Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) rumos14 válasza MaUser (#345) üzenetére


rumos14
nagyúr

azzal egyetértek, hogy igenis beszédes a CorePlayer benchmarkja.
de a saját példámból kiindulva, az én XScale 624mhz-es FuSi N560-am azért nem alázta porig a HD-t, de a te N560 eredményeid sem nagyságrendekkel jobbak.
Az Omina és i780 teszteredményeket pedig továbbra is fenntartással kezelem: ezekben u.olyan proci van (vagy nem? ennek is jó lenne a végére járni), mégis közel 2x eredményeket adnak, feltételezem, az alacsonyabb képernyőfelbontás miatt.

(#352) rumos14 válasza moonman (#350) üzenetére


rumos14
nagyúr

tényleg nem akarok kötekedni, de az akadás nélkül az egy szubjektív kategória, a számok pedig magukért beszélnek. én azért annyit leszűrtem az egészből, hogy a HD elég jól használható videólejátszóént, pont.

(#353) moonman válasza rumos14 (#352) üzenetére


moonman
titán

jó, hát van aki a százalékokra meg pontszámokra hajt, meg van aki csak simán meg akar nézni egy videót. ;)

(#354) WiZARD válasza WiZARD (#349) üzenetére


WiZARD
addikt

hosszabb részt tesztelve már 1.3 mbitre esik a sebesség, de ez se rossz

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#355) Mac! válasza oyko (#348) üzenetére


Mac!
aktív tag

Eddig az összes telómat GSM boltban vettem, vegyesen gyári és bolti garival. A bolti garit csak akkor ajánlom, ha teljesen megbízol a boltban. Mivel eddig csak bolti garis telóval volt garanciális problémám, így személyes tapasztalatom csak arról van, ami felemás, mert egy olyan költséges beavatkozást is kötekedés nélkül megcsináltak, mint az SE W950-em alaplapcseréje. Azt kicsit zokon vettem, hogy mindehhez 1,5 hónapig nélkülöznöm kellett a telóm. (A sokadik telefonálás után mondta is a srác, hogy ne izguljak, mert mióta a 30 napos javítási határidőt eltörölték ilyen lassú az összes szerviz. Neki volt Nokiája 3 hónapot gyári szervizben. Azóta pedig saját bőrön is tapasztaltam ezt, mert a hibás ASUS alaplapomat 4!!! hónap után cserélték. Így a garancia értéke a szememben igen sokat zuhant.)

Mivel a gyári gari érvényesítésével nincs tapasztalatom, így mások tapasztalatára tudok hagyatkozni csak. Eszerint nem kell hozzá számla pl. Speedshopban sem.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#356) MaUser válasza Mac! (#346) üzenetére


MaUser
addikt

[OFF]Teljesen követhető vagy, de sok minden befolyásolja az eredményeket a winmo alatt (moonman ne figyelj, de legfőképpen a winmo maga:D). A két n560 között én nem láttam nagy eltérést 10-20% ide-oda nem vészes, de ha megnézed az orosz tesztet ott nem ennyivel van lemaradva a HD.

Folyamatosság: mint írtam, én is folyamatosnak látom a 6-os videót (Simpsons), de a media properties szerint 17 fps-sel játsza le... Szerintem a folyamatosnak látás csak, abból jön, hogy kicsi a kijelző. (meg talán abból, hogy nem nézzük sokáig) Abban nem vagyok biztos, hogy nem szedné szét a szem ez a framerate egy négy órás repülőút során.

Rumos14 eredményei ott vannak a 315-ös hozzászólásban, nekem nem 10-20%-nak tűnik az eltérés az eredeti xda-s eredményhez, ráadásul nem ezekhez a régi gépekhez kellene hasonlítani, hanem mondjuk az Omnia-hoz, ott meg már óriási a különbség. (Az a701-N560 összehasonlításból látszik, hogy a kijelző felbontás nem nem sokat számít, de nem is szabadna.)

moonman: nekem is van olyan ismerősöm, a ki szerint a Crysis 10fps-sel "megy min állat, semmi szaggatás" ;)

WiZARD: hazamegyek leszedem és megnézem nálam mit mutat. Az 1mbit/s-et xda-s ajánlások miatt írtam, valszeg a felbontás lesz kissebb vagy nem tudom.:) [/OFF]

iGo: tegnap talán a pda*ánia fórumában láttam, hogy már arra is van megoldás, hogy 240*400 helyett natívban felbontásban menjen az iGo 8. Alakul ez. :R

Mod.: OFF parancs mintha nem menne :F

[ Szerkesztve ]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#357) rumos14 válasza MaUser (#356) üzenetére


rumos14
nagyúr

az Omnia/i780-N560 összehasonlításból viszont az látszik, hogy a felbontás igenis baromi sokat számít.

