Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5483) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

Az után érdeklődnék, hogy miért van az androidnál az, hogy jót tesz neki ha újra van indítva a telefon?
Észre vettem, hogy ha nincs újra indítva a teló ~ 1 hétig akkor elkezd jóval gyorsabban merülni, érezhetően lassabb is.
Itt van előttem az ipad air-em ami már 2,5 éves szerencsétlen, de újra indítva vagy az appok bezárogatva is csak akkor vannak ha jött rá frissítés, amúgy meg nem. Az pedig gyors, nem merül jobban.
Miért kell ezt az androiddal csinálni? Teszem hozzá, hogy 4 évig wp-n éltem, ott sem volt ilyen. 3db P8 van a családban, mind produkálja ezt a hibát, úgy, hogy nincsenek tele szeméttel, a mókoláshoz nem értünk, csak használjuk.
Nem idegesit, mert nem sokból tart néhány naponta újra indítani, csak akkor is. apple meg windows bácsi meg tudta oldani, akkor android miért nem?

Félre értés ne essék, nem trollkodni, flamelni, uszitani a népet, semmi ilyesmi, pusztán érdekel, mert nem értek hozzá, de szeretem tudni a dolgok okát.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.