon kínos, hogy ebben ilyen jól állunk?
Szerintem ez ilyen ki a hülyébb verseny :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#11) concret_hp válasza Vamp (#5) üzenetére


concret_hp
addikt

végülis, ha minden 10 000. japó ennek hatására nézi meg az atlaszban hogy hol is van az a Hungary vagy mi és idejön fotózni 1 kicsit pár napra (jelentős mennyiségű valuta elköltése mellett) akkor tuti megéri :D ezen kívül szvsz semmi értelme :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12) moma válasza Vamp (#5) üzenetére


moma
őstag

Hát jah, végül is kazahsztánt is megismerték az emberek Borat kapcsán :D
Egyébként szerintem sacc arról van szó, hogy kisebbsségi komplexussal küszködő nemzetünk most megmutatja, hogy teljes összefogásssal, ha öreg és fiatal egyaránt beáll a dicső cél mögé, akkor még akár a neten játszadozó 5 éves japokat is képesek vagyunk leverni... éljen. hurrá. Szóval én elhiszem, hogy van ennek értelme, nagyon klasz dolog, hogy ez mozgatja meg az embereket, fantasztikus ez az ötletesség.

we all deserve a bit of luck.

(#13) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Az a baj, hogy nálam már 2 napja nem jön be a honlap :Y

(#14) anjani182 válasza Yushchenko (#13) üzenetére


anjani182
őstag

Nálam sem :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#15) BloodRay


BloodRay
veterán

Komolyan mondom azt hittem április 1 van... :U
Ennyi erővel rugdoshatnánk egymás ...bokáját is, h aztán nézzük kié lilul be jobban. :W
Anyám borogass! :O

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Most nézzetek le, de én is tolom. Ott fut a háttérben az Autofire 2.51, miközben írom a holnapi cikket. :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) I_Am válasza Bog (#16) üzenetére


I_Am
veterán

Most max csak fut, de hogy nem klikkel az tuti.

Amugy frissíts, mert van már 2.64-es belőle. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#18) Bog válasza I_Am (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Frissítettem, de valóban befeküdt a szerver. Kár...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) I_Am válasza Bog (#18) üzenetére


I_Am
veterán

Valamit hegesztenek rajta, de menni fog.

Szerintem ujabb védelmet eszeltek ki a botok ellen. :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#20) Foglalt név válasza I_Am (#17) üzenetére


Foglalt név
addikt

Only human :DDD Én kézzel tolom, razer odabüntet ;)

(#21) Meta


Meta
tag

Én is toltam :) Kár hogy most nem megy...

(#22) róland


róland
veterán

Akár BOINC-ot is futtathatna mindenki a gépén, bár az már erősen leterheli a processzort.

Ha működik, beállok én is pár órára klikkelni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#23) Sidaries


Sidaries
őstag

Nekem sem megy, pedig egész nap próbálom. Hétvégén is klikkelltem sokat. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#24) Radnix


Radnix
senior tag

Most olvastam az írást és a fene üsse meg úgy rákaptam erre a szerencsétlenségre :D mostmár van egy szenvedélybetegségem.. :DDD

(#25) orbano


orbano
félisten

Szívmelengető érzés ezekről olvasni :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#26) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Egy sokkal magasztosabb cél: Kill Everyone Project
http://homokaasu.org/killeveryone/

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#27) atee


atee
őstag

Az igazi az lenne ha nem csak itt tudnán eredményt felmutatni Magyarok. Az összefogásról nem is beszélve!
Jó lenne ezt átültetni a hétköznapi életbe és a fontosabb dolgokra is hasonló energiákat öszpontosítani. Akkor talán nem itt tartana az országunk mint most!
Persze nem lehúzni kaartam a klikkelős dolgot magam is benyomtam minden progi nélkül 5 ezer+-t :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#28) menpee


menpee
aktív tag

ahh, későn tudtam meg....
Na mindegy Mo. 2. lett csak 1,2 millió klikk lemaradással, ami nem sok. Most jól érzem magam, hogy részt vettem én is 25000 kattal. Majd legközelebb :D

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#29) szumoo válasza menpee (#28) üzenetére


szumoo
senior tag

Pont most akartam megkérdezni, h végülis ki nyert, így akkor japánok!
Na majd a következőnél nagyobb lesz a ''harc'' :D

A nyúlon túl?

(#30) Hujikolp válasza atee (#27) üzenetére


Hujikolp
őstag

valahol elkell kezdeni az összefogást...

(#31) tomazin válasza Foglalt név (#20) üzenetére


tomazin
veterán

Meg majd odabüntet az orvos is amikor szivja le a lötyit az inhüvelygyulladásoból ;]

Amúgy olyan fura,h ilyen télleg semmi értelme dologra mennyien odafigyelnek,hogy több klikkünk legyen mint a japóknak...ha megunta valaki akkor ajánlom én is a Boinc keretprogram felrakását...az is ilyen klikkelős :DDD

(#32) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

kódkérés lett.



tapipadról gyorsabb..

[Szerkesztve]

Aláírás

(#33) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Fanclub:
[link]

Aláírás

(#34) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

50ezret nyomattam ma.



[link]

Aláírás

(#35) Rent


Rent
senior tag

54,037 ''Pro Clicker'' remelem lenyomjuk japcsikat.

(#36) Rent


Rent
senior tag

nah mar 60.000 :]

(#37) kapcs-ford válasza Rent (#36) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Ultra Clicker (121ezer csak az egyik user-rol)

[kép]

[Szerkesztve]

Aláírás

(#38) EvilDick


EvilDick
csendes tag

[url=http://hunclicker.why.hu/][kép][/url]


[Szerkesztve]

(#39) Rent


Rent
senior tag

106.000 click 2userrel

MEgLEPTUK AZ 1MILLIARDOT!!!!



[Szerkesztve]

(#40) Rent


Rent
senior tag

(#41) Rent


Rent
senior tag

[kép]

japan oldalon talaltam :D :D

(#42) Rent


Rent
senior tag

na vegre sikerult elinditanom 10 szalat, eddig 110.000 volt, mostantol majd szamolom hozza ezeket, remelem odaverunk japoknak. ;)

(#43) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

TI tudtátok hogy ennek van egy topikja??

én nem , mivel értelmes user-ként clickclickclick-re kerestem és nem cyberizére etc.. meg áll az ész hogy lehetett ilyen gagyi címet adni neki..


[link]

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.