Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) trixina619 válasza szegto (#2001) üzenetére


trixina619
újonc

Nálam is felmerült ez a probléma. Meg tudnád írni, hogyan oldódott meg?

(#2102) ORCA58 válasza trixina619 (#2101) üzenetére


ORCA58
addikt

Gondolom nem jelentkezett be a HiCare-ba.

(#2103) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Szükségem lenne a system/priv-app/HwCamera2 mappára, valaki mentse már le nekem.
A data/hw_init/produkt/app/HwCamera2 mappa nem kell, mert az van. :R
Ne keljen már letöltenem ezért a teljes romot. :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2104) eazypeezy válasza nemesadi (#2005) üzenetére


eazypeezy
tag

Szia, ne haragudj, csak most láttam, amit írtál. Ha érdekel még, hogy hogy néz ki a telefonon a fólia, akkor este tudok képet küldeni.

Egyébként ez az a fólia, talán már láttad is, mert korábban linkelték: EazyGuard

(#2105) Balzak83


Balzak83
senior tag

Elköszönök tőletek, lezárulni látszik a történetem, Lg G6 lesz a cseretelefon. Sajnálom, ahogy alakult, minimum 1 évre terveztem ezzel a telefonnal, 4 napot bírt nálam. A rendelt cuccok is most jöttek meg épphogy postán, most állt volna össze igazán a teló, erre mehet fel minden apróra. További jó használatot kívánok, remélem nektek nem lesz hasonló gond vele.

(#2106) dredjudge84 válasza Balzak83 (#2105) üzenetére


dredjudge84
őstag

Szia!

Mi történt a telóddal? Mid lenne ami eladó hozzá?

(#2107) Norbi.


Norbi.
őstag

Mobile Outfitters-nél rakattam fel, egy hete van rajta, hétvégén Berlinben voltam, nem kíméltem, kapott sört, meg az Olympiastadionban le is ejtettem, csúszott fél métert, nem lett baja. Fogása jó, nem csúszik már a teló. Utálom a tokokat. :)
4500Ft volt.

Élőbe jobb, mint képen.

[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#2108) nomad138


nomad138
tag

Sziasztok!
Emui 5.1 és Android 7.0 van a telefonon. 2-3 hete elkezdett ok nélkül merülni. Ha egész nap csak állna készenlétben akkor is lemerül 60%-ot. Este leteszem 100%-al ne zavarj üzemben és 70% van benne reggel. Az utolsó emuiban akkumulátor optimalizálás is történt de nekem úgy fest hogy rossz lett. Tudtok valamit ezzel kapcsolatban? Valaki tud segiteni? Köszönöm előre is. :R

[ Szerkesztve ]

Valaki elszokta olvasni ezt az aláírást????!4444!!???

(#2109) Vikooo válasza nomad138 (#2108) üzenetére


Vikooo
addikt

Akku stat?

(#2110) nomad138 válasza Vikooo (#2109) üzenetére


nomad138
tag

remélem erre gondolsz

Valaki elszokta olvasni ezt az aláírást????!4444!!???

(#2111) yodee_ válasza nomad138 (#2110) üzenetére


yodee_
őstag

Folyamatosan ébren van a telefon. Újraindítás megvolt már? Nekem az segített. 4 hónap alatt egyszer volt ilyen

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#2112) nomad138 válasza yodee_ (#2111) üzenetére


nomad138
tag

Mitől lehet mindig ébren ? Már indítottam nem egyszer újra meg kapcsoltam ki de ugxan az. Az elejen faszán elment akar 2 napot is most meg ez van.

Valaki elszokta olvasni ezt az aláírást????!4444!!???

(#2113) yodee_ válasza nomad138 (#2112) üzenetére


yodee_
őstag

Kell nézni a statisztikát. Ha a beépített nem adja ki akkor pl GSam Battery Monitor.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#2114) nomad138 válasza yodee_ (#2113) üzenetére


nomad138
tag

Akkor kellene alvóban lennie ha kikapcsolom a képernyőt? Vagy mikortól aktív az alvó mód? Van erre beállítási lehetőség?

Valaki elszokta olvasni ezt az aláírást????!4444!!???

(#2115) josik válasza Cunaja (#2103) üzenetére


josik
aktív tag

Szia. Root nélkül látszik? Ha igen du meló után ránézek.

