Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Viktor0610 válasza rankesz (#600) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyértelmű az ok.
Az i900 kapható szolgáltatónál is, ráadásul bizonyos csomagokban elég olcsón, ezért sokkal elterjedtebb lehet, míg a HD csak függetlenül megvásárolható, ez elég nagy visszatartó erő a hezitáló PDA vásárlónak. ;)

Samsung Galaxy A54

(#602) runner 125 válasza Viktor0610 (#601) üzenetére


runner 125
nagyúr

Így van, mellesleg az I900 független ára 95k, míg egy HD 164k.
Ez is visszatartó erő lehet.
Ettől függetlenül nagyon jó készülék a HD.
Üdv.M

ui. Köszi mindenkinek! :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#603) KakaosCsirke


KakaosCsirke
tag

Jelentem, itt is vagyok, tulaj is vagyok, elegedett is vagyok.

Kerdes: lehet-e hasznalni az a PC-met egy Gateway-kent, hogy legyen internet hozzaferesem a ketyeren amikor ActiveSynch-kel vagyok rakapcsolodva? Tehat a net a PC-n keresztul jon(ne) a telefonra, nem pedig forditva.

A QuickGPS, gond nelkul lehuzta a dolgait a netrol ActiveSynch-en keresztul, de pl a bongeszo es a Windows Live nem mukodott. :F

Masik kerdesem egy dilinyos headsettel van. Feltettem a WinMo totyikban, de nem kaptam valaszt. Itt esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

Istenről beszélni ciki. Feszegetni a kérdést, hogy mi van a halál után nem illik. Pedig a statisztika nem hazudik: 100 emberből 100 hal meg.

(#604) runner 125 válasza KakaosCsirke (#603) üzenetére


runner 125
nagyúr

Lehet úgy használni.
Miután szinkronizálta mennie kell a netnek a PDA-n.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#605) bt infó


bt infó
tag

csak a t-mobile fogja szerintem forgalmazni..
ők lopják el a htc termékeket
:U :U

A pecsét helye

(#606) Chrys_ válasza KakaosCsirke (#603) üzenetére


Chrys_
addikt

Asszem módosítanod kell (vagy éppen beadni) egy registry-kulcsot hozzá a Win-ben (XP-nél így van, Vista alatt nem tudom).

MOD:
Asztali gép internet-kapcsolata:

!ASZTALI! windows pc - r e g e d i t : H K E Y _ L O C A L _ M A C H I N E - S O F T W A R E - M i c r o s o f t - W i n d o w s C E S e r v i c e s "AllowLSP" = dword:00000000 Ha nem létezik ez a változó, akkor hozd létre mint újat duplaszó változóértékkel, melynek értéke: 0 Majd restart mind a kettő (PC és PDA).

Nekem ezzel így megy a Fu-Si N560.

[ Szerkesztve ]

(#607) KakaosCsirke válasza Chrys_ (#606) üzenetére


KakaosCsirke
tag

Hello Chrys,

Koszi a valaszt! Kozben kiderult, hogy megint a felhasznalo a hulye :B
A cegnel proxy szerver van. Miutan beallitottam a com-manager-ben mar muxik is a halo. Viszont a Windows Live tovabbra se megy. Azt olvasom forumokban, hogy nem is fog, mert Windows Live ecceruen nem tamogatja a dolgot.

Megegyszer koszi!

Istenről beszélni ciki. Feszegetni a kérdést, hogy mi van a halál után nem illik. Pedig a statisztika nem hazudik: 100 emberből 100 hal meg.

(#608) Chrys_


Chrys_
addikt

Ha minden jól megy, én is HD tulaj leszek jövő héten. Németben lesz megvéve (t-mobile, 140€, teljesen független). Itt olvastam, hogy a nyelv választható. Ez tényleg így van?
És az eredeti ROM-t le lehet valahogy menteni, mielőtt lecserélném?

