Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #16820480 válasza juzer999 (#125) üzenetére


#16820480
törölt tag

válaszolva még erre a kérdésre:
szerintem nem feltétlenül van neked szükséged erre a telefonra. nem akarlak megbántani, de ez bődületesen drága jelenleg, és egy középiskolásnak szerintem felesleges pazarlás. (emlékszem én kibújtam a bőrömből az örümtől, amikor sikerült venni egy Panasonic GD50-est gimiben, és tudott rezegni!!! míg az osztálytársak 5110-ese nem ;) )
szerintem játékra, filmnézésre meg ilyesmire még mindig a PSP a verhetetlen (főleg játékra). szerintem a haverok is elirigylik tőled, ha olyat szerzel, elég csak megmutatni egy ngage játékkal szemben hogy néz ki a Tekken DR vagy hasonlók, és akkor tudjátok többen is nyomni hálózatban. telefonnak meg egy akármilyen telefon, ami tetszik, és megfelel a célra (zenére mondjuk valami SE walkman, vagy 5310 és utódai), vagy esetleg valami wifis cucc (E51 és hasonlók). ez árban még midnig felébe sem került, mint ez a HTC, és ha nem megélhetés szinten van szükséged a telefonra, akkor gyanítom ez nem utolsó szempont.
gondolom nem ezt a választ vártad a kérdésre, csak gondoltam leírom a véleményem én is.

(#155) Viktor0610 válasza RenegadeC2 (#154) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kitakarítom a topikot.
Megkérnék mindenkit, csak a cikkhez és/vagy a tesztben szereplő készülékhez kapcsolódóan írjon.

Nem neked szól, RenegadeC2, csak már nincs kedvem új hozzászólást kezdenem. :D

Samsung Galaxy A54

(#156) RenegadeC2 válasza moonman (#56) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Alapvetően van igazság abban amit írtál, csak ezt nem lehetett volna kultúráltabban kifejezni? Nekem ez alapján nagyon az jött le, hogy eddig savanyú volt a szőlő, de nagyon. Vagy még mindig? ;]
Egyébként meg optimalizáció, gyorsaság, stabilitás, kezelhetőség. Na ezek azok, amikben mindig is körbe fogja hugyozni WinMo-t MacOS. :D

És hiába tud többet, ha pont az a része elavult, amit nap mint nap használok rajta. Talán még cserén is gondolkodnék, ha nem ezt a nyomorult rezisztív kijelzőt tolták volna bele :W

https://copy.com?r=wQUd20

(#157) Viktor0610 válasza RenegadeC2 (#156) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem a rezisztív kijelző megnemléte az iPhone előnye. Hanem az, hogy az Apple csak egy -bocs, kettő- hardverre kell optimalizáljon, míg a WM-rendszerek több száz különböző készüléken is futnak (ez ugye ha csak kismértékben is, de eltérő hardver-környezetet jelent).

Véleményem szerint ez utóbbi az előnye a "nagytestvérek" között is az Apple gépeinek/rendszerének.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#158) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Nagyon kíváncsi lennék élőben a HD-re, tetszetős darab! Kíváncsi lennék a navigáció meg a filmek hogyan is néznek ki ekkora kijelzőn!

(#159) #16820480 válasza Viktor0610 (#157) üzenetére


#16820480
törölt tag

sőt, konkrétan a szifon hardverén is fut a wimo :)

(#160) RenegadeC2 válasza Viktor0610 (#157) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Természetesen az optimalizáció alatt pontosan ezt értettem én is, igazad van. Ez a "korlátozottság" - talán egyetlen - előnye. Mondjuk más UNIX rendszer alatt ez is megoldott, ha Apple nagyon akarná átvehetné a gyakorlatot, csakhát esze ágában sincs :D

Viszont nekem huzamosabb idő után az a tapasztalatom, hogy rendesen fintorgok, amikor elő kell vennem a régebbi plexilapos telókat tapicskolni. Kijelzővédő-fólia macerás, ceruzát kell használni. Ok, mostmár megoldott a cerka mellőzése, de még nem az igazi. És még mindig ott a tény, hogy be kell nyomni a kijelzőt, mellétapicskolás esete is fennáll, mint negatívum. iPhone-nál ilyen eset az első héten fordult elő velem, amíg a többihez képest érzékenyebb virtuális billentyűzethez hozzá nem szoktam, azóta egyszer sem. Csak használom és kész.

