Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) mivan80 válasza Black_Raven (#350) üzenetére


mivan80
aktív tag

Használd egészséggel az új órát!

Estetleg pár hét használat után, ha már jó rálátásod lesz, egy összehasonlítást írhatnál még ide. 🙂

(#352) SsPL711 válasza Black_Raven (#350) üzenetére


SsPL711
őstag

Én is pont ugyan így jártam. :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#353) Black_Raven válasza mivan80 (#351) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszönöm, és rendben, irok tapasztalatot.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#354) pècsimunkás válasza SsPL711 (#352) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Gondolkodtam a GT3 Pro- n èn is, de nekem nem èrt meg 2x annyit. Meg igazából a GT2 pro jobban is tetszett.

Fentebb volt téma, a lèpèsszámolás: nèha számoltam a lépéseket, aránylag pontosan számol, szóval már nem számolom :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#355) Black_Raven válasza pècsimunkás (#354) üzenetére


Black_Raven
veterán

Senkinek nem éri meg kétszer annyiért a GT3 Pro, de pl. én nem birtam ellenállni a HarmonyOS gördülékeny lágy működésének. Mintha 120hz-es lenne az amoled, annyira szépen dolgozik, Kár hogy nem kapta meg a GT2 Pro frissitésben, pedig mintha szó lett volna róla..Így 1 hét használat után, nem bántam meg a vételt. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#356) thebiker


thebiker
tag

Mást is zavar, hogy egy csomószor átvált az óra a számlapcserére? Nyilván megnyomja valami a kijelzőt de nagyon idegesítő. Ráadásul folyamatos megjelenítés is be van kacsolva. :W :W :W

(#357) kp78


kp78
addikt

Csatlakoztatható egy óra 2 telefonhoz? :U
Pl.: egy Huawei és egy Samsung telefonhoz.

Szerk.: ahogy látom nem.

[ Szerkesztve ]

(#358) SsPL711 válasza kp78 (#357) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem csak úgy csatlakoztatható, hogy ha másik telóra akarod felvenni, akkor az aktuálisan csatlakoztatott telón leválasztod.
Szerintem egyszerre két telefonon a Health appba nem lehet beregisztrálva egyidejűleg.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#359) SsPL711 válasza thebiker (#356) üzenetére


SsPL711
őstag

Igen, nekem is csinálta rendszeresen, de olyankor is előfordult, direkt teszteltem, hogy állandó kijelzés esetén 3x vagy 4x koppintottam gyorsan a kijelzőre egymás után és akkor is számlapváltó üzemmódba került.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#360) kp78 válasza SsPL711 (#358) üzenetére


kp78
addikt

:R
így van, ahogy írtad.

(#361) ystuc


ystuc
tag

Sziasztok! Mi lehet a hiba oka?
Minden értesítés (hívás, üzenet, stb) átjön az órára (GT2 Pro), kivéve az ébresztő. Eddig ezzel sem volt gond, az órámon állítottam le a reggeli ébresztést, de napok óta nem jelez, csak a telefonom (szintén Huawei). Ne zavarj mód sincs bekapcsolva, már mindent megnéztem, de nincs ötletem. Merre induljak?

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#362) thebiker válasza ystuc (#361) üzenetére


thebiker
tag

Lehet nagyon banális ... esetleg újraindítottad már a telefonod? Valami egyéb program ami szabályozza a Ne zavarj módot?

(#363) hashpoque


hashpoque
tag

Sziasztok! Van valakinek ilyen jellegű hibája:

Az óra Huawei telefonnal tökéletesen működik. Samsung S22plus és Xiaomi 11-el próbálva viszont nem. A fő probléma, hogy a Bluetooth kezelésbe valahogy beleszól az óra, így a kihangosítókkal, fülesekkel probléma adódik.
Ha az óra csatlakoztatva van a telefonhoz és párhuzamosan egy kihangosító vagy BT füllhallgató is, akkor a következő hiba jelentkezik:
A hívás indításakor nem a BT fülhallgatón, hanem a telefonon lehet beszélni, és kézzel kell a hívóképernyőn BT gombbal átkapcsolni a fülesre. Ugyanezt tapasztalom az autós kihangosítóval is.
Bizonyos kihangosítókkal az is előfordul, hogy az órán akarja a beszélgetést.
Megjegyzem, ez nem csak Huawei watch GT2 Pro vel GT3 Pro-val van így, hanem egyéb noname kínai órákkal is hozza a hibát.

