Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) pajorgergo válasza SoldierL (#550) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

én mindig elgondolkozom egy új Apple Watch-on, a GT 2 Pro helyett, de rájövök, hogy a GT2 Pro képességeit se használom ki teljesen, egyedül a hosszú üzemidőt :D

(#552) pècsimunkás válasza SoldierL (#550) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Helyes :K !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#553) Usgyi válasza pècsimunkás (#552) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Meglátjuk, még meddig kapunk rá frissítést. Szerintem lassan megszűnik a támogatása, bár szerintem jól és stabilan működik a jelenlegi szoftver is.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#554) pècsimunkás válasza Usgyi (#553) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha így marad minden az órával kapcsolatban, akkor nekem így tökéletesen megfelel.
Üzemidő, szenzorok pontossága egèsz jó.
Ez maradjon így aztán ennyi :)

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#555) ttt1


ttt1
őstag

Nekem most 11.0.11.6-os van rajta, nem tudom mikor jött, de most telepítettem.

(#556) Usgyi


Usgyi
aktív tag

A napokban jelzett nekem is. Sok változást nem vettem észre.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#557) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nektek melyik a kedvenc óralapotok?

(#558) pècsimunkás válasza SoldierL (#557) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#559) Packersbay válasza pècsimunkás (#558) üzenetére


Packersbay
tag

Ezt milyen néven találom meg?

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#560) pècsimunkás válasza Packersbay (#559) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ami a kèpen van: "Futuristic Premium"

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#561) Black_Raven válasza SoldierL (#557) üzenetére


Black_Raven
veterán

[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#562) SoldierL


SoldierL
senior tag

Én nem tudom ez az óra mit számól de brutális lépés mennyiségeket mutat. Mit állítok be rosszúl? :W

(#563) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Én nem állítgattam semmit és azt tapasztalom, hogy jól működik. Időnként 1-1 szakaszt le szoktam fejben számolni és a lépések száma stimmel azzal, amit az óra számolt.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#564) Energie X


Energie X
őstag

Na ma ellenőriztem a frissítést és megkaptam a 11.2.11.6-ot.
Changelog:
Ez a frissítés javítja a rendszer stabilitását bizonyos helyzetekben.
[Optimailzálások]
Bizonyos helyzetekben optimaizálja a rendszer stabilitását.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#565) kp78 válasza SoldierL (#557) üzenetére


kp78
addikt



Az első négy sorban lévők nekem mind kedvencek :D
De most egy ideje ez az egyszerű fekete van beállítva.

(#566) t a r k válasza SoldierL (#557) üzenetére


t a r k
csendes tag

(#567) Füleske válasza SoldierL (#557) üzenetére


Füleske
addikt

GS20 a gyáriak közül.

(#568) Soká


Soká
senior tag

Ha már számlap... ti tudtok olyan számlapról, amit mondjuk, hogy idősebb, szemüveg nélkül már gyengébben látó usereknek terveztek?
Olyanra gondolok, ami nem csak az időt mutatja, mert azok a számok általában elégséges méretűek, hanem olyan informatív számlapra, amin a lépésszám, pulzus, hőmérséklet, stb adatok is látszanak a szokásosnál nagyobb betűmérettel?
Amúgy, miután a grafika része a munkámnak, gondoltam, hogy csinálok magamnak számlapot a játék kedvéért, de még nem néztem utána, hogy mi szükségeltetik egy facemaker letöltéséhez és használatához?
Ha valamit megtervezek vektorgrafikusan, abból hogyan lehet számlapot készíteni?
Jártas ebben valaki?

(#569) zsebszi


zsebszi
tag

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a noi ora fem szíjárol? Gondolok itt arra, hogy milyen anyagbol van a szij? Fem allergiasoknak jo lehet?

(#570) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Alapból kb. 30 óra fér rá. Rájöttem arra, ha kb 20 körűl tárolsz nem lassul be egyik óralap felvillanása sem. Gondolom ha tele rakod a RAM belassul/megtelik. Ez nincs témán.

