Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Azt hiszem itt írta valaki, hogy létezik olyan számlap, ami kijelzőre koppintással ébreszti a kijelzőt. Ha van ilyen számlap, ezeket megtalálom külön csokorba szedve valahol?

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#502) Füleske válasza Usgyi (#501) üzenetére


Füleske
addikt

Ha az AOD - ra gondolsz, az beállítás kérdése és nem számlap függő. Beállítások/kijelző/folyamatos megjelenítés - nél kiválasztod az AOD számlapot, és koppintásra fog előjönni a "rendes" számlap.
Az AOD számlap és a "rendes" számlap két külön dolog. AOD számlapot csak a telefonon levők közül választhatsz, rendeset meg a Huawei Health alkalmazásban adhatsz hozzá.

(#503) SsPL711 válasza Füleske (#502) üzenetére


SsPL711
őstag

Mármint arra gondoltál, hogy az AOD számlapot csak az órán lévők közül választhatod ki.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#504) Füleske válasza SsPL711 (#503) üzenetére


Füleske
addikt

Igen, arra. Csak nem azt írtam. :C Már a Huawei Heath - on gondolkodtam. :U

(#505) Tmilan13


Tmilan13
újonc

Sziasztok!

Nemrég én is tulaja lettem egy Huawei Watch GT 2 Pro-nak és olyan problémám lenne, hogy a Huawei Health appban az alvás menüpontban nem jelenít meg alvási adatokat. Maga az órában az alvás menüpontban írja, hogy pl. 8 óra 26 perc az alvás idő és, hogy ,,további részleteket talál a Huawei Health alkalmazásban” de nem jelenít meg semmit ott. Ebben tudnátok nekem segíteni? Előre is köszönöm!
Ui.: iPhone 13-al használom az órát.

(#506) Zolás válasza Tmilan13 (#505) üzenetére


Zolás
addikt

Ott a válasz a kérdésedre, Iphone. Sajnos ez ilyen, azon a rendszeren.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#507) Tmilan13 válasza Zolás (#506) üzenetére


Tmilan13
újonc

És semmilyen megoldás nincs rá, hogy működjön az alvás monitoringozás? Mert akkor visszaküldöm az órát…

(#508) pajorgergo válasza Tmilan13 (#507) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nekem iPhone 13 Pro Max-on működik mégis.
Belépsz az appba, lehúzod, hogy befrissítse az órát, majd belépsz az alváshoz, ott elkezded jobbra balra nyomkodni a napokat, hogy lementse, 10-ból 1-nap amikor nem menti le nekem.
Bluetooth-on azt kell látnod, mintha kétszer csatlakozna a telefon az órához.
[kép]
Időjárást úgy lehet naprakészen tartani, hogy nem zárod be az appot (ios-on amúgy sincs értelme), hanem hagyod a háttérben futni, különben ha kilövöd az appot, akkor már csak az értesítések fognak érkezni az órára, de az óra nem tud visszaküldeni adatot.
Sajnos az IOS eléggé zárt rendszer, én január óta használom így az órát és nekem ez nem probléma.

(#509) Tmilan13 válasza pajorgergo (#508) üzenetére


Tmilan13
újonc

Köszönöm! A Bluetooth kapcsolat az órával jó. Ezt kifejtenéd bővebben - ,,belépsz az alváshoz, ott elkezded jobbra balra nyomkodni a napokat, hogy lementse, 10-ból 1-nap amikor nem menti le nekem” - mert nekem semmit nem ment le.
Alább látható.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#510) pajorgergo


pajorgergo
aktív tag

B lehetőség még, hogy Appba belépsz, jobb alul "Én" , majd Beállítások, és ott az Adatok kézi szinkronizálása
Nekem is vannak napok amiket nem ment le, de egyre ritkábbak.

(#511) Tmilan13 válasza pajorgergo (#510) üzenetére


Tmilan13
újonc

Így sem jártam sikerrel. Az alvás menüben továbbra sincs adat. Annyi van, hogy van egy olyan fül bal fent, hogy ismeretlen eszköz és ott van az alvási idő. Lásd a mellékelt fotón.