Tehát ha az óra csatlakoztatva van a telefonhoz , akkor minden egyes hívásnál kézzel állítgatom, hogy a fülesen akarok beszélni.

Ha a felépült hívás közben csatlakoztatom a BT fülest, akkor szépen automatikusan átkapcsol a fülesre, de ha a hívás előtt össze vannak csatolva, akkor kézzel kell kapcsolni.

A megoldás az lehetne, hogy az óra BT kapcsolatát hívás esetén kisebb prioritással kezelné a telefon,de ezt sehol nem lehet állítani.
Próbáltam már Bluetooh cache-t törölni, más sorrendben csatlakoztatni a BT eszközöket stb...semmi nem segít.

Több külföldi fórumon is panaszkodnak erre, nem találok rá sehol megoldást, így óra csere lesz belőle. Valószínűleg majd az új Samsungra Watch-ra, mert Samsung telefonnal szeretném használni.

Valakinek van erre megoldása?

(#364) thebiker válasza hashpoque (#363) üzenetére


thebiker
tag

Szia,

Ez sajnos ahogy látom a Huawei óra "hibája" vagy egy funkciója :( attól függ honnan nézzük. Én is végig próbáltam pár S22XX telefont és a Huawei GT2 Pro árát de nem találtam megoldást. :( Arra gondoltam, hogy valamilyen ütemezővel lehetne leválasztani az órát a telefonról amig mondjuk a kocsi BT kihangosítóját észleli.

XDA-n körbe néztél már? :R :R :R

(#365) pècsimunkás válasza hashpoque (#363) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem a Realme GT2 pro- val nincs ilyen gond.
Az autó az első. Nem kell állítani semmit.
Tènyleg... Van 2db GT2 pro-m :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#366) ystuc válasza thebiker (#362) üzenetére


ystuc
tag

Persze, ez megvolt. Órát is, meg a telefont is újraindítottam.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#367) thebiker válasza ystuc (#366) üzenetére


thebiker
tag

Az jutott eszembe, hogy napközben is tesztelted? Esetleg nem szakad meg a kapcsolat?

(#368) ystuc válasza thebiker (#367) üzenetére


ystuc
tag

Napközben is teljesen jól működött, minden, kivéve az ébresztő.
Végül végső elkeseredésemben töröltem az órát, majd újra párosítottam a telefonnal. Most teljesen jól működik. Nem tudom mi baja lehetett.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#369) thebiker válasza ystuc (#368) üzenetére


thebiker
tag

:C :C :C

(#370) pècsimunkás válasza hashpoque (#363) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ma kipróbáltam a bluetooth fülessel is, a hívást.
Simán, arról kezdett hívni.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#371) SsPL711 válasza pècsimunkás (#370) üzenetére


SsPL711
őstag

Jó, de honnan indítottad a hívást?
Telefonról, óráról esetleg egyéb módon?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#372) pècsimunkás válasza SsPL711 (#371) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Telefonról.
Autóban is, meg az előbb a fülesnél is.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#373) Garada


Garada
őstag

Sziasztok!

Médiában elég jó áron van most ez a ketyere. Mennyire használható IOS mellett? Szenved valami hátrányt az ember ha nem androidos telefonnal szeretné használni? Elég régen jelent már meg a termék, helyállt még 2022-ben is és egy pár évig? Alapvetően az anyaghasználata az ami teljes mértékben megfogott, elég jó áron beszerezhető de szoftveres oldalról azért vannak kétségeim. 50k körüli akciós áron pedig kategória bajnok lenne szerintem. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#374) Füleske válasza Garada (#373) üzenetére