(#571) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!
Pár napja kezdtem el használni az órát szobakerékpáros edzésekhez. Azt figyeltem meg, hogy ha nem indítom újra az órát az edzés megkezdése előtt, akkor elkezdi pontatlanul mérni a pulzust. Szépen elindul lefelé és meg se áll olyan 40 körüli ertékig, ami nyilván nem valós érték úgy hogy közben meg kiköpöm a tüdőmet.
Ha újra indítom, és utána kezdem az edzést, akkor szépen mutatja a pulzust végig 140+ értéken, ami már sokkal hihetőbb.
Más is tapasztalt már hasonlót?
Már vagy 2 éve használom az órát. Eddig szabadtéri futást, sétálást, és benti futópadozást trackeltem vele, ezeknél nem tapasztaltam ezt a hibajelenséget. Ez valami bug, vagy mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#572) ystuc válasza Spec (#571) üzenetére


ystuc
tag

Heti háromszor használom szobabringázás közben az órát, sosem tapasztaltam ilyesmit. Az enyém tökéletesen mér.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#573) Spec válasza ystuc (#572) üzenetére


Spec
őstag

Tegnap is produkálta. Nekiálltam a szobabringás edzésnek, és az elején még látszólag jól is mérte, aztán kb. 5 percnél hirtelen leesett a pulzus olyan 140-ről 45-50-re, és nem is mert feljebb. Próbáltam megmozgatni, de semmi. Újra indítottam, de az se segített, utána ugyanúgy szarul mérte és 45-50 körüli értékeket mutatott. Aztán teljesen leállítottam, vártam fél percet, majd bekapcsoltam. Utána megint jól mért, és végig is tudtam vele csinálni a 40 perces edzést. Nem értem miért csinálja ezt :(

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#574) ystuc válasza Spec (#573) üzenetére


ystuc
tag

Nekem ez pont a tegnapi. Idejét sem tudom mikor indítottam újra az órát. Tudom, macera, de esetleg egy gyári visszaállítás lehet, hogy segítene.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#575) Spec válasza ystuc (#574) üzenetére


Spec
őstag

Újabb fejlemény erről a problémáról... Azt hiszem rájöttem mi okozza a gondot. Ugyebár én a bal kezemen viselem az órát, és így a nyomógombjai a kézfej felőli oldalra esnek. Na mármost, ha szobabiciklizek, akkor ahogy fogom a kormányt, egyes esetekben olyan pozícióban törik meg a csuklóm, hogy a kézfej nekinyomódik a gomboknak, és feljön az a menü, amikor pause-olni lehet az edzést. Valószínűleg ha úgy nyomódik meg, akkor pause-olja is, és mikor visszatér, akkor kezdi rosszul mérni a pulzust.
Külön kipróbáltam, hogy manuálisan lepause-oltam, majd elindítottam, és azonnal elkezdett leesni a pulzus meredeken, egészen 45-50-ig. Sajnos ez valami hülye bug lehet.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#576) ystuc válasza Spec (#575) üzenetére


ystuc
tag

Erre egy ötletem van. Picit told feljebb az órát. Nekem ilyet sosem csinált, bármennyire visszahajlik a csuklóm, a gombot nem tudom megnyomni vele. :))

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#577) N_A_S


N_A_S
veterán

Megjött Aliról a szíj az órához, 6ezerpárszáz forint volt szállítással együtt, egyelőre tetszik, bár ez a bevonat nem tudom mennyire fogja bírni, de mindenesetre teccetős.


És meglepően jól passzol a Seiko órámhoz is :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#578) Spec válasza N_A_S (#577) üzenetére


Spec
őstag

Nekem ezekkel a fém óraszíjjakkal mindig az a bajom, hogy ha nem vagyok benne 100%-ig biztos benne, hogy valami minőségi nemes acél és/vagy nemesfém anyagból készül, akkor tuti ziher, hogy pár nap után kib*ssza a bőrömet.
Meg hát ugye az ilyen órát az ember leginkább aktivitás követésre használja, ami során általában verejtékezés van valamilyen szinten. Az elég jó hatékonysággal kezdi ki az ilyen "kétes eredetű" anyagokat. Én emiatt gumi szíj párti vagyok ezeknél az óráknál.
Amúgy jól néz ki, kíváncsi vagyok a használati tapasztalatokra hosszabb távon...

