Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) runner 125 válasza nemesmatee (#644) üzenetére


runner 125
nagyúr

..úgy látom most viszont csökkenő félben van az új ára; katt. Bruttó 149.800ft a legolcsóbb.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#652) Viktor0610 válasza runner 125 (#650) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az rendben van, hogy ellátja a szerpét, de működik-e vele? :D

Samsung Galaxy A54

(#653) runner 125 válasza Viktor0610 (#652) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tuti h mennie kell. :K

Én próbáltam már WM-ban, és ment.

..mellesleg nem nagyon értem, h miért kell neki turbo sim egy Mo.-n csak függetlenül árult készülékbe... :U

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#654) Viktor0610 válasza runner 125 (#653) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen én is gondolkodtam, de szerintem külföldi beszerzésű a gép. ;)

Samsung Galaxy A54

(#655) félvezető válasza runner 125 (#650) üzenetére


félvezető
csendes tag

Köszi, végülis nem volt rászükség.

(#656) DSanya


DSanya
csendes tag

Sziasztok!

HTC Touch HD-m van és 1-2 hete az sms írásnál nem OK! ha hosszú ékezeteket írok, akár csak egyet is akkor azonnal több smsnek észleli a szöveget hiába pl. csak 10 betűt írtam még! Tud valaki segíteni, hogy kell ezt a problémát kiküszöbölni?

Előre is köszi a segítséget!
Sanya

(#657) Karma válasza DSanya (#656) üzenetére


Karma
félisten

Nem írsz hosszú ékezeteket például :U. De komolyan, ha olyat írsz, minden telefon átvált Unicode kódolásra, vagy lenyírja az ékezeteket (az S60 pl. ezt csinálja), semmi értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#658) DSanya válasza Karma (#657) üzenetére


DSanya
csendes tag

Értem, de eddig nem csinálta ezért bosszant a dolog :)

(#659) runner 125 válasza DSanya (#658) üzenetére


runner 125
nagyúr

Esetleg egy Hard Reset-et próbálj meg.

..egyébként ha minden igaz, még a héten HD tulaj leszek. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#660) runner 125


runner 125
nagyúr

..apropó; a videó lejátszással h áll? Annó Kaiserben szarakodott, driver miatt.. Itt mi a helyzet? Divx-eket viszi? :U

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#661) runner 125 válasza runner 125 (#660) üzenetére


runner 125
nagyúr

:Y

Kihaltnak nyilvánítom a topikot. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#662) Haladjunk


Haladjunk
csendes tag

Sziasztok! Vannak alkalmazások, melyekben nem fordul a kijelző tájolása. Milyen segédprogrammal tudom fordítani? Kijelzőfordító? Vagy mi lehet a neve? Köszönöm!

(#663) runner 125


runner 125
nagyúr

Noh megvan a HD, kellemes jószág. :K

Ami elsőre kicsit negatívum; az altató gomb rohadt keskeny, vagy az én ujjam "vastag", de csak körömmel tudom felkelteni. :F Ez kicsit zavar.. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#664) runner 125


runner 125
nagyúr

..jah és melyik a legfrissebb, "legjobb" főzött ROM most, ami bevált?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#665) runner 125


runner 125
nagyúr

..szívok a konvertálatlan divx lejátszással, amelyik progi folyamatosan viszi, az nem játsza le az AC3-as hangot, amelyik meg igen, azzal a kép akad. Orvosságot valaki tud? :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#666) for3l


for3l
senior tag

szevasztok!

sikerült pénzért hozzá jutnom egy használt készülékhez, csak az a helyzet, hogy holland wm van rajta.
pár napja kezdtem el olvasgatni az xda-dev. oldal fórumait, sztem ma bepróbálkozok egy másik rom flash-selésével. :B

(#667) terrion


terrion
tag

üdv hozzájutottam egy htc p3600 masinához
egy elég gyenge gyári akksi volt benne 900 mAh
kb 1 orát birta
vettem bel 2400 mAh-s akkut a speedshopban
de ez is max 3 orát birja de ugy hogy se a gps se a phone mod nincs bekapcsolva
16 orát töltöttem elöször majd standby és 3 ora mulva már 10 % alá ment az akkufesz
innentöl kezdve be se tudtam kapcsolni és tölteni sem
visszavittem a speedshopba ott kicsrélték és mondták hogy ne hagyjam 20%alá menni az akkut
bemérték a készüléket és azt mondták hogy megfelelöen tölt
hard reset gyári rom
u.a az eredmény
valaki tud valamilyen infot hogy mi lehet a baj?

terrion

(#668) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

Eladó egy teljesen új, angliábol postázott, fekete övre húzható/pattintható, mágneses bőrtok. HTC HD1-hez tökéletes!

http://hardverapro.hu/apro/fekete_magneses_bortok_htc_hd_blackstone_hoz/friss.html#msg1

Honor 90

(#669) runner 125 válasza for3l (#666) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hajrá, nem bonyolult, csak arra kell figyelni, h előtte "nyisd meg" a készüléket, mert csak azok után fog települni a főzött ROM.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#670) for3l válasza runner 125 (#669) üzenetére


for3l
senior tag

sikerült is, sőt, most már a 3. van rajta (próbálgatom őket), de ez most elég jónak tűnik. (néhány hasznos program telepitve stb..)