(#358) WiZARD válasza MaUser (#356) üzenetére


WiZARD
addikt

1 mbit körüli teljesítményt/határt én is tapasztaltam többi általam próbált videónál, ezért lepett meg, hogy ezzel a videóval jóval többet mutat.

eddig úgy gondoltam, hogy filmtől függetlenül a benchmark eredménynek hasonlónak kéne lennie, hisz tök mind1, hogy valamit gyorsabban vagy lassabban játszik le az eredetihez képest, az össz teljesítmény az ugyanaz. de nem. van aminél 900k/s a bench, van aminél 500 k/s, ennél meg 1.3 mbit/s :F

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#359) MaUser válasza rumos14 (#351) üzenetére


MaUser
addikt

Egészen a videós tesztek nézegetéséig azt hittem, a Marvel csak átvette az XScale gyártását az Inteltől, de akkor lehet, hogy optimalizáltak rajta valamit, mert mindkét Samsung-ban már Marvel proci van.(Vagy csak a Coreplayer simán Marvel-es idhoz köt valamit vagy itt is van valami driver ügy, ami a mi telefonjainkban nincs benne, de a Samsung adja, erről a Coreplayer-es fórumon kéne kérdezősködni. Beta szokott ilyenekre válaszolni.)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#360) erdoke válasza MaUser (#356) üzenetére


erdoke
titán

Formázási parancsok (egy része?) nem mennek, ha kihagysz sorokat. Ilyenkor minden bekezdést külön OFF-ba kell tenned, vagy kitörölnöd az Entereket.

A legjobb aláírás a héten

(#361) erdoke válasza rumos14 (#357) üzenetére


erdoke
titán

Omnia és i780 között felbontásban nincs nagy különbség, és XScale-es renderelésben az eredmények között se. Ha XScale-t használsz, ezek porig alázzák a Qualcomm-os HTC-ket.

A legjobb aláírás a héten

(#362) MaUser válasza erdoke (#361) üzenetére


MaUser
addikt

Az N560 <-> i780, Omnia közötti kölünbségre gondolt, mert látványosan gyorsabbak a videók ez utóbbi kettőn.

Köszönöm! Off-olok itt direktbe.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#363) rumos14 válasza MaUser (#359) üzenetére


rumos14
nagyúr

OK, akkor az i780-ban/Omniában újabb proci van mint az N560-ban, talán egy Marvell PXA310 624 mhz-es darab, ez viszont u.az mint ami a HP iPaq 214-ben van, ami viszont kb. u.olyan eredményeket ad mint egy N560 [link]. na most már bariomira off vagyok.

örülök, hogy meg lehetett érteni az észjárásom, csak moonman-nek nem sikerült :P

szerk: na megnéztem az i780-at, procira ezt írja: ARM920T PXA311

[ Szerkesztve ]

(#364) oyko


oyko
tag

Szerintem biztosan lesz még jobb is a HD teljesítménye, hiszen ha megnézzük az alábbi teszteket, ott még az Omnia i900 624 PXA312 proc rosszabb eredményeket adott mint a Hd.

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_i900_omnia_labor_omnia_vincit/ hardver_sebesseg.html

http://mobilarena.hu/teszt/htc_touch_hd_nagykepu/hardver_sebesseg.html

[ Szerkesztve ]

(#365) AS válasza rumos14 (#363) üzenetére


AS
félisten

Samsung d-korában a saját omniába 806 mhz procit rakott, persze a 800*480 kijelző miatt.
Véleményem szerint, ez készülék is érdemelt volna ilyet.