(#609) rankesz válasza Chrys_ (#608) üzenetére


rankesz
veterán

Hello

A nyelv nem választható, max magyarítást lehet rá feltenni.
Az alap romot simán le lehet menteni, de több oldalon is fent van így annyira nem életbevágó.
Nekem most a Dutty's 3.0 XT rom van fent és naggyon durva. pont olyan mint a diamond 2 cikkban csak még + csiszoltak rajta.

(#610) Chrys_ válasza rankesz (#609) üzenetére


Chrys_
addikt

Akkor jól gondoltam, mert az N560-mra is WM6.1-t raktam, és mindig is csak egynyelvű fw-ről tudtam.
A mentéshez milyen tool-t lehet használni? Mivel az enyém nagy valószínűséggel német lesz, mindenképppen szeretném magam megcsinálni.
Gondolom, sok okosságot hozzá (többek között FW-t is) az XDA-n találok...

(#611) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Nem tudná valaki megmondani, honnan tudnám megszerezni a gyári Rom-ot amin a magyarítás is rajta van?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#612) dni válasza verser233 (#611) üzenetére


dni
őstag

Leginkább a Speedshoptól.

(#613) dni válasza verser233 (#611) üzenetére


dni
őstag

Még itt lehet szétnézni: [link]

(#614) WiZARD


WiZARD
addikt

vett angol ebayről HD-t itt bárki?
diamondomat akarom lecserélni HD-re, és angol ebayen elég szimpatikus áron mennek (250-300 gbp azaz 80-95K körül)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#615) TomTom0


TomTom0
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy HD-t.
Aki esetleg tud egy viszonylag olcsó megkímélt PDA-ról az jelezzen.
Köszönöm!

(#616) Krix válasza WiZARD (#614) üzenetére


Krix
őstag

Inkább 350-400 lesz az, vagy használtan nézted?

If it is not broken then don't fix it!

(#617) WiZARD válasza Krix (#616) üzenetére


WiZARD
addikt

van sok új is, azok 300-350 körül mennek, meg nagyon sok 2-3 hetet használt, amik 280 néha 280 körül mennek el.

csak 1 baj van, hogy a legtöbb k*csög nem hajlandó a hülye szigetén kívülre postázni :(
aki meg igen, azt a sok külföldi fellcitálja.
most keresek ismerőst, akinek UK-ba postázhatják...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#618) gYaLo


gYaLo
őstag

Nagyon bejön a teló,remélem,hogy egyzer összejön egy ilyen :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#619) TomTom0 válasza WiZARD (#617) üzenetére


TomTom0
csendes tag

na ja.. 250-300£ körül nekem is bejönne! sőt láttam +16GB microSDHC-vel is...
keresek én is 1-2 ismerőst vagy rokont :)

de a legjobb lenne kimenni UK-ba itthagyni ezt a **** országot!

(#620) runner 125 válasza gYaLo (#618) üzenetére


runner 125
nagyúr

Én is így vagyok vele, de ennyi pénzt egyszerűen nekem nem ér meg. :(
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#621) zola-


zola-
őstag

Sziasztok!
Valaki használ ilyen telefont(pda-t) kijelzővédő fólia nélkül? Vettem egy ilyen telót, és így szeretném használni. Mennyire érzékeny a karcokra? Nálam az 5800, és az xperia sem karcolódott, de viszont a diamond IGEN! Kíváncsi lennék, hogy nálatok karcolódik-e? :F

(#622) runner 125 válasza zola- (#621) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szvsz alapszabály h ha tapicskolós gépet használsz, kijelzővédő fólia alap!
:U
Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#623) zola- válasza runner 125 (#622) üzenetére


zola-
őstag

Viszont azt elfelejtettem írni, hogy abszolút csak újjal használom.SEmmi cerka.Azért így már nem olyan veszélyes.

(#624) runner 125 válasza zola- (#623) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor is.. :U
Soha nem tudod h mikor érsz hozzá pont úgy körömmel h megkarcolja, mellesleg aki sajnál egy 2000ft-os fóliát a 160k-s HD-jára, az adja nekem. ;]

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#625) zola- válasza runner 125 (#624) üzenetére


zola-
őstag

Ez jó. :C Amúgy igazából nem sajnálom, hanem utálom a fóliákat rajta.