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#579) N_A_S válasza Spec (#578) üzenetére


N_A_S
veterán

Értem amit mondasz, én is egyébként NATO / tépő zárás szíj párti vagyok, de nem kerül 1 percedbe se lecserélni. Én sem mindennapi viselésre vettem

https://tinyurl.com/phnas

(#580) Black_Raven válasza N_A_S (#579) üzenetére


Black_Raven
veterán

Emagon tuti ezt adják 15k- ért. :)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#581) N_A_S válasza Black_Raven (#580) üzenetére


N_A_S
veterán

Ja az ára úgy nézett ki hogy a 6xxx Ft-nak a fele volt kb a szállítás

https://tinyurl.com/phnas

(#582) N_A_S


N_A_S
veterán

NFC fizetés végül nem lesz aktiválva update-el? Mintha régebben lett volna erről szó. Ezt a GT3 Pro már tudja esetleg?

https://tinyurl.com/phnas

(#583) t a r k válasza Black_Raven (#580) üzenetére


t a r k
csendes tag

Esetleg érdekel egy ilyen szíj? Nekem van.

(#584) Black_Raven válasza t a r k (#583) üzenetére


Black_Raven
veterán

Engem csak világosabb érdekelne max, mert GT3 Pro-m van. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#585) Füleske válasza N_A_S (#582) üzenetére


Füleske
addikt

Ezzel biztos nem fogsz tudni fizetni. GT3 Pro esetleg, bár a Huawei Pay itthon szerintem nem támogatott, Google Pay meg úgyse lesz, így sok értelme nincs is. Ha a fizetés a cél, ahhoz egy Wear OS - es óra lesz jó.

(#586) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! A magasságmérőt, hogy lehet normálisan bekalibrálni?

(#587) ystuc válasza SoldierL (#586) üzenetére


ystuc
tag

Én akkor csináltam, mikor Kékestetőn voltam. Ahhoz lőttem be.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#588) kp78 válasza ystuc (#587) üzenetére


kp78
addikt

Én is lőttem már be hegytetőn az ottani magassági kiíráshoz, amihez képest ~50 m-t csalt, de másnap már megint ugyanennyit csalt.
Tiéd megőrizte a kalibrációt és azóta is jó?

(#589) ystuc válasza kp78 (#588) üzenetére


ystuc
tag

Jártam ott azóta és tartja.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#590) SoldierL


SoldierL
senior tag

Utána olvastam, hogy kell belőni a magasságmérőt. GOOGLE EARTH! Kikeresed ahol vagy, oda viszed az egeret és a jobb alsó sarokban kiírja a magasságot.Ezt az értéket beállítod az órán és kész.

(#591) SoldierL


SoldierL
senior tag

Ti használtok “Energiaigényes” óralapokat? Mennyire készíti ki az aksit?

(#592) kp78 válasza SoldierL (#590) üzenetére


kp78
addikt

Ezt kipróbálom :R

Mi az, h energiaigényes? :U
Én a nemrégiben (2 hónapja) linkelteket használom.

(#593) pècsimunkás válasza kp78 (#592) üzenetére


pècsimunkás
addikt

[link]
[link]
Ezek is írják a magasságot.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#594) SoldierL válasza kp78 (#592) üzenetére


SoldierL
senior tag

Vannak olyan óralapok amik energiaigényesek. Általában azok amik k@rva jól néznek kis és mozgó animáció is van bennük. Sajnos általában ezek nagyon meritik az aksit. Bárcsak ne ezek tetszenének nekem a legjobban :O Amikor az órán, óralapot váltasz kiirja felül a nevét és, hogy “energiaigényes”(ha az).
Engem még az bosszant, hogy vannak olyan óralapok még amik um. “Lustán” lassan villannak fel csukló mozdulatra. Nem értem, gondolom számít a grafika.