Füleske
addikt

Attól függ, mire szeretnéd használni.
Fizetés NFC - vel ugye nincs.
IOS, Huawei, Honor telefonnal nem fog menni a moddolt Health. (ha nem akarsz custom számlapot, akkor mindegy)
AOD számlap csak gyári lehet. AOD - ot szerintem muszáj használni, mert a számlap megjelenítés forgatásra kiszámíthatatlan működésű, és koppintásra előjövő számlap is csak AOD - dal van.
A menü logikátlan, de nem kell sokat matatni.
Az appgallery egy vicc.
10 szám a hívásokhoz nagyon kevés.(ez szerintem érthetetlen, hogy miért csak ennyi lehet)
Ezektől eltekintve nem tudom, mi lehetne jobb egy okosórában, akár pár év múlva. A telefonálás kiváló, az okosóra funkciók jól működnek.

(#375) pajorgergo válasza Garada (#373) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

13 Pro Max-al használom január óta, ha kilépek a Health appból akkor az óra nem tud adatot küldeni a telefonnak, viszont az értesítések megérkeznek az órára, valamint ha hívnak kicseng.
Híváskor ha nincs benne a 10 címjegyzékben az aki hív csak telefonszámot fog kiírni.
Emaileket nem fogod végig olvasni, van hogy csak a tárgyat írja ki, néha még az email első pár sorát.
Ékezetek legalább vannak, emojik helyett viszont csak egy * jön. :D

Ezeken felül szerintem baromi jó az óra, gondolkoztam Apple Watch-ra cserére, de egyszerűen nem tudom melyik funkciót használnám ki ténylegesen azok közül, amivel többet tudna.

Amire nekem kell egy okosóra (idő kijelzés, időjárás, lépésszám, pulzus, folyamatos véroxigénszint mérés, alvás figyelés, értesítések és hívások jelzése) arra teljesen tökéletes és szerintem elég jó vétel.
Én a sajátomat valamikor tavaly vettem 63e-ért.

(#376) Black_Raven válasza pajorgergo (#375) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ha a Névjegyzék és a Hívásnapló engedélyezve van az Egészség appnak, akkor írja a Hívó nevét akkor is, ha nincs az órán beállitva a 10-ből egy sem. Legalábbis droidon így műxik. :)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#377) Redchucky válasza pajorgergo (#375) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Szia, magsafe töltővel nem próbáltad a töltést?

(#378) pajorgergo válasza Redchucky (#377) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nem vettem magsafe töltőt a telefonhoz így nem.
(Őszintén ezt a magsafe töltést nem is értem :D Vezeték nélküli, de közben mégis ott lóg a vezeték).

(#379) Redchucky válasza pajorgergo (#378) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Attól függetlenül én szeretem :) Köszönöm a választ.
A health appot hagyd futni a háttérben és akkor megmarad a kétirányú kommunikáció.

[ Szerkesztve ]

(#380) Istikee007 válasza Redchucky (#379) üzenetére


Istikee007
tag

Sziasztok!

Nektek mennyi idő alatt töltődik fel az óra?
Nekem 3 óra után jár 75%-nál, nulláról.

Lehet az akkumulátor lesz a ludas. Tegnap vettem MediaMarkt-ban 99%-os volt a töltöttség bekapcsoláskor. A frissítések feltelepitése és pár beállítás után le is ment az akkumulátor állapota 70%-ra. Gondoltam a frissítések nagy igénybe vették, de ezután is gyorsan ment lefelé, anélkül hogy sok mindent csináltam volna vele kb 10 percenként 1%.

A [redditten] találtam ez a cikket. Most abban a folyamatban vagyok, hogy feltöltöm max-ra és majd tesztelem. Ha nem jó akkor viszem vissza, csak gondoltam hátha találkozott valaki ilyennel.

(#381) pècsimunkás válasza Istikee007 (#380) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Kb 2 óra alatt van feltöltve. 10-20%- ról 100-ig.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#382) Istikee007 válasza Istikee007 (#380) üzenetére


Istikee007
tag

Most 100%-ról 30 perc alatt ment le 3%-ot , úgy hogy nem volt a kezemen se, értesítéseket se kapott.
Úgy néz ki ezt a példányt vissza kell vinnem.