Te is fiam Bluetooth...

(#2116) nomad138


nomad138
tag

Valaki elszokta olvasni ezt az aláírást????!4444!!???

(#2117) Vikooo válasza nomad138 (#2110) üzenetére


Vikooo
addikt

Nyomj rá az i gombra és a csuszkát vegighuzva látni fogod melyik alkalmazás ragadt be.

(#2118) nomad138 válasza Vikooo (#2117) üzenetére


nomad138
tag

a Facebook 1mAh mindig állandóan

Valaki elszokta olvasni ezt az aláírást????!4444!!???

(#2119) Cunaja válasza josik (#2115) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem biztos, de már megszereztem, mert leszedtem Kínából. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2120) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Rootolnám a kicsikét, a twrp-ig el is mentem, de ha belépek krixkrax mappákat látok a belső tárhely helyett, a root alkalmazást nem találom, hiába választom ki a tárolót. Tudja valaki hogy hol lehet a hiba?

(#2121) josik válasza Cunaja (#2119) üzenetére


josik
aktív tag

Ok. Sajnos meló közben nem tudok beletúrni..
Szerk.
Jut eszembe, ha már írok. A 3d panoráma megosztást volt már időd megnézni?

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#2122) nemesadi válasza eazypeezy (#2104) üzenetére


nemesadi
csendes újonc

Szia! Ha tudnál képet küldeni, azt megköszönném. Egyébként már meg is vettem, csak a felrakás előtt kíváncsi vagyok, hogy hogy fog kinézni. (Nekem a fólia kicsit sárgásnak tűnik, bár lehet hogy csak a lehúzható védőréteg miatt.)

(#2123) #04331520


#04331520
törölt tag

Hali! Tudna valaki ajánlani 3m hosszú töltőkáblet a telóhoz 56 kOhm ellenállással ahogy azt kell 4000Ft alatt?

(#2124) Pirosribizli


Pirosribizli
csendes tag

Mióta B151-em van, nekem is folyamatosan ébren van. Ha ujrainditom, akkor egy darabig nem, aztán megint. És semmilyen program nincs a háttérben.

(#2125) CzGöbe válasza nomad138 (#2112) üzenetére


CzGöbe
tag

Nekem is ugyanez van, meg még párunknak, nincs semmi futó alkalmazás "elvileg", ami sokat fogyasztana, néha beragad ez-az, néha újra kell indítani. (nekem épp a vodás sw van rajta, a 110-es)

(#2107) Tesco Value:
Én feltetettem a matt full bodyt, 11k-ért, de kicsit elrontotta a ragasztást a srác, mert ahogy az oldalán a képernyő alatt a fém váz élesen le van törve, ott nem illesztette pontosan, a fólia pedig nem fog megtapadni a 45°-os letörésen, ott most már kicsit eláll. Amúgy pedig a piszok megtapad a fólia szélén és a full fekete telón azért észrevehető, úgyh lesz rá tokom is. Legalább a tok alatt nem fog karcolódni a telefon. (De lehet, h felragasztatom még1x) Az is lehet, h lecserélem majd 1 üveg fóliára elöl, ha rosszabb lesz. Félek, h nem véd úgy ez a műanyag, mint az üveg...

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#2126) Pirosribizli válasza CzGöbe (#2125) üzenetére


Pirosribizli
csendes tag

Írtam nekik, majd bemásolom a választ. Ha lesz.

(#2127) CzGöbe válasza Pirosribizli (#2126) üzenetére


CzGöbe
tag

Várjuk! Várjuk!

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#2128) p2pp válasza nomad138 (#2112) üzenetére


p2pp
őstag

Nálam a wifi alapú, bluetooth alapú keresés is ébren tartotta a rendszert.
Ezen kívűl a Facebook, Messenger, Viber és One Drive ébresztette fel.
De már egyik sem teszi. :) Facen is ki lehet kapcsolni a rendszerébresztést.
A One Drive tudott 100 feletti fogyasztást is produkálni a háttérben.
30%-ról egy szempillantás alatt lenullázta a telót nyaralás alatt :((
Már nem teszi, mert a kamera szinkronizálás beragadt. Kikapcsoltam csak wifire.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2129) #04331520


#04331520
törölt tag

Szerintetek eny Qi Wireless charging receiver árthst az eszköznek vagy az akksinak? Ezek 1A áramerősséggel töltenek ami lassab és jobb az akksinak mint a gyorstöltés, viszont hőt termelnek.