Azért azt hiszem megnyomkodom majd én ezt a HD-t ha lesz rá lehetőségem, és adok neki egy esélyt, mert egyre jobban "gyereide" érzésem van, ha ránézek a képekre... :B :)

#159: ha arra a svéd (vagy milyen) csávóra gondolsz, én úgy tudom hogy lebukott hogy fake volt.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#161) #16820480 válasza RenegadeC2 (#160) üzenetére


#16820480
törölt tag

a Apple nagyon akarná átvehetné a gyakorlatot, csakhát esze ágában sincs
na, pontosan ez az a filozófia, amiért nekem soha nem lesz alma termékem :)

nem tudom, hogy lebukott-e, én a hírt olvastam (asszem a BGR-en), de kontrahír nem volt, pedig szokott az is lenni általában, ha arról an szó.

(#162) WiZARD


WiZARD
addikt

gyorsboltban azt írják, hogy raktárról vihető.
lehet elgurulok arra megnézni élőben, hogy tovább fájdítsam a szívem.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#163) lambeeboy


lambeeboy
csendes tag

Bocha: neked mi a véleményed, e-book olvasására mennyire alkalmas ez a gép? Úgy értem, hogy ugye a kijelző szép és nagy, viszont nincs d-pad, mennyire kényelmes/körülményes a képernyő tapicskolásával lapozni vagy görgetni például?

(#164) juzer999 válasza #16820480 (#151) üzenetére


juzer999
csendes tag

de vmi ijesmit is!mert én is azon gondolkom h meg e éri nekem 1 ijet venni!180K ugyse adnák érte,de ha tényleg lemenne ojan 100k-ra késöbb akkor már nem ojan sok az érte!

Annyit olvastam a szesz és a dohányzás káros hatásáról, hogy úgy döntöttem, abbahagyom az olvasást.

(#165) oalex válasza WiZARD (#162) üzenetére


oalex
senior tag

Azért nem kicsit pofátlanok a gyorsboltba! Azotta 20-25ft al esett az euro / erösödött a forint, legalább 15e vel olcsobban kéne már adniuk.

Mostani árfolyamon az expansys-nál is csak 163e ft (plusz max 2-3e a szállítás és ebben is benne van már az áfa) és az expansys nem is a legolcsóbb.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#166) WiZARD válasza oalex (#165) üzenetére


WiZARD
addikt

jaja. 160ért lehetett előrendelni, felment az euro, azonnal felnyomták 180ra, most lejjebb van az euró, de eszükbe se jut csökkenteni :(
ma mondjuk adnak 5% kedvezményt, de még így is 170k.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#167) rumos14 válasza oalex (#165) üzenetére


rumos14
nagyúr

argep.hu-n keresve találtam 150k-ért Touch HD-t, mondjuk kicváncsi vagyok, hogy az a bizonyos bolt tényleg annyiért adja-e.

(#168) WiZARD válasza rumos14 (#167) üzenetére


WiZARD
addikt

valószínüleg igen. 0% áfás számlával.
(diamondot anno náluk vettem)

eboltban meg bruttó 170 - nettó 140...

jövőhéten, de max 2 hét múlva már 140k körül lesz origogsmnél és társainál imho.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#169) Wajk válasza WiZARD (#168) üzenetére


Wajk
addikt

miaz, hogy 0% áfával?
Úgy lehet árulni valamit? Nincsen garanciára vagy egyéb dologra hatással?
Hogy tudják megoldani?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#170) Wajk válasza WiZARD (#166) üzenetére


Wajk
addikt

valszeg jövő héten lesz csökkentés, kb 1-1 hét szokott lenni a reagálás a legtöbb helyen...
érdmes várni, most erősödünk... :))

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#171) WiZARD válasza Wajk (#169) üzenetére


WiZARD
addikt

0 perces használt.
(új, bontatlan, de papíron használtként adják el. arra meg 0% az áfa. rendes garival van.)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#172) Lirion válasza #16820480 (#161) üzenetére


Lirion
addikt

Pedig volt róla hír vhol, hogy az fake, a gyerek csak felrakott egy winmo-s videot a mobilra és azt játszotta le, se a képernyőhöz nem ért hozzá, se a gombot nem nyomta meg, csak úgy tett, mintha. A video meg futott szépen..