(#595) Zsolt7981 válasza SoldierL (#594) üzenetére


Zsolt7981
tag

Én is energiaigényest használok, de nem vettem észre, hogy olyan nagyon sokat fogyasztana. Más összehasonlítási alapom nincs (vásárlás óta ugyanaz a számlapom van), tehát nem tudom, hogy milyen a nem energiaigényes. Hétvégente szoktam tölteni, és vasárnaptól vasárnapig fixen 30-32 százalékig merül le, szóval a hirdetett 10 nap meglehet. Edzeni nem szoktam vele, de ezen kívül minden be van kapcsolva, rengeteg a hívásom és az értesítésem, a képernyő 10 másodpercre van állítva.

Nekem ez így teljesen korrekt, mondjuk a sebessége lehetne jobb is (kézfelemelés után kb 1-másfél mp, míg feléled a képernyő), de ezzel együtt tudok élni.

(#596) Spec válasza SoldierL (#594) üzenetére


Spec
őstag

Biztos egyedül vagyok a véleményemmel, de én a kézfelemeléses képernyő felélesztést szinte azonnal kikapcsoltam, mikor megvettem az órát, mert egyszerűen idegesített, hogy ha kicsit mozgattam a kezem, hadonásztam, stb. ki-be kapcsolta a kijelzőt, ha akartam, ha nem. Az always-on óralapok meg bénák, így azok is kiestek.
Nálam maradt az, hogy ki van kapcsolva a kijelző, és a felső gomb megnyomására aktiválódik. Kicsit macera, de már megszoktam. Így viszont a kijelző idő szinte alig meríti az órát. Kb. hetente szoktam csak feltölteni, úgy hogy majdnem minden nap viselem szinte egész nap, és minden nap trackelek vele valami sport tevékenységet is.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#597) Usgyi válasza Spec (#596) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Kétlem, hogy egyedül lennél a véleményeddel, mindenki úgy használja, ahogy neki jobb. Engem az zavart, hogy vezetés közben állandóan kapcsolgatta a kijelzőt. Kipróbáltam én is a gombnyomásos ébresztést, de engem nagyon idegesített, hogy mindig gombot kell nyomni ha csekkolni akarom az időt,így inkább elviselem a kijelző kapcsolgatást és gyakrabban töltöm...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#598) pècsimunkás válasza Usgyi (#597) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn a munkahelyen gombnyomásra nèzem az időt, ha nem dolgozom, akkor felemelèssel.
Vezetès közben meg ha sötèt van, akkor ne zavarjanak módban van az óra, világosban viszont nem.
Átlag 10-12 napot simán bír egy töltèssel egyébként.
Jó vètel volt ez az óra!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#599) Usgyi válasza pècsimunkás (#598) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Nekem mindig kapcsolgat, csak időnként zavar, el tudom viselni :D . Éjszakára kikapcsolom, sport nincs, így kb 2 hetente töltöm. Nekem ez megfelel, mikor vettem az órát az volt fontos számomra, hogy azért 2-3 naponta ne kelljen már töltögetni.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#600) Spec


Spec
őstag

Még mindig szívok azzal a hibajelenséggel, hogy szobabicajos edzésnél hirtelen leesik a pulzusszám. Másnál nem jelentkezik ez a hiba? Reditten olvastam, hogy mások is panaszkodtak rá, de ők arra, hogy irreálisan magas 200+ értéket mutat. Nálam pont az ellenkezője van, hirtelen leesik az érték.
Elindítom a beltéri kerékpáros edzést. Az elején szépen mutatja is a reálisnak tűnő pulzusszámot. Szépen megy is felfelé a terhelés hatására 130-160-as tartományban is akár. Aztán kb. 10 percnyi edzés után hirtelen leesik a pulzusszám 50 körülire, majd megy tovább lefelé és meg se áll 40-ig, ami nyilván nem valós érték.
És ez azért szívás, mert az óra az elégetett kalóriát a pulzusszám alapján határozza meg. 130-160-as pulzusszámnál kb. 3x annyi az elégetett kalória, mint 50-esnél, és ezért fals edzés adatokat generál az Huawei Health számára.
Ilyenkor csak az segít, ha leállítom az edzést, és újraindítom az órát. Utána megint jó lesz a pulzus érték. A legújabb 11.0.11.6 firmware van fent, és nem is talál újabbat. Más edzéstípusnál nem tapasztaltam ezt, csak a beltéri kerékpározásnál.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.