Nem értem hogy mit kell spórolni ezzel, most mért jó a gyártóknak hogy lassú gépe.....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#366) Mac! válasza AS (#365) üzenetére


Mac!
aktív tag

:DDD Már bocs. De ez most mosolyt csalt gondterhelt orcámra.

Nézd már meg, hogy azon a környéken milyen telókat árulnak, és hány évvel vagyunk mi lemaradva...

rumos14: Lassan igazolódik, hogy mégiscsak igazam volt az elején, hogy erősen függ a felbontástól a lejátszási képesség, amiért mindenki lehurrogott.

oyko: szerintem a tesztben nem használták azt a beállítást, amitől 4-5-szörös eredményt lehet előcsalogatni.

[ Szerkesztve ]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#367) AS válasza Mac! (#366) üzenetére


AS
félisten

Nem, mert nem vagyunk szemivel sem elmaradva, okostelefon térén Europa legfejlettebb. D-korea meg Japán csak kijelzöben jobb, másban nem nagyon.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#368) Mac! válasza AS (#367) üzenetére


Mac!
aktív tag

Épp most írtad, hogy ott már 806 MHz-es procik futkosnak, de ha emlékeim nem csalnak, akkor kamerában is egy pindurit el vagyunk maradva, de ide sorolható talán a mobil TV is, meg egy-két apróság.

oyko: Bocs, most néztem a linket, hogy a teszt nem a lejátszási képességről szólt, hanem szimplán teljesítményről. Ilyeneknek örülök kicsit, mert legalább nem érzem magam annyira egyedül a sötétségben. ;)

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#369) oyko válasza Mac! (#366) üzenetére


oyko
tag

Akkor ezek a tesztek igen csak megtévesztőek, a földi halandók számára.

Gondolom az omnia tesztre gondoltál,hogy nincs minden be vagy ki kapcsolva, a jobb eredmény elérése érdekében!
Ezért kapott kevesebb pontszámot?

Most látom félreértettük egymást, te nem a teljesítménytesztekre válaszoltál, gondolom, hanem a lejátszási képességre reagáltál.

[ Szerkesztve ]

(#370) rumos14 válasza Mac! (#366) üzenetére


rumos14
nagyúr

egyelőre nyerésre állsz és én is támgoatom a teóriádat, de az még kicsit bezavar, hogy asszem MaUser írta h a Mio A701-e a maga kis Xscale 520-as procijával és alap QVGA kijelzőjével az én N560-am (624mhz, VGA) eredményeinek ~85%-át hozta, ami kb. arányos az órajel különbségével.

(#371) Mac! válasza rumos14 (#370) üzenetére


Mac!
aktív tag

Idézet MaUser-től:
"Összehasonlításul, nekem ezek jöttek ki az a701-en (XScale 520MHz), a gyári WM5-ös romot használva:..."
"Ennél WM6.1-gyel valószínűleg jobb lenne, figyelembe véve, hogy általánosságban mennyivel gyorsabb minden a főzött romokkal."

Nem lehet, hogy mindössze ez okozza a zavart?

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#372) MaUser válasza Mac! (#371) üzenetére


MaUser
addikt

Hát ha nagyon érdekel titeket, feltolhatok egy wm6.1 romot a hétvégén és megnézzük mi jön ki (én olyan 10-20% +-ra számítok). Vagy mégjobb: miousers-en (most éppen áll a site) vagy másik mio-s fórumban megkérem a srácokat, hogy futtassanak wm6.1-es romos gépen, biztos találok egy önkéntest. :)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#373) Mac! válasza MaUser (#372) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ha annyit javulna, akkor pedig kijönne, hogy annyit tud, mint egy N560. Ami szintén nem igazán illene a képbe.

Mivel a Mio-d a feltételezésünkből lefelé lóg ki, így semmiképp sem cáfolja azt. Ha azonos procival, de legalább VGA felbontással is tudja valami az Omnia eredményeit produkálni, az egyértelmű cáfolat lenne. De egyelőre pont nem ez a tapasztalat.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#374) MaUser válasza Mac! (#373) üzenetére


MaUser
addikt

A 10-20%-ot nem a proci miatt írom, hanem azért, mert a mio gyári romjai finoman fogalmazva is kihívásokkal küzdenek. ;)

Hmm közben megtaláltam ezt: http://www.mobilitysite.com/boards/ipaq-200-series-ipaq-210/227977-hp-ipaq-210-depth-review.html