(#173) #16820480 válasza WiZARD (#171) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért nem ilyen szerű az! nem tudom a HTC-nél pontosan hogy van, ebben biztos jártasabb vagy, de pl. a Nokia az úgy csinálja, hogy csak az adott területen forgalmazott telefonokra van garancia. ezek a 0 percesek meg jórészt külföldről kerülnek ide, majd rátolnak egy magyar szoftvert. de ezzel az a baj, hogy a garancia csak az eredeti nyelvű szoftverre vonatkozik, a hardverre pedig csak abban az országban, ahol eredetileg eladták. a jobbik eset még az, ha mondjuk Mo-on forgalmazni kívánt telókat kivisznek Ukrajnába például, és onnan használtként visszahozzák.

Lirion: jah, oké, akkor nem szóltam :)

(#174) Wajk válasza WiZARD (#171) üzenetére


Wajk
addikt

nem rossz, ügyes ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#175) Wajk


Wajk
addikt

egy újabb videó
TABok beállítása

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#176) WiZARD válasza #16820480 (#173) üzenetére


WiZARD
addikt

de, ilyen egyszerű. tapasztalat. :)

diamondot origogsm-nél vettem, 0% áfával. rendes garipapírt kaptam hozzá, és speedshop gariellenőrzőbe beírva a készülék sorszámát, megerősítette hogyy rendes 2 év gari van rá.

persze biztos van olyan is amit te mondasz...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#177) zolmesz válasza Wajk (#175) üzenetére


zolmesz
aktív tag

És aki a HD képernyőjére kíváncsi müködés közben, az talál ugyanazon az oldalon másik videót is, amelyiken nagyon jól látszik, milyen szép és tiszta és éles és egyebek.

(#178) Bocha válasza WiZARD (#166) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne haragudjatok, hogy ezt írom, de gondolkozzatok már kicsit. A SpeedShop raktárkészletből dolgozik, tehát már _előre_ megvették a gépeket. Amikor megvették, akkor drága volt az euró, tehát ők kifizettek X összeget, ami ma is X összeg, függetlenül attól, hogy ma milyen az euro árfolyama. Szerintem elég logikus és nem kell különösebb gazdasági véna ahhoz, hogy átlássuk. :)

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#179) Bocha válasza WiZARD (#171) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kicsit kiegészítem: az ilyen "0 perces, használt" cuccokat papíron magánszemélyektől vásárolják a boltok, ezért használt elektronikai cikknek minősülnek, ezekre pedig ugye nincs ÁFA. Szóval ez jogilag teljesen OK dolog, a garanciális témát sem befolyásolja, mert a garipapírt a boltok töltik ki, tehát a vásárlás napjától pörög az x év. Ennyi. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#180) WiZARD válasza Bocha (#178) üzenetére


WiZARD
addikt

az lehet, de sose tudhatod, hogy mikor vették, pont a 286os euro csúcson vették, vagy pedig 255 körül... és mint vásárló szerintem nem is az én gondom hogy a bolt épp mikor szerezte, és milyen árfolyam változások voltak időközben. és miért venném tőlük, amikor máshol olcsóbb?

(mellesleg árfolyam kockázatot ki lehet védeni fedezeti ügyletekkel)

thx, a 0% áfás pontosítást ;)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#181) Bocha válasza WiZARD (#180) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Persze, ez vásárlóként nem a Te dolgod, plusz el is döntheted, hogy hol veszed meg. Ha a SpeedShopnál drága a cucc, vedd meg máshol, ilyen rohadt egyszerű. De ilyesmivel telerakni a készülék tesztjének topicját szerintem felesleges...

