Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) icecave


icecave
nagyúr

Jó írás :)

Ami azt illeti, szerintem is nagyon jó az IS, nekem iPhone-ra volt és van is, annyira meg voltam elégedve, hogy sokáig árultam is itt a PH!-n full body IS-t (a gyártótól rendeltem mindig párat), amíg a drága hazai forgalmazó meg nem látta és megfenyegetett, hogy beperel, mert rontom az üzletét. Gondolom, zavarta, hogy 5k-ért árulom a fullbody pakkot és ingyen postázok... Ez Magyarország :D
Mindenesetre a termék jó, és akinek adtam el, ők is dicsérték/dicsérik.

(#52) gmanus válasza 8nemesis8 (#50) üzenetére


gmanus
csendes tag

Tényleg igaz, hogy remegő kézzel nem érdemes hozzákezdeni! :DD
Amúgy elégé toleráns a cucc, tehát nem szakad olyan könnyen, ha felrakáskor nem került azonnal a helyére, akkor piciket még tudsz rajta mozdítani. Ha meg mégsem sikerül, akkor szépen leszeded, és újra neki szaladsz!

TriplaX

(#53) dreamcatcher válasza 8nemesis8 (#50) üzenetére


dreamcatcher
tag

Az elsőnél én is attól paráztam, hogy rosszul rakom fel, és akkor nincs sok értelme, ráadásul spóroltam a folyadékkal, ezért nem mertem leszedni, hogy szebben feltegyem újra. Így, a második után azt tudom mondani, hogy nyugodtam szedd le, ha rosszul tetted fel. Én olyant is leszedtem, amit percekkel azelőtt tettem fel, mert nem tetszett. Persze, ha 3 nappal később veszi észre az ember, hogy nem jó, akkor más a helyzet. :) Úgy gondolom, időt és türelmet kell szánni a dologra, nem 10 perc alatt felnyomni, és akkor szépen meg lehet csinálni. Szerintem kicsit túl van lihegve a "rohadtnehézfeltenni", bár kétségtelen, hogy nem csak simán felnyomom a telefonra és kész.

(#54) icecave


icecave
nagyúr

Sokan azzal cseszik el, hogy felrakják, nem tetszik nekik, és egyből leszedik. Nos, 3-4 nap alatt a nagyobb bubik is felszívódnak... nem hittem el, de tettem fel párat előző hozzászólásomból kifolyólag, és tényleg... ha marad is pár bubi, stb, pár nap után eltűnnek, a teljes száradás után.

(#55) dreamcatcher válasza gmanus (#52) üzenetére


dreamcatcher
tag

Az elsőnél pont ott hibáztam, hogy nem mertem leszedni: feltettem a telefon egyik oldalára, már kezdett megszáradni, amikor szerettem volna igazítani rajt. Végül is sikerült, de a telefon oldalán lévő króm részen eléggé meglátszott, és ahogy írtam is, onnan nem igazán tűntek el a buborékok.(sajnálom, hogy nem csináltam arról képet)
A mostaninál, ha nem tetszett, simán leszedtem és újratettem.

(#56) dreamcatcher válasza icecave (#51) üzenetére


dreamcatcher
tag

5K-ért? Akkor olcsóbb volt? Vagy a dollár volt olcsóbb? :) Mondjuk most sincs sokkal 5K felett szállítással együtt, és emlékeim szerint egy bizonyos összeg felett szállítási díj sincs. Na, mindegy, nem azért írtam, hogy rontsam az üzletét a Mo.-i forgalmazónak. Egyébként is, ha valaki kíváncsi az élettartam garanciára, az a gyártó oldalát nézi meg, és ott megnézheti az árakat is. Mindenki maga dönt. Van, aki inkább többet fizet, de cserébe nem kell kártyaadatokat megadnia.

(#57) icecave válasza dreamcatcher (#56) üzenetére


icecave
nagyúr

Sokszor rendeltem sokat, és kaptam kedvezményt. Így volt rajta hasznom, persze túl sok pénzre nem kell gondolni, párszáz forint. Inkább hobbiból árultam, meg azért, mert meg voltam/vagyok elégedve vele.

(#58) 8nemesis8 válasza dreamcatcher (#53) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen több darab után már biztosan könnyebben menne. Több videót is néztem hogyan rakják fel a folyadékot annyit nyomnak rá, hogy szinte átázik a telefon tőle :D
Így mondjuk sokkal könnyebb ugye mozgatni rajta.

gmanus Elszakadni!? Á ez soha...
Láttam egy videóban ahol nagyon sok súlyt pakoltak rá egy edzőteremben kinyúlt a fólia de nem szakadt el. Nagyon durva terhelést bír.

