Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Rendkívül meggyőző az az akadozás és a simogatásra való reagálás. Tényleg impresszív és vásárlásra késztet! Wazz, hogy már ez a vacak is laggol és nem szenzitív!!! :W

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2) #86973952 válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is ezt néztem, a Samsung óránál is vannak ilyen gondok. Reagálás, néha egy kis beakadás. Bár telefonnál is elő szokott fordulni, hogy mire a végfelhasználókhoz eljut, addigra kap már egy lényegesebb frissítést, ami ezt kiküszöböli. Majd meglátjuk.

Egyébként szép, szerintem. Ára meg majd attól függ, hogy mikor fogják hozzánk behozni. Nem hinném, hogy egyből jelen lesz. 55 - 60 ezer viszont nálunk garantált lesz szerintem, csúszva érkezéssel.

[ Szerkesztve ]

(#3) kbyte1024 válasza #86973952 (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

És ennyiért még laggol is:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) sompetike


sompetike
aktív tag

Honnan tudtok ilyen zenéket alákeverni a videók alá??? :O

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#5) #86973952 válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


#86973952
törölt tag

Majd ki lehet próbálni, hogy milyen lesz használat közben. Azért nem nagyon szoktam ilyenekkel foglalkozni, mert rendszerint ezt a problémát megoldják egy frissítéssel (ha megoldható). Majd kiderül élesben mit mutat.

(#6) Locutus válasza sompetike (#4) üzenetére


Locutus
veterán

Dj Sújtástól a Felvágom az erem című szám :D

Amúgy ja. Élőben már közel sem annyira jó ez ez óra, mint az előzetes képeken volt...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7) obZen


obZen
tag

A kütyü egyáltalán nem érdekel, de köszönet a zenéért... ;)

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#8) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Nagyon gagyi.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9) babosmiki


babosmiki
addikt

Szerintem ez az eddigi legszebb Smartwatch! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#10) Kanczy


Kanczy
veterán

Szépnek szép, de ez így, ebben a formában nagyon gyenge :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11) Garada


Garada
őstag

Valami borzalom én azt érzem hogy nincs helyük ebben a piaci résben szerintem.

(#12) Kaminski


Kaminski
tag

3 év múlva úgy is mindenkinek lesz okosórája és majd azt fogják tapizni a buszon, a mekiben, a kocsmában öten egy asztalnál, stb. Ide a rozsdás bökőt! Ahogy felénk szokták mondani.

Honor 8

(#13) fffeco válasza sompetike (#4) üzenetére


fffeco
tag

Zagar magyar együttes [link]

[ Szerkesztve ]

(#14) Duree


Duree
veterán

Ezzel nem kellene foglalkozni az Asusnak,persze a többieknek sem.Nem látom értelmét továbbra sem.

duree54

(#15) obZen válasza Kaminski (#12) üzenetére


obZen
tag

Csak remélni merem, hogy nem így lesz.
Bár az "okosórán" leadott sörrendelés adott esetben baró lehet...
Mindazonáltal hulladék ez a cucc. És pont.

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#16) dsr


dsr
senior tag

Nagyon elegáns.. :)

(#17) babosmiki válasza dsr (#16) üzenetére


babosmiki
addikt

+1 :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#18) AS


AS
félisten

Alcatel sem marad ki:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) #86973952 válasza AS (#18) üzenetére


#86973952
törölt tag

Huawei viszont kimaradt, arra azért kíváncsi lettem volna...

(#20) AS válasza #86973952 (#19) üzenetére


AS
félisten

Én meg egy HTC, vagy Wp orára...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) #86973952 válasza AS (#20) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez is igaz. Akiktől jobban érdekelt volna, azok nem álltak még elő vele. :D Huawei mondjuk ma volt délután, ütős lett a Mate 7 szerintem. G7 -tel viszont elég szélsőséges érzéseim vannak.

[ Szerkesztve ]

(#22) LouiS22 válasza AS (#18) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem Androidos... felejtős :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#23) legiaap


legiaap
nagyúr

Addig tuti nem veszek ilyeneket, míg így laggolnak. Kíváncsi vagyok apple mit fog alkotni, ha jönni fog egyáltalán tőlük.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24) AS válasza LouiS22 (#22) üzenetére


AS
félisten

Nekem meg Android felejtős, mert szívja az aksit és optimalizációtlan . Android wear még gyerekcipőben van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) #86973952 válasza legiaap (#23) üzenetére


#86973952
törölt tag

Bizony, ez nagyon igaz. Remélhetőleg egy frissítéssel meg tudják oldani ezt, mert elég csúnya visszhangja lesz a végfelhasználók felől ennek a törekvésnek.

Ellenkező esetben csúnya bukás lesz ez az okosóra biznisz több márkának is.

[ Szerkesztve ]

(#26) mrlujoak


mrlujoak
veterán

jesszus...

Ehhez az órához mért jócskán szerényebb hardverű, 2012-es okosórám is simább, zökkenőmentesebb.

Értem én, hogy Android Wear, de ez így wearszegény mutatvány.

Ez így nagyon nem gyerebe.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) MartOOn válasza AS (#24) üzenetére


MartOOn
addikt

"optimalizációtlan" hogy? Hogy teccik mondani? :D "optimalizációtlan" ahha.... És még egyéb? :DDD

Dehogy legyek on is ne csak szejjelrohogjem magam...

Külsőre nem rossz. Szerintem. Bar a kerek forma itt is jobban bejon nekem. De majd eloben elvalik.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki, egész pofás óra alakja van, de itt-ott azért akadozik.

