Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) azbest


azbest
félisten

Hmm érdekesen hangzik.. ha egyszer szegeden jár a kiállítás akkor lehet, hogy elmegyek...
Egyébként gyógypedagógiai asszisztensnek is tanultam és sokat segített az ott szerzett tapasztalat, hogy elfogadóbb és előítéletektől mentesebb legyek másokkal szemben :) (igaz a gyakorlat nagyrésze értelmi sérült gyerekek iskolájában volt... a többi területen csak egy-egy alkalommal látogattunk el az országos központokba... visszagondolva talán épp a vakok/gyengénlátók intézete volt a legkevésbé látványos... nem vicc :P, ha a spéci segédeszközök nem tűnnek fel, akkor egy csendes átlagos suli is lehetett volna... (távcső szemüveg, braille írógép... uh nem ugrik be a neve a tv+kamera olvasó/nagyító gépnek... eltelt azóta pár év)
Azoknak milyen nehéz lehet az élete akik halmozottan sérültek... találkoztam olyan gyerekkel, aki gyengénlátó értelmi sérült ... de már eleve a braille írásra tanították, mert az orvosok tudták hogy pár év és teljesen elveszíti a látását...


Hmm meg kellene tanulni a braille írást... túl béna vagyok puskázni hagyományos módon :DDD


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.