[ Szerkesztve ]

(#59) dreamcatcher válasza gmanus (#45) üzenetére


dreamcatcher
tag

Ahogy elnézem, az is megérne egy misét, hogy mitől színeződik el, vagy épp mitől nem...

(#60) dreamcatcher válasza 8nemesis8 (#58) üzenetére


dreamcatcher
tag

Ha a gyártó videóira gondolsz, erős a gyanúm, hogy azok csak promó-játéktelefonok voltak. Emlékeim szerint valamelyik ilyen videón a készülékre is spricceltek folyadékot, viszont a használati utasításban az van, hogy felhelyezéskor a készüléket ne nedvesítsd be, csak az IS-t.
Azért is kezdtem a hátlappal, mert az IS mellett azt is nyugodtan benedvesíthettem. Amiket olvastam a horror felrakásról, eléggé paráztam, hogy mennyire nehéz lesz. Gondoltam, ha mindkettő nedves, csak be tudom pozicionálni.

(#61) blueMerle


blueMerle
veterán

Évek óta Mobilnetes fóliákat használok a telóimon kizárólag a kijelzöre. Soha nem karcolódott egyik sem, nem kell semmilyen lötyi hozzá, egyszerüen 10 másodperc alatt fel lehet helyezni, semmit sem ront az érzékenységen és a kijelző színeit sem torzítja. Egységáron 2 euróba kerül mind, típustól függetlenül.

Természetesen akinek az egész készülékre kell védelem, annak jobb megoldás az IS. :K

Más kérdés, hogy volt nálunk olyan telefon, ami konkrétan beázott valamilyen lötyis screenguarder felhelyezés következtében. A tulajdonos úgy gondolta ússzon csak a telefon a lében, jobban fog tapadni a cucc. :DDD Rá kellene írni: gyerekektől és hülyéktől távol tartandó :D

[ Szerkesztve ]

(#62) dreamcatcher válasza 8nemesis8 (#58) üzenetére


dreamcatcher
tag

A 3.hsz-ben Sekene által belinkelt videók közül az első a súlypakolós. :)

(#63) Gergő_ válasza Sekene (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

(#64) dreamcatcher válasza blueMerle (#61) üzenetére


dreamcatcher
tag

Én is azért döntöttem az IS mellett, mert eddig az összes telóm kopott itt-ott-mindenütt, hiába vigyáztam rá. Így pedig, hogy egyszer már megvettem, utána már cserélik, ha gond lenne vele. Persze, nekem is van itthon tartalék fólia, ha amíg a csere megérkezik, addig is legyen rajt valami.
Szerintem sokan pont a felrakás lötyis-hosszadalmas része miatt tartanak az IS-től, meg a többi gyártó kb. hasonlóan működő fóliáitól.

(#65) madarasz92 válasza 8nemesis8 (#50) üzenetére


madarasz92
őstag

Akkor az nem jó én biztos elszurnám.. :)
Gergő_:Ez durva hogy hogy birja..
Ebből csinálhatnának ovszert is.. :D

[ Szerkesztve ]

(#66) dreamcatcher válasza Gergő_ (#63) üzenetére


dreamcatcher
tag

Ha mégis kiszakadna, a kislány lenne a "szemtanú".:) (Bocs, ez lehet, hogy kicsit erős volt...)

(#67) 8nemesis8 válasza dreamcatcher (#62) üzenetére


8nemesis8
veterán

Igen, pont ő rá gondoltam. Szerintem elég jó egy reklám, habár nem ilyen jellegű terhelést kap a telefonokon, mégis mutatja hogy erős, ellenálló.

(#68) madarasz92 válasza 8nemesis8 (#67) üzenetére


madarasz92
őstag

Én kiváncsi lennék mi lenne ha rálőnének..
Azt szerintem nem birná..

(#69) dreamcatcher


dreamcatcher
tag

A #10-es hsz-ben említve lett, hogy "narancsbőrös" a kijelző az IS-től. Azt hiszem, ezen a videón 4:50 környékén egész jól látszik, hogy miről is van szó.

(#70) blueMerle válasza dreamcatcher (#69) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát ez nagyon gáz :( Mi ennek az oka? Helytelen felhelyezés? Gyártási hiba?