(#626) runner 125 válasza zola- (#625) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor baromi jó szemed van.
Nekem az i780-on pölö észre sem vettem h van...

Noh meg már ezekből is van mindenféle, fényes, matt, fényre sötétedő (muhahha :D )

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#627) zola- válasza runner 125 (#626) üzenetére


zola-
őstag

Amúgy tényleg idegesít. Főleg ha szösz van alatta. Volt egy nokia n85 telóm, a plexi alá ment pár porszem, és tökre idegesített. A feleségem azt mondja, hogy nem vok okos... :C (igaz ő más szavakkal mondja.... :DD ) De én már csak ilyen vagyok.

(#628) runner 125 válasza zola- (#627) üzenetére


runner 125
nagyúr

Persze, ha szarul van felhelyezve akkor szar is.
Sétálj be gyorsboltba, ott meg is tudod venni, s fel is rakják úgy h észre sem veszed h van rajta. ;)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#629) zola- válasza runner 125 (#628) üzenetére


zola-
őstag

Hát az nekem elég messze lenne.....kb 200 km.Amúgy tettem már fel fóliát, pormentesen is fel tudom rakni.Na mindegy meggondolom, már csak a PDA ára miatt is, vagy megvárom az első karcot, megnézzük meddig bírja. :K

(#630) blex


blex
senior tag

Hello, azt szeretném kérdezni, hogy akinek van ilyen gépe - ugye a felbontás miatt - mennyiben vannak gondok a programok futtatásával?

(#631) DSanya


DSanya
csendes tag

Sziasztok! HTC Touch HD készülékem van! Eddig mindig működött a programokon belül az INTÉZŐ, de most megpróbáltam belépni a pda Windows könyvtárába, elkezd betölteni de ezután nem történik semm! Egyszerűen nem tudok a windows mappából kilépni és ha újra indítom a pda-t újra megnyitom az intézőt azonnal a windows mappát akarja betölteni. de persze nem megy! Mit tudok ilyenkor tenni ??? Előre is köszi a segítséget!
Üdv: Sanya

(#632) Viktor0610 válasza DSanya (#631) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Intézővel a Windows mappa betöltése akár hosszú perceken át is tarthat -főleg, ha már sok programot telepítettél a gépre.
Indítsd el az Intézőt, majd hagyd magára a gépet, percek múlva már behozza a tartalmát, így már ki tudsz belőle lépni.

Javaslat: használj egyéb fájlkezelőt, például az Total Commander ingyenes PPC verzióját -azzal másodpercek alatt betölti a Windows mappa tartalmát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#633) joey04


joey04
titán

Az RC E100 füles kompatibilis ezzel a modellel? Mert ugye ennek 3.5 csatija van, de a HTC féle is rajta van azon keresztül tölt ugyebár. Szóval elvileg rá lehet dugni, viszont a fülesnél nincs ott a támogatott készülékek között a HD...

Ha nem akkor van valamilyen távirányítós(felvevőgomb, play pause előre hátra) 3.5ös HTC füles?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#634) joey04 válasza joey04 (#633) üzenetére


joey04
titán

No több tapasztalatot is találtam, hogy az RC E100 nem megy vele. :W
Szóval a második kérdés a lényeg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#635) legiaap válasza joey04 (#633) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyen készüléked van most?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#636) joey04 válasza legiaap (#635) üzenetére


joey04
titán

Nem, de érkezőben egy HTC aminek lesz 3.5ös csatlakozója és ha ahhoz is olyan fülest adnak mint a diamond, tp. dia2 tp2 hd sorozathoz, akkor kellene vennem egy távirányítós fülest, mert az utcán buszon nem akarok állandóan a zsebemben turkálni, elővenni. :)
Az a furcsa helyzet állt elő, hogy jobb lenne ha nem lenne 3.5 mert akkor az RC E100 több mint elegendő lenne, de az meg nem jó olyanhoz amin 3.5ös csatlakozó van. :O

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#637) KakaosCsirke válasza joey04 (#636) üzenetére