Érdemes elolvasni a wmmx-ről szóló részt (1.4-es pont), emiatt lesz az Omnia és az i780 sokkal gyorsabb avc-t igénylő dekódolásnál mint az n560 és a mio, szóval lehet a tesztvideók közül valamelyik avc-t használ. Itt legalább kiderült, mivel több a pxa310 a pxa 270-nél.:)

A linkeknél el lehet érni a tesztvideókat is, csináltam is gyorsan egy mérést az ASP.mp4-gyel (ez ugye sima xvid/divx videó, itt nem játszik az avc-s gyorsulás):

Mio a701: Xscale: 190% DirectDraw: 168%
A weblapon az ipaq 210: Xscale: 247-257% DirectDraw: 187-191%

AVC esetén (default.mp4):
Mio a701: Xscale, no deblock: 80% DirectDraw: 81%
A weblapon az ipaq 210: Xscale, no deblock 121-132% DirectDraw: 89%

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#375) Mac!


Mac!
aktív tag

Visszatérve az eredeti témához: melyiket érdemes megvenni a HD-hoz? Ezt vagy ezt?

Arra a következtetésre jutottam, hogy jelentősen már nem csökkenhetnek a 0%-os ÁFÁ-s 2 év garis árak addig, amíg a Speed-nél nem csökkentenek. Az áraikat elnézve ez pedig náluk nem túl gyakori esemény. Így hamarosan meglátogatom a gyorsboltot, kipróbálom a HD-t, és utánajárok a gari érvényesítés mikéntjének, ha minden stimmel, akkor 141k-ért benevezek egyre.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#376) oyko válasza Mac! (#375) üzenetére


oyko
tag

Nem tudom halltottál már-e erről a termékről , szernintem ingen meggyőző, bár még én sem láttam és tapasztaltam élőben.

Invisible shield a neve, állítólag az usa hadseregének fejelesztették ki.

Videok találhatók az alábbi oldalon.
Touch HD -re nem láttam , ( használdd a keresőjüket, de elvileg legyártják, és ingyenes a házhozszállítás.

http://www.ivsnet.eu/

Légyszíves írd meg nekem hogy hol láttál ennyiért Hd-t, és ha egy mód van rá írd meg a boltal szerzett tapasztalatodat. (Talán privátban a legcélszerűbb)

Üdv, és előre is köszönöm
Márk

[ Szerkesztve ]

(#377) Mac! válasza oyko (#376) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ugyan nem rég, de olvastam róla. Annyira nem győztek meg, mivel tokban fogom hordani nem zsebben.

Az oldalukon még nincs feltüntetve, hogy gyártanának HD-re is. Idővel biztos fognak.

A privit meg mindjárt küldöm.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#378) moonman válasza oyko (#376) üzenetére


moonman
titán

http://www.argep.hu/product_840914.html

más kérdés, hogy ezekben a 0% áfás, "nulla perces" boltokban én annyira nem bíznék.

(#379) oyko válasza moonman (#378) üzenetére


oyko
tag

Köszönöm a linket!
Néztem itt is de 141-ért nem láttam!

Megkérdeztem egy Ph-s Házigazdát (aikinek ez úton is köszönöm a segítséget ) és kikértem a véleményét, hogy melyik gsm boltot javasolja!

Hiszen ők általában tőlük kapják tesztelésre a készülékeket.

Üdv
M.

(#380) Mac! válasza moonman (#378) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ebben az összesítésben nincs bent az a bolt, ahol én néztem. Bízni pedig ekkora összegnél nem is szabad, szvsz. De akkor leírom ide is, amit az imént küldtem privátban, mert talán másnak is segít.

A HD-t jelenleg itt láttam legolcsóbban. Náluk 141k 2 éves gyári garival. Ez a bolt is vegyesen forgalmaz bolti- és gyári garis telókat, náluk én pl. csak gyári garist vennék. Azt már vettem is egyet, ha jól emlékszem 2 éve egy E60-at. Nem volt vele garanciális problémám, így ez sem túl mérvadó.