[kép]

(#512) Kisbatyu75


Kisbatyu75
tag

Nem tud valaki valami jó akciót erre az órára?

mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

(#513) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok kaptam karácsonyra egy ilyen órát. Nagyon bejön, mi watch lite volt ez előtt. Lenne pár kérdésem;
ma járok a 6. Napnál és 32 % az aksi úgy, hogy minden be van kapcsolva. Ez jónak mondahtó? Nyomkodtam, töltögettem rá óralapokat stb. Ti mit kapcsoltok ki ill. mit hagytok bekapcsolva?
A huawei alkalmazásban a telefonon folyamatos helymeghatározás és az összes egészség alkalmazást hagyjam bekapcsolva? A helymeghatározás ha pl. kikapcsolom nem követi az időjárást város szerint?
Tehát arra az optimális beállításra lennék kiváncsi ami alatt a legtöbb akku időt ki tudnám hozni. Ha leválasztom a telefonról meddig mutatja a pontos időt? (tudom ez kezdő kérdés de mindig meg akartam ezt kérdezni sosem volt tiszta)

[ Szerkesztve ]

(#514) Energie X válasza SoldierL (#513) üzenetére


Energie X
őstag

Nálam GPS off, AOD Off 10-12 nap kisajtolható belőle.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#515) pajorgergo válasza SoldierL (#513) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Szerintem nem érdemes teljesen "kiherélni" az órát, hogy 8-10 napig bírja.
Minden funkciót bekapcsolva a 7-8 nap az simán megvan nálam.

(#516) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nekem a Huawei egészség alkalmazás kegyetlenül szívja a telefeon aksiját, ha belépek.

(#517) SoldierL


SoldierL
senior tag

Tehát iphone 13 pro max van nekem és ha feltöltöm a telót 100%-ra és belépek a huawei healt alkalmazásba mondjuk óralapokat keresgélni, képes leszivni egy fél óra alatt 94%-ra. Ez azért durva szerintem. Ha nem nyitom meg az alkalmazást telón akkor nem meríti még szerencse. :F Érdekes. Gondolom nagy különbség van ha csak a háttérben fut az alkalmazás vagy ha benne vagyok. Van erre valami magyarázat?

[ Szerkesztve ]

(#518) Alteran-IT válasza N_A_S (#335) üzenetére


Alteran-IT
őstag

És hogy, mi lett vele, a titán sérült meg, vagy csak a festékréteg? Érdekelne, mert néha én is odaverem :DDD

#409 N_A_S: A szervízből végül mi lett, cserélték, vagy csak javították? Bolton keresztül küldted, vagy egyenesen a Huawei-hez?

#435 Smith2007: Én is odaszoktam verni néha, de egyre jobban vigyázok rá, úgy simán nem is látszik rajta semmi, de ha kicsit jobban megnézem, bizonyos fényviszonyok mellett látszik, hogy pl. ahol a pánt van, ott a külső sarok részeknél mint ha a festék bizonyos pontokban meg lenne peregve, ugyanis fényesebb ott az óra, nem pedig olyan mint máshol, másnál mennyire bírja a festés? Illetve valaki tudna ajánlani rá jól bevált tokot védelemre? Főleg hogy még csak egy hónapja van meg :D

(#519) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Nem értem, hogy miért nem frissül az időjárás az órán? Azt irja, hogy lépjek be a huawei healt alkalmazásba. Ez után egy darabig megint jó, de nem dolgozik a háttérbe az alkalmazás. Helymeghatározás “mindig”-re állítva mindenhol. Nem értem így mi értelme van az órán az időjárás jelentésnek, mivel elő kell venni a telefont és belépni az alkalmazásba és ez után mutatja az órán is. :F (iphone) Muszáj mindig belépni a telefonon? Miért nem oldja meg a háttérben a szinkronizálást nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#520) Alteran-IT válasza SoldierL (#519) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Nekem androidon megoldja, ha a telefonon van internetelérés, ha nincs és kapcsolok, pár percen belül magától frissít, csak ha azt nem akarom kivárni, akkor szoktam az órán rámenni az időjárásra és akkor le is frissíti. Lehet az iphone-nal ilyen hülyén működik, vagy altatja az alkalmazást vagy ki tudja.