(#71) icecave válasza blueMerle (#70) üzenetére


icecave
nagyúr

Dehogy, az IS egyszerűen ilyen. Nem gyártási hiba, vagy ilyesmi. Csak a fényben látszik, egyébként a kijelzőn nem, ha világít.

(#72) 8nemesis8 válasza madarasz92 (#68) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát valószínűleg nem, de nem is így fogod a mindennapokban használni, nem :F

(#73) Barthezz2 válasza blueMerle (#70) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tényleg eléggé durva így videón keresztül, engem baromira zavarna. Bár igazából élőben kellene látni, hogy milyen is.

Everybody lies.

(#74) dreamcatcher válasza Barthezz2 (#73) üzenetére


dreamcatcher
tag

Engem nem zavar. Tényleg csak egy bizonyos szögben látszik, amikor úgy esik rá a fény, de akkor úgyse látszik semmi a kijelzőn - a többi fólia is nagy valószínűséggel tükröződne és azon se látszana semmi. Normál használat mellett nem látszik ez a "narancsbőr" és az én tapasztalatom az, hogy a használhatóságát nem befolyásolja.

(#75) Barthezz2 válasza dreamcatcher (#74) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért mondom, hogy élőben lenne az igazi. Nekem a gyári fólia van most fent a telón, sima használatnál semmi nem látszik, de ha megdöntöm fény fele, akkor látni, hogy "sraffozva" van. Szóval ha ez is csak úgy "narancsbőrös", akkor nincs gáz :)

Everybody lies.

(#76) dreamcatcher válasza Barthezz2 (#75) üzenetére


dreamcatcher
tag

Véleményem szerint csak úgy, de szerintem vannak itt még páran, akik használtak/nak IS-t, ők is tudnak nyilatkozni. Ettől függetlenül egyet értek, hogy egy élő szemrevételezés-tapicskolás az igazi. Viszont emlékeim szerint van egy 30 napos pénz visszafizetési garancia is, bár azt nem tudom egész pontosan, hogy miképp működik.

Egyébként most, hogy van már két IS-ből maradék fóliám, akár csinálhatnék egy ilyen tesztet is. :) Persze nem telefonon. :)

(#77) blueMerle válasza dreamcatcher (#76) üzenetére


blueMerle
veterán

akár csinálhatnék egy ilyen tesztet is. :) Persze nem telefonon.
Nyuszi vagy McFly? ;] :DDD

Hehe, a marhaságot félre téve: valóban nem lenne hülyeség egy ilyen teszt a Logoutra. Ha a napokban jön beázott vagy főpanelhibás pda/nagyképrenyős cucc és itt hagyják, priviben szólok neked és eljuttatom :K

(#78) Gabesz1019 válasza Sekene (#1) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Touch-ra szállítással együtt mennyibe kerül egy ilyen?

(#79) madarasz92 válasza 8nemesis8 (#72) üzenetére


madarasz92
őstag

Hát nem valószinű.. :B

(#80) Barthezz2 válasza blueMerle (#77) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jó lenne, szívesen megnéznék egy ilyen tesztet :K

Everybody lies.

(#81) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

Hát én nem tudom mennyi értelme van. Én az összes eddigi telefonomat bársonytokban hordtam és évek után sem kopott meg. A KP500-asom is abban van hordva több, mint 1 éve és ugyanúgy néz ki mint új korában. Semmi fólia nem volt rajta, még a gyári LG-t sem raktam rá, még sincs karc rajta. A bársánytok meg fele annyiba kerül kb. :DDD

(#82) aram01


aram01
nagyúr

ügyes vagy :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#83) dreamcatcher válasza blueMerle (#77) üzenetére


dreamcatcher
tag

Attól tartok, nem lenne valami egzakt teszt, mert egyben nincs annyi IS-em, hogy egy kijelző felét lefedjem. :( Inkább csak saját szórakozásra gondoltam. :)

(#84) dreamcatcher válasza D4rkAv3ng3r (#81) üzenetére


dreamcatcher
tag

Szerencsés ember vagy, komolyan. :) Nekem eddig mindegyik telóm lekopott.
Én sem dobáltam soha a telefonomat, de mivel munkában is használom, nincs lehetőségem folyton figyelni erre, ezért is választottam az IS-t. Plusz az is fontos szempont volt, hogy ha épp nem kézmosás után tapicskolom, akkor a kijelzőről gyorsan és egyszerűen el tudjam tüntetni az ujjlenyomatokat anélkül, hogy megkarcolnám.

(#85) Tolkarius


Tolkarius
tag

huha, ez elég korrekt egy cikk volt. Nagyon profin leírtál mindent, szép! :R

(#86) Sekene válasza Gabesz1019 (#78) üzenetére


Sekene
csendes tag

Én szállítással együtt egy full body shieldet 6400ft ért rendeltem. A limebox-ról.

(#87) Skynet258 válasza icecave (#51) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor ez a drága hazai forgalmazó elmehet a pics*ba... :((( Nem kéne akkora felárral árulniuk pofátlan módon, és akkor talán tőlük vennék az emberek.
Nem kell tőlük parázni egyébként, tudatos vásárlóként ott vásárolsz ahol akarsz, olyan áron, amilyenen akarsz, a szólásszabadság miatt pedig azt mondasz, amit akarsz.
Ha drágák, akkor nem tőlük kell venni, nehogymár erre kényszerítsenek, meg fenyegessenek... Szép is lenne :W

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#88) WiZARD


WiZARD
addikt

én régebben próbálgattam egy leszedett fóliát.
(elkezdett leválni pár sarka, ezért rendeltem másikat "gariban", akkoriban még nem kellett kártyaadatot megadni garihoz, így voltam olyan szemét, hogy nem küldtem vissza a régi, "elhasznált" fóliát)
tényleg qrvasokat kibír, elszakítani nembírtam, tollat átszúrni se :)
vmi nagyonhegyes ollóval sikerült megkarcolni nagynehezen.

meg van is még itthon fel nem használt fóliám (kijelzőre sose raktam fel)
sőt most nézem, hogy az elszíneződött fóliák is megvannak, mindjárt csinálok még fotót róluk.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#89) WiZARD


WiZARD
addikt

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#90) Játékos válasza Sekene (#86) üzenetére


Játékos
addikt

Hali!

A Limebox-on nem teljesen egyértelmű számomra, hogy 5800 Ft+áfa, vagy áfával együtt? :U Tehát te 6400-at fizettél összesen postaköltséggel együtt? És mennyi idő alatt érkezett meg? :U
Köszi!

WiZARD

A Dián látható volt, hogy szineződik? Úgy értem, mietlőtt leszedted róla. :U

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#91) WiZARD válasza Játékos (#90) üzenetére


WiZARD
addikt

fekete hátlapon volt, hupkék is lehetett volna, az se látszik azon :)

(bár mintha kamera körüli kis ezüst betétnél picit látszódott volna)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#92) Játékos válasza WiZARD (#91) üzenetére


Játékos
addikt

Oksa, köszi. Azért, mert nekem is fekete hátlapon lesz... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#93) Barthezz2 válasza WiZARD (#89) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát, nekem a fehér telón, egy ilyen elszíneződés szépen nézne ki azt hiszem :DDD

Everybody lies.

(#94) Sekene válasza Játékos (#90) üzenetére


Sekene
csendes tag

Zagg Invisible Shield Apple iPod touch 2G (Full) 4 900 HUF + 1500 szállítási díj. Még nem jött meg. Szerintem hétfőn.

(#95) Játékos válasza Sekene (#94) üzenetére


Játékos
addikt

Ezeröccáz? :Y Az komoly, mert nekem meg 3G iPhonra kell. Akkor ismét ott tartunk, hogy jobban megéri a gyártótól rendelni...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#96) icecave válasza Sekene (#94) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól függ, melyik postával rendelted (3 féle van ugye). Minél olcsóbb, annál lassabban ér ide. Mivel sokat rendeltem a Zagg-tól, ezért vannak tapasztalataim. Az 1500 ft-os szállítást is kértem kétszer, egyszer 3 hét alatt jött meg összerugdosva ( a postán kicsit fociztak vele sajnos), másodszor már megjött 7 munkanap alatt.
A legdrágábbal rendeltem sokat, az legalább biztos megjön, de csak akkor éri meg, ha sokat rendelsz, ugyanis kb. 3100 ft-ra jön ki a postai díj.

(#97) dreamcatcher válasza icecave (#96) üzenetére


dreamcatcher
tag

Akkor csak nekem volt gyors? Ahogy írtam már, március 2-án indítottam el a cserét,március 4-én írták, hogy elindult aszállítás, és 9-én vagy 10-én már itt is volt, úgy, hogy közben egy hétvége is ott volt. Igaz, nekem Angliából küldték és ez a "replacement" volt, nem egy sima vásárlás, lehet, ezért volt ilyen rövid. (Emlékeim szerint a legolcsóbb verziónál 7-10 napot írtak, de szerintem erre te jobban emlékszel, mert én csak 1x rendeltem közvetlenül tőlük.)

(#98) sunsaw


sunsaw
tag

Annyi hozzatennivalom lenne: tenyleg kerik, hogy juttasd el a régit, de akkor is kapsz ujat, ha nem juttatod el :) Én pl elsirtam a Bety-nek (lehet ez az egy csaj intez mindent? Mindig csak vele beszeltem), hogy buborekos maradt az elso, meg hantáztam még hozzá pár sort, és kuldtek ujat, de a régit vegulis nem volt kedvem visszakuldeni, mert inkabb tesztelni akartam, es fullra szetroncsoltam :D Nem tudtam atszurni rajta a tollat, izombol probaltuk, tenyleg erdekes anyag! Viszont, volt egy nagyon veso szeru kulcsom, olyan hegyes fogai voltak, hogy muanyag ceges belepokartyamat melo kozben mindig azzal hamoztam... hat ennel is mukodott! iPod nano 5G-t, minden batorsagom osszeszedve, es fureszes kulcs baratommal, nekiestem. Ranyomtam izombol, es elkezdtem huzni rajta... urtechnologias anyag ide-vagy-oda, belevesett a muanyagba! :Y De hat biztos, atlagos kulcs ellen maga a folia is ved, na mindegy, szoval a lenyeg, hogy a zsiruj iPod nanonak semmi baja nem lett, már ezért megérte, bátran mondhatom, ahol ez a cucc fedi az adott keszuleket, azt ugy ott es akkor, a vilag legparazosabb emberei is biztonsagban tudhatjak! Egyebkent, jo dolog ez az elettartam garancia, gondolom az árban amugyis benne van vagy 3-4 készlet bigyó ára (mert hogy kicsit draganak talalom par negyzentcenti arert a folia árát, az tény!), de tenyleg jofejek, mert mondom, én az enyém szétszadiztam jatekbol, es megis kaptam ujat, pedig vissza se kuldtem, sot, elobb megjott az uj szet, minthogy elgondolkoztam volna azon, hogy akkor a regivel mit csinaljak :) Egyebkent nekem is az uj verzios keszlet jott (plasztik kartyas verzio). A mai napig vedi az iPod-ot, elso osztalyu vedofolia, mindenkinek szivbol ajanlom, ez a katonai vedoanyag tenyleg jo!

Windows Phone 7 Developer

(#99) icecave válasza dreamcatcher (#97) üzenetére


icecave
nagyúr

Úgy látszik, ha replace gyorsabban megy...
Én spec csak azért rendelek drágábbal, mert egyszer megszívtam (az összerugdosós dolog), egyszer meg eltűnt a csomagom (és nem 1 db-ot rendeltem). Tracking egyikhez sincs, de a legdrágább postánál a postásnak kötelező kihoznia, és aláíratni veled.

Hozzáteszem, az én dolgaim remélem egyedi esetek voltak, és azért is volt benne a "pakliban" mert sokszor rendeltem. Ja, egy tanács: 100 dollár feletti értéknél megfoghatják a vámon a csomagot, én még nem jártam így (csak attól függ, hogy az admin kislánynak van-e kedve kitölteni egy plusz papírt, vagy csak továbbtolja a csomagot), de egy ismerősöm igen. Ilyenkor papírral kell igazolni, hogy mi van a csomagban, és ha tudod, akkor küldik tovább.

(#100) dreamcatcher válasza sunsaw (#98) üzenetére


dreamcatcher
tag

Én pl elsirtam a Bety-nek (lehet ez az egy csaj intez mindent? Mindig csak vele beszeltem)
:D Vagy csak Betty nevűeket vesznek fel. :) Esetleg Billy meg Jack ír, de Betty-nek hívja magát

Valahol olvastam, hogy korábban kellett visszaküldeni a régit. Vagy neked ez a csere mostanság volt? Nekem, abban a percben, hogy megadtam a kártya adataimat és elindítottam a replacement-et, le is emelték (pontosabban zárolták) az összeget a számlámról, és ha nem ért volna vissza 25 napon belül, akkor vissza sem teszik, hanem vásároltam egy másik IS-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.