(#383) szkorhetz válasza kp78 (#344) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hogy csinálod? Nálam még mindig 11.0.8.26, pedig app is legfrissebb.

(#384) kp78 válasza szkorhetz (#383) üzenetére


kp78
addikt

Megvettem és használom. :)
Semmi trükk. :N
Sparból való, a kuponos akcióból.
Lehet vmi más régiós. :U

(#385) pajorgergo válasza szkorhetz (#383) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

nálam is a 11.0.8.26 a legutolsó...

(#386) Füleske válasza szkorhetz (#383) üzenetére


Füleske
addikt

Nálam is 11.2.9.12 van kb. 1 hónapja.
Készülékinformációk:GT2 Pro-D56, Modell:Vidar-B19S

(#387) pogi1


pogi1
tag

Sziasztok!
Kerestem de nem találtam leírást hogy mi a különbség a sport és a classic modellek között?

(#388) Füleske válasza pogi1 (#387) üzenetére


Füleske
addikt

A classic szürke bőrszíjas, a sport fekete gumi. [link]

[ Szerkesztve ]

(#389) pogi1 válasza Füleske (#388) üzenetére


pogi1
tag

Köszi!Ha jól értelmezem csak a szíj a különbség.A működésük azonos.

(#390) Füleske válasza pogi1 (#389) üzenetére


Füleske
addikt

Igen.

(#391) RedCactus válasza Istikee007 (#382) üzenetére


RedCactus
senior tag

Mi lett végül? Visszavitted vagy megjavult?

(#392) Istikee007 válasza RedCactus (#391) üzenetére


Istikee007
tag

Éltem a 14 napos elállással. 6 óra alatt éjszaka, hogy nem volt rajtam 40 %-ot merült. Rendeltem újat az alza.hu-ról. Szombaton fogom átvenni. Remélem az már jó lesz :))

(#393) RedCactus válasza Istikee007 (#392) üzenetére


RedCactus
senior tag

Akkor nem próbáltad teljesen lemeríteni és úgy feltölteni?
Mindegy is, remélem a másikkal már nem lesz ilyen gond. :)

(#394) Istikee007 válasza RedCactus (#393) üzenetére


Istikee007
tag

De de, azt a módszert kipróbáltam. De utána se javult meg. Utána való éjszaka is csökkent 40 %-ot az akkumulátor úgy, hogy igazából nem is használtam.

(#395) Energie X


Energie X
őstag

Beszállok én is a csapatba egy sport kivitellel :) Eredeti pótszíjat hol lehet kapni és mennyiért?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#396) csabai022 válasza Energie X (#395) üzenetére


csabai022
tag

(#397) O.CS


O.CS
aktív tag

Azt meg tudnátok mondani, hogy mi a különbség a GT2 Pro és a GT3 Pro között?
Azon kívül, hogy más az oprendszer rajtuk.Azért érdekelne, mert pont a felébe kerül a GT2 Pro a másiknak és, hogy megéri-e megvenni a GT3 Pro változatot.

(#398) Black_Raven válasza O.CS (#397) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! A száraz tények alapján a GT2 Pro lassan 2 éves modell, ezért a GT3 Pro frissebb szenzorokkal rendelkezik, hosszabb a támogatása. A HarmonyOS egy nagyon jól optimalizált rendszer és gyorsabb látványosabb a működése. A funkciólista a bőrhőmérséklettel, az érfalmerevség méréssel, és engedélyeztetés alatt van(EU) az EKG és a Pay amit év végére igérnek. A belső tárhely nettó 25gb. Üzenetekre tudsz előre megirt(50-100)válaszokból válaszolni, vagy emojikkal.Hirtelen ennyi ami eszembe jutott, vagyis sporttal kapcsolatban is többet tud, és sós vizet is birja 30 méterig elvileg. ;)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#399) O.CS válasza Black_Raven (#398) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi a választ :R

(#400) szabochris válasza O.CS (#399) üzenetére


szabochris
aktív tag

Sziasztok! Ilyen órám van. Lehet hülye kérdés, de van NFC ebben? Ha igen, fizetni jól sejtem, hogy nem lehet vele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.