(#521) pajorgergo válasza SoldierL (#519) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nálam a 13 Pro Max-on, csak akkor tud futni a háttérben a Health ha nem zárom be, csak elrakom a háttérbe, így tud szinkronizálni folyamatosan az órával.
Sajnos az IOS nem igazából baráti a 3. féltől származó appokkal kapcsolatban, meg valahogy rá kell hogy vegyen téged, hogy mindenképpen Apple Watch-ot vegyél :D

(#522) SoldierL válasza pajorgergo (#521) üzenetére


SoldierL
senior tag

Közbe talátam a telón egy olyat, hogy beállitások, általános, appfrissítés a háttérben. Nekem ott minden ki volt kapcsolva. Bepipáltam a huawei egészséget most jónak tűnik.

(#523) pajorgergo válasza SoldierL (#522) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nekem is be van ott húzva, de ugyan úgy eldobja a kapcsolatot, ha bezárom az appot.

(#524) t a r k


t a r k
csendes tag

Sziasztok! Gondoltam, megosztom Veletek, hogy milyen jól passzoló szíjat lehet szerezni ehhez az órához. Mivel a sima ezüst vagy fekete fémszíjak nem mennek hozzá, ezért kerestem titán színben.

[ Szerkesztve ]

(#525) pècsimunkás válasza t a r k (#524) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Jól néz ki :K !
Linket tudsz adni?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#526) kp78 válasza t a r k (#524) üzenetére


kp78
addikt

Egy linket én is megköszönnék. :R

(#527) t a r k válasza pècsimunkás (#525) üzenetére


t a r k
csendes tag

[link] a titán szíjhoz!

[ Szerkesztve ]

(#528) pècsimunkás válasza t a r k (#527) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszönöm!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#529) lejbi


lejbi
tag

[link]
Én innét vettem 1 éve, állandóan hordom, de még nem kopott még észrevehetően

[ Szerkesztve ]

Üdv: Lejbi

(#530) kp78 válasza lejbi (#529) üzenetére


kp78
addikt

Ez ugyanaz, mint a korábbi linken lévő?
Tehát anyagában fém, színében titán?
Ali-s ár kicsit pénztárca barátabb, ha ugyanaz. :)

Space grey 1 vagy 2 van neked?
2-nél látom nem kell extra csavarhúzó a szem kivételhez.

[ Szerkesztve ]

(#531) lejbi válasza kp78 (#530) üzenetére


lejbi
tag

Nem tudom, de ismerve a magyar boltokat, szerintem ugyanaz😀
Fém, és színében titán. Elvileg a grey1 az enyém, de ehhez sem kell semmi a cseréhez. Én februárban 16,5 euróért vettem szállítással.
"Titán" szijjat én csak a Huaweitől vennék.

Üdv: Lejbi

(#532) t a r k válasza lejbi (#531) üzenetére


t a r k
csendes tag

Én is eljutottam erre az Ali-s linkre, de őszintén nem bíztam benne, hogy pont jót tudok venni, annyira katyvasz az egész oldal (sok infó össze-vissza keverve). Gondoltam, ha magyar oldalról rendelem, akkor élhetek a visszaküldés jogával, ha valami nem stimmel a színnel pl.
Ja, és az enyém a szerszám nélkül állítható szemes. Így nem kell plusz 1-2 ezre fizetni az órásnak.