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#182) Remittenda válasza Bocha (#104) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Köszi a gyors választ! :R Ha tényleg visszakerül a telefon hozzád és egyébként is lenne róla videó, akkor légyszíves mássz be a "galériába" is egy kis fotó nézegetésre a sebesség szemléltetésére. Előre is köszi! :B

Amúgy annyira jó, hogy végre rendes jack van egy HTC gépen, sőt mintha az E63-as Nokián (E Series!) is 3.5 jack lenne. Tetszik az irány! :)

[ Szerkesztve ]

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#183) Remittenda válasza WiZARD (#176) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Ez a garancia ellenőrző micsoda? Erről még nem is hallottam... :F

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#184) RenegadeC2 válasza Remittenda (#183) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

[link]
Szerintem erre gondolt.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#185) Remittenda válasza RenegadeC2 (#184) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Mik vannak... És ez mire jó? Ha valaki elad nekem egy telefont speedshopos garancia levéllel, akkor meg tudom nézni, hogy eredeti-e a garancia? Mondjuk hasznos, ha így van. Köszi a választ!

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#186) tween válasza Wajk (#175) üzenetére


tween
őstag

(#187) Wajk válasza tween (#186) üzenetére


Wajk
addikt

jah, de ez már régi (kb. 3 hetes), de ha valaki nem látta, akkor tényleg érdemes megnézni...

de ott van mellette oszlopban a többi azért nem is linkeltem egyenként.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#188) WiZARD


WiZARD
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#189) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Volt valaki a gyorsboltban HD-t tapizni?
Már 8 gigás memória kártyát is adnak hozzá.

(#190) WiZARD válasza zolmesz (#189) üzenetére


WiZARD
addikt

én holnapra terveztem, de most esett le hogy holnap nov1, és zárva lesz.
hét közben meg meló mellett nincs se időm, se erőm elmenni. (bár kedd délelőtt lehet megpróbálok)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#191) Wajk


Wajk
addikt

Sok új képernyőkép & teszt

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#192) oalex


oalex
senior tag

Itt van még egy új videó (nagyon idegesítő zenével): [link]

Tök olyan mint ha fogalma sem lenne a srácnak, hogy mi ez az egész, csak össze vissza nyomogat. És a videó szerkesztésben is bőven van mit fejlődnie.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#193) Remittenda


Remittenda
aktív tag

Ezen fut a TCPMP vagy a felbontás, WinMo 6.1 betesz neki?

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#194) runner 125 válasza Remittenda (#193) üzenetére


runner 125
nagyúr

Persze h fut.
WM.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#195) Remittenda válasza runner 125 (#194) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Danke. Nem is tudom melyik telefonról írták, hogy összevesztek, talán a Diamond... talán ez ragadt meg bennem. Természetesen a "legalapabb" programok között van WM-re

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#196) rumos14 válasza Remittenda (#195) üzenetére


rumos14
nagyúr

én is csodálkozva olvastam prá pda-ról, hogy ezmegaz a program nem megy rajta a winmo 6.1 miatt.
amúgy állítólag a Core Player sok pda esetén pár %-kal hatékonyabban játssza le a videókat, tehát a benchmark-ja 5-10%-kal többet ad.

(#197) moonman válasza Remittenda (#193) üzenetére


moonman
titán

az ingyenes TCPMP nem fut WM6.1 alatt, a fizetős utód Core Player igen.

pontosítok: Kaiser-en legalábbis ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#198) Remittenda válasza moonman (#197) üzenetére


Remittenda
aktív tag

rumos14&moonman Köszi a válaszokat! Kár a TCPMP-ért. Azt tudjuk miért nem szereti a WM6.1-t? DE legalább van alternatívája, még ha fizetős is... pont a sok jó és ingyenes szoftot szeretem a WinMoban. :)

Most néztem meg: 30 $ az ára a Core-nak.

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#199) moonman válasza Remittenda (#198) üzenetére


moonman
titán

Kaiser-re felmegy, de lejátszáskor codec errorral elszáll. lehet, hogy ez csak a Kaiser 6.1-es romján van így, de hallottam máshonnan is, hogy valami változott a rendszerben, amitől összeomlik.

(#200) Viktor0610 válasza moonman (#199) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van egy verzió, ami működik WM6.1 alatt, csak azért nem használtam mégsem a Kaiseren, mert a hangszínszabályzó elállításakor elkezdett recsegni a gép...

Egyébként működött rendesen.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.