(#2130) eazypeezy válasza nemesadi (#2122) üzenetére


eazypeezy
tag

Szia,

itt vannak, bár annyira sajnos a képeken nem látszik, hogy hogyan is néz ki, inkább azt próbáltam fotózni, hogy hogyan illeszkedik (egyébként teljesen jól, tehát nem rövid, nem nagy, pont jó, ha ügyesen rakod fel). Amúgy nem sárga, az csak valóban a védőréteg miatt van, nekem is furi volt, mikor először láttam :) Este még küldök egy-két képet, megpróbálom hazaérve kint, világosabb körülmények között lefotózni.

Egész vékony a fólia szerintem, viszont a szilikonos felület kicsit furcsa volt az elején, lehet valakinek ez nem jön be és kifejezetten zavarja, amit meg tudok érteni, nekem sem volt a kedvencem, de azóta megszoktam. Karcok viszont azóta sincsenek rajta, elég jól bírja.

Kép1

Kép2

Kép3

[ Szerkesztve ]

(#2131) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok

A kérdésem az volna, hogyan tudom kikapcsolni az érintőkijelző aktivitását hívás közben?
Folyamatosan átlépeget menüpontokba, vagy megszakítja a hívást ha hozzáér az arcom, vagy a fülem, baromi idegesítő.
Hiába zárom le a kijelzőt hiváskor, ha felveszik,megint aktív lesz, ha megint lezárom és elveszem a fülemtől, mondjuk megnézni az időt, akkor megint aktiválódik a kijelző. Melyik szenzort kell kilőni?

HELP

:R

as good as it gets

(#2132) yodee_ válasza pixelblondie (#2131) üzenetére


yodee_
őstag

Ennek automatikusan kell működnie a közelség érzékelő segítségével. Ha nincs eltakarva (mondjuk fólia vagy más kosz esetleg) akkor lehet hogy hibás. Ellenőrizd a működését. Én úgy vettem észre hogy nem mindegy hogy tartom a telefont a fülemhez. Telefonálás közben el kell takarnod az érzékelőt a füleddel és nem lehet ilyen gond. A hangszóró mellett van egy fekete pötty. Az a közelség-érzékelő

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#2133) pixelblondie válasza yodee_ (#2132) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Jól működik ez, csak én nem vagyok vele kompatibilis;)
En bloc nem lehet ezt a szenzort hivas közben üzemen kívül helyezni? Nincs erre opció?

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#2134) nemesadi válasza eazypeezy (#2130) üzenetére


nemesadi
csendes újonc

Szia! Köszönöm szépen! Jól néz ki, ma fel is rakom.

(#2135) Pirosribizli válasza CzGöbe (#2127) üzenetére


Pirosribizli
csendes tag

Ezt kaptam. Majd kipróbálom.

Köszönettel vettük megkeresését, mellyel lehetőséget biztosított arra, hogy teljeskörű tájékoztatást nyújtsunk az Ön számára.

A frissítés után érdemes biztonsági mentést készíteni, majd visszaállítani a gyári beállításokat, ezzel törli az előző rendszerből fennmaradt töredékfájlokat, biztosítja a rendszer optimális működését.

További lépéseket a menüpontokat illetően az alábbiakban részletezzük:

Biztonsági mentés/ Új biztonsági mentés, majd válassza ki a mentés helyét. Célszerű a memória kártya lehetőséget választani. Ezután jelölje ki az összes menteni kívánt fájlt, és kattintson a biztonsági mentés lehetőségre.

Ezután el tudja végezni a gyári beállítások visszaállítását a készüléken!
Ezt a funkciót a beállítások menüpontban találja. Ez a lehetőség, törölni fog minden adatod a készüléke memóriájából. Az SD kártya adatai megmaradnak. A telefon újra fog indulni a folyamat közben.
Amint a készüléke elvégezte a gyári beállítások visszaállítását, Ön már vissza tudja állítani az előzőleg mentett adatokat.

Az adatok visszaállítást a következő képpen tudja elvégezni:
Eszközök/Biztonsági mentés, majd válassza ki a visszaállítani kívánt adatokat.
A képernyőn megjelenő utasítások segítségével adja meg a jelszavát (amennyiben a jelszavas védelmet választotta az adatok mentésekor), válassza ki a visszaállítani kívánt adatokat, majd érintse meg a Visszaállítás lehetőséget.