[ Szerkesztve ]

(#533) Energie X


Energie X
őstag

Tesóm órájára jött frissítés: 11.2.11.6
Az enyémre rákeresve semmi, még 11.2.10.8-on vagyok

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#534) pajorgergo válasza Energie X (#533) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nálam még mindig 11.0.10.8 :D

(#535) SsPL711 válasza pajorgergo (#534) üzenetére


SsPL711
őstag

Nálam is :(((

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#536) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nekem frissült. Semmi változás :C

(#537) N_A_S válasza kp78 (#530) üzenetére


N_A_S
veterán

Én is vennék ilyet, de megtévesztőek kicsit a képek. Ezt találtam még:

[link] [link]

https://tinyurl.com/phnas

(#538) N_A_S válasza Alteran-IT (#518) üzenetére


N_A_S
veterán

MediaMarkton keresztül ment a dolog, cirka 3 hét alatt új akku, új hátlap, softreset

https://tinyurl.com/phnas

(#539) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Kéz felemeléskor, a képernyő érzékenységen nem lehet valahol állítani? Egyes óralapoknál valamelyest késve villan fel az óra. Ezek szerint számít, hogy milyen óralap van beállítva gondolom mert az egyszerűbbeknél egyből felvillan. Szóval erre csak ki/be opció létezik?

(#540) kp78 válasza N_A_S (#537) üzenetére


kp78
addikt

0 és 4 vásárlói értékeléssel ennyiért én nem rendelnék innen. :U

(#541) kp78 válasza SoldierL (#539) üzenetére


kp78
addikt

"Felemelés a felébresztéshez" opció van az Egészség app órabeállításaiban.
Finomhangolás nincs. :(

(#542) N_A_S válasza kp78 (#540) üzenetére


N_A_S
veterán

Az egyik a SIKAI Official Store :U

https://tinyurl.com/phnas

(#543) kp78 válasza N_A_S (#542) üzenetére


kp78
addikt

Én a vásárlói vélemények számát / átlagát szoktam elsőre nézni, ezen bolt neve nekem semmit sem mond. :B
Akkor véleményed szerint megbízható? :)

(#544) Alteran-IT


Alteran-IT
őstag

A hátlap alatt melyiket cserélték neked? A kerámiát, vagy a titán valamelyik részét? Mert nekem a gyűrű és a titán találkozásánál kicsit megütődött (a vicces az, hogy most keményebb műanyagtól), plusz egy helyen a saroknál kezd leperegni ez a titán színű festék, ami szerintem kicsit gáz, azért is kérdem, mit cserélnek, mert ha esetleg ez is benne lenne a gariba, akkor elvégeztetném, elvégre nem véletlenül fizet pluszt az ember a prémium anyaghasználatért.
Mondjuk még nem vészesek, illetve csak közelről észrevehetők a dolgok, de úgy jó lenne tudni, hogy mit cserélnek ha küldöm garanciába, most majdnem az lett belőle, mert nem akart működni a bluetooth hívás (csak a telefont hangosította ki), aztán egy újraindítás után megjavult, azóta működik, bár a legújabb szoftverfrissítést valamiért még nem kaptam meg, pedig már tudok róla egy ideje.

#540 kp78: Te csak a vásárlói véleményeket nézed? Mert ha van 2-3 ugyan olyan és az egyiknél van vagy 200 vásárló, akkor nyilván azt veszem, főleg ha sok a pozitív vélemény, de alapjában véve ott a vevői védelem, így meg szoktam kockáztatni a vásárlást, maximum ha nem olyan a minőség, visszakapom a pénzem 90%-át vagy teljes egészét úgy, hogy vissza sem kell küldeni, csak megfelelően kell bizonyítani, hogy nem a leírásnak, illetve a képeknek megfelelő az áru.
Vannak egyébként rossz eladók, akik sunyik és mondjuk akciós idő alatt árult árut nem küldenek el, mert ugye csak a rendeléssel nő nekik fent a rendelési számláló, így inkább visszautalják a pénzt, de legalább megmarad a pénzed, viszont van olyan is, hogy visszatértem egy bolthoz egy vásárláson keresztül, tehát rámentem a linkre és a vagy 300 értékelésből vagy 7 maradt, illetve lett, mint ha nullázódott volna, pedig emlékszem, hogy amikor megrendeltem, elég értékelést néztem, aminél képek is voltak, szóval néha csalóka az aliexpress, de bármi gond van, ott a vásárlói védelem.