jelenleg az órát akarom cserélni. találtam is egyet, csak francia nyelven vannak az instrukciók leirva -.-'

(#671) for3l válasza runner 125 (#669) üzenetére


for3l
senior tag

jelenleg egyébként ezt a romot használom. talán a leggyorsabb azok közül, amiket eddig néztem + szép áttetsző (crystal) óra van benne alapból (hogy mennyire stabil, az majd kiderül, ez most maradni fog egy darabig).

filmnézéshez meg ezt találtam. fel is raktam, de a konvertálás elég lassú -. főleg ezen a kis netbookon, amiről jelenleg netezek - úgyhogy hnap lesz csak tapasztalatom a lejátszással.

(#672) runner 125 válasza for3l (#671) üzenetére


runner 125
nagyúr

Én eladtam a HD-met npár napja. Kipróbáltam vagy 4-5 féle 6.5-ös ROM-ot, be kell látni, ha vas kevés hozzá. Nekem lassú volt mindegyikkel. Raktam rá egy 6.1-es főzött ROM-ot, azzal jól teljesített.

A videólejátszás meg egy az egybe no comment. Az első PDA-m egy FuSi N560 volt. Noh ennek kb 3,5 éve már. Az a gép akkor egy az egybe lejátszotta a konvertálatlan AVI-kat. Ez meg nem..?! :F Konvertálgatni nekem meg se kedvem, se időm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#673) for3l válasza runner 125 (#672) üzenetére


for3l
senior tag

szó mi szó, igazad van. egyik 6.5-ös rom-mal sem megy úgy, mint 6.1-gyel, de azért annyira nem lassú.
a konvertálgatás meg nem a legjobb móka, viszont ennek ellenére örömmel jelentem be: a konvertáló sikeresen beleégeti a feliratot a filmbe, a hanggal sincs semmi gond. (egyelőre úgy néz ki ok).

(#674) gr.bence


gr.bence
aktív tag

szevasztok....

valaki nem tudja hogy ezt a romot honnan lehetne lekapni? ezt akarom felrakni

kösz előre is

(#675) runner 125 válasza gr.bence (#674) üzenetére


runner 125
nagyúr

A Manila 2.5 sok ROM-ba be van építve. Nézz szét itt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#676) gr.bence válasza runner 125 (#675) üzenetére


gr.bence
aktív tag

okok ismerem

tudom hogy sok romba benne van a manila, nekem az egész kinézet tetszik, ami a videon látható, szerintem zsír elegáns, nem tul csicsa

tetszik, hogy alap ikonok vannak, benne, meg gyorsnak is tűnik

[ Szerkesztve ]

(#677) runner 125 válasza gr.bence (#676) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor minek kérdeztél, ha úgyis tudod?! :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#678) gr.bence válasza runner 125 (#677) üzenetére


gr.bence
aktív tag

mert nem találom, vagy az hogy gyári ikonok vannak benne az csak valami utolagos ikonpack?

(#679) for3l válasza gr.bence (#678) üzenetére


for3l
senior tag

szeva.

tegnap ezt raktam fel (külsőre eléggé hasonlit arra, amit linkeltél, vagyis az alapra + 2.5 manila). talán ez a leggyorsabb 6.5-ös blackstone-on, nekem is elegem lett a lassúságból.. de nem lesz olyan gyors, mint akármelyik 6.1-es rom (természetesen ezen a készüléken).

(#680) gr.bence válasza for3l (#679) üzenetére


gr.bence
aktív tag

Köszi megtaláltam az igazit, ami gyors is meg gyári ikonos, meg minden progi benne van....

viszont nem tudom belinkelni...mert már kicsomagoltam, és nem tom melyik volt az (sokat próbáltam)

de az a dec 17-i energy rom....nekem ez tetszik a legjobba, és gyors is.

(#681) gr.bence


gr.bence
aktív tag

ez milyen progi lehet?

azt látom hogy valami kompressor, gyorsít valamit? vagy mi fene?

(#682) gr.bence válasza gr.bence (#681) üzenetére


gr.bence
aktív tag

hálozat forgalom gyorsító....

(#683) for3l válasza gr.bence (#680) üzenetére


for3l
senior tag

hát nem tudom, te mit nevezel gyorsnak vagy neked mi a gyors, de nálam azaz nrg rom (a legújabb) volt talán a leglassabb a hd-n az összes közül, amiket eddig próbáltam.. mondjuk nem is csoda, tele van nyomva mindenféle "feature"-rel.
(természetesen nem azt mondom, hogy sz*r rom, hd2-n lehet, használnám is).