KakaosCsirke
tag

Nem vagyok benne biztos, hogy ertem a kerdesed, de leirom, hogy mit adtak a HD-hez. Egy 3.5-os fules amin van 1 db gomb. MP3 lejatszashoz nem igen sikerult hasznalni play/pause-ra, valszeg lejatszotol fugg, de nem kiserleteztem, mert nem erdekelt. Ha zenet hallgatsz es csorog a telo, akkor automatikusan pause-ol a zene lejatszo es ezzel a gombbal tudod fogadni a hivast. Ugyanezzel a gombbal tudod lerakni is a telefont. Amikor a hivas megszakadt, a zenelejatszo automatikusan folytatja a zenet. Remelem ez segitett.

Meg 1 dolog: amikor hivast fogadsz, akkor bekapcsol a telefon kepernyoje es ugy is marad a hivas alatt es utan is. Ha ilyenkor zsebben/taskaban van a telo, jo esely van ra, hogy mindenfele megnyomogatodik rajta. Eleg gaz.

[ Szerkesztve ]

Istenről beszélni ciki. Feszegetni a kérdést, hogy mi van a halál után nem illik. Pedig a statisztika nem hazudik: 100 emberből 100 hal meg.

(#638) joey04 válasza KakaosCsirke (#637) üzenetére


joey04
titán

Köszi, hát kb segítettél, az kiderült, hogy amit adnak hozzá az nekem nem jó.
Van a HTC-nek egy olyan fülese ami nekem megfelelne, amivel nem kéne elővennem a készüléket számváltáshoz, play/pause funkcióhoz. Szóval nem a hívással van problémám.
Ez lenne az:

Ezzel az a baj, hogy csak olyan HTC modellekhez jó, amin nincs 3.5 csatlakozó, mert hiába van extusb a HD-n is, nem kompatibilis, és még az XDA-n sincs rá megoldás ahogy néztem.
Tehát olyan funkciókkal rendelkező fülest keresek amilyen az E100 csak nem extusb hanem szabványos 3.5-ös csatlakozóval.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#639) tboyka


tboyka
csendes tag

Sziasztok!

Sztetek (ha a pénz nem számít), alig használt fél éves garis Touch HD vagy zsír új Diamond2??? Help me!:)

(#640) WiZARD válasza tboyka (#639) üzenetére


WiZARD
addikt

szerintem HD a nagyobb kijelző miatt. de nehéz kérdés.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#641) Wajk válasza WiZARD (#640) üzenetére


Wajk
addikt

szerintem egyikkel sem nyúlsz mellé, max ha tudod valami üzletben próbáld meg megtapperolni élőben...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#642) Mamuska válasza WiZARD (#640) üzenetére


Mamuska
őstag

Meg a 3,5 jack miatt is a HD. A HD még mindig jobb szerintem is.

(#643) Wajk válasza Mamuska (#642) üzenetére


Wajk
addikt

hát ja, az is jól jön néha :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#644) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Régi Nettó ár: 127,912 Ft
Régi Bruttó ár: 159,890 Ft
Leárazás ideje: 2009-07-28 | Megtakarítás: 0.6 %
Nettó kisker. ár: 127,192 Ft
Bruttó kisker. ár: 158,990 Ft

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#645) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Jófejek, elég nagy leárazásba fogtak :C :C :C :C

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#646) zsolt1129 válasza nemesmatee (#645) üzenetére


zsolt1129
addikt

Bizony. Most lenne érdemes vásárolni :K

(#647) Wajk


Wajk
addikt

nekem eddig bevállt, ahogy terjed a WVGA formátum egyre több cucc jön rá...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#648) Napfénysüti válasza nemesmatee (#644) üzenetére

Én 10-et kérek :DD

Més que un club!

(#649) félvezető


félvezető
csendes tag

Sziasztok!

Használ valaki Touch HD-hez Turbo Sim kártyát? és ha igen akkor milyen típusut?
Köszi

(#650) runner 125 válasza félvezető (#649) üzenetére


runner 125
nagyúr

Totál mind1, a turbo sim így is úgyis ellátja a szerepét. Nyilván a vágásmentes kényelmesebb.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.