Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WildSeven


WildSeven
tag

MENNYI?!
Vicc kategória egy "buta" okosóra ilyen áron, a galaxy watch 3 jelenleg ~116k, milliószor ennyi tudással, csak akkuban gyengébb. :C :N

EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

(#2) zozzo72 válasza WildSeven (#1) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Szépséget meg kell fizetni. :N

(#3) Hallosz


Hallosz
senior tag

A Samu Tab 7 és 7+ teszt mikorra várható? Az sokkal jobban érdekel.

Mert lakni, muszáj.

(#4) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Kezd elszállni nagyon az ára ahhoz képest, h szinte alig van előrelépés a GT2-höz hasonlítva.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5) predakon


predakon
őstag

Ezek az okosórák hiába okosak soha az életben nem lesznek olyan szépek mint egy automata óra, privát véleményem

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#6) WildSeven válasza predakon (#5) üzenetére


WildSeven
tag

Pont ezért nem lesznek olyan értékesek sem, ezeknek a tudása pillanatok alatt semmivé avul, egy automata óra pedig mindig érték lesz :K

EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

(#7) benczeb válasza Hallosz (#3) üzenetére


benczeb
aktív tag

Ezzel eléggé el vannak csúszva, valóban. Már egy hónapja a boltban is meg lehet venni, valamiért ezt a témát nem kapták fel.

(#8) AliceWake válasza Hallosz (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Csinálom már, de a Watch3-at még be kell fejeznem, kis türelmet kérek :R

Non omnis moriar.

(#9) gery2123


gery2123
őstag

Vastagon fogott a toll az árképzésnél az biztos, de hol nem fog vastagon mostanában...

-- PSN_ID: GerY2123

(#10) Mimus


Mimus
lelkes újonc

" a GT 2 Pro megijesztett az erdőben egy csapat nyugdíjast, amikor elhaladtam mellettük" 😂 :DDD

(#11) Fall-N


Fall-N
veterán

Ez sem egy jó ajánlat. Főleg ha az USA huzavona miatt majd nem gyárthat semmit a Huawei amiben amerikai liszenszen alapuló alkatrész van (SoC például). Akkor gyorsan vége lesz a támogatásnak. Sajnos efelé mutatnak a történések.

Egyébként sem jobb ajánlat, mint bármelyik Amazfit óra vagy valamelyik Samsung modell.

(#12) atike


atike
nagyúr

Gyönyörű az tény. De a hiánylista számos, és ezért az árért (szerintem) kevés az, hogy milyen jól néz ki.

Az értesítések kezelése már rendben van? Azaz egyértelmű a küldő app és nem csak az üzenet eleje látszik...? :U

(#13) atike válasza Hallosz (#3) üzenetére


atike
nagyúr

Ezt nyilván egy óra tesztjéhez kell beírni amúgy...

(#14) Gauguin


Gauguin
tag

Garmin Venu, kb. ugyanennyiért, Garmin háttérrel, 5-6 napos üzemidővel, szintén amoled.

Érdekes nyitóár.

(#15) forgonati válasza predakon (#5) üzenetére


forgonati
őstag

Nem az a kategória. Ez nagyobbrészt geekeknek való. Ezek sehol sem lesznek, de pl. egy Konstanitn Clown 100 év múlva brutálisat fog érni...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#16) Bennyboy válasza Gauguin (#14) üzenetére


Bennyboy
őstag

Most néztem rá a Garminra és az nagyon nem egy kategória mint ez az óra csak árban ami meg nevetséges (NFC-s fizetés, spotify, wifi stb.) El is gondolkoztam rajta, h lecserélem a mostani Gt2-met a garminra. Nem tudom, h kerülte el a figyelmemet eddig de köszi.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#17) mateo91


mateo91
tag

Tehát semmivel sem tud többet az 54ezer forintos Magic Watch 2-től.
:D
:)) :))

(#18) #26097408


#26097408
törölt tag

Nem ertem miert nem tesztelitek le IOS alatt hogy mukodik. Alapnak kene lenni hogy iPhone felhasznalok is tudjak mire szamithatnak ha ilyet vesznek.