(#545) N_A_S válasza Alteran-IT (#544) üzenetére


N_A_S
veterán

A tok a titán, a hátlap kerámia. Az a hátlap amit 4 csavar rögzít a tokba. A titán ház sajnos nekem is le van ütve 1-2 helyen, de nem hiszem hogy arra szól a garancia.

kp78
nem vagyok nagy ALI-s, általában más rendeli meg nekem, de az Official Store-t csak nem írhatja ki bárki, én ebből indultam ki. SIKAI cuccom már volt (aliról), és amit eMAG-ról linkeltek az is az, ezért próbáltam valahogy kikeresni Alin, mert gondoltam hogy kb fél áron fent lehet ugyanaz. De a fotó nem egyezik 100%-osan az Ali-s fotókkal, mert ha jól megnézitek lejbi képét ott a szíjból pár szem szélesebb ahol magával az órával találkozik.

https://tinyurl.com/phnas

(#546) Soká


Soká
senior tag

A titántól mint fémtől azért ne várjatok csodákat. Nagyjából olyan mint a korracél. Ráadásul a titán olyan mint az alumínium, a felületén kialakul egy vékony oxidréteg. Amit a gyakorlatban anodizálással "gyorsítanak" fel. Vagyis az óránk tokjának a színe az nem a titán valódi fém színe, hanem egy mesterségesen kialakított oxidréteg, ami a legkülönbözőbb színű lehet. Vagyis ha megkopik, akkor látszani fog a kopás helye.
Azt meg lehet oldani, hogy sérülések esetén újra legyen csiszolva és eloxálva a tok, de a gyakorlatban az óra szétszedése, újracsiszolása, felületkezelése olyan meló, ami miatt nagyon nem éri meg, legfeljebb csak annak, aki ezt magának tudja megcsinálni.

(#547) SoldierL


SoldierL
senior tag

Ti melyiket választanátok?
Gt 2 pro vagy Gt 3(sima)?

(#548) Energie X válasza SoldierL (#547) üzenetére


Energie X
őstag

GT2 Pro:
Pro: Titán váz, kerámia alsórész, zafír üveg
Kontra: Truseen 4.5 érzékelők, lehet nem nagyon lesz már rá sw frissítás, értesítésben nem mutatja a smiley-kat (már ha ez fontos)
Megjelenés: Elegáns/sportos

GT3:
Pro: Gyorsabb proci/rendszer, apple szerű ikonos menü (ha valakinek ez bejön), Truseen 5.0 érzékelők
Kontra: Acél váz, műanyag alsórész, sima üveg óralap
Megjelenés: Sportos

Véleményem: A kettő között vacilláltam én is. Végül a GT2 Pro-t vettem, mivel szerintem ez elsődlegesen egy óra, így a kinézet nekem fontosabb volt, értesítések erre is megjönnek, hanghívás megy ezen is, bár ez nekem nem fontos.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#549) Gordiann válasza SoldierL (#547) üzenetére


Gordiann
őstag

Nekem GT2 Pro van.
Néha vágynék okosabb dolgokra, viszont az a durva, hogy 2 év alatt még mindig gyönyörű az óra és a zafír miatt olyan a kijelző mintha új lenne. Ezt nem adnám semmiért mondjuk.
Illetve annyit néztem, hogy appok tekintetében nem nagyon fejlett a GT3 sem, alap dolgok nincsenek meg ugyanúgy, ami miatt fontos lenne az okostudás (mint pl. messenger app).
Szóval így egy szavazat a GT2 PRO-ra.

(#550) SoldierL


SoldierL
senior tag

Akkor maradok én is a gt2 pro-nál. Köszi a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.