Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-28 22:41:20

LOGOUT.hu

A telefonnak a teszt megjelenése előtt volt egy másik topikja, ha valamit keresel, érdemes ott is utána nézni. HTC U11+ a szükséges plusz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#560) Yeffy válasza Integrale (#558) üzenetére


Yeffy
veterán

oh, az szomoru, kar erte... :(
en is neha kacerkodtam ilyennel, de meg jo, h nem csinaltam viz alatti kepet. foleg most mar, h lassan 3 eves lesz, mar tuti "megfaradtak" a tomitesek, nem akarom, h igy jarjak.

A u12+ nekem se jott be anno, a gombos mizeria az egyik, de az akksi is pl kisebb lett, nem ertettem, miert.
OP-knal nekem a kamera az, ami sosem tetszett, meg a mostani 8-as szeriae sem valami nagy asz, ahhoz kepest, h mar mennyibe kerul.

Eddig Pixel 5 (rohadt lyukaszto) meg Xperia 5 ii (nincs Qi, ami jol jonne) az eselyes, 1 ii is az volt, de ott meg nincs Dual SIM. nagyon orultem volna, ha lenne hazon belul utodja (valami aktualis csucs, vagy felsokozep hardver, ebben a minosegben, mint az U11+), akkor azt vennem szerintem megint.
de hat sajnos nem ugy nez ki. :(

a fentebb emlitett Edge Sensore mindenkepp fog hianyozni, millioszor hasznaltam/om a zseblampat ugy, egy mozdulat a ki-es bekapcs.

mindenesetre megtartom masodik telonak, es bizom benne, h hatha lesz meg egyszer ilyen kaliberu HTC-m, amivel igy meg voltma elegedve (egy ket apro hulyesegtol eltekintve).

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.