(#29) Janaboy


Janaboy
veterán

Segítsetek pls!
Ugye ezeknek az óráknak a jó működéséhez szükséges a BT LE támogatása, na most a BT LE az minden 4.0-as bluetooth része? Tehát ha a régi (HTC One S) telómra teszek egy 4.3 vagy 4.4 androidot, akkor az is támogatni fogja?

Köszi!
üdv

Janaboy

(#30) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Nem értem hogy miért laggolnak, egy butított rendszert kell meghajtaniuk kis kijelzőn egy középalsókategóriás telefonba való processzorral. Mi lehet a gond, kevés a ram vagy mi?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#31) Locutus válasza hallerlaller (#30) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem az érintőképernyő gagyi. Valószínűleg nem olyan érzékeny, mint egy rendes telefonos...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32) MartOOn válasza Locutus (#31) üzenetére


MartOOn
addikt

Sztem a határt nem találják. Ne legyen túl érzékeny mivel folyamatosan a kezunkon van ertelemszeruen neha hozzaerunk vagy masok. Es a veletlen taccsokat akarjak elkerulni ezzel, h kvazi nem annyira erzekeny a panel. De igy meg neha belefutnak abba, h akkor is fals taccsnak ismeri fel ha konkretan mi tapicskoltuk. Szerintem ezert van az hogy nehany gesztus parancsot tobbszor meg kell ismetelni. Szerintem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#33) axioma válasza MartOOn (#32) üzenetére


axioma
veterán

Szerintem az se mindegy, hogy elsore probalja valaki kezelni, vagy mar hozzaedzodott az ember (eszrevetlenul) a "helyes" hasznalathoz. Ahogy a kulonbozo autok mashol fogo kuplungjahoz, fekjehez... es mivel sajat lesz, eleg ha az osszeszokas utan (de odafigyeles nelkul) tud rendesen funkcionalni.
Persze lehet, hogy ez csak egy resze az erzekeleshibanak tuno jelensegeknek, a masik resze meg valoban szoftveres, csak en valahogy ugy neztem hogy az akadozas lehet ugymond "sutabb" mozdulat eredmenye.

(#34) MartOOn válasza axioma (#33) üzenetére


MartOOn
addikt

Igen. Valószínűleg ez is benne van. Epp ezert majd a tartos tesztek lesznek kozelebb az igazsaghoz. Annyi ora jelent mostanaban meg, hogy nem is ertem hogyan gondoljak h ennyibol igy elso korben valasztani lehet... Igy en is kivarok... Bar nem szokasom.
Ha lett volna max 3 fele sokkal egyszerubb lett volna. Nekem. Szerintem...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#35) axioma válasza MartOOn (#34) üzenetére


axioma
veterán

Az en oramat me'g nem csinaltak meg:) Bar szerintem nem is fogjak, fura izleseim vannak (pl. mobilban is qwerty csuszka kene, csak nincs). Me'g csak oranak se kell kineznie, de nem tartom normalisnak hogy akkuzabalo szines lcd-k vannak bennuk, vagy hogy ne'melyiket konkret mobiltipusokhoz kotik.
Azert ha itthon meg lehet tapogatni oket, meg olvasok reszletes elemzest, szivesen valasztanek - tudnek az elonyokert a kevesbe szimpatikus dolgokban kompromisszumot kotni. Csak egy biztos, a penztarcam meg nem fogja egyiket se engedni...

(#36) MartOOn válasza axioma (#35) üzenetére


MartOOn
addikt

Fém szíjjal a Pebble egesz korrektül néz ki. Es akksival is jól bánik. De az ára... Hmmm... Borsos... :(((

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#37) Janaboy válasza Janaboy (#29) üzenetére


Janaboy
veterán

Erre nincs ötlete senkinek?

Janaboy

(#38) Luck Dragon

Hát nem olyan lett mint amire számítottam és (nem) jó értelemben, Azt hittem az Asus megint meglep valami újdonsággal mikor anno a padfone is volt. vagy sorolhatnám...

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) babosmiki válasza Luck Dragon (#38) üzenetére


babosmiki
addikt

Miért mire számítottál, hogy az óra bedokkolható lesz egy mobilba? ;]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#40) LouiS22


LouiS22
veterán

BTW nagyjából minden angol nyelvű first impressions leírta, hogy az óra demo módban volt...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#41) legiaap válasza LouiS22 (#40) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na akkor ez így még szánalmasabb. Egy ilyen kalibrű rendezvényre kiállni bétával és meggyőzni az embereket, hogy ez jó érdekes stratégia.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#42) babosmiki válasza legiaap (#41) üzenetére


babosmiki
addikt

Az Lg órája is demó módban volt.... :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#43) LouiS22 válasza legiaap (#41) üzenetére


LouiS22
veterán

Van az úgy, hogy nem készülsz el időben :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#44) legiaap válasza LouiS22 (#43) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor ne adja addig ki. Ennyi. Mutasson egy szép videót róla, hogy ilyen lesz és mikor kész tegye közzé.
Bár ez csak az én véleményem. Én tuti nem mennék oda bétás cuccal.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#45) LouiS22 válasza legiaap (#44) üzenetére


LouiS22
veterán

Lényegében az összes Android Wear-es óra béta :)

A kiállítás dátuma meg adott volt, nem készültek el időben, valamit villantani kellett. Szerintem nem kell őket ezért ekézni. Akinek kell, megveszi így is, aztán majd a szoftvert reszelik a frissítésekkel.

Mutass egy gyártót, amelyik nem ezt csinálja mostanság.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#46) babosmiki válasza LouiS22 (#45) üzenetére


babosmiki
addikt

+1

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.