Ha a gyorsboltban megerősítik az értesüléseimet, és tényleg elég a gariztatáshoz a garanciapapír számla nélkül is, akkor a vásárláskor, de még fizetés előtt megnézetem egy ismerőssel a gyári szám alapján itt, hogy tényleg gyári garis-e. Ha ez ellen kifogása van, akkor megkérdem, hogy fizethetek-e borítékban úgy, hogy nem néz bele. Ennyi. Jó dolog a bizalom, de ennél kevesebbért is öltek már...

Mivel a környék sem volt nekem túl szimpi 2 éve, így házhoz szállítással fogom venni, ami plusz 1000 Ft, és ennél jobban már nem tudom bebiztosítani magam.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#381) moonman válasza Mac! (#380) üzenetére


moonman
titán

kösz. a borítékos poén jó. :)

szerk: mondjuk ezzel a sorszám-ellenőrzővel csak azt tudod megnézni, hogy speedshop-os-e, azt, hogy gyári garis-e, azt nem nagyon. (Kaiser-em nem tőlük van, mégis rendben van a gari)

[ Szerkesztve ]

(#382) Mac! válasza moonman (#381) üzenetére


Mac!
aktív tag

Amennyire én tudom, az országban a gyorsbolt a hivatalos HTC disztribútor, így gyári garis készüléket csak rajtuk keresztül vehetek.
Mikor a Kaisered vetted még lehet nem ők voltak, egyébként passz.

De ma felhívtam az említett boltot és konkrétan rákérdeztem, hogy gyorsboltos-e a gari, és azt mondta a srác, igen.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#383) moonman válasza Mac! (#382) üzenetére


moonman
titán

PDA Plaza-s a Kaiser, egy éves, nemtom, akkor hogy állt a dolog.
igen, azt tudom, hogy szpíd a hivatalos disztro, HTC honlap is rájuk linkel. :)

ööö, a linkelt boltban is adják hozzá a 8 GB-os kártyát?

[ Szerkesztve ]

(#384) Mac! válasza moonman (#383) üzenetére


Mac!
aktív tag

A 2 év gyári garisokhoz mindhez adják, a csomag része.

Szerk.: Ha még nem próbáltad, szerintem pötyögd be a Kaiser SN-jét. Kíváncsi vagyok mit dob.

[ Szerkesztve ]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#385) moonman válasza Mac! (#384) üzenetére


moonman
titán

kösz. ha megvolt az üzlet, kíváncsian várom a beszámolót, hátha rászánom magam én is. :)

Kaiser-em nem tőlük van - az ellenőrző szerint sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#386) WiZARD válasza oyko (#376) üzenetére


WiZARD
addikt

én használok ilyen fóliát.

diamond hátlapra tökéletes, meg ipodra, meg iphone hátára meg ilyenekre.
kijelzőre viszont nem tenném. nem elég tökéletes a tisztasága, picit narancsbőrös, és már 2-3 hónap alatt is jelentősen megsárgul/megbarnul :(

mellesleg www.zagg.com -ról még talán olcsóbb is, gyorsabb is, és a szállítás is ingyen van :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#387) oyko válasza WiZARD (#386) üzenetére


oyko
tag

Köszönöm az infót!

Több helyen is hallottam már hogy megsárgulhat a fólia, de gondolom csak hátlapra nem lehet venni, ezért ha elől megsárgul majd teszek rá brando fóliát!
De még nincs ilyen típusra fóliájuk, legalábbis az adatbázis szerint!

De még egyelőre a gép sincs meg!

Üdv
M.

(#388) Trak válasza Mac! (#382) üzenetére


Trak
addikt

Nem jól tudod ;)
A htc.com oldalon "retail store"-ra keresel - ami viszonteladó -, nem disztributorra...
A gyorsbolt sosem volt disztributor, kizárólagos pedig végképp nem.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#389) Mac! válasza Trak (#388) üzenetére


Mac!
aktív tag

A htc.com-on nem is lehet másra keresni, de ha te tudsz disztribútorra is...

A gyorsbolt sosem volt disztributor
Itt, itt, meg itt, na és itt is máshogy tudják.

kizárólagos pedig végképp nem.
Ha már a htc.com-on jártál, hány "retail store"-t dobott "Hungary"-ra - ami Magyarország :DDD -, ja hogy egyet...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#390) Mac!


