Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Andie


Andie
őstag

Köszi Ollie, hogy beszámoltál! Valszleg el is látogatok rövidesen.

2 dolgot akarok hirtelen megjegyezni:
- Irod, hogy csókot is loptatok :) Nem jutott eszedbe, hogy netán infrakamerákkal figyelnek benneteket? :)
- 2x is emlited, hogy szükségünk van rájuk. De nem indoklod. Szeretném tudni pedig, a te szemszögedből.

:R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) ollie válasza Andie (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Infrakamera? Hát ha jólesik nekik... :)

Miért van szükségünk rájuk?
Azért, hogy tudjuk, hogy sebezhetőek vagyunk. Azért, hogy tanuljunk tőlük. Azért, hogy megtanuljunk önzetlenek lenni. Rengeteg okot találhatnék.

***

(#3) Andie válasza ollie (#2) üzenetére


Andie
őstag

Értem, ezekre voltam kiváncsi. Mondjuk ezeket másoktól is meg lehet tanulni. Aszittem valami gyakorlati dolgot tudtál meg. Nemmintha emezek elhanyagolhatóak lennének.
Megnéztem a honlapot, tök rejtelmes :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#4) ollie válasza Andie (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ráadásul átkapcsolhatod Braille írásra is. :D

***

(#5) biker válasza ollie (#2) üzenetére


biker
nagyúr

ööö, biztos vagy benne, hogy jó szájat csókoltál :):):)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) azbest


azbest
félisten

Hmm érdekesen hangzik.. ha egyszer szegeden jár a kiállítás akkor lehet, hogy elmegyek...
Egyébként gyógypedagógiai asszisztensnek is tanultam és sokat segített az ott szerzett tapasztalat, hogy elfogadóbb és előítéletektől mentesebb legyek másokkal szemben :) (igaz a gyakorlat nagyrésze értelmi sérült gyerekek iskolájában volt... a többi területen csak egy-egy alkalommal látogattunk el az országos központokba... visszagondolva talán épp a vakok/gyengénlátók intézete volt a legkevésbé látványos... nem vicc :P, ha a spéci segédeszközök nem tűnnek fel, akkor egy csendes átlagos suli is lehetett volna... (távcső szemüveg, braille írógép... uh nem ugrik be a neve a tv+kamera olvasó/nagyító gépnek... eltelt azóta pár év)
Azoknak milyen nehéz lehet az élete akik halmozottan sérültek... találkoztam olyan gyerekkel, aki gyengénlátó értelmi sérült ... de már eleve a braille írásra tanították, mert az orvosok tudták hogy pár év és teljesen elveszíti a látását...


Hmm meg kellene tanulni a braille írást... túl béna vagyok puskázni hagyományos módon :DDD


[Szerkesztve]

(#7) Viszlát válasza azbest (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Ugyanígy vagyok, jelenleg nem áll módomban 200km-t utazni ezért, pedig érdekelne...


Ollie, köszönet a cikkért!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) Gabró


Gabró
tag

Csoporttársaimmal tervezzük megnézni. Mennyi idő kell a megtekintéséhez?

A cikk alapján nagyon jónak ígérkezik. Jó kis reklámot kaptak tőled.
(Egyébként máshonnan eddig még nem is hallottam erről a kiállításról.)

(#9) ollie válasza Gabró (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi kb másfél óráig voltunk bent.

***

(#10) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Köszönöm, hogy megosztottad ezt az információt.
Már évek óta körözöm ezt a kiállítást, semmi eredménnyel.
Most folyik a családi időpont-egyeztetés, hogy mikor tudjuk összehangolni a szabadidőnket, hogy elmehessünk.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.