(#684) gr.bence válasza for3l (#683) üzenetére


gr.bence
aktív tag

nemtom hogy egy romról beszélünk-e de nekem a 8közül amit felraktam ez tetszik a legjobban, és ez is a leggyorsabb....nagyon sok romot kiprobáltam, szerintem tuti lesz majd valami fasza rom, ami rendesen gyors lesz...

boldog karácsonyt mindenkinek

(#685) zozo099


zozo099
csendes tag

Jó napot és boldog karácsonyt mindenkinek.
Az a problémám lenne ,hogy kaptam egy ilyen htc touch hd tipusu telefont/pdat de mikor beleraktam a sim kártyám állandóan az edge hálózatra megy rá magától!Ahol van a térerő visszajelzője ott is egy kis e betü van az antenna helyett!A nagy E betünél mellette pedig számolja a kapcsolat időtartamát!Szerintem ez a szolgáltatás fizetős mármint az edge ,mert reggel is arra ébredtem hogy kiirta a kapcsolódás időtartama 3 óra 8 perc.Ezt valahogy ki lehet kapcsolni ,hogy ne lépjen fel magától az edge hálózatára?Válaszukat előre is köszönöm.Üdv.

(#686) gr.bence


gr.bence
aktív tag

jó lenne találni egy fasza "friss" 6.1 valami very fast ROM-ot...Blackstone-ra...

valakinek ha van infója...az ossza meg velem.. ;]

még egy kérdés, mekkora különbség van a WM 6.1 és 6.5 között?

(#687) gyuri81


gyuri81
veterán

sziasztok! valaki tudna nekem segíteni IGO8-ban?? köszi

(#688) for3l válasza gyuri81 (#687) üzenetére


for3l
senior tag

hali.

mi vele a probléma? kicsit bővebben is kifejthetnéd.

(#689) gyuri81 válasza for3l (#688) üzenetére


gyuri81
veterán

köszi , de már megoldottam a ájgó kérdést.
hogy lehet azt beállítani ,hogy email érkezésekor feléledjen a kijelző??

(#690) DSanya


DSanya
csendes tag

Sziasztok!
Két dologban kérném a segítségeteket!
Még egy éves sincs a HD-m, de annyi neki! Egyszerűen ugrál a térerő erőssége. Nagyon kicsi a jel de legtöbbször teljesen nulla és én sem tudok emiatt sokszor telefonálni és engem sem érnek el.
Ez mechanikus probléma vagy softver hiba? Mit lehet ilyenkor tenni, szerviz?

És ha nincs más megoldás mint szerviz akkor az lenne a kérdésem, hogy az smseket, hogy tudom kimenteni PC-re?

Előre is köszi a segítséget!

Sanya

(#691) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, most vettem németországból egy eléggé lestrapált és törött hd-t jutányos áron.
Tudnátok nekem ajánlani egy megbízható, de ugyanakkor olcsó szervizt a készülékemnek?
Bp-n kéne.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#692) gr.bence


gr.bence
aktív tag

Szevasztok

Valaki tudna nekem ajánlani, egy tök gyári romot, 6.5W -al?

Elegem lett ezekből a buherált romokból, vagy olyan kéne ami a Home screenen nincs az időjós progi, mert picit behuzza az agyát, meg amugy sem vagyok kiváncsi mit josol....:)

előre is köszi....

(#693) gr.bence


gr.bence
aktív tag

szevasztok.

találtam egy elég jo progit, a vasra ez a SPBMOBILE SHELL 3.5.3, láttam egy naon jó témát hozzá, ezt ha valaki tudja honnan lehet letölteni, akkor dobjon nekem egy linket.

előre is köszönöm...

(#694) runner 125 válasza Zirowe (#691) üzenetére


runner 125
nagyúr

PDA szervizek nem arról híresek, h occsók'. :) De pl. Speedshop, PDAstore..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#695) dAnky válasza runner 125 (#694) üzenetére


dAnky
aktív tag

Sziasztok tudtok valami nagyon formás még is elegáns témát a kicsikére?:)

(#696) runner 125 válasza dAnky (#695) üzenetére


runner 125
nagyúr

Én általában az SPB felületet használom, ki lehet pakolni az ikonokat, hátteret rakhatsz be, s alapból 3 "képernyőrészből" áll.

Keress rá youtube-on.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#697) dAnky válasza runner 125 (#696) üzenetére


dAnky
aktív tag

Kerestem és találtam is 1-et felraktam és elbaszódott:S:S azt írja ki folyamatosan középen hogy a touchflo indításához kattintson ide. oda kattintok kiírja hogy touchflo 3d indítása majd megint kiírja hogy a touchflo 3d indításához kattintson ide:S most mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#698) gr.bence válasza dAnky (#697) üzenetére


gr.bence
aktív tag

Kapcsold ki...

(#699) for3l válasza runner 125 (#696) üzenetére


for3l
senior tag

és ez az spb dolog mennyire ment zökkenő mentesen a hd-n? mert nem rossz, meg is nézném, de ha kicsit befogja a készüléket, akkor fel sem rakom. én is visszaváltottam 6.1-re a sebesség miatt (ahogy tetted te is, mig meg volt a hd-d).

(#700) gr.bence válasza gr.bence (#693) üzenetére


gr.bence
aktív tag

Valaki a fentebb irt témát, nem tudja honnan lehet lekapni SPB 3.5-re

vagy ez rom miatt ilyen?

infot kösz előre is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.