Mac!
aktív tag

A gyorsbolt árképzésére mondjuk kíváncsi lennék.
Egy hónapja jelent meg náluk a HD 280 Ft-os eurónál, de azóta egy forinttal sem lett olcsóbb. :F
Egy hónappal a megjelenés után azért egy minimum 5%-os árcsökkentést szoktak eszközölni a gyártók, és azóta az euró is csak 258 Ft... (Mondjuk a tajvani fizetőeszköz alakulásáról keveset tudok, de gondolom nálunk az euróárfolyam mérvadóbb.)
Ezek együtt 20-25 ezer Ft-ot jelentenek, ami azért nem mindegy.

Csak arra tudok gondolni, hogy túl nagy darabszámban rendelnek egyszerre, és amíg el nem fogy, addig az ár változatlan. :(

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#391) oyko válasza Mac! (#390) üzenetére


oyko
tag

Ezt én sem értem , hiszen ha tovább várnak, akkor csak még nagyobbat fognak bukni!

IIletve aki ilyen készüléket akar, az máshonnan fogja beszerzni!

Jut eszembe , Te megtetted már?

gsmarena.com -on van egy újabb teszt!

Érdekes ott azt írják hogy 64Mb ram video megjelenítésre van félre téve!
Sokan gondolják hogy gyenge a proci, de így nem hinném ha lenne QTv chip támogatás akkor a dedicated graphic chip levenné a cpu terheit.

Üdv
M.

(#392) Mac! válasza oyko (#391) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ezt én sem értem , hiszen ha tovább várnak, akkor csak még nagyobbat fognak bukni!
Miért buknának? Pont akkor buknának, ha egy drágán beszerzett szállítmányt olcsón kéne eladniuk, de úgy néz ki ezt ők is tudják. Már csak arra kéne rájönniük, hogy ha ilyen nagy értékű készülékekből egyszerre túl sokat rendelnek, akkor egyrészt nekik is több pénzük áll benne, másrészt a piaci változásokat is nagy késleltetéssel tudják csak követni.

IIletve aki ilyen készüléket akar, az máshonnan fogja beszerzni!
Ha igaz az, amit eddig is feltételeztem, hogy rendes gyári garis HTC készülékeket jelenleg csak a gyorsbolton keresztül lehet venni, akkor ez a veszély sem fenyegeti őket.

Még nem vettem, mert nagyon összejöttek most a dolgaim, és nincs időm még erre is. Kb. másfél hét múlva lesz esedékes a beszerzés, addig remélem a speedesek is csökkentenek, amit a GSM boltok is követnek.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#393) oyko válasza Mac! (#392) üzenetére


oyko
tag

Miért ne buknának ? Egyre nagyobbat hiszen az árak esnek!
És ami készülék van raktáron amiket drágán hoztak azt nem fogja tudni eladni annyiért amennyiért beszerezték!

Vagy gondolod addig lesz ilyen magas az ár amig ki nem árulják a drágán beszerzett raktárkészletet?

Ez elég kockázatos!
Hiszen a Piac telitődik !

(#394) Mac! válasza oyko (#393) üzenetére


Mac!
aktív tag

Vagy gondolod addig lesz ilyen magas az ár amig ki nem árulják a drágán beszerzett raktárkészletet?

Igen, épp ezt írtam.

Ez elég kockázatos!
Hiszen a Piac telitődik !

Ha a piacon mindenki tőlük veszi, akkor mégis miben látod a kockázatot?

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#395) oyko válasza Mac! (#394) üzenetére


oyko
tag

Végül is igaz!

Nagykerkben van az üzlet, ezért nem törik magukat!

(#396) Magnum_ válasza oyko (#395) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bocs az offért, de mi az a gyorsbolt?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#397) No-kia válasza Magnum_ (#396) üzenetére


No-kia
őstag

speedshop

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#398) Magnum_ válasza No-kia (#397) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jah, "gyors" bolt. köszi... gondolhattam volna.

I humbly and respectfully decline™

(#399) Tralla79


Tralla79
tag

HTC TOUCH HD-T vásárolnék max 140.000-ig!

thx

még kvázi...

(#400) Remittenda válasza Tralla79 (#399) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Én meg max holnapig.

Talán erre egy kis túra? :U katt vagy katt again

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.