(#2136) dredjudge84 válasza eazypeezy (#2130) üzenetére


dredjudge84
őstag

Szia!

Hol vetted ezt a fóliárt? Tudnál adni egy linket?

(#2137) eazypeezy válasza dredjudge84 (#2136) üzenetére


eazypeezy
tag

Szia,

persze, itt vettem: ECELL

(#2138) trancee válasza eazypeezy (#2137) üzenetére


trancee
tag

szia! ez a tok ultra vékony,ahol a folia van?

[ Szerkesztve ]

(#2139) eazypeezy válasza trancee (#2138) üzenetére


eazypeezy
tag

Hali, bocsi, lehet én vagyok lassú, de nem értem a kérdést, meg tudnád fogalmazni másképp? :)

(#2140) Dave920117


Dave920117
tag

Sziasztok!

Az normális ha most kinn ülve a teraszon csak facebookot és messengert használva annyira felforrósodott a telefonom hátulja, hogy konkrétan már égetett? Fekete a telefon, ha ez számít. Én elhiszem, hogy meleg van, de ennek nem kellene így forrósodnia. :(

(#2141) bads1 válasza Dave920117 (#2140) üzenetére


bads1
aktív tag

Nekem is melegszik huzamosabb használat után, pedig nincs agyonterhelve, ez van, nyár, 38 fok, melegszik a teló. Bár azt hozzáteszem hogy Snapdragon procival rendelkezó telókban még én sem éreztem ilyen melegedést daily, nem megterhelő appoknál mint ezzel a Kirinnel.

(#2142) Vikooo válasza bads1 (#2141) üzenetére


Vikooo
addikt

Én pont fordítva tapasztaltam.

(#2143) bads1 válasza Vikooo (#2142) üzenetére


bads1
aktív tag

Előfordulhat. Nekem ez az első teló ami melegszik tök sima használat közben is. Pedig volt jópár cucc: OP3-3T, Xiaomi Note 4, Samsung A5, iPhone SE bár ez annyira nem mérvadó.

(#2144) Dave920117 válasza bads1 (#2141) üzenetére


Dave920117
tag

Értem. :( Azért ez eléggé aggasztó. Sőt most töltöttem és hívtak. Levettem a töltőről, megint atom forró volta telefon.. Ez sem hinném, hogy normális.

(#2145) Dave920117


Dave920117
tag

Pedig ezt írják itt a tesztben :

".... sokkal fontosabb, hogy komolyabb terhelés alatt sem melegszik fel durván a gép, akár töltés közben is mehet a Real Racing 3...."

(#2146) yodee_ válasza Dave920117 (#2145) üzenetére


yodee_
őstag

Azért az nem árt figyelembe venni, hogy a környezeti hőmérséklet is elég magas.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#2147) CzGöbe válasza Dave920117 (#2145) üzenetére


CzGöbe
tag

Ne felejtsuk el, hogy egy 20 fokos szobában ha melegszik 12 fokot, még mindig testhőmérséklet alatt marad a 32 fokkal, de most a 38 fokban (pláne ha kint vagy és fekete a telefon, még jobban felmelegszik), ha ugyanúgy 12 fokot melegszik a telefon, az 50 fok, azt pedig már nem fogdosod szabad kézzel :D azt ne felejtsétek el, hogy az ember nem digitális hőmérő, csak egy nagyon szűk tartományban tudja megkülönböztetni a hőmérsékletet tapintásra.

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#2148) #04331520


#04331520
törölt tag

Nem akarom elhinni, hogy ez a teló ilyen borzalmas képeket készít. A Honor 8 se volt valami fényes de a P10-nél mindenképpen jobb volt. Van aki szintén elégedetlen?https://i.imgur.com/gOD3Kt4_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=high

[ Szerkesztve ]

(#2149) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok, olyan létezik hogy a telefon telekomnál lett véve, de gyárilag független? Használtan láttam egy ilyen hirdetést és érdekelne a telefon :F

(#2150) Nyomdász


Nyomdász
csendes tag

Sziasztok.

Hogyan tudnék FM rádiót hallgatni a telefonon?

Köszi.

Intel Rulez!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.