(#19) Gauguin válasza Bennyboy (#16) üzenetére


Gauguin
tag

Van Garmin FB csoport, nyugodtan kérdezz rá, van óraajánló is, néha az ember egészen mást talál végül, mint amit keresett. :-)

(#20) Kinder


Kinder
senior tag

Tudom, "fújj apple", de az SE ezt agyonveri tudásban, és 2 év múlva sem 1 Ft-ot fog érni.
Igen, a forma szebb, de a többi "tudása" ennyiért ma már nagyon drága.

(#21) atike válasza Kinder (#20) üzenetére


atike
nagyúr

Köszönjük a tájékoztatást. :U :DDD

(#22) #24536576 válasza forgonati (#15) üzenetére


#24536576
törölt tag

Több milliós órához hasonlítod ezt? 🤦🏻‍♂️ Ha ez geekeknek való, akkor a sima óra sznoboknak? :U

(#23) Lami66 válasza WildSeven (#1) üzenetére


Lami66
őstag

Mennyi? Pont fele annyiba kerül mint az új [Samsung]

Kinder
Légyszives sorold fel azokat az androidos telefonokat amelyikkel az a csodás mindenttudó applewaccs használható. :W

[ Szerkesztve ]

(#24) Hallosz válasza AliceWake (#8) üzenetére


Hallosz
senior tag

Én kérek elnézést a türelmetlenségem miatt. :R
Be van tervezve, ezért várom. :)

Mert lakni, muszáj.

(#25) Bennyboy válasza Kinder (#20) üzenetére


Bennyboy
őstag

És mennyit is bírnak az apple órái? 1, jobb esetben 2 napot töltés nélkül. Néha még 1 napot sem. Viccnek is rossz ennyiért. :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#26) juuzer


juuzer
addikt

Ennyiért szerintem inkább a Withings Scanwatch, vagy egy Galaxy Watch Active 2 :(

Kár érte, pedig nagyon szeretem a Huawei óráit. (Jómagam is egy Watch GT Gen1-et használok)

Meg mondjuk érdekes, hogy már a Gt2e-ben is az A1 dolgozik meg úgy az 50-60 ezer forinttal drágább GT proban is.

Megértem, hogy elég ez a chip, de nekem akkor is fura. :F

Vamos a la playa.

(#27) doooo


doooo
veterán

A páréves Gear S3-am is nagyjából ennyit tud. Ja nem, abban van wifi is...

(#28) joey04


joey04
titán

majd bezuhan ennek is az ára, mint minden huawei terméknek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) helixP válasza predakon (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Én egy órában sem látom a "szépet". Használati tárgy, legyen praktikus, működjön.
Szintúgy privát vélemény :)

De hát, a Huawei mostanában elég durva vicceket tol a nagyközönségnek.

[ Szerkesztve ]

(#30) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ennyiért inkább az AW SE. Az üzemidőn kívül mindenben veri, a dizájn meg ugye szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#31) atike válasza Mr.Silkó (#30) üzenetére


atike
nagyúr

Az mi is az pontosan? Mármint az AW SE. :U

(#32) Gubu0101 válasza atike (#31) üzenetére


Gubu0101
veterán

Alma wacs gondolom :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#33) atike válasza Gubu0101 (#32) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Ó, pedig logikus... :DDD

És az mennyire működik amúgy Androiddal?

(#34) plaszy


plaszy
őstag

Ha lemegy 25k-ra, akkor érdekes lehet...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#35) Gubu0101 válasza atike (#33) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát pasz,nekem sima Huawei GT volt,most samu Active 2 van,az tökéletesen fut a Huawei telefonal.
Úgy tudom,hogy nem minden funkció érhető el,vagy vissza fele,már nem tudom :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#36) Lami66 válasza atike (#33) üzenetére


Lami66
őstag

Az applewaccs annyira NEM működik androiddal, hogy a leggagyibb noname kínai "okosóra" (és itt tényleg valami ipari hulladék borzalomra gondolj) is többet tud nála androidos telefonnal.
De ezt az iUserek mindig elfelejtik (vagy fogalmuk sincs róla), hogy a waccs androidon legfeljebb kutyát dobálni jó.

[ Szerkesztve ]

(#37) FattyDove válasza WildSeven (#6) üzenetére


FattyDove
őstag

"egy automata óra pedig mindig érték lesz"

Legalábbis addig, amíg az emberek képesek sznobizmusból fizetni a semmiért. Sosem értettem, hogy miért képesek egyesek több ezer dollárt kiadni egy teljesen haszontalan kiegészítőért. Egy alap órának pontosan annyi gyakorlati haszna van, mint egy nyakkendőnek.

[ Szerkesztve ]

(#38) juuzer válasza Gubu0101 (#35) üzenetére


juuzer
addikt

Megkérdezhetem, hogy miért cserélted le?

Vamos a la playa.

(#39) Badboys


Badboys
őstag

Zárt rendszer kuka. Mint ismerjük a huawei üzletpolitikáját kb.1 év és leszarják. Lehet annyi sem kell mert földbe döngölik. Megérdemlik. Sok emberrel kicsesztek 100 ezres készülékeket egyik napról a másikra ki írtak 1 évesen.

(#40) Mr.Silkó válasza atike (#33) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jóformán semennyire, ami miatt nyilván sokaknak nem opció. Viszont nem mindenki elkötelezett egy rendazer mellett.

(#41) Gubu0101 válasza juuzer (#38) üzenetére


Gubu0101
veterán

Érte egy kis sérülés a kijelzőt,kollegám meg megkérdezte,hogy eladom e,én meg eladtam neki,bár nem volt tervezve.
Próbáltam polírozni de feladtam :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#42) laci666


laci666
senior tag

Nagyon szép lett :R :R
Úgy látom meg van Samsung Gear s3 Classic-om utódja. :C :C

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#43) gidion90


gidion90
tag

Nem értem, mindnehol azt írják külföldön, hogy EKG-t is tud mérni. Nem értem akkor a tesztírót.

(#44) Inarus válasza gidion90 (#43) üzenetére


Inarus
addikt

Tudnál linkelni legalább egyet, ahol ezt írják? :F

(#45) dionaea


dionaea
őstag

A teszt szerint 2 hetet megy el az óra. Nem értem más gyártó miért nem tudja ezt vagy legalább a 4-5 napos üzemidőt. Nem értem a működésben mi a nagy különbség ami miatt a Samsun órái 2 napot ha tudnak. Hogy van az hogy egy Frontier tud hozni 2 napot közben egy T rex meg. 20 napot 390Mah vs 380mah. () ha jól tudom)

(#46) Bennyboy válasza dionaea (#45) üzenetére


Bennyboy
őstag

Az a különbség, h a samsungé okos óra ez meg nem vagy csak félig. Arra tudsz telepíteni appokat erre nem. Ez sokkal zártabb rendszer.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#47) Prime110 válasza mateo91 (#17) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ami inkább már "csak" 49.990.- szóval pláne nem.

(#48) CB


CB
senior tag

Azt nem értem, miért kell zafírüveg olyan órára, amit a tulaj 2-3 év múlva kihajít. Egyrészt az akku fel fogja adni, másrészt maga az óra elavul.
Mindkettőben segíteni fog a gyártó.....
Ha 20 évre terveznénk egy ilyen órával, még megérteném ezt a zafírüveg-kerámia kombót, de így.....? Jól néz ki.....Ameddig az utódja meg nem jelenik a piacon...

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#49) dionaea válasza Bennyboy (#46) üzenetére


dionaea
őstag

De emiatt van ez a különbség? Ha nem is telepítek külső appot akkor sem bír többet.

(#50) Bennyboy válasza dionaea (#49) üzenetére


Bennyboy
őstag

Más rendszeren fut. El kell dönteni, h appokat akarsz az órára vagy normális üzemidőt. Én is ezért váltottam Gear S3-ről Watch GT 1 majd 2-re de már kiszemeltem a Garmin Venu-t ami a 2 közötti kb és árban is elérhető nagyjából.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.