Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gude


Gude
senior tag

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen :R :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#2) kovsol


kovsol
titán

csak ne lenne olyan soká :) amúgy én tutira kipróbálom, bár az a gond a sok év wow után valahogy egyik mmo se jön be :(

May the Force be with you!

(#3) sirzollee


sirzollee
tag

Kíváncsi leszek rá.Korábban játszottam a 10 napossal,nem volt rossz.Meglátjuk.Persze a többi nagy mmo is csatlakozhatna,hogy azok is ingyenesek legyenek.Sztem már eleget zsebeltek be az előfizetőkből...

(#4) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Wikipedia dx11 játékok listáján szerepel a lotro, tényleg kapott már grafikai ráncfelvarrást?

(#5) plus44


plus44
veterán

Ohh végre, LOTR mindfölött. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Feliratkoztam. WoW előtt nyomtam a 10 napos ingyenessel, az nagyon tetszett anno.

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#7) Abu85 válasza DrGonzo22 (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem még. Az AMD nem készült el vele. De csinálják. Valószínűleg az őszi nagy update-ben lesz benne.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) Jander


Jander
senior tag

Királyság, akkor visszamegyek még majd játszani. Szerintem az egyik (ha nem a) legjobb mmorpg, ha már valamivel mérgezem magam, akkor ez lesz az! :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#9) DrGonzo22 válasza Abu85 (#7) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi:)

(#10) maxisama válasza Gude (#1) üzenetére


maxisama
tag

wow az Egyetlen

na jó, tényleg ez az egyetlen mmo ami tetszett wow mellett, de kettőt nem fizetnék, úh. örülök, hogy free lesz valamennyire

(#11) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Regiztem én is.Ha már egyszer évek óta ez az aláírásom... ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Akkor ez mégsem teljesen ingyenes...hmm :(

nothing is true everything is permitted..

(#13) HS 2142


HS 2142
őstag

És akkor a játékot meg kell majd venni (tehát csak havidíj nem lesz) vagy az is letölthetővé válik?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14) Wolverine válasza HS 2142 (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Az alapjáték ingyenesen elérhető lesz majd: a kliens letölthető, és te is játszhatsz lvl50-ig. A kiegészítők, extra karakterslotok, pár egyéb extra fizetős accounttal vehető csak igénybe.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) HS 2142 válasza Wolverine (#14) üzenetére


HS 2142
őstag

Köszönöm a választ, így első olvasásra nekem nem jött le a cikkből.
Amúgy tisztes ajánlat, remélem nem lesz túl nagy szakadék a 2 tábor között. (aki fizet ill. aki nem)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16) Wolverine válasza HS 2142 (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha jól tudom, jelenleg lvl60 a fullos lvlcap... szóval lesz különbség.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Azt előre szögezzük le, hogy semmi feelingje nincsen a játéknak... egy hétköznapi MMO, megvan a tippem miért lett ingyenes. Ráadásul fizetni kell a plusz szolgáltatásokért. Fail. :K

(#18) RepeatSector válasza Gude (#1) üzenetére


RepeatSector
senior tag

ezt nézzétek meg

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) Lenry


Lenry
félisten

én ki fogom próbálni, csak szóljatok majd akkor is mert el fogom felejteni :)

(#17) LinogeOW: mert szerinted mégis mi a francból tartják fenn majd a szervereket?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) RexpecT


RexpecT
addikt

Jeee, végre a DDO nem jött be, de a LOTR-al játszottam és tetszett :).

(#21) elithun


elithun
őstag

Ennek a hírnek most nagyon örülök, végre kedvemre rohangálhatok a Megyében és meglátogathatom a fontosabb helyeket yeah. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#22) Narxis válasza LinogeOW (#17) üzenetére


Narxis
nagyúr

De van feelingje.

Thanos was right.

(#23) Wolverine válasza LinogeOW (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Feelingje van, csak szerintem Gyűrűk Ura-feelingje nincs - szimpla középkori alapú MMO. Nem mellesleg az előfizetésesek közül a siker szempontjából a top3-ban volt eddig is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) mang0o0


mang0o0
tag

Mindig is ki akartam próbálni, már amikor bejelentették, érdekelt. Szóval már várom a szeptembert. Viszont pénzért nem kéne, mert amiket láttam képeket, videókat, az alapján egy tök átlagos farmolós mmonak tünt, mint bármely más ingyenes mmo.

(#25) Lorienel válasza LinogeOW (#17) üzenetére


Lorienel
csendes tag

Azt nem tudom mi alapján mondod azt, hogy semmiféle feelingje nincs. Könyveket olvastad? Játékot láttad? Ha ennek nincs Gyűrűk Ura feelingje akkor semminek. Csak keresd fel a híresebb területeket, nézz szét a Megyében, mória bányáiban vagy Mirkwoodban! Árad belőle a Gyűrűk ura hangulat, amihez nagyban hozzájárul a sztori központú fő történet szál, valamint a máig kimagasló (dx10) grafikai megvalósítás. A játékot lehet szeretni/nem szeretni, de magára a feelingre nem lehet panasz.

Itt van 2video kedvcsinálónak, de youtube-on bőven lehet találni még igényes alkotásokat:
http://www.youtube.com/watch?v=qGw7D19rXKs&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=f9f90JeycB4

(#26) RexpecT válasza Lorienel (#25) üzenetére


RexpecT
addikt

Sztem is egész jó hangulata van, a grafika pedig tényleg még ma is megállja a helyét. :K

(#27) Wolverine válasza mang0o0 (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Az átlag távol-keleti f2p MMO-khoz képest ez igencsak más; a farmolás helyett a küldetéseken van a hangsúly, ahogy az a nyugati MMO-knál a WoW óta megszokott.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Kaptam meghívót a béta tesztre, jeee! :DD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#29) RexpecT


RexpecT
addikt

Én már szedem az installját :).

(#30) Grishnak


Grishnak
csendes tag

Ha a High-os US klienst szedtem le, külön le kell a EU félét is szedni, hogy európai szervereken játszhassak, vagy van más mód is? :U

"Everything